Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 807

[MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

Hír | 2003.07.31 17:15

Sajna nem éppen teljesen új videjókról vagyon szó, de azért az igazi rajongók bizonyosan értékelik majd. Szóval az Oblivion-Lost.com emberkéi szállították ezt a linket, ahol 5 db, kézi kamerával felvett matéria található az idei E3-ról. Az remekül kivehető, hogy baromi részletes lesz a játék, de az is biztos, hogy van még mit dolgozni rajta :D

Forog a Star Wars Ep. III

Hír | 2003.07.01 22:17

Tegnap reggel kezdődött meg a harmadik rész forgatása, ami szeptemberig tart, majd jövőre folytatódik külső helyszíneken. Mai szemmel alacsonynak mondható a 115 milliós költségvetés. Ez a rész köti össze a régi és az új trilógiát, megtudhatjuk, hogyan áll a sötét oldalra Anakin, szemtanúi lehetünk Mace Windu halálának és még Chewbacca is visszatér :) Állítólag R2D2 teljesen számítógépes karakter lesz. A hivatalos oldalon folyamatos információk látnak majd napvilágot, az erre előfizetők pedig kamerán keresztül is figyelhetik az eseményeket.

[MOVIE] The Sims 2

Hír | 2003.06.17 09:35

Sims rajongók - akármennyien is legyetek :) - figyelem! Előkerült egy új, kézikamerás felvétel, a sorozat legújabb epizódjából. Akárhogy is nézzük ezt a Sims cuccot, valóban sokkal szebb lett, minz valaha. Szóval az eddigi rajongóknak tuti bejön majd - más kérdés, hogy a gépük nem biztos, hogy elegendő lesz ehhez a folytatáshoz. Ja, a videót itt találhatjátok meg (direkt link).

[MOVIE] World of Warcraft

Hír | 2003.06.05 09:24

A WorldOfWar.net arculatai egy újabb videóval szolgáltak a World of Warcraft rajongói táborának. Az idei E3-on, kézikamerával rögzített felvétel valamivel több, mint 1 percet láttat az igencsak reményteli alkotásból. Feltétlenül nézzétek meg, eléggé királyságos lesz! Innen tudjátok lecibálni.

[MOVIE] Thief III

Hír | 2003.05.28 20:39

Pengemester, hazánk egyik legnagyobb Thief megszállottja szállította a linket, egy újabb kézikamerás Thief III videjóhoz. Meglepően elég jó minőségű (legalábbis shakycamhez képest), látszik, hogy álványról filmeztek a srácok :) A 4Gamers munkáját azonnal letöltheted innen, és egy viszonylag hosszabb betekintést kaphatsz a játékba általa. Érdemes meglesni! Jajjj... majd elfelejtettem. ITT van :)

[MOVIE] HALF-LIFE 2 (ÚJ)

Hír | 2003.05.17 13:48

Bizony :D Így az E3 után is találtam még néhány TELJESEN ÚJ Half-Life 2 videót. Ezeket a Gamer.no-nak köszönhetjük, és annak ellenére, hogy ezek is csupán kézi kamerásak, elég jó dolgokat láthatunk. Megjelennek az arckifejezések, különféle effektezések, és a hihetetlenül jól sikerült fizikai motor. Külön és egyben is felraktam, így mindenki eldöntheti, hogy melyiket tölti le (a tömörített nagy mind a 9 videót tartalmazza). Jah... és VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

:: Egyenként, aprózva ::
[1]--[2]--[3]--[4]--[5]--[6]--[7]--[8]--[9]

[MOVIE] Mythica

Hír | 2003.05.15 21:56

A Microsoft négy újabb, ezúttal kézikamerás felvételt tett közzé készülő MMORPG játékukról, a Mythica-ról. Ezek mindegyike megtalálható a hivatalosa oldalon, melytől már csak a soron következő kattintás választ el: KLIKK.

[MOVIE] Dungeon Siege II

Hír | 2003.05.15 20:38

Időközben befutott a Dungeon Siege II első bemutatója (Thanx Lazy). Sanálatos módon kézikamerás a stuff, de azért ez, akárhogy is vesszük elég jól sikerült. Ha van egy kis időtök, rántsátok le alant:

DOOM III TRAILER!!!

Hír | 2003.05.14 18:55

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... SRÁCOK, EZ NEM AZ A KÉZIKAMERÁS SZEMÉT, AMI MÁR TERJENG EGY IDEJE!!! EZ A FULL BÜNTETÉÉÉÉS! AZONNAL LETÖLTENI! FENT VAN LOKÁLBAN! BONCSAD TŐCCSED!!! FORRÁS.

Playboy: The Mansion konkrétumok

Hír | 2003.05.14 16:51

Azt már eddig is mindenki bizton állította, hogy ebben a gammában rengeteg gyönyörű hölgyeménnyel fogunk találkozni. Azonban a játék még csak most talált rá a kiadójára a Cyberlore "személyében". A game teljesen egyedi lesz, ehhez hasonlót eddig nem nagyon láthattunk. Itt majd kipróbálhatjuk milyen nehéz is összehozni a dicsőséget a lapunk számára, a Playboy nevet fogalommá változtatni. Teljes 3D fog uralkodni és a kamerát is arra ráncigálhatjuk amerre csak kedvünk, szottyan. Több száz "híresség" vonul majd fel (leginkább a modellek). Lesz kampánymód (amiben különböző missziókat kell majd megoldunk) és lesz egy birodalom építős mód, ahol a végcélt mi választhatjuk majd ki.

[MOVIE] DOOM III

Hír | 2003.05.13 13:22

Nos igen, a Tiscali közzétett egy kézikamerás felvételt a Doom III Xbox-os verziójáról... Hááát, azt kell mondjam, hogy ilyen büntetést már nagyon régen láthattunk! Csekkoljátok izibe!

1 inch méretű háttértárolók

Hír | 2003.04.17 15:25

Az amerikai Cornice Inc. bemutatta az alig 1 inch méretű Cornice Personal Storage névre keresztelt mini háttértárolóját. A mini HDD-nek igen nagy jövője lehet a különféle hordozható szórakoztató elektronikai eszközökben, kamerákban, PDA-kban, mobilokban, mp3 lejátszókban. Az alig 2.6cm-es merevlemez mérete és súlya megfelel egy 50 Ft-osnak. A 2003-ban sorozatgyártásra kerülő termék 1-1.5 GB-os kapacitásban lesz elérhető, ára pedig a hírek szerint 100 USD alatt lesz. A Cornice Personal Storage nagyüzemi gyártását 2003 második negyedévében kezdik el. Akinek pedig nem lenne elég az 1.5GB-os kapacitás, annak figyelmébe ajánlom a nemsokára debütáló 3.6 és 4.7 GB-os Microdrive-okat, melyeket az év végén hoznak majd forgalomba.

World of Warcraft MOVIE!!!

Hír | 2003.01.13 19:46

Egy amolyan ŰBERKIRÁLY videjó került fel a netre, a Blizzard következő nagy reménységéről, csak online játszható World of Warcraft-ról. Ennek mérete mintegy 55,2MB és erről a címről bármikor letölthetitek. Megjegyzem érdemes, nagyon látványos kis videó - sajna kézikamerával rögzített így a minősége nem mondható valami tökéletesnek... :(

Starcraft GHOST MOVIE!

Hír | 2002.09.21 15:51

Máris előbukkant az első animáció, a Blizzard alig néhány napja bejelentett legújabb, sajnos csak konzolos alkotásáról, a Starcraft Ghost-ról! Annak ellenére, hogy nem lesz PC-re, érdemes megtekinteni, mert nagyon brutál tuti! Sajna csak kézikamerával sikerült rögzíteni, de azért lehet belőle látni dolgokat... Klikk ide (11,97MB)!

UT2003 visszaszámlálás!

Hír | 2002.09.13 14:19

Felkerült a netre egy webkamerás visszaszámlálás, mely az UT 2003 demójának a megjelenését hivatott jelezni. Ez mondjuk egy klasszikus értelemben vett visszaszámlálás, mivel egy papír darabot vesz a kamera, ami az éppen aktuális ígéretet mutatja! Ha érdekel, katt ide!!!

Tomb Raider 6 Movie

Hír | 2002.09.04 09:37

A Computer and Video Games-re feldobtak egy újabb, kamerával rögzített videót, melyen a Tomb Raider: Angel of Darkness legújabb képsorai szemlélhetőek meg. Ezt két változatban is letölthetitek: HIGH - 10,8MB; LOW - 5,8MB!

Raven Shield Movie

Hír | 2002.09.03 06:49

A Loadedinc-re felpakoltak egy teljesen új videnyót, a 2003 februárjában megjelenő Raven Shield című akciójátékból! Ezt, az idei ECTS-sen, egy kézi kamerával rögzítették, így sajnálatos módon nem éppen tökéletes a minősége... Mindazonáltal rajongóknak kihagyhatatlan! Ha érdekel, klikk ide!

Bandits Movie

Hír | 2002.09.01 16:00

A Loadedinc.com szerkesztősége felpakolt a honlapjára egy kézikamerás felvételt, melyen a Grin nevezetű fejlesztőcspat legújabb munkáját, a Bandits: Phoenix Rising-got szemlélheted meg! A felvétel az idei ECTS-sen készült, és a játék egy korai változatát mutatja be! Ha érdekel az anim, katt ide!

SWAT: Urban Justice Movie

Hír | 2002.08.25 20:09

A 10-David nevezetű rajongói honlapra feltettek egy kézikamerás felvételt, melyen a SWAT sorozat következő tagját, az Urban Justice-t kuksolhatjuk meg. Ezt a felvételt még annó, az idei E3-on rögzítették, így nem mondhatjuk, hogy túlságosan "hot" az anyag, de tutira nagyon fincsi! Érdemes megszemlélni! Klikk.

DOOM 3 @ QuakeCon

Hír | 2002.08.02 09:22

Azt már korábban is elárulták, hogy a QuakeCon nevezetű játékbulin (kb. olyan, mint az itthoni EarthQuake, csak világszintű, és sokkal nagyobb :D) jelen lesz valamilyen formában a Doom III, egy újabb nyálcsorgató demonstráció erejéig. A minap arra is fény derült, hogy a bemutatóra szánt, E3-on debütált Doom III kabinban történik majd minden. Egyszerre 20 ember élvezheti majd a látványt, a tökéletesen dolby surround "doboz"... A GameSpot még arról is tudomást szerzett, hogy egy eddig még sosem látott pályát is bemutatnak majd ott (mivel ezt elvileg csak azok láthatják, akik ellátogatnak a showra, így csak abban bízhatunk, hogy valaki ismét be tud csempészni egy kis kamerát :D).

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)