[KéPZ] Enemy Territory: Quake Wars
Néhány új képünk van a Splash Damage Strogg-Föld kapcsolatrendszert feldolgozó játékából.
Néhány új képünk van a Splash Damage Strogg-Föld kapcsolatrendszert feldolgozó játékából.
A Pixar nagy sikerű animációs filmje, a trendeknek megfelelően játék változatot is kapott, aminek most befutott a demo-ja.
Az Overlord egy olyan ritka játék, ami szembe megy a trendekkel, és kitűnik a nyári uborkaszezon közepes játékfelhozatalából. Ebben a fantasy játékban kivételesen nem mi mentjük meg az embereket, hanem tőlünk kell megvédeni őket. A gonosz motívum már önmagában nagyon kellemes szájízt ad az erre fogékony játékosoknak, de az egyedi, jó humor csak megkoronázza az egészet.
Most érdemes RAM-ot vásárolni: régen látott mélyrepülésben vannak a memóriaárak, és a trend valószínűleg kitart júniusig.
Sajnos ismét hétfő van, ennek ellenére aki túlélte péntek 13-át, annak már nincs félni valója. A hírek mennyisége igen jól alakult az utóbbi napokban és ezen a trenden ma sem akarunk változtatni, ám mielött megérkezik az első hír, tessék elolvasni a viccet.
Semmi izgalmas átrendeződés nem mutatkozik az IT-gazdagok toplistáján. Bill Gates továbbra is az élen áll, most már zsinórban 14 éve.
Manapság a különböző felhasználók számára rengetegféle egér készül, ám a gyártók a fanatikus játékosok igényeit ritkán próbálják kielégíteni. A Microsoft által forgalmazott Razer „gaming mouse” ezen a szomorú trenden próbál változtatni.
Elég ritkán foglalkozunk a japán piaccal, ennek több oka is van: 1. Nagyon messze vannak 2. A PC-s játékok nem túl népszerűek arrafelé 3. Elég kevesen beszélünk japánul. Azonban érdekes az ottani trendeket megfigyelni: rábukkantam egy olyan kimutatásra, amely az elmúlt egy év (2005 dec 5.-2006 dec 1) japán konzol-hardver eladásait mutatja meg. S ne feledjük: a japán piac a világ videójáték piacai között az egyik legfontosabb...
A Nokia mobiljátékokkal kapcsolatos felmérése új felhasználói trendeket tárt fel
A DigiTimes beszámolója szerint karácsonyra és a jövő év első harmadára jelentős árcsökkenést prognosztizálnak a nagyméretű LCD panelek piacán, míg a szélesvásznú notebook panelek ára éppenséggel emelkedik.
Tegnapi video-összefoglaló @ GCA videókhoz talán már nem kell annyi kommentár :) Szóval kétszemélyes stábunk egyidejűleg készít fotókat, hangfelvételeket, videót, próbál ki játékokat, s mindennek tetejében, még a szoros menetrendnek megfelelően interjúkat is készít a kiállítókkal.
A Microsoft tűzfallal kombinált vírus- és spyware keresője tarol az amerikai piacon. A konkurencia, a Symantec és a McAfee a visszavágáson dolgozik. A Microsoft tavasszal fizetőssé tett otthoni biztonsági csomagja alaposan felborította a piacot: a Symantec részesedése 10,1%-kal, a McAfee-é 3,3%-kal, míg a Trend Micróé 1,3%-kal csökkent ebben a kategóriában. A Windows Live OneCare drasztikus előretörésére a Microsofton kívül senki sem számított, jelenleg ez Amerika második legjobban fogyó online terméke. Tovább >>
Az EA egy igen érdekes megállapodást kötött a 55DSL márkával. Utóbbi divatos utcai ruháiról híres, így igen, exlkuzív ruhákat kapnak majd a Need for Speed: Carbon karakterei. Elsősorban a direkt a játék számára készített exlkuzív 55DSL ruhákat viselik majd a szereplők, de a Zurka és 55 Vagabonds téli kollekciókból is széles körben találkozhatunk majd divatos cuccokkal. Bizonyíték itt.
Kellemes vasárnapot. Menetrendszerűen megérkezett a vasárnapi uborkaszezon legújabb epizódja, amelyben szerencsére azért akadt némi érdekesség is. Addig is míg ezekre sort kerítünk, nézzünk meg némi viccet.
| Két ingázó rendőr utazik hazafelé a vonaton. Megszólal az egyik a kereszteződésnél: - Úgy sajnálom azokat az autósokat, akik itt várakoznak. Nem tudják, hogy ezek a sorompók mindig le vannak zárva. Amikor a taxi átrobog a piroson az utas felszisszen: - Ugyan - mondja a sofőr -, a bátyám minden piroson áthajt! Aztán a következő zöld lámpánál megáll: - Most meg miért állt meg? - Hátha jön a bátyám. |
Most már egészen pontos információink vannak arra vonatkozólag, hogy a Hero Online béta tesztje hogyan is zajlik. A folyamat már megkezdődött a menetrend szerint, s ez egészen július 29-ig el is tart majd. Ahhoz, hogy részt vehess rajta, először is hozz létre egy felhasználói fiókot itt, majd töltsd le a klienst innen. Ha esetleg fekete képernyő fogadna a login képernyő előtt, az azért van, mert nincs fent a gépeden az intro lejátszásához szükséges video kodek.
Megérkezett a német illetőségű Fuzzyeyes és Trendverlag HotDogs HotGirls című 3D-s menedzselős játékának kipróbálható verziója. A demóban lehetőség nyílik kipróbálni a kampány módot, valamint öt egyedülálló küldetést is, a legnagyobb probléma az, hogy mindezt csak harminc percen keresztül van szerencsénk kipróbálni. Fontos dolog, hogy a cucc német nyelvű, ám aki ettől sem retten vissza, az innen letöltheti a demót.
Bár lehet, hogy évek múltán valóban így fognak emlékezni a nagyszájú énekes-színészre, én azonban még csak legújabb filmjének címére utaltam. Az I Am a Legend a legújabb hollywoodi trendeket követve egy remake lesz (és így, ha valóban hű a mai divathoz, rém gyengére sikerül majd :)), és a sztori szerint Smith az utolsó élő embert alakítja, aki a zombiként rátámadó fajtársai ellen harcol. Fincsi. Bíztató jel azonban, hogy a rendezést a szerintem kifejezetten jóra sikerült Constantine direktora, Francis Lawrence vállalta magára, persze az is igaz, hogy nem mindegy, hogy képregényadaptációt csinálunk Keanu Reevessel és Rachel Weisszel, vagy riméket Will Smithszel. A végeredményt, ha minden jól megy, 2007-ben tekinthetjük meg, és bár mi bizakodunk, a forgatást össze kell hangolni Smith más filmjeivel.
Üdvözlet mindenkinek, kellemes vasárnap delet kívánok. Először is jó étvágyat az ebédhez, másodsorban mindenki pihenje és szórakozza ki magát maholnap, nem árt az az egy plusz pihenőnap. A Star Trek-őrültek valószínűsíthetően már hozzám hasonlóan ötvenhatszor látták végig az összes sorozatot; ennek ellemére nosztalgikusan nagy élmény volt végignézni a mai, "menetrendszerinti" két befejezőepizódot. Nos, sajnos hírekből mára kevés ígérkezik, de akad például egy bejelentésünk.
| Diszkóban: - Gyere ki, beszélgessünk! - De esik kint az eső. - Nem baj, majd a cipőmre térdelsz! |
A tervek szerint a Fujitsu az év harmadik negyedében elkezdheti 200 gigabájtos hordozható számítógépekbe szánt merevlemezeinek szállítását. Ez a vállalat legfrissebb menetrendjéből derült ki. Az ezt megelőző tervekben még 2007 eleje szerepelt. A jelenleg kapható legnagyobb kapacitású merevlemez a 160 gigabájtos modell. Az ennél 25%-kal nagyobb tárhellyel rendelkező új kiadás is a már jól bevált Serial ATA csatlakozással rendelkezik majd. A Fujitsu nagyon agresszív termékpolitikát alkalmaz a 2,5 hüvelykes adattárolók terén: az elmúlt 14 negyedévben folyamatos növekedésre volt képes. Az előrejelzések szerint a jövőben is növekszik a kereslet a kisméretű merevlemezek iránt, főként a hordozható médialejátszók és a laptopok miatt. 2005-ben 81 millió ilyen mini diszket adtak el, s ez 2008-ra 150, 2010-re pedig 210 millió darabra növekedhet. A hagyományos PC-kbe való merevlemezek iránti kereslet azonban az előrejelzések szerint a 2005-ben tapasztalt 240 millióról 2010-re 190-re csökkenhet.
A Train Empire főként a stratégáknak kínál élvezetes kalandokat. A játékos feladata a városok összekötése a vasút segítségével, hogy bekapcsolhassák azokat a kereskedelmi hálózatokba. És ez csak az egyik része a feladatnak. Nekünk kell megszerveznünk a vonat menetrendet is, meghatározva, hogy melyik vonat mikor és merre közlekedjen, stb. A szerelvények késése nincs jó hatással a hírnevünkre. Mindez "gyönyörű" 3D-s környezetben, hidak, alagutak, váltók, madarak, víz, hegyek, fák... Összesen nyolc városban garázdálkodhatunk, teljesen szabad kameranézetben. A megjelenés még március folyamán várható.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)