Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 867

'Reggelt...

Hír | 2003.09.28 10:41

Szép jó reggelt mindenkinek! Így a hét utolsó napjához érve, az ember (legalábbis én) már megint bosszankodik, hogy mily hamar elszállt ez a hét is. Holnap hétfő, újra meló/suli... nem akarom én senkinek elvenni az életkedvét, szóval mindenki most nyomjon egy mosolyt :). Ma két remek hír is érkezik (annyit előzetesbe: egy adag film, és egy várva-várt demó), tehát mindenki tartson velünk. De mindenekelőtt, íme a vicc:

- Anyu! Hazudtál nekem! - mondja Pistike méltatlankodva az anyukájának. - Hazudtam? Hogyhogy? - Azt mondtad, hogy a kistestvérem egy angyal. - Ez így is van. Öcsike tényleg egy kis angyal. - Nem igaz. Kidobtam az ablakon, de nem repült.

'Reggelt...

Hír | 2003.09.17 06:35

Megintcsak sötétecske és hidegecske van odakint, plusszban majdnem mindenki elkapta azt a fajta járványt, melyben főként a torokfájás van jelen... Nade nézzük mit kínál a mai nap, hátha segít "felépülni". :)

Egy ember egy trágár, pimasz papagájt kap ajándékba. Próbálja megnevelni, de a madár csak káromkodik, csipked, úgyhogy elfogy a türelme, és berakja a mélyhűtőbe. A papagáj tovább mérgelődik, aztán hirtelen rövid csend lesz, majd könyörgés hallatszik a hűtőből. Megsajnálja a madarat, és kiveszi. A papagáj illedelmesen leül, és megszólal: - Bocsáss meg kérlek, ígérem, mostantól jó leszek. ... Csak azt az egyet áruld el, a csirke mi rosszat tett?

Half-Life 2 kavirc...

Hír | 2003.08.01 07:45

Nos, mi a helyzet minden idők egyik legjobban várt játékával? hát, szerintem még a fejlesztők sem tudják. A lényeg, hogy a Valve még mindig szeptember 30-as megjelenéssel dolgozik, holott a Vivendi dönt a megjelenéséről, ami pedig azt jelenti, hogy igenis később jön el. Lezárva a néhány napja tartó kalamajkát azt mondom, hogy szeptember 30-án visszatérünk a témára, és akkor már biztosan megmondom, hogy mi a helyzet :D

Késik a Jointom!

Hír | 2003.07.31 14:15

Sajnos most adta tudtunkra a Nova Logic, hogy várva várt kooperatív eksönjátékuk leghamarabb a jövő év első negyedében fog megjelenni az eddigi őszi dátummal ellentétben... Hát, ez nem jó hír. Ugye?! Ha nem ismernéd a játékot, nem tehetsz semmit, mivel még nincs honlapja.

'Reggelt...

Hír | 2003.07.31 06:37

Na halihó mindenkinek! Remélem jól aludtatok és vidámak vagytok :) Én mindenképp. Aki nem tudná, túlvagyok egy rutinvizsgán, nem mintha dicsekedni akarnék vele :D Nos, hogy valami érdekesebbet is mondjak, elárulom, eljött egy újabb Half-Life 2 videócska, ami már "csak" 97 mega, és hamarosan tőlünk is letölthető lesz. Egyéb infó, hogy a mai vicc elmarad... Jó vicc volt, ugye? :D

Ül egy fickó a vonaton, az egyik kezében egy tisztességes méretű szeg, a másikban egy darab kő. - Ember, miért tartja a kezében azt a követ, meg a szeget? - Hogy el ne felejtsem, hogy Kőszegre utazom! Hatalmas röhögés: - Oszt mit csinál majd, ha Szarvasra kell utaznia?

[PATCH] Duó

Hír | 2003.07.21 21:21

Az esti órákban 2 javítás is napvilágot látott. Megérkezett a várva-várt Command & Conquer Generals 1.6, mely sok mindent javíthat (persze csak akkor, ha feltesszük). Akinek gondjai vannak az auto updattel, az máris lehúzhatja az EAtől. Szintén megjelent a Devastation európai változatának a javítása, ezt egy cuki "kis" 110 megás pakkba rejtették el, melyet itt lelhettek fel.

S.T.A.L.K.E.R. trailer holnap!

Hír | 2003.07.14 19:56

A HomeLanFed információi szerint holnap, azaz kedden, amerikai idő szerint este 7 órakor kiadják a várva várt S.T.A.L.K.E.R. fullos előzetesét! Csupán az a gáz, hogy akkor itt már hajnali 4 óra lesz... Hát ez van, mindig mindent az amerikaiktól számítanak :) Na sebaj, aki fent marad velem, nem kis meglepetésben lesz része! Update!!! Azoknak, aki fent szándékoztak maradni hajnali kettőig: Elcsesztetek volna egy nyugis éjszakát, mert nem kettőkor, hanem négykor lesz csak fellőve a netre... valami hülyegyerek (khm...) elszámolta magát... Sorry!

C&C Generals Zero Hour videó-interjú

Hír | 2003.07.13 13:06

Alig egy hete jelentették be, hogy készül a C&C Generals kiegészítőlemeze, a Zero Hour, máris kiadtak róla egy interjút, amelyben a játék producere, Harvard Bonin beszél a történetről, új épületekről, lehetőségekről, stb. Sajnos semmi in-game animációt nem mutatnak, de ha valakit érdekel, innen leszedheti ezt a 68 megás fájlt. Lejátszásához QuickTime-ra lesz szükségetek.

DAoC Foundations

Hír | 2003.06.18 20:57

A Mythic Entertainment végre kiadta a várva várt kiegészítést a Dark Age of Camelothoz. Ez a Foundations alcímet viseli, és itt már fitogtathatjuk házias képességeinket is. 2 fajta verzió érhető el belőle. Annak, akinek csak DAoC van fent, annak itt a helye, akinek viszont fent van a Shrouded Isles kiegészítés, az innen töltse.

Xbox Live trükk...

Hír | 2003.06.12 08:35

Napi konzol híreinket ezennel szerintem ki is merítem, de úgy gondoltam, erről még érdemes tudnotok. Mint az közismert, az Xbox Live szolgáltatás elvi lényege, - túl azon, hogy egymással nyomulhatunk - hogy különféle extrákat tölthetünk le vele Xbox-os játékainkhoz. A Wolfenstein Xbox verziójához most kijött egy újabb pálya, mely elég nagy kavart keltett az éterben. Csupán azért, mert kiderült, hogy az extra pálya eredetileg is benne volt a játékban, csak el volt zárva a játékosoktól. Mondjuk ezen nem tudom, mi annyira idegesítő (bár ettől zeng a fél net), mert végülis így, vagy úgy mindenképpen új pályát kaptak a játékosok...

[HUN] Warcraft 3

Hír | 2003.05.20 14:57

Végre egy igazi magyar örömhír. Nem húzom a karaktert, át is adom a szót a HunCraft stábnak: "Nagy örömmel jelenthetjük be, hogy közel egy éves munka után, elég viszontagságos utat bejárva, 2003. május 20-án végre megjelent a teljes WarCraft 3 Magyarításunk. Ahogy a StarCraft esetében is tapasztalhattátok, immár minden magyarul szólal meg, a videoktól kezdve, az egységhangokon át, az utolsó kis apró mondatig. Sikerült néhány híresebb nevet is beszerveznünk, pl.: a szolnoki színház néhány mûvészét, Horváth Gábort, Deme Gábort, Seress Zoltánt, továbbá rádióbemondókat és GameStar szerkesztõket. Lehet izzítani a netkapcsolatokat és irány a letöltõoldal. Azoknak, akik nem tudnak rögtön nekiesni a letöltésnek, jó hír, hogy a júniusi GameStar DVD mellékletén is fent lesz a teljes, csorbítatlan magyarítás."

HunCraft Stáb

'Reggelt...

Hír | 2003.05.02 09:04

Ismét egy hírdúst napot zárva jelentkezem ma reggel. Még ezekben a percekben is csócsálom a regelimet, és mivel úgy gondolom, többen is ezt teszitek, jó étvágyat mindenkinek! Már körbenézegettem kicsit, és, ha nem is sok, de annál érdekesebb "anyagokra" leltem. Mindezekelőtt a szokásos napi vicc következzék:

Pistikét leküldi a mamája a közértbe: - Pistike! Hozz a közértből hurkát, de ne véreset!!! Pistike: - DENEVÉRESET???!!

Április 1 - a termés...

Hír | 2003.04.02 07:38

Nos, mint említettem, egy kis összefoglaló az április 1 okozta sokkhatásból. Szerencsére nem kellett sokat kutakodnom, mert Blues-ék remekül összegyűjtöttek mindent :)

  • GameScreenshots - "Rajzfilmszerű" Doom III
  • Shacknews - Készül a GTA: Sin City
  • QuakeCon - A regisztráció megtelt, várólista lezárva...
  • Warcry's CoD - őrült tehenek az Asheron's Call 2-ben
  • Valve - Levelord Kuwaitban :)
  • Game Club Central - Készül a StarWarcraft
  • 3DRealms - Duke Nukem Forever Atari 2600-ra!
  • SWGalaxies - anyukák a Star Wars Galaxies ellen
  • LinuxGames - A Duke Nukem Forever csak Linuxon fut A ráadás, sőt, azt is mondhatnám, hogy a különdíjat az 576 viszi el!!!
  • 576 - Új hazai fejlesztés: H.E.R.O.

  • 'Estét...

    Hír | 2003.04.01 20:17

    KÉSZ! Így tudnám összefoglalni a mai napot :) Egyrészt készen van magazinunk legújabb példánya, másrészt meg teljesen készen vagyok én is... nem kis fáradtság, ám még több lelkesedés vezérelt el ma este. Egyet megigérhetek: Bár nagyon jópofa sok helyen, meg végülis elfogadható, hogy április 1-én butaságokat olvashattok, nálunk azonban nem fogtok :) Én nem tartom szép szokásnak ezt, és veletek sem szeretnék kiszurni... remélem azért nem haragszotok meg ezért rám... Akkor lássuk, mit hozott a jézuska... a nyuszi... a rénszarvas... a mittudomééén {:]

    'Napot...

    Hír | 2003.03.24 16:02

    Napsugarast mindenkinek! Végre megint érkezett néhány szívmelengető hírecske, melyeket boldogan fogok most megosztani veletek. Sajnálattal tapasztaltam azonban, hogy az elmúlt napokban ismét beállt az ubiszezon... bánatomat azonban egy-két Quake party azért helyreállította :) Nos, remélem vagytok itt néhányan, és már alig várjátok, hogy mit hozott a mai nap... lássuk hát... jah, de előbb itt a méltán megérdemelt vicc:

    Kovács sorkatona anyja meghal, és felkérik az őrmestert, hogy közölje vele tapintatosan a rossz hírt. Az őrmester kimegy, és sorakozót rendel el. - Lépjenek ki az árvák! - ordítja - Maga is Kovács!

    Raven Shield SP Demo

    Hír | 2003.03.04 19:32

    Megérkezett a várva várt Rainbow Six 3: Raven Shield egyjátkos demójának angol változata is... huh... nagy levegő :D Ennek mérete igencsak borsos, hiszen nem kevesebb, mint 230 megát nyom. Amíg felér lokálba, próbálkozzatok az itteni linkkel...

    Raven Shield GOLD

    Hír | 2003.02.13 20:34

    Elkészült vala a várva várt legújabb Rainbow Six, a Raven Shield. Ebben újfent a gonosz ellen kell csapatosan harcba szállnunk. Ha minden igaz, egészen pontosan március 18-án kerül a boltok polcaira. Addig szemléld meg itt a honlapját.

    'Reggelt...

    Hír | 2003.02.12 08:30

    Szép napot mindenkinek. Nos, tegnap este eljött a várva várt pillanat, megérkezett a 3DMark legújabb változata. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de valahogy én nem estem hasra tőle. Ahogy már többen is mondtátok a kommentekben, ez az eddigi leggyengébb 3DMark. Ezzel teljesen egyet kell értenem... nem tudom mit csináltak a srácok. Szép, meg minden, de nem az igazi. Nah mindegy. Térjünk át a mai napra. Azonnal hozom a képeket... meg a többit :)

    Red Alert 3????!!!!

    Hír | 2003.02.06 19:23

    A Gamigo hírszerzői egy igen érdekes kis infóhoz jutottak. Harvard Bonin-t (a Westwood egyik legkeresettebb arculatát) kérdezték több dologról, és főképpen arra voltak kiváncsiak, hogy mit csinál majd az EA Pacific átalakúlt csapata. Nos, Harvard annyit mondott, hogy nagyon sok potenciális projekt van, de még nincs eldöntve. Azonban nem kizárt, hogy a Red Alert 3 lesz a következő C&C játék :D YESSS :D

    Duality @ FPSCentral

    Hír | 2003.01.20 22:53

    És újfent eljövend The BeastKing, és monddá eme szózatot vala... "A cyberpunk játékok szűk táborát fogja színesíteni a spanyol nemzetiségű Trilobite Graphics játéka, a Duality. A program megjelenése az ígéretek szerint már nem csúszik többet, ezévben tényleg eljön a sokak által várva várt remekmű"... Továbbiak itt.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)