Leépíti a Maxis a The Sims 4 fejleszőcsapatát
Az EA döntései alapján szinte teljesen felszámolják a The Sims 4-en dolgozó csapatot, és inkább más játékra fordítják az erőforrásokat.
Az EA döntései alapján szinte teljesen felszámolják a The Sims 4-en dolgozó csapatot, és inkább más játékra fordítják az erőforrásokat.
Egy egész érdekes és egyedi kampányt talált ki a New Worlds, amit egyszerre akár négyen is játszhattunk volna, viszont a csapat kénytelen volt átcsoportosítani az erőforrásait.
Gondolhatnánk, hogy a FIFA 18 nem lesz a világ legerőforrásigényesebb játékai között, és ez nagyrészt igaz is. 8 GB RAM-ja azért csak van mindenkinek.
A stratégiai játékok általában nem erőforrásigényesek, és a Total War: Warhammer 2 maximumához sem kell két 1080Ti. Sőt.
A Conan Exiles fejlesztői megmutatták, mi mindent építhetünk majd városainkban a túlélőjátékban összeszedett erőforrásainkból, a lehetséges projektek között pedig rendkívüli pusztító erőt garantáló épületek is akadnak.
A CD Projekt RED most már biztosan a Cyberpunk 2077 fejlesztésére fordítja erőforrásai legnagyobb részét, ettől függetlenül a megjelenést illetően hallgatnak, mint a sír.
Belegondolni is elképesztő, milyen csekély erőforrások mellett kellett megoldani a Commodore 64-es játékok fejlesztését.
Több játékban akad valamilyen hiba, aminek hála végtelen sok erőforráshoz juthatunk. Amíg a Bethesda nem javít ki egy kisebb hibát, addig pedig a Fallout 4 is ezek közé tartozik.
A Wii U-n azután is lehet majd sorozatokat nézni, hogy leáll a Nintendo TVii, a cég saját szolgáltatását viszont inkább törli, és másra használja az erőforrásokat.
A gépünk biztonságánál kevés fontosabb dolog van, viszont a vírusirtók egyik idegesítő tulajdonsága, hogy a folyamatos védelemért cserébe olykor több erőforrást foglalnak le, mint szeretnénk.
Ebben az új roguelike-ban véletlenszerűen a pályák, spórolnunk kell az erőforrásokkal és csak egy életünk van. Kihívás kell? Tessék!
A játék erőforráshiány miatt csak két platformra jelenik meg, de a többiek is részesülnek majd némi mókából azért.
A Mozilla és az Epic Games fejlesztői szövetkeztek egymással, melynek következményeképp majdhogynem egy sör mellett fordították le az Unreal Engine 3 kódját, hogy böngészőből is futtatható legyen, az eddiginél lényegesen kevesebb erőforrásigénnyel.
A 343 Industries szerint a játék elér a jelenlegi Microsoft konzol határaihoz.
Elkészült a legújabb Hype, ezúttal Endre mondja a híreket: Uncharted: Golden Abyss trailer, Transformers 4 mozifilm, L.A. Noire folytatás, Ubisoft idei megjelenés, Unreal 4 motor erőforrásigény, Warcraft és Starcraft táblás játékok.
Már nem is tudom, hogy kérjek elnézést - a mai GameStar Live adás is elmarad.
Tudni akarjátok, miért késik a régóta várt játék? Az ilyen, és ehhez hasonló ötletek miatt.
Ízig-vérig igazi RTS, már ha a körülbelül 10 évvel ezelőtti színvonalat nézzük. Izometrikus grafika, 3 játszható oldal, erőforrás-menedzsment és rengeteg kattintgatás.
A Killzone 2 fejlesztői állítják, kihasználatlanul maradtak a PlayStation 3 erőforrásai. Esélyes a játék folytatása.
Második generációs humán erőforrás menedzsment levágott lófejjel, baseball ütővel és repedt fazékhanggal átitatva
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)