[PATCH] Kettő :)
Az egyik az Ascaron által fejlesztett Port Royale c. RTS játékhoz került a netre, a másik pedig egy Half-Life "fun" mod, nevezetesen a Monkey Strike-hoz. Hátha érint valakit:
Az egyik az Ascaron által fejlesztett Port Royale c. RTS játékhoz került a netre, a másik pedig egy Half-Life "fun" mod, nevezetesen a Monkey Strike-hoz. Hátha érint valakit:
Most pedig következzen délutáni kedvenc csemegénk, a derelyés képzömmencs megfűszerezve némi infocitával... Nos, szóval mára is igen szép termés gyűlt össze, csorduljon nyálatok öletekbe, vagy koppanjon állatok mint a medve ;) Hmm... Ezt még gyakorolni kell :) Update! A Gamer's Hell szert tett két exkluzív képségre a hazai Stormregion által jelenleg is fejlesztett Codename Panzers c. háborús stratégiai játékból, melyeket piros kerettel itten találhatnak meg kendek. További infó, hogy a közeli napokban kiadnak egy 4 és fél perces előzetest is ebből a gyöngyszemből!! Advent Rising (Infó)
Emergency Fire Response Enigma: Rising Tide (Infó) Lord of the Rings: Middle-earth Online Lord of the Rings: The War of the Ring (Infó) Patrician III: Rise of the Hanses Rainbow Six 3: Athena Sword US Open 2003 UFO: Aftermath (Infó)Megérkezett az 1.11-es javítás a Blizzardtól az alapjáték után a kiegészítőhöz is. Szintén sor került a felfedezett hibák orvoslására, legyen az pályaelfűszerezés, vagy egyéb nyalánskágok :). Azthiszem nem mondok újat azzal, hogy aki játszik vele, annak megéri letölteni. :) Alant:
A pékek mindig korán kelnek. Vagy mindig kétszer csengetnek? Már nem emlékszem... :) Mindegy is, a lényeg, hogy itt vannak, és az jó :)
Annak ellenére, hogy eleddig sziklaszilárdan hihettünk a Half-Life 2 szeptember 30-ai megjelenésében, az Amazon kicsit megrezgette azt a bizonyos lécet... Az ő infóik szerint csak december 15-én lát napvilágot a game. Egyelőre hivatalosan még nem erősítették meg, de nem is cáfolták. Majd meglátjuk mi lesz.
Az IGN készített egy interjút Trevor Channel, alig néhány napja bejelentett alkotásukról, a Joan of Arc-ról. A sok érdekes infó mellett megtalálhatjuk a legelső játék közbeni képeket is. Ha érdekel a téma, feltétlenül less be ide.
Az Activision legújabb médiahadáratának célpontjává vált a GameSpot is, akik egy teljesen új trailert tettek közzé a Creative Assembly hihetetlenül jól kinéző játékáról. A Rome: Total War-ban eszméletlen nagy csatákban vehetünk részt, eddig nem látott grafikai motor támogatásával. Feltétlenül nézze meg mindenki!!! Hogy könnyebben hozzáférjetek feltettem lokálba:
Megérkeztek a legfrissebb javítások, ezúttal 3 játékhoz. A nagysikerű űr játékhoz, a Freelancerhez itt van az 1.1-es patch. Az idei év egyik legjobb vietnámi háborús játéka, a Vietcong sem kerülhette el az újabb javítást. Az 1.2es verziószámmal kiadott bugtalanítót innen tölthetitek le. A Mistmareben is felfedezhettek pár új "bogarat", hiszen ezen az oldalon megtalálható a frissítés.
A WorldOfWar.net arculatai egy újabb videóval szolgáltak a World of Warcraft rajongói táborának. Az idei E3-on, kézikamerával rögzített felvétel valamivel több, mint 1 percet láttat az igencsak reményteli alkotásból. Feltétlenül nézzétek meg, eléggé királyságos lesz! Innen tudjátok lecibálni.
Újabb csodálatos képek bukkantak elő az egyik legjobban várt MMORPGből, a World of Warcraft-ból. Mit is mondjak... gyönyörűűű! Aki szeretné megvizslatni a shotokat, az itt megteheti.
A Gamespy érkezett az infó, miszerint a Sierra elindította a Half-Life 2 hivatalos fórumait. Ha tudsz angolul, és feltétlenül elsők között akarsz értesülni a legújabb érdekességekről, ne habozz ellátogatni ide.
Éppen a napokban jelent meg a Silent Hill sorozat immáron harmadik epizódja (PS2-re, a PC-sre még egy csöppet várnunk kell). De nem is ez a lényeg. Sokkal inkább az, hogy a C&VG a világon elsőként számolt be a negyedik epizódról, mely már ezév januárjától készülget. Egyelőre csak annyit tudunk róla, hogy az eddigi enginet egyszerűen eldobták, és egy teljesen újat kreálnak a játékhoz. A PC-s verzióról még egy jó darabig nem fogunk hallani, de akárcsak az eddigi részek, valószínűleg ez sem csupán PS2-re jön ki.
Több nappal az E3 után is özönlenek még a show területén mutogatott animációk. Ezek újabb hadát alant találhatjátok.
A német EA-s srácok toltak át egy linket, melynek a "legvégén" néhány Black & White 2-es matéria húzódik meg. Aki ellátogat ide az megszemlélhet néhány képet (bár nem újak), letölthet egy karakteranimációt (ez egész jópofa), és birtokba vehet egy eredeti BW2-es képernyővédőt. Update: Most néztem el a honlapjára, ami időközben beindult. Itt szintén megtalálhatjátok a fent említett javakat, és minden valószínűséggel továbbiakra is bukkanhattok (pl. háttérképek).
A Computer & Video Games szállított 16 videót, a Nokia kézi kütyüjén, az N-Gage-en futtatható játékokról. Belekukkanthattok többek között a Tomb Raiderbe, és a Red Factionba is. Egész jó lesz ez, és merem remélni, hogy kis hazánkba is hamarosan megérkezik. Világszerte egyébként idén októbertől lesz elérhető.
A Gamershell szállította az első videót, a Doobic Entertainment nemrégiben bejelentett FPS játékáról, nevezetesen a Heat-ről. A játék a szokványos FPS és RPG elemeket ötvözi, és így egy igen impresszív játékmenetet igér. Nos, majd meglátjuk... Addigis szerintem lessétek meg a trailert:
A francia 3Dchips-fr számolt be a Matrix Online esetleges beta teszteléséről. Információik szerint talán még idén sor kerül rá, annak ellenére, hogy a játék csak valamikor 2004-ben lát majd napvilágot. Ezen az oldalon egyébként jelentkezhettek a játék hírlevelére... a beta teszt infót alátámasztja a szintén itt megtalálható infomorzsa, mely arról tanuskodik, hogyha feliratkozol a hírlevélre, elsők között értesülhetsz a beta teszt részleteiről.
FényképekSokan bánkódunk amiatt, hogy véget ért az E3. A külföldi oldalak manapság sorra pakolják ki a fotóikat, melyeket a rendezvényen készítettek. Ezek a képek jók arra, hogy visszaemlékezzünk azokra a "szép" napokra. Ma 3 oldal tette közzé a képeit: a Mutable Realms, a Fragland és a Gaming Illustrated. A látnivalók lelőhelyére úgy juthattok el, ha az adott oldal névre klikkeltek.
DOOM 3 - 1 mínuszSajnálattal vettem tudomásul, hogy Trent Reznor, a Nine Inch Nails oszlopos tagja nem dolgozik tovább a Doom 3 muzsikáin. Egyetlen oka van ennek. Minden erejét készülő albumukra akarja összpontosítani. Ezért nem lehet hibáztatni, mivel amikor megállapodott az id Software-rel, úgy volt, hogy nyár közepére teljesen befejezik a játékot. szerintem ez mindenkinek jobb lett volna...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)