Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 630

'Reggelt...

Hír | 2003.11.20 07:11

Üdvözlet az itt, esetleg ott lévőknek! :) A mai nap hírügyileg jól indul, ezt biztosíthatom, a továbbiakban azonban szintén érdemes lesz figyelni. Ha valaki kitalálta, hogy hogyan lehet az időt lassítani, az ossza meg a többiekkel is, mert igen sokan szeretnék, hogy a szombat 6x olyan hosszú legyen. :D

Csúcsforgalomban a buszra nehezen férnek fel az utasok. - Menjenek már beljebb, annyi hely van ott, hogy sakkozni lehetne! - Jöjjön csak jóember! Úgyis hiányzik egy sötét paraszt.

'Reggelt...

Hír | 2003.05.20 06:21

Madárcsicsergéssel teli szép jó reggelt! A világ nagyja még mindig E3 lázban ég. Idén több mint 62000 ember fordult meg a rendezvényen, és ez a népsereg több mint 80 országból verődött össze. Jövőre Május 12. napján kezdődik a 3 napos "buli", amire legalább ennyi embert várnak. (Egy szép nagy huszáros vágással témaváltás) Jöjjön a napi betevő vicc:

Kovács kapatosan botorkál haza. Látja, hogy a lépcsőházban fekszik valaki. - Hol lakik, jóember? - kérdezi segítőkészen. - Egy emelettel feljebb, balra. Felcipeli a sorstársát, kinyitja a baloldali ajtót, beteszi a férfit. Utána visszamegy a földszintre. Megint lát ott valakit. Megkérdezi: - Hát maga hol lakik? - Egy emelettel feljebb, balra. Felcipeli őt is, kinyitja az ajtót, belöki. Megint lemegy. Megint fekszik ott valaki. Kovács most már dühös: - Csak azt ne mondja, hogy maga is egy emelettel feljebb, balra lakik! A férfi nehézkesen feltápászkodik. - De igen, és ha még egyszer belök a liftaknába, pofán vágom.

64 bites AMD Opteron

Hír | 2003.04.22 15:49

Az AMD (Advanced Micro Devices) háza táján nagy lehet ma a sürgés-forgás, ugyanis ma hivatalosan is piacra kerül a cég első 64 bites processzorcsaládja. Az új termékcsalád az x86-64 architektúrára épülő Opteron (SledgeHammer) kódnevet kapta, melyet az AMD az Intel Xeon processzorok méltó ellenfelének szán. Az Opteron változatok kezdetben 1,4 - 1,8 GHz órajellel fognak rendelkezni, az áruk pedig potom 283 - 794 dollár körül fog alakulni. Ezzel egyidőben a VIA Technologies is bejelentette az új K8T400M alaplapi chipkészletét, amely az AMD Opteron processzorokat fogja támogatni.

Update 1: JoeCool dobott egy linket, ahol a teszteredmények is kint vannak... Imhol! Update 2: Itten pedig egy másik link, amely egy eléggé szigor tesztet is tartalmaz :)

'Estét...

Hír | 2003.04.13 22:43

Szép estét mindenkinek. Így vasárnap vége fele kicsit megtörve, gondoltam ellátogatok a moziba, és nevetek egy jót... Hát tudjátok ez a Johnny English... hogy is mondjam. Szóval rosszabb filmet is láttam már, ez igaz. Na de mindegy, az vigasztal, hogy mire hazajöttem, legalább akadt némi érdekesség. Ezeket most mindjárt megosztom mindazokkal, akik fentmaradtak mindeddig :) But first...

Egy hapihoz beállít a barátja. Megkéri a barátját: hozzd le légyszives a papucsaim az emeletről. Mire az felháborodottan... - A Te házadban én hozzam le a papucsodat? Hmm... najó, legyen. Fent találkozik a ház asszonyával és a nagylánnyal. Megkérdi az asszony, hogy mit keres itt fennt. - A férjed küldött, hogy erőszakoljalak meg benneteket. - Nem hiszem, válaszol az asszony. Mire a barát lekiabál: - Hé Joe! Mindkettőt?

'Estét...

Hír | 2003.03.05 19:18

Üdvözlet mindenkinek. Elnézéseket kérek, hogy még nem voltak ma hírek, el sem képzelnétek, hogy hosszú évek után milyen jó érzés volt délután aludni egyet :D De mindegy, mostmár itt vagyok, és csak percek választanak el attól, hogy zúdítsam az érdekességeket. Nem is húznám tovább az időt, lássuk, mit hozott a mai nap. Update: JoeCool figyelmeztetett, hogy valami lemaradt a beköszöntőből... :) Bocsika :)

Beteg az orvosnál: - Doktor úr, rettenetesen nagy az orrom. Nem tudna belőle egy formás, szép új orrot faragni? - Ebből uram? Akár hármat is.

Újabb nVidia meglepi...

Hír | 2002.11.04 15:52

Dior kiszúrt egy újabb kis meglepi videót, az nVdiai "Are you Ready" oldalán! Ez tulajdonképpen egy villámgyors gyárlátogatás, mely elmondja, hogy hol, milyen körülmények között készülnek az új chipek! Néhány érdekesség, amely a spokesman - Joe Sura - monológjában is elhangzik:

- Ahhoz, hogy egy új chipet be tudjanak vezetni, nem kevesebb, mint 100 millió dollárra van szükség (ebbe beletartozik a marketing, az előállítás, és minden egyéb költség) - A legfontosabb számításokat (melyek az új chipek emulációjából állnak) egy külön Sun szerverfarm végzi el. Ebből összesen 19 van az nVidia-nál, mindegyik 24 utas processzorral, valamint 196GB memóriával van ellátva. Bizonyos műveletek még ezeken is 5-6 hétig tartanak (a mellett, hogy a villámgyors feldolgozás érdekében minden adat a memóriákban tárolódik - vagyis nem lassít semmilyen merevlemezes mechanizmus)! - Az adattárolásra 90 TerraByte-nyi fix terület áll rendelkezésre, és ezen felül még további gépek is rendelkezésre állnak - A cég már megkezdte a szerverfarm bővítését, melynek első négy "képviselője" már meg is érkezett. Ezek mindegyike 200GB memóriával lett ellátva.

Napi képömleny

Hír | 2002.03.15 15:50

Azt hiszem a mai képmennyiség igencsak említésre méltó, hiszen több, mint egy tucat játékból jelentek meg új képek, melyek között akad jópár régóta várt cím is...Bárcsak mindig ennyi új képpel szolgálhatnánk.

  • Citizen Hero 9 új kép a Micro Forte MMORPG-jéből
  • Desert Siege taktikai akció játék a Red Storm-tól
  • Galactic Civilization egy érdekes űrstratégiai program
  • Grom egy II. Világháborút feldolgozó RPG
  • G.I. Combat G.I. Joe akció közben...
  • Morrowind a Bethesda iszonyúan jól kinéző szerepjátéka
  • O.R.B. a Startegy First űrben játszódó RTS-e
  • Painkiller horrorisztikus elemeket felvonultató FPS
  • Shadowbane újabb készülő MMORPG
  • Static egy izometrikus nézetű RPG
  • Team Factor 4 új kép ebből a csapat-orinetált FPS-ből
  • Vampire Hunter készítsétek a karókat...
  • Vivisector Dr. Moreau szigete FPS nézetből

  • Exkluzív IDF beszámoló!

    Hír | 2002.03.01 08:57

    Sam. Joe (a PC World munkatársa, korábban a PC-X nemes csapatát erősítette) abban az eléggé kiváltságosnak mondható helyzetbe került, hogy eljuthatott az idén megrendezésre került IDF - Intel Developer Forum 2002 kiállításra. Többen már észrevehettétek, hogy az ő általa írt, nagyon friss infókat folyamatosan beletettük a cikkébe. Most pedig elkészült a teljes beszámoló, melyet érdemes elolvasnotok! Mindenkinek fontos információkat tartalmaz! Ha érdekel, csak ide kell kattintanod!

    Air Command 3.0

    Hír | 2001.07.31 08:49

    A Sharpnel Games kiadta Air Command 3.0 című játékának legújabb javítását. Ennek mérete alig 200K, és innen tudod letölteni. A hivatalos honlapját itt találod, ha egy kicsit jobban meg akarsz ezzel ismerkedni.

    Mégsem lesz Mac DNF?

    Hír | 2001.07.23 08:38

    A 3D Realms-től Joe Siegler elárulta, hogy a MacSoft napokban közzétett híre, miszerint a DNF már Mac-re is készül...nem teljesen fedi az igazságot. Az igaz, hogy nem kizárt egy Mac-es verzió megjelenése, ám a készítők egyelőre teljes mértékben a PC-s verzióra összpontosítanak.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)