Pro Cycling Manager 2009 - Nyári bringázás és izomláz
Nyáron, egészen pontosan júniusban már gőzerővel pedálozhatunk a Pro Cycling Manager – Tour de France 2009-ben.
Nyáron, egészen pontosan júniusban már gőzerővel pedálozhatunk a Pro Cycling Manager – Tour de France 2009-ben.
A Team Fortress 2 korai fázisában több opció is felmerült a karakterek grafikai megvalósítására. Ilyen is volt a Scout.
[MOVIE] Dave Mirra, a trükkös biciklistaEgykori teljes játékunk, a piacon lévő legjobb freestyle BMX szimulátor folytatása is a megjelenés küszöbén áll már, úgyhogy az E3-on egy jófajta videót is kidobtak belőle.
Szeretjük a versengést. Vezetni egy Forma1-es autót, berúgni a győztes gólt vagy hazafutást ütni. De vannak akik jobb szeretnek a háttérben maradni, és onnan megteremteni a győzelemhez szükséges feltételeket. Ha közéjük tartozol, és még a biciklizést is szereted, akkor neked szól a Pro Cycling Manager/Tour de France 2007.
Stílusosan biciklin karikázott be a CES színpadára a Motorola ügyvezető igazgatója. A mobilgyártó nem vált profilt, de gondol a kínaiakra is.
Kellemes keddet! Mindjárt dél, pedig még csak most kezdődött a nap. Kevesen tudják, de 1940-ben ezen a napon született Linda Gray (Dallas tévésorozat, Samantha), illetve ma 75 éves Ian Holm is, aki Bilbót alakította a Peter Jackson által rendezett Gyűrűk Ura filmtrilógiában.
| - Mit csinál a szőke nő, ha elfárad a szobabiciklin? - Leszáll és tolja tovább. |
Kellemes vasárnapot mindenkinek. Az idő egyelőre jónak mondható, bár reméljük, hogy a tegnapi "esőcske" még tartja a hideget. De ha esetleg valakinél épp zuhé lenne, az sem unatkozik majd - vasárnap ellenére akad néhány hír is, no és a multis szerverek is várják a játékosokat. Ha van olyan sci-fi-rajongó, aki esetleg még nem látta volna, az tekintse meg tegnapi bizonyítékunkat a Star Trek XI készültével kapcsolatban.
| A csónakázó tó tulajdonosa büszkén nézi a csónakokat és vizibicikliket, amint ringatóznak a tó felszínén. Észreveszi, hogy a 9-es hajó már régóta kint van, ezért elkezdi visszahívni. - Kilences hajó, kilences hajó, azonnal térjen vissza! - De főnök, nekünk csak nyolc hajónk van. - Hatos, hatos, csak nincs valami probléma? |
Ez az első alkalom, hogy mozgás közben csodálhatjuk meg a Pro Cycling Manager 2006 című bicikli csapatmenedszelős játékot. Nem ez az első alkotása azonban a Cyanide Studiónak, hiszen már egy évenként megjelenő sorozatról beszélhetünk. Az idei kiadás természetesen szebb, jobb, realisztikusabb, és meg lehet vásárolni :) Hamarosan...
Didergős kedd reggelt mindenkinek. Most még igencsak meg lehet fagyni, de ha a tegnapihoz hasonló időt várhatunk, akkor mindenki bátran előkaphatja a terminátoros napszemüvegét. A tegnapi ubis napot hírmennyiségben már most túlszárnyaljuk, reméljük, hogy délután is lesz miről beszámolni.
| A rendőr fia elégtelent hoz az iskolából, mert nem tudta megmondani, hogy hol van Afrika. A rendőr alaposan elveri a fiát, hogy milyen buta, és aludni zavarja. Mikor a rendőr lefekszik, megkérdezi a feleségét: - Te, az igazat megvallva, én sem tudom, hogy hol van Afrika. Te tudod? - Egész pontosan nem lehet messze - válaszol az asszony -, ugyanis a gyárba menet minden reggel találkozom egy négerrel. Biciklin jár. |
Kellemes hétfő reggelt mindenkinek. Az hagyján, hogy ismét munkanap következik, de, hogy milyen időben... Bizony jóval a -10 alatt vagyunk, úgyhogy öltözzön mindenki melegen, kösse az olajradiátort a hátára :)
| Csúnya baleset történik az országúton. Egy Mercedes frontálisan ütközik egy kerékpárossal. Megérkeznek a helyszínelők, és az őrmester igazoltatja a személygépkocsi vezetőjét, aki a szükséges papírok mellett egy plusz igazolványt is átnyújt a rendőrnek. Az őrmester áttanulmányozza, majd így szól: - Tisztelettel kérdezem: ön szerint milyen sebességgel száguldott ez az őrült biciklista? |
Kellemes vasárnap reggelt mindenkinek. Noha a sok elektronikus kütyü automatikusan átállította az órákat, ami a falon csüng, azt sajna kézzel kell - ne felejtsétek el ezeket visszatekerni. Sajnos úgy tűnik, hogy ma uborkaszezon elé nézünk, egy hír azért mindenképp lesz.
| Mórickát felcsalja a tanárnő a lakására, hogy aludjon nála. Befekszenek a franciaágyba, de Móricka nem mozdul. - Menj át a másik felére az ágynak! - szól a tanárnő. Móricka felkel, megkerüli az ágyat majd befekszik a tanárnő mellé. A tanárnő csak tovább apropózik: - Feküdj át a másik oldalamra. Móricka ismét felkel, és megkerülve az ágyat lefekszik. De a tanárnő nem adja fel: - Most úgy menj át a másik oldalamra, hogy ne kelj ki az ágyból. Móricka úgy tesz, és amikor pont a tanárnő fölé kerül, az megállítja: - Most csináld azt, amit nagyon tiltanak a szüleid. Mórickának felragyog a szeme, kiugrik az ágyból, és körbe szaladgálva a szobában úgy tesz, mintha motorbiciklizne: - Brr! Brr! |
Üdvözletem. Kedd reggel van, sötét és hideg. Várhatóan délben sem lesz ez másképp, noha akkorra lehet legalább világos lesz. Már rögtön most, kora reggel lesz egy érdekesség...
| Két rendőr biciklizik. Az egyik leszáll, leengedi a hátsó kereket. - Miért engedted le? - kérdezi a társa. - Túl magas volt a nyereg. - Te hülye, ezért engedted le? - szól a másik. Fogja magát, leszereli a nyerget és a kormányt. A kormányt felszereli a nyereg helyére, a nyerget pedig a kormány helyére. - Ezt miért csináltad? - kérdi az első. - Én ilyen hülyével nem megyek tovább, inkább visszafordulok. |
Madárcsicsergéssel és gólyafüttyel teli szép jó reggelt mindnyájatoknak! Az idő odakünn még kiváló, persze lehet csak azért mert itt bent meg fűtünk, de nem is ez a lényeg, hanem az hogy aki tud még ma intézze el kirándulhatnékját, biciklizhetnékjét, parkban sétálhatnékját, mert jövőhéttől kemény hidegek jönnek így érkezik az igazi GAMER IDŐ (hogy a játékokról már ne is beszéljünk, mint a F.E.A.R. vagy éppen a Quake 4)! A szokásos hétvégi uborkaszezon kitartani látszik még pár napig, de azért már most reggel is szolgálhatunk 1-2 jóval kecsegtető demó hírrel! Csapjunk is a sörbe...
| - Apa, az ott egy halászhajó? - Nem kisfiam, az egy yacht. - És hogy kell írni, jével vagy ipszilonnal? És hával vagy céhával? - ...jobban megnézve mégiscsak halászhajó. |
Kicsit tekerjünk vissza az időben... naa, nem ennyire, itt dínók vannak... kicsit vissza... ez az. Nos, az időpont 1972, amikor is a Marvel Comics kiadta a Ghost Rider című képregénysorozatot, ami az elvárásoknak megfelelően sikerszéria lett (naná, különben most nem írnánk róla). Viszont ami most, a jelenben fontos, az az, hogy a képregényből 2006 nyarára videójátékot készítenek, amelyben az akcióelemek gyakran vegyülnek pörgös motorbiciklis jelenetekkel. Aki bővebb infókkal rendelkezik a képregényt illetőleg, írja már le kommentbe lécci :)
A hétfő reggel rossz, dehát nem lehet vele mit csinálni, aki teheti, aludja át... De akkor már aludhat a következő hétvégéig is :) Egyenlőre a hírek kevesen vannak ma, reméljük estig szaparodnak. Addig is nézzük meg azt az egyet...
| A pap panaszkodik a helyi rendőri szervnek: - Biztos úr! Ellopták a biciklimet, mit tegyek? - Hát tiszteletes úr, nem sokat tudok magának segíteni. Tudja mit? Ha holnap misét tart, sorolja fel a Tízparancsolatot, és nézzen körül a hívei közt, amikor odaér, hogy ne lopj! Biztos látni fogja a tettest, ahogy behúzódik a padba. - Köszönöm, biztos úr, megfogadom. Másnap újra felkeresi a rend őrét a pap. - No atyám, bevált? - Bevált, de még mennyire. Amikor odaértem, hogy ne paráználkodj, rögtön eszembe jutott, hogy hol hagytam a biciklit! - Doktor úr, egy éve voltam magánál a reumámmal, és maga azt mondta, hogy kerüljem a nedves helyeket. - Igy van! -mondja az orvos. - Most azt szeretném kérdezni, hogy megfürödhetek-e már? |
Újabb ínycsiklandozó San Andreas screenshotok láttak napvilágot a Rockstar jóvoltából. Olybá tűnik, hogy vadiúj biciklinkkel elég extrém trükkökre leszünk képesek :) Képek alant. (Thanks GTAGaming.com)
[DEMO] Cycling Manager 4Panzers morszákok!Újabb finomságok derültek ki kis hazánk következő nagy reménységéről. A Codename Panzers játszható demója május elején kerül fel a net kesze-kusza világába. A hivatalos oldala továbbá felvillantott néhány új képet is, melyen eleddig nem látott egységek bukkantak elő. Még egy szerényebb bicikli is látszik a horizonton :) Erre tessék. Gray Matter életjelekMióta törölték az E3-on debütált Trinity című játékot, nem igazán lehetett hallani a Gray Matter csapatáról. Most azonban kis érdekesség került fel a hivatalos oldalukra: "Keményen dolgozunk valami új, egészen titkos projekten. Ha elmondanánk mi az, meg kellene öljünk téged!" :D Sajna csak ennyit lehet tudni, ettől ez még akár egy bicikli szimulátor is lehetne. Bár én valahogy úgy érzem inkább egy FPS-ről lesz szó :) Thanks Lazy. 'Napot...Üdvözlet! Szerda van, mint tudjátok... Ez egy olyan nap, amikor nem a hétvége után vágyódunk, mert elmúlt, vagy mindjárt ittvan, hanem a mai napon lehet dolgozni. :) Ellentétben ezzel én akkor is fáradtnak érzem magam. Akit már a lélegeztetőgépre kapcsoltak hírhiány miatt, az dobja el az orrdugót, mert mindjárt jönnek az újdonságok. :D
0 mp. múlva automatikusan bezár
Tovább az oldalra »
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints! Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!) |