Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 913

A jó pap holtig...

Hír | 2004.05.04 22:20

Közel egy hónap telt el azóta, hogy leállították a Cleric fejlesztését. Az igazság az, hogy csak a csapat 99%-a lépett le, ám Matthew Doyle valóságos hősként nyakába vette a projektet és tovább dolgozott rajta. Mindezt teljesen ingyen, szinte minden segítség nélkül tette, egészen idáig. Kapott egy sokkal jobb állásajánlatot, és családos ember lévén kell a pénz neki is. Ám mielőtt még végleg leállna hozzátette, hogy reméli egyszer majd újra dolgozhat ezen a horror FPS-en, és akkor már ki is fogják adni...

Top 10 időtöltés a harcmezőn

Hír | 2004.05.04 21:17

A GameSpy csapata készített egy oldalt, melynek lényege, hogy felmérjék mivel hányan játszanak -csak az olyan játékok húznak lapot, amelyekben valamiféle szerepet a GameSpy is játszik, pl. támogatóként-. A sorban nem szerepelnek MMOG kategóriás alkotások. Az alábbi felmérést, melyet alant láthattok 12.30 perckor végezték, délben. 1. Half Life - 27500 szerver, 44778 játékos 2. Americas Army: Operations - 1496 szerver, 2820 játékos 3. Wolfenstein: Enemy Territory - 2177 szerver, 2692 játékos 4. Call of Duty - 3807 szerver, 2594 játékos 5. Battlefield 1942 - 2403 szerver, 2561 játékos 6. Neverwinter Nights - 1315 szerver, 2482 játékos 7. Battlefield: Vietnam - 2091 szerver, 2445 játékos 8. Quake 3: Arena - 2585 szerver, 2168 játékos 9. Unreal Tournament 2004 - 3470 szerver, 1895 játékos 10. Medal of Honor Allied Assault - 2346 szerver, 1326 játékos

Cleric leállítva

Hír | 2004.04.15 09:00

A Plutonium Games már igen hosszú ideje dolgozik a Cleric című horror FPs játékának. A jelek szerint azonban elfogyott a lelkesedés. Najó, a teljes igazságot persze nem tudhatjuk, de tény, hogy egyelőre (és valószínűleg végérvényesen) leállították a fejlesztést. Hogy mit csinálnak ezután, szintén ismeretlen. Talán ők is nagyobb bejelentésre készülnek az E3 előtt. Ki tudja...

Oz törölve...

Hír | 2004.03.03 21:30

Kezd nem tetszeni ez a nap. Először egy nagy kedvencem folytatását alázták porig, most pedig American McGee alkotását, az Oz-t húzták le a WC-n. A Carbon 6 Entertainemtn alkotásáról szerencsére azért még nem lehetett oly sokat tudni, de nem is tuszkolták belénk az új matériákat, a'la lukasarc... Azért nem jó dolog ez, de távolról sem fáj annyira, mint a Sam'n'Max 2.

Prism

Hír | 2004.02.27 13:32

A Rival Interactive elárulta, hogy jelenleg FPS-en dolgozik, Prism: Black Shield címmel. Olyasmi lesz, mint az America's Army, nagyjából ugyanolyan célból is készítik. Futurisztikus amerikai fegyverekkel nyomulhatunk majd különféle nációkból származó terroristákkal. Néhány képet találhattok a fent említett oldalon.

[MOZi] Esti egyveleg

Hír | 2004.02.10 21:49

A közel- és távoljövő ígéretesebb filmjei közül némelyikből előkerültek vadiúj képségek... Egész jók, mondhatni nem rosszak! :) Day after tomorrow (Holnapután) Ezt a katasztrófafilmet (hivatalosan akció/sci-fi/thriller) Roland Emmerich jegyzi, s egy alternatív jövőképet mutat be. Moziba járók valószínűleg már találkoztak a szinkronizált - büntetős - előzetesével. Ők pedig már azt is tudják, hogy május 27-én (egy nappal az amerikai premier előtt!) jön el hozzánk az a bizonyos nap, mikor bemutatják a filmet.

I, Robot Ez is egy sci-fi/thriller. Rendezője Alex Proyas, magyar premierje egyelőre ismeretlen, de én nyár végére tippelek. Itt van egy pici előzetes, de most a képek fontosabbak: Végére maradt egy kis csemege. Múltkor csak egy szem pici képet tudtam Nektek mutatni a Disney jövőre várható családi animációs filmjéből, a Chicken Little-ből, de most már - a Pixar rövidfilmjével, a Boundin'-nal egyetemben - tudok mást is. Íme! Szerintem cuki lesz, vajon milyen történetet találnak ki... :)

American Conquest: Wish List

Hír | 2004.02.04 15:23

Végre egy valóban király ötlet! A GSC Game World-től hamarosan újabb American Conquest kiegészítést kapunk, Wish List alcímmel. Lényege, hogy olyan dolgokat tesznek majd bele, ami a játékosok szerint kell. Vagyis, az ACaddon@cdv.de címre (természetesen angolul) elküldöd az ötleteidet, és ha megvalósítható a dolog, illetve a kiadó szerint is jópofa, belekerül a játékba. Szerintem aki teheti és érdekli is a téma, semmiképpen se hagyja ki ezt a remek lehetőséget!

[MOZi] American McGee's Oz

Hír | 2004.01.26 14:58

American McGee egy szerződést írt alá a Jerry Bruckheimer Films-el és a Walt Disney Pictures-el, mely szerint egy trilógia keretében megfilmesíthetik McGee különös Oz világát. Azt már az American McGee's Alice-ból is mindenki láthatta, hogy ez az ember elégé furcsán értelmezi a meséket. Semmi infó nem került ki a filmekről, azon kívül, hogy lesznek.

Hadi MMORPG

Hír | 2004.01.17 22:44

A Military Training Technology nemrégiben írt egy új programról, mely a Massively Multiplayer Simulation for Asymmetric Warfare (Tömegesen játszható asszimetrikus háborús Multi-szimulátor (THX to Gyu)) névre hallgat. Ezzel arra képzik ki majd a katonákat, hogyan is kell éles helyzetekben cselekedni. A There Inc. fejleszti a játékot, melyért cserébe kerek 6 millió dollárt kapnak az Amerikai Hadseregtől. Hogy mennyire lesz ez elérhető a hétköznapi ember számára (lehet hogy olyan lesz mint az America's Army) az még nem derült ki. Bővebb információt itt találhattok róla.

[DEMO] Codemasters kollekció

Hír | 2004.01.04 09:33

Gamer's Hell-es barátaink immár hagyományukban ezúttal a Codemasters csapatát szemelték ki. Azt a Codemasters-t, melynek ki ne hallott volna az Insane-jéről, avagy a Colin McRae Rally trilógiájáról. Azonban a TOCA Race Driver, Operation Flashpoint is nagy közönségkedvenc, akinek pedig kedve nyílna a gárda alkotásainak demóit kiprószkálni, kukkanjon lentébb:

  • American Idol
  • Brian Lara Cricket
  • Colin McRae Rally
  • Colin McRae Rally 2
  • Colin McRae Rally 3
  • Colin McRae Rally 3 Demo Upgrade
  • IGI 2: Covert Strike Single Player #1
  • IGI 2: Covert Strike Sinlge Player #2
  • IGI 2: Covert Strike Multi Player
  • Indycar Series Demo (DirectX-el)
  • Indycar Series Demo (DirectX nélkül)
  • Insane
  • Operation Flashpoint Sinlge Player
  • Operation Flashpoint Multi Player
  • Operation Flashpoint Resistance
  • Severance: Blade of Darkness
  • TOCA Touring Car Championship Racing
  • TOCA 2 Touring Cars
  • TOCA Race Driver Single Player (amerikai)
  • TOCA Race Driver Single Player (brit)
  • TOCA Race Driver Multi Player
  • World Championship Snooker 2003

  • Képvihar pikáns módra

    Hír | 2004.01.02 09:15

    A 2004-es esztendő első képviharja nálunk eléggé ütős válogatássá állt össze. Olyan nevek szerepelnek alant, mint például a sikervárományos Kreed, vagy a sokakat elkápráztató Ultima X Odyssey. Azonban a The Bloody Magic képei (is) igazán nyálcsorgatást kiváltóra sikeredtek, talán idézve még a karácsonyi hangulatot is.

  • Alpha Black Zero
  • Cleric
  • Dark and Light
  • Face of Mankind
  • Kreed
  • Realms of Torment
  • Space Hack
  • Take Command: 1861 - The Civil War
  • The Bloody Magic
  • Ultima X Odyssey
  • Wars & Warriors: Joan of Arc
  • Wish
  • Xenus

  • [PATCH] America's Army

    Hír | 2003.12.23 23:57

    Kiadtak egy új javítást a népszerű és ingyenes America's Army c. játékhoz. Aki nem ismerné, ez az amerikai hadsereg megbízásából fejlesztett és azóta is támogatott maximálisan élethű taktikai lövöldözős játék. Na, szóval ennek jelent meg egy új verziója, amely tartalmaz egy új pályát is. Az alábbi lineken érhetők el a különböző változatok (a legalsó az új:D) Thanks: Viszkok István

  • Americas Army v2.0.0 (Alapváltozat) (651 MB)
  • Americas Army v1.9.0 -> v2.0.0a Patch (222 MB)
  • Americas Army v2.0.0 -> v2.0.0a Patch (8.5 MB)

  • America's 10 Most Wanted

    Hír | 2003.12.05 19:34

    A minap a játékvilágba visszatért System 3 máris villantott egy alkotással. A játék egy igencsak kényes témával foglalkozik. Az amerikaiak 10 legjobban keresett egyénei után folytatott harcot hozza el a PC-s rajongók képernyőjére. Természetesen Bin Laden és Saddam Hussein is szerepel ezen a bizonyos listán, szóval elég valóságos alapokon nyugszik a téma. Igazából nem sokat lehet tudni róla, pontosabban csak ennyit :) Ja, és még azt, hogy valamikor 2004-ben jelenik meg...

    [PATCH] Háromság

    Hír | 2003.11.29 08:13

    Megszaporodtak a javítások. Minek egyenként közölni őket, hisz úgyis mindenki ismeri azt a játékot, amivel játszik, nem kell kisregényben bemutatni, csak letölteni :)

  • American/Pop Idol (2,5MB) (>>Infó)
  • Chaos Legion (1,4MB) (>>Infó)
  • Total Club Manager 2004 (16,3MB) (>>Infó)

  • Codemasters késések

    Hír | 2003.11.13 07:49

    A hazai Invictus által készített, egykori Insane kiadójának nem megy olyan fényesen manapság. Ezúttal is majd az összes játékának megjelenését el kellett halasztania. Lássuk a megújult megjelenési listát, melyből az utolsó 3 elem nem is keveset késik...

  • American Idol - 2003 november 18.
  • Dragon Empires - 2004 nyara
  • Wartime Command - 2004 nyara
  • Operation Flashpoint 2 - 2004 tele

  • [MOZi] Trója (Troy)

    Hír | 2003.11.07 22:52

    Akik már látták moziban a Mátrix Forradalmakat, azok a film előtt megtekinthették 2004 egyik legnagyobb kasszasikerének ígérkező filmjének előzetesét - a Trójáról van szó. Igazi sztárparádéban lehet majd részünk: feltűnik a Gyűrűk Ura filmtrilógiából megismert Orlando Bloom (Legolas) és Sean Bean (Boromir), a Hulkból és a Sólyom végveszélyből Eric Bana, de ne feledkezzünk meg Brad Pittről és Brian Cox-ról sem. A történetet mindenki ismeri. Az ókori Görögországban Spárta királynője (Helen - Diane Kruger) és Trója hercege (Paris - Orlando Bloom) egymásba szeretnek. Paris elrabolja szíve választottját, ami a lány apjának, Menelaus királynak (Brendan Gleeson) cseppet sem tetszik, s itt indul a bonyodalom. A filmet jövő májusban mutatják be, a hivatalos oldalán fotók, poszterek és filmes információk mellett megtalálhatjátok az ominózus másfél perces előzetest.

    Új America's Army

    Hír | 2003.11.07 08:29

    Én nem tudom pontosan, hogy világszerte mennyire népszerű ez a játék. Az biztos, hogy nagyon jó, és szerencsére a fejlesztők soha nem akarják abbahagyni a bővítését :) A most megjelent 2.0-ás változat rengeteg érdekességet hozott. Új karakter, fegyverek, 6 pálya, és még ezer apróság. Ha érdekel, a GH-ről lehúzhatod a teljes klienst, illetve az előzőről tuningoló patchet is. Erre tessék.

    [DEMO] Kevert duó

    Hír | 2003.11.06 14:19

    Két kis demó is érkezett az elmúlt időszakban. Az egyik a Codemasters jelenleg egyetlen PC-s neve, az American Idol. Ez egy amolyan tánci-tánci cucc... akit érdekel, szedje le a demót innen. A másik már valamivel izgisebb. A Railroad Tycoon 3-ban vonatjaink életét menedzselhetjük. A PopTop Software sorozata igencsak népszerű, eddigi rajongói biztos kedvelni fogják ezt is. A dolog egyetlen hátulütője, hogy a demó német nyelven íródott. Ha szerinted ez nem nehézség, csattogj el ide. UPDATE: Kijött a Railroad Tycoon 3 angol nyelvű demója, melyet alant szedhettek le.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)