Napi képömleny!
Ismét jelentkezik reggeli képviharunk, melyben nagyon sok szép alkotás található... Jó böngészést!
Ismét jelentkezik reggeli képviharunk, melyben nagyon sok szép alkotás található... Jó böngészést!
A Cenega beindította készülő horror akció-kaland alkotásának, a Shade: Wrath of Angels-nek a hivatalos weboldalát. A játékot korábbról Nefandus néven ismerhetitek (ezen a néven lett ugyanis bejelentve, azóta zonban már megváltoztatták). A progit a Black Element Software fejleszti, a Bohemia Software-rel karöltve (érdekes kis játék lesz...). A PC-s és Xbox-os változatra, még 2003 első negyedévéig várnunk kell!
A Quanta Display tervei között szerepel az LCD kijelzők közeljövőben történő "megreformálása", vagyis 5. generációs TFT monitorok gyártása. A fejlesztés előreláthatólag szeptember, október táján fejeződik be, ám a termékekre még több, mint egy évet várnunk kell, tehát szerencsés esetben 2003 októberében rohamozhatjuk a boltokat az új moncsikért :D. Ha többet olvasnál a témáról, kattanj el ide.
A Codemasters, ígéretéhez híven, valóban kiadta már megjelent akció-csapatjátékának, az Operation Flashpoint: Resistance-nek a kipróbálható verzióját. Ez azoknak is fontos lehet, akik esetleg már végig is vitték ezt az alkotást. Ugyanis olyan pályát tartalmaz, ami nincs benne a boltban megjelent változatban! Ha érdekel, innen máris leránthatod.
A PCGames.de-ről leránthattok egy teljesen új animot, a Reality Pump készülő PC-s 3D-s RTS játékáról, a Frontline Attack: War over Europe-ról. Ha érdekel, feltétlenül kattanj el ide!
A legfrissebb jelentések szerint, a tavaly októberben bejelentett 1914: The Great War című körökre osztott stratégiai játék teljesen elkészült. Az alkotás a JoWood gondozásában, 2002 augusztus 9-én jelenik majd meg. Ha többet is szeretnél tudni róla, kattanj el ide!
Eső után...hajszárítás. Íme az elmúlt napok elmaradt képecskéi:
Alighogy megjelent, a Monte Cristo máris kiadta az első javítást, Airline Tycoon Evolution című, repülőtér szimulátorához. Az 1.01-es javítást innen tudja lerántani az, aki esetleg már beszerezte a gammát.
Nem más, mint kedvenc beszélőnk, Mark Rein, a nagy UT2003 kommunikátor. Ezúttal is sokat beszél, és amit ő mond, attól egyszerre sírunk és nevetünk, ugyanis a lényeg az, hogy az UT2K3 demo még mindig inkább két hétre van, mint egyre, de örvendezzünk vala, mert minél később jelenik meg, annál jobb lesz. Aki a teljes megnyilatkozásra vágyik, haladjon ebbe az irányba, és scrollozzon lefelé.
A SquareSoft megkezte a rajongók toborzását a Final Fantasy XI PC-s változatának beta tesztelésére...egyelőre csak Japánban - jelentette a XenGamers. Ez legalább annyit jelent, hogy haladnak a projekttel. A végleges változatra még várnunk kell egy csöppet.
Most, hogy vége van a Portugália/Dél-Korea meccsnek, hírezünk is egy kicsikét...Kezdjük a napot a képecskékkel:
Egy igen izmos Quake party itán erőt vettem magamon, hogy hírezzek egy csöppet. Eygelőre igencsak adrenalinszegény napnak tűnik a mai, de azért még változhat a helyzet...Addigis íme a mai felhozatal:
Ma rengeteg újdonság kerül a porondra. Igaz, a Doom 3-ból még mindig nem találtunk újabb lopatokat, de még nem mondtunk le róla... Addigis érjétek be ennyivel:
Feláldoztam az éjszakát, hogy hazai szerverről kínálhassuk az első nap minél több anyagát. Íme a lista:
Reméljük, a Lionhead Studios nem hangzik senki előtt ismeretlenül. A Peter Molyneaux vezette csapat készítette éveken keresztül a Black & White-ot, most pedig hivatalosan is bejelentették ennek folytatását. Az új rész azután játszódik, hogy munkánk végeztével kicsit magukra hagytuk népünket, és azok időközben felfedezték a technológiát, ami egy idő után harchoz vezet. Mivel embereink sokkal talpraesettebbek, nem az lesz a feladat, hogy az alapdolgokat megtanítsuk nekik, hanem olyan morális kérdések kerülnek a középpontba, mint hogy békésnek vagy harciasnak neveljük-e őket, szítunk-e konfliktus közöttük (vallási alapon ez nem lesz nehéz) stb. Megjelent az első négy kép is, a GameSpot pedig elkövetett egy rövid előzetest.
A fél világ a GTA 3 megjelenéséről beszél...legalábbis annak PC-s változatának megjöveteléről, hiszen a PS2-es tulajok már rég végigvihették... Vajon mekkora sikereket ér majd el? Hány országban tiltják majd be? A választ néhány napon belül megtudhatjuk... Addigis íme a mai felhozatal:
A tegnapi, kissé uborkaszezon ichletésű ömleny után, ma ismét elfogadható a felhozatal...Reméljük ti is így gondoljátok:
A mai nap harmadik demója is előkerült. Ezuttal a Tony Hawk Pro Skater 3-ra esett a választás, ami világszerte igen nagy sikereket ért el. Egyelőre még nem sikerült felpaszírozni a szerverünkre, mert elég lassacskán jön a Fileplanetről. Amint lehet azért felpakoljuk...Ha ezt már nem bírod kivárni, itt a te linked! Update (18:46): Mostmár tőlünk is leszedheted!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)