[KéPZ] Frissítés!!
Igaz ma nem túl nagy a lista, de van több friss bejelentés, és néhány sikervárományos is. Most Wanted rulla! A Prince of Persia: The Two Thrones képek felkutatásában segítségünkre volt Juhász Márton nevű olvasónk.
Igaz ma nem túl nagy a lista, de van több friss bejelentés, és néhány sikervárományos is. Most Wanted rulla! A Prince of Persia: The Two Thrones képek felkutatásában segítségünkre volt Juhász Márton nevű olvasónk.
Először még csak arról szóltak a hírek, hogy a Dark Age of Camelot: Darkness Rising - a legújabb kiegészítő - csak Észak-Amerikában lesz honos. Később kiderült, hogy Európában is megjelenik majd, de az nem, hogy mikor. Erre kaptunk most választ. Európába a legújabb kiegészítője a játéknak 2006. elején érkezik. Részletek itt.
A Microsoft rendezte X05 játékshow-n mutattak először mozgóképet a mostanság bejelentett Wolfenstein NextGenről. A prezentáció elején Todd Hollenshead id Software-es arc beszél arról, hogy ez az első olyan id-játék, amely elsősorban konzolra készül. A levetített videóban megszólal Carmack is, de sajnos inkább a korábbi részekre történik visszatekintés. Az új epizódból csupán rajzok, pályakezdemények és textúrázatlan modellek köszönnek vissza. Amúgy a GameSpot információi szerint 2006. december végén jelenik majd meg PC-re a játék. Thanks MiZo.
A WB Interactive jelenleg is munkálkodik a Condemned: Criminal Origins című horrorjátékon, melynek megjelenését jövőre csúsztatták - mindeközben már a filmváltozat is készülőben van, amely hasonló koncepcióra épül és már a címe, sőt a producerei is megvannak. A Species X kieszelője Jason Hall és Nathan Hendrickson. Előbbi kezében van az egész WB Interactive, mely köztudottan az egyetlen olyan játékkiadó, amelynek filmstúdió a tulajdonosa. Szóval... a producerek Basil Iwanyk és David Goyer. Hall így vélekedett: "Valami újat szeretnénk. A játékadaptációkkal általában az a baj, hogy nem nyújt semmit a film, ha a játékot kellően nem ismerjük. Olyasféle univerzumot szeretnénk teremteni, mint a Star War. Ennek megfelelően akkortájt lenne a film premierje, amikor a játék második része jelenik meg - így máris tovább bővülne az univerzum."
Érkezett egy újabb jól megszerkesztett Making of vidi a Gyűrűk Ura licensz következő játékából, amely a nagy sikerű első rész nyomdokai haladva próbálja újra magához édesgetni a kedves játékosokat és egyúttal eljuttatni pénzüket a szegény éhező kiadókhoz és fejlesztőkhöz, mint amilyen az EA is! :) A most megjelent múviból megtudhatjátok, hogy milyen nehéz, összetett és hosszadalmas folyamat is a megfelelő óriás megválasztása a Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth 2-höz. Jó nézelődést!
A Shattered Union-ban egy az USA-ban tomboló képzeletbeli polgárháborúba középpontjába kerülünk és 3D-s stratégiai helyzetből kell urrá lennünk az eluralkodó káoszon és mellesleg az sem hátrány, ha jól odalépünk az ellenséges seregeknek, hogy a mi uralmunk alatt eggyesítsük újra az Államokat. A progiból már láthattatok régebben is egy rövidke vidit, de hogy ne feledkezzetek meg a játékról most prezentáltak nekünk egy újabbat:
Kicsit összekapartam a lemaradásokat, melyeket most egy csokorba szedve tálalok alant. Íme:
Befutott egy friss videó a Prince of Persia saga legújabb tagjából, a Two Thrones-ból (avagy Prince 3, PoP: Kindred Baldes). Ez a harmadik felvonása annak a fejlesztői naplónak, melyben csomó érdekességet mondanak a projektről, természetesen ingém jelenetekkel alátámasztva. Ha érdekel, cibáld tőlünk máris lokálból.
Tegnapi lemaradásunkat pótolván tálalom nektek a 2K Games legújabb Serious Sam II-es bemutató videóját. Az FPS szerelmesek, ja igen, és a tömeggyilok kedvelők leendő kedvenc játéka má elkészült, és az igen közeli jövőben meg is jelenik. Addig nincs mit tenni, nézni kell. Itten':
Előkerült egy újabb, igen vaskos videó a készülő Elder Scrolls IV: Oblivion című RPG-ből. A húszperces animáció játék közbeni jeleneteket tartalmaz, gyakorlatilag a menübe lépéstől kezdve indulva végigvezet minket Tod Howard, aki az egészet végigkommentálja.
A huszadik század hajnalán járunk Európában. Hét nemzet küzd a túlélésért és a hatalomért. A mi feladatunk... nos, nem tudni pontosan, hogy mi :) A lényeg, hogy egy stratégiai játékról van szó, ami hamarosan megjelenik. Ennek örömére tekintsetek meg egy friss videót.
Ez a sok részt megélt vidámpark fejlesztős-menedzselős játék újabb epizóddal jelentkezik, ezúttal kissé más vizekre evezve. Ez a kiegészítő állatokkal fog foglalkozni, hogy milyen módon, azt a videóból majd meglátjátok:) Teendőtök csuppán egy kattintás az alant található linkre:)
George Broussard a 3DRealmstól nemrég válaszolt néhány fórumozó érdekesebb, Duke Nukem Forevert érintő kérdésére. Elárulta, hogy egy játék készültségi fokát bétától pre-alfáig számos állomásra osztják. Még nem döntötték el pontosan, hogy milyen médián is adják majd ki ajátékot, de valószínűleg CD-n és DVD-n egyaránt megjelentetik. Elismerte, hogy a játék interaktívvá tétele veszi el a legtöbb időt a fejlesztésben. Még azt sem döntötték el, hogy a végleges megjelenés előtt mennyivel kezdik meg a játék köztudatba való beleverését, marketingjét, "hájpolását"...
Két új movie is közkézre került a HistWar: Les Grognards című, a Napóleoni háborúk idején játszódó gameből. Napóleon seregeinek egyik parancsnokának a bőrébe bújhatunk, és feladatunk természetesen a birodlaom területeinek növelése lesz:) Mindkettő videó a játék bétájából mutat ingém jeleneteket, melyek szerencsére kellően magas felbontásúak ahhoz, hogy élvezhetők legyenek. Máris tölthetitek lokálból.
Az ígéreteknek megfelelően befutott a Volkswagen termékpalettáját felvonultató World Racing 2 második demója. Igen, korábban már érkezett egy kipróbálható verzió a játékból, de - állítólag - ez más lehetőségeket tartogat a versenyzők számára. Aki tehát úgy érzi, hogy ha csak virtuálisan is, de szeretné kipróbálni a német autógyár csodáit (jelen esetben közülük hármat), az bátran kattintson ide!
Némi kis lemaradást pótolván, a mai frissekhez pótoltam néhány korábbi képet. Erre tessék:
Patch érkezett a 2083-ban játszódó posztmodern RPG-hez. A The Fall: Last Days of Gaia elérte 1.9-es állapotát, noha mindez egyelőre csak béta formájában érvényes, tehát nem végleges. A másik dolog, hogy ez a javítás német nyelvű. Egyébként a tapasz 42 megás és minden eddig megmaradt hibát igyekszik orvosolni. További infóért erre tessék...
Aki kicsit is érdeklődik a Star Wars univerzuma iránt és kedveli a BF-szerű multi orientált játékmenetet, már biztosan tűkön ülve várja, hogy megjelenjen a Battlefront 2. Már közel két hónap eltelt azóta, hogy az utolsó jelentősebb múvi csomagot megkaptuk,de most szerencsére elérkezettnek látták az időt, hogy megosszanak velünk egy újabb triót, melyben 3 pályát mutatnak be, nevezetesen a Hoth bolygót, Felucia-t és a Mygeeto-t. Jó nézelődést!
Igaz már láttunk egy igen szép demót a félelem játékából, de a készítők úgy gonolták biztosra mennek az eladások terén és akit még nem sikerült megnyerniük az egyjátékos demóval, annál most bepróbálkoznak a multi változattal is. A hírek szerint, napokon belül megérkezhet a többjátékos változat demója, egészen pontosan Szeptember 29-én CET 15:00-kor landol majd körünkben. A demóban két pálya lesz megtalálható, míg az egyiken DM módban nyomulhatunk majd, addig a másikon a CTF rajongói hentelhetnek majd egy jót. Üröm az örömben, hogy a mostanában egyre népszerűbbé kezdenek válni az exkluzív demók, így a F.E.A.R 550MByte-os MP változatát is sajnos csak a GameSpot DLX rendszerén keresztül lehet majd elérni.
Újfent frissítettem kicsikét, kattintsátok le mindet, megint elég szép felhozatalt sikerült összehozni. Moscow to Berlin hazai, ne feledjétek!!! Digital Reality rulz!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)