Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 606

Úton a VIA KT400

Hír | 2002.02.21 08:20

A VIA rengeteg új alaplapi chipkészlettel rukkolt elő, mind P4-es, mind AMD-s rendszerek alá. Ezek közül a KT400-at érdemes megemlíteni, melyet a cég körülbelül egy hónap múlva mutat be a nyílvánosságnak, sorozatgyártását pedig ezév második negyedében kezdik meg. Az új chipset támogatja majd a legújabb Athlon XP és Duron processzorokat valamint a 8X-os AGP-t és a legújabb DDR RAM-okat is (DDR333, DDR400 ECC).

NEXCOM C3 alapú szerver

Hír | 2002.02.05 08:24

A világ egyik vezető chip- és integrált áramkör gyártója, a VIA Technologies megállapodást kötött a szerverpiacon elismert NEXCOM-mal. A szerződés értelmében a NEXCOM új szervercsaládjába VIA C3™ processzorok kerülnek. Ismerve eme procik tulajdonságait, nem kell majd a szerverek túlmelegedésétől tartani, a CPU-k teljesítménye pedig teljesen elfogadható lesz, árban viszont igencsak megszorongathatják a márkásabb szervereket.

TH7II-RAID az ABIT-tól

Hír | 2001.08.17 15:07

Az ABIT ma bejelentette legújabb alaplapját, amely az új, Socket478-as foglalatú Pentium IV processzorokat fogadja majd. 4 RIMM slot (max 2GB PC600/800 memória), 5 PCI, 1 CNR és egy négyszeres AGP áll rendelkezésünkre. A hangot a megszokott AC’97, míg az IDE egységek vezérlését a HighPoint HPT370 ATA/100 IDE RAID kontrollere végzi. A Socket478 egy vadonatúj foglalat, amely a régi Pentium IV chipeket nem fogadja. Megjelenése szeptember elején várható, így bátran állíthatjuk, hogy az ABIT igen friss volt. Én már csak azt várom, hogy mikor jelenik majd meg oylan ABIT alaplap, amely a népszerűbb és elterjedtebb DDR vagy SDRAM-ot fogadni tudja (i845, VIA P4X266 vagy SiS 645 DDR333 lapkakészlettel). Ez jót tenne a Pentium IV döcögősen induló népszerűségének is.

Új integrált magot jelentett be az S3/VIA

Hír | 2001.07.31 13:54

Amint ez már közismert, a VIA a közeljövőben elkészülő új lapkakészletébe az UltraSavage grafikus magot építik be. Most megtudtunk néhány közelebbi információt erről a magról: 166 MHz, 2 pixel órajelenként, 2 texel pixelenként. Hardware T&L, 18.5 millió poligon másodpercenként. Állítólag a t&L egység 5 millió vertexet lesz képes feldolgozni másodpercenként. DirectX7 támogatás Két csatornás LVDS, TV kimenet és 12 bites digitális csatolófelület. DuoView technológia IDCT, Median szűrő Beépített TMDS 1.5W fogyasztás Ezt az új VIA lapkakészletet egyébként PC2700 DDR SDRAM-os alaplapokhoz használja majd a VIA. Ez azt jelenti, hogy a memória busz sávszélességének növelése miatt a grafika teljesítménye is jóval nagyobb lesz. Minden valószínűség szerint az nVidia Crush 11/12 megoldásával fog ez a készlet versenyezni, amely valószínűleg a beépített GeForce 3 MX lesz. Nagy verseny várható.

VIA Quake3 Map

Hír | 2001.05.08 17:32

Emlékeztek az NVidia féle NV15 Quake pályára? Most a VIA is készített egy hasonlót, mely valóban kihozza gépünkből, hogy mire képes. Mellékeltek egy timedemo-t is, így mindenki összehasonlíthatja saját gépét más gépekkel. Ha érdekel ez a pálya, innen le tudod tölteni.

Settlers IV megjelenések

Hír | 2001.03.19 08:25

Az UBI SOFT Entertainment bejelentette Settlers IV című játékuk néhány országban való megjelenését. A jelek szerint március 30-tól Angliában, Francia országban, Skandináviában, a Benelux államokban, Ausztráliában, Portugáliában, Görög országban, közép Kelet és és Dél Afrikában kapható lesz a program. A hazai piacra kerülésről egyelőre nincs hír.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)