Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 109

DayZ - élőszereplős videó a kezdeti nehézségekről

Hír | 2014.02.17 10:01

Élőszereplős videó arról a kényelmetlen pillanatról, amikor először találkozol a DayZ irányításával és a játék legfontosabb elemével, a babkonzervvel. Tökéletesen összefoglalja az első fél órámat a játékban.

DayZ - szigorú, de igazságos az új patch

Hír | 2014.01.30 09:58

A DayZ legújabb javítócsomagja sok apró módosítással igyekszik kevésbé frusztrálóvá tenni az élményt az új és veterán játékosoknak egyaránt. Persze egy babkonzervért még mindig bárki lelőne.

DayZ - egy hónap alatt túl az egymillión

Hír | 2014.01.14 10:00

Hogy miért olyan nehéz életben maradni a DayZ-ben? Csak azért, mert már több, mint egymillió játékos van online, akik egy babkonzervért is a véredet veszik.

Watch Dogs - egy darabka a sztoriból

Hír | 2013.11.12 21:40

Napvilágot látott egy rövidke átvezető videó a Watch Dogsból, amin azt is láthatjuk, hogy nézett ki a játék, miközben formálták.

Figther Within - dobdfő', dobdfő!

Hír | 2013.10.25 10:20

A tested a kontroller, a barátaid az ellenségek és a nappalid egyetlen darabkája sincs biztonságban. Érkezik a Fighter Within.

Star Wars: The Old Republic - játszható lesz a Cathar faj?

Hír | 2013.04.25 13:40

A Bioware egy puzzle egy darabkáját tette közzé a Star Wars: The Old Republic közösségi oldalán. Lehet, hogy játszhatóvá válnak a macska-ember hibridek?

Hamarosan elkelnek a THQ utolsó morzsái

Hír | 2013.04.20 18:03

Április 15-ig lehetett licitálni a THQ utolsó darabkáira és olyan címek sorsa dől el hamarosan, mint a Darksiders sorozat, vagy a Homeworld.

A tökéletes Minecraft klón - Survivalcraft teszt

Hír | 2012.11.23 16:16

Nehéz megmagyarázni mitől lett olyan sikeres a Minecraft, ámbár ha jobban belegondolunk, gyermekkorunkban is órákat töltöttünk az építő kockák, vagy a lego darabkák társaságában.

Az eredeti Zóna - Sztalker (1979) Olvasói ismertető

Hír | 2012.08.05 12:42

A Sztalker című film nem a mai mozinéző szeméhez igazodó alkotás, nem egy habkönnyű nyári vígjáték, nem egy izgalmas űrcsatákkal átitatott sci-fi.

Mists of Pandaria - a Collector's Edition állatai

Hír | 2012.07.05 20:30

A Blizzard bemutatta a gyűjtői változat két darabkáját, amit már lehet csodálni.

Sniper: Ghost Warrior 2 - ütős lesz a CryEngine 3 (videó)

Hír | 2012.03.22 10:21

Egy habkönnyű tech demo segítségével most megnézhetjük, hogy a nem túl emlékezetes első rész után milyen kemény folytatás vár minket, mint sufni-mesterlövész.

Ninja Gaiden 3 - találkozás a főellenséggel (videó)

Hír | 2012.03.12 09:22

Hamarosan itt a megjelenés, ezért gyorsan mutatunk is még egy kellemes ízelítőt a Ninja Gaiden 3 habkönnyű mészárszékéről. A főgonosz is jön.

Duke Nukem Forever előrendelési akció exkluzív ajándékokkal

Hír | 2011.03.28 16:47

Már előrendelhető a Duke Nukem Forever nálunk. Csapj le rá, hogy Tiéd legyen egy darabka történelem!

Babbuli van!

Hír | 2009.05.18 17:48

Rohangáljunk önfeledten kacagva egy kék színű babbal, miközben szürke téglalapokat potyogtatunk, s zöld színű babokat pusztítunk.

Felrázva, nem keverve

Hír | 2007.08.09 17:10

Bizony, bizony, többek között azt is megtudhatjuk a Stranglehold Xbox 360-as demójából, hogy a Tequilából készült koktél is felrázva, nem keverve igazán jó – James Bond kedvenc italához hasonlóan. Tequila felügyelő a tömegmészárlást sem keverve hanem „felrázva” szereti – még a kis műanyag esernyőről és narancsdarabkáról a pohár szélén is hajlandó lemondani…

[MOVIE] Mosaic: Tomb of Mystery

Hír | 2006.08.01 21:08

Egy friss videó érkezett a Mosaic: Tomb of Mystery című játékból. A Twilight Games egy puzzle-játékáról van szó, amely az ősi Egyiptomba, a fáraók közé kalauzol el minket. Puzzle és kaland egyben, minden kellő darabkával ebből a témából és kultúrából. Az animért ide katt:

[MOVIE] Two Worlds

Hír | 2006.07.29 10:59

Nem is videó, hanem inkább mozgókép, ami most érkezett a Two Worlds című fantasy szerepjátékból. Ezért hát nem túl hosszú néznivalóról van szó, azonban a kategória kedvelőinek mindenképp érdemes megtekinteni. Igazán szépen fest ez az öt másodperces darabka :) Erre tessék...

[MOZi] STAR TREK XI!!!!

Hír | 2006.07.22 22:09

2002. december 13-a után hihetlen hírről beszélhetünk a Trek-rajongók körében. Az Enterprise után senki sem tudta, tudhatta, hogy mi történik majd, lesz-e még új sorozat, vagy új film. Néhány hónapja kapott szárnyra egy olyan pletyka, mely szerint lesz következő film, amely pedig a The Original Series-t alapul véve James T. Kirk kapitány és első hegyesfülű barátunk, Spock első találkozását mutatja be. Nos, a sztorit illetően egy darabig még várnunk kell a forgatóköny-darabkákra, azonban a Star Trek 40. születésnapját ünneplendően előállt egy gyönyörű képecskével, és némi bizonyítékkal. Van élet a Nemesis és az Enterprise után, készül a STAR TREK XI, a tizenegyedik mozifilm!!!

Noha arról továbbra sincs információ, hogy pontosan miről szól a legújabb mozifilm, vulkáni logikával okoskodva feltehetően nem a TOS-érába kapcsolódik vissza ez a rész. Talán eljött az ideje a Voyager és a DS9 szereplőinek? Talán Enterprise-filmet láthatunk majd? Esetleg amolyan "vegyes" történetnek nézünk elébe? Netán az fordulna elő, hogy tényleg Kirk és Spock találkoznak a filmvásznon? (talán erre bizonyíték a fenti kép kék és sárga színe? kék, mint tudományos tiszt, sárga mint parancsnok?) Rengeteg és rengeteg kérdés. Ami jelen pillanatban biztos az az, hogy a rendezők J.J. Abrams és Damon Lindelof, a Star Trek XI pedig valamikor 2008-ban robbantja be magát a mozikba. Az első és eddigi egyetlen ajándék képecske némileg fentébb cibálható. Update: J.J. Abrams nyilatkozatot adott egy TV showban, amelyben új filmjéről is kérdezgették. Abrams úgy szólt, véleménye szerint a TNG-filmek iszonyatosak voltak, és úgy gondolta, nem szívesen csinálna filmet a DS9-ból vagy az Enterpriseból. Amikor erre azzal kérdeztek vissza, hogy "és a Voyagerből?", arra is csak azt felelte: abból sem igazán. E szerint úgy tűnik, mégis csak Kirk és Spock Csillagflotta-akadémián való találkozását kapjuk filmvászonra. Abrams elmondása szerint a forgatókönyv fele kész, és hihetetlenül izgalmas lesz. Nos, nekem személy szerint vannak kételyeim, de azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül. Azonban sokak mellett én is remélem, hogy tényleg leesünk majd a székről. Abrams reményei szerint pedig korábban mint sem gondolnánk, elmondása szerint ugyanis ha a Paramount belemegy, korábban jöhet a Star Trek XI.

[MOVIE] Splinter Cell 4 - "vizimanó"

Hír | 2006.05.12 00:32

Így késő éjjel sikerült még egy darabka Splinter Cell 4 videót szerezni. Ezúttal egy kis ejtőernyőzést, úszkálást, - jéghegypóver - folytást, döfést, lopakodást, fedezést és kábé ezekhez hasonló jeleneteket szemlélhetsz meg. Egyetlen teendőd, hogy leszeded a lenti videót - megjegyzem érdemes! Erre tessék:

Legions - A GarageGames új motorkája

Hír | 2006.03.28 03:35

A GDC-n szép csendben zajlanak az események - az Unreal Engine 3 mellett ígéretes darabként lett feltűntetve a GarageGames engine elképzelése: A Legions jelenleg valóban csak egy tech demó, egy pályával, két multi játékossal és egyetlen egy fegyverrel... Ami érdekessé teszi, hogy igencsak nagy pályát lehet vele generálni, és a speciális "ríltájm" effektusok is szépek - ezek egy része látható alant. A tesztpálya nem kevesebb, mint 100 négyzetkilómétert tesz ki, ami a S.T.A.L.K.E.R. ötszöröse! Az egészben az a vicces, hogy inkább hasonlít egy teljesen új Tribes játékhoz, mintsem egy komplett friss fejlesztéshez... Thanks jd.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)