Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 628

Vietnam Combat: ET névváltás

Hír | 2005.08.09 17:50

A német Novitas kiadó bejelentette, hogy katonai stratégiai játéka a Vietnam Combat: Enemy Territory ezentúl Vietnam Combat: First Battle néven lesz elérhető. Az ok egyszerű, a Novitas több játék kiadását tervezi a sorozatban.

Bang! Howdy bejelentve

Hír | 2005.08.02 11:36

A Three Rings bejelentett egy online multis taktikai stratégiát Bang! Howdy címmel. A játék ötvözi a körökre osztott és a valós idejű stratégiák jellemzőit. A játékosok a győzelmeikért kapott jutalomból vásárolhatnak maguknak újabb felszereléseket, több katonát. Sőt, ha végigtoljuk az öt vadnyugatos mellékküldit, új egységek, területek, beállítási lehetőségek válnak szabaddá. Egyelőre többet nem tudni a játékról, képet vagy megjelenési dátumot nem közöltek.

[DEMO] Panzers Phase Two + honlap

Hír | 2005.07.20 13:08

Megnyílt a Panzers: Phase Two játék magyar nyelvű honlapja, mely elérhető a www.panzers.hu címen. Az oldalon az érdeklődőknek lehetőségük nyílik informálódni a játékról, megtekinthetik mind a 106 katonai egységet, elolvashatják a legfrissebb híreket, belehallgathatnak a magyar szinkronba és előrendelhetik az augusztus 15-én magyar szinkronnal megjelenő Phase Two-t 7990 forintért. A játék megrendelői személyes átvétel esetén választhatnak ajándékba egy egérpadot vagy nyakbaakasztót, postai rendelés esetén pedig a Stormregion Kft. átvállalja a postaköltséget.

Nem sokkal a német producer által készített egyjátékos bemutató után máris itt a Stormregion által készített multiplayer demó. A demó két térképet tartalmaz, az egyik Domination, a másik MP Mission módban játszható LANon, közvetlen IP-kapcsolaton vagy a GameSpy szerveren keresztül. Domination módban a játékos stratégiai pontok birtoklásáért küzd az ellenfelekkel. A birtokolt támaszpontokon és gyárakban generált új egységek automatikusan csatlakoznak ahhoz a félhez mely az adott létesítményt birtokolja. A pályán található radarállomás elfoglalásával különféle légicsapásokra és/vagy légifelderítésre tehetünk szert. Az MP Mission módban a játékosok összetett célkitűzések teljesítéséért küzdenek egymással.

[KépZ] Starship Troopers

Hír | 2005.07.05 11:47

Egy-két, szerintem igencsak új kép ütötte fel a fejét a 3DGamers-en a Strangelite Studios kis sikervárományosából, a Starship Troopers-ből. Ebben a futurisztikus FPS-ben, mint a filmben is, idegen bogarakat kell majd írtanunk egy speciális egység katonájának bőrébe bújva. A film legizgalmasabb jelenetei is bele lesznek építve a stuffba. Én már nagyon várom :) A képekhez -ismétlem- erre tessék!

'Napot...

Hír | 2005.06.30 09:41

Kellemes délelőttöt, üdvözlök mindenkit. Kezdem úgy érezni, hogy szórakoznak... Valamelyik nap áram nem volt, most meg a vizet cseszletik. Valaki adjon kölcsön egy BFG-tipusu lőfegyvert :)) No, érdemes lesz maradni, van hír dögivel.

Kovács elmegy a szemorvoshoz, és elpanaszolja, hogy rosszul lát. Az orvos megvizsgálja, de semmiféle szembajt nem konstatál. - Nincs a maga szemének semmi baja -mondja.- Honnan veszi azt, hogy nem lát jól? - Onnan, doktor úr, hogy azelőtt ha egy szép nőt láttam, rögtön izgatott lettem. És most már egy fél éve nem vagyok izgatott. Két medve áll a Himalája tetején, és térdig érő szélben lekvárt kaszálnak. Megszólal az egyik: - Jön a karácsony. Erre a masik: - Akkor álljunk félre. Az orvos megvizsgálja a beteget, majd így szól: - Mit szeret jobban? A nőket vagy a bort? - Az az évjárattól függ, doktor úr! A tanító méltatlankodva meséli az egyik katonaságban szolgáló százados ismerősének: - Képzeld, a történelem órán kihívtam feleni Mórickát, és azt kérdeztem tőle, hogy ki törte össze Lehel kürtjét. Erre ő sírva azt válaszolta, hogy tanító bácsi, nem én voltam. Másnap a százados boldogan újságolja a tanítónak: - Én már tudom, ki törte össze Lehel kürtjét! - Na ki? - érdeklődik kíváncsian a tanító. - Móricka meg az apja. - Honnan tudod? - Bevallották.

[MOZi] HALO

Hír | 2005.06.07 21:46

A Master Chief megszállta a stúdiókat - a Comingsoon értesülései szerint nem csak átvitt értelemben! A Microsoft ügynökei ugyanis a Halo-franchise zöldpáncélos szuperkatonájának öltözve házaltak a sikeres FPS-en alapuló film forgatókönyvével, melyet a '28 nappal később'-et is jegyző Alex Garland írt. A nagy testvér potom egymillió dollárral jutalmazta Garland munkáját, melynek illeszkedni kellett a játék világához és a fejlesztő(Bungie) elvárásaihoz is. (Legalábbis ők ezt mondják... :)) A Microsoft ezenkívül a Columbia Pictures korábbi elnökét, Peter Schlessel-t is leszerződtette a projekthez, aki egyebek közt a produceri teendőket is ellátja majd. A cég 10 millióért árulja a forgatókönyvet, ám a választott stúdiónak még követnie kell a Bungie "bibliáját", elkerülve ezzel a Halo-játékok által megalkotott sci-fi világ megváltoztatását. Nem csoda hát, ha ilyen feltételek mellett a New Line és a Dreamworks máris elfordult a múvitól, az viszont érdekes, hogy a Sony állítólag nincs a felkeresett stúdiók közt, minden bizonnyal a Playstation - Xbox ellentétből fakadóan.

'Reggelt...

Hír | 2005.06.01 06:06

Kellemest. Most megint gondolkozhat az ember, hogy mi a francot vegyen fel... A tegnapi után ma megint úgy nézett ki, hogy 35-40 fok lesz, erre van ahol beborult. Tőlem ma reggel levesznek 10 liter vért - mint a filmben (A pacák), aztán már csak levegő jön majd :D -..

A fiatal katonatiszt így szól a barátjához: - Képzeld megnősülök. Eljönnél tanúnak? - Természetesen. Soha nem szoktam cserbenhagyni a bajtársaimat, ha szerencsétlenség éri őket. A rendőrtiszti akadémián történelemből vizsgázik egy rendőr. - Hogy hívják azt a franciát, aki tábornok volt, majd később császár lett? - Nem tudom. - válaszolja a rendőr. - Bonaparte Napoleon. - mondja a vizsgáztató. A rendőr feláll, és távozni készül, mikor a vizsgáztató utánaszól: - Hová megy? Még nem végeztünk. - Bocsánatot kérek, azt hittem, hogy a következőt tetszett szólítani.

Bet On Soldier Fánszájtkit

Hír | 2005.05.31 21:50

A Digital Jesters kiadta az Aszfaltkatona című bimmbummpaff stílusú gammájának Fan Site Kit-jét. Tudjátok, ez az a cucc, amivel - a tartalmazott képek és más fájlok segítségével - igazán egyszerűen szerkeszthetünk rajongói oldalakat a játék kedvelőinek. Http motorokat beizzítani, irány a link!

[KéPZ] Codename: Panzers Phase Two

Hír | 2005.05.27 13:42

A magyar székhelyű Stormregion gőzerővel dolgoznak a hatalmas sikert aratott Codename: Panzers folytatásán, a Phase Two-n, amiben a dél-európai, balkáni, illetve afrikai hadszíntérre juthatunk majd el. Harcolhatunk az olasz és német oldalon, illetve írányításunk alá vonhatjuk a szövetséges csapatokat és a jugoszláv katonai egységeket is. Ezenkívül számos újdonságot is ígérnek az arcok, de addig is íme 4 darab kép

[MOVIE] Hármasban

Hír | 2005.05.18 17:16

Újabb E3-as videók érkeztek, köztük a hamarosan PC-n is debütáló új GTA Xbox-os múvija, nomeg az elmaradhatatlan aszfaltkatona:

Ghost Recon 3!!!

Hír | 2005.05.13 10:31

Azok után, hogy a Ghost Recon 2 fejlesztését leállították PC-re a gyenge eladások után, most hivatalosan is bejelentették a harmadik részt az új generációs konzolok mellett számítógépre is! A történet szerint 2013-ban az amerikai hadsereg beveti az IHR-t (Integrált Háborúellenes Rendszer). Mi Scott Mitchell kapitány szerepében az IHR egyik csapatának irányításáért vagyunk a felelősek és fő feladatunk megvédeni az elnököt, valamint elpuszítatunk egy, az ő életére hitehagyott katonákból álló sereget. Mindeközben még egy ellopott nukleáris kódot is vissza kell szereznünk. A játék természetesen kint lesz az E3-on és még idén meg szeretné jelentetni a kiadó.

[MOVIE] Army Racer

Hír | 2005.04.10 10:19

Mint már említettem, íme egy hazai érdekesség. Az 576 Media következő szüleménye az Army Racer, mely lényegében egy autóverseny. Különféle katonai környezetekben nyomulhatunk a rendelkezésre álló verdákkal. Kezdetben egy kis egyszerű verdával indítunk, majd miután kellő pénzt szereztünk sikeres versenyeink után, vásárolhatunk új autókat és tuning elemeket. Most futott be az első videója, melyet itt találhattok meg.

Empire Earth II - Gold!

Hír | 2005.04.09 11:06

Íme elkészült hát a stratégiai játékok kedvelőinek következő, talán várva várt alkotása, az Empire Earth II. Nagy vonalakban a játék arról szól, hogy elkezdünk egy parányi törzset irányítani, ősközösség rulz. Aztán szépen fejlődgetnek, feltalálnak ezt azt, és hipp-hopp azon vesszük észre magunkat, hogy mindegyik szalad a blotba Athlon 64-et venni. Jobbanmondva szaladna, de a planétán más törzsek is élnek, akik nem nézik jó szemmel, hogy a konkurencia még él. A többit kitalálhatjátok, de elmondom, hogy rengeteg korszak rengeteg fegyvernemével küldhetjük másvilágra az ellenséges, hitetlen bagázst, például az ókorban a római légió katonáival, vagy a világháborúk tankjaival. Nyami! AZ USA boltokban április 28-án jelenik meg, nálunk lehet, hogy egy kicsit később.

[MOVIE] Combat: Task Force 121

Hír | 2005.03.16 10:01

A Groove Games bemutatta új fejlesztését, melynek a kissé sablonos Combat: Task Force 121 címet adta. A játék az Unreal Engine 2-re épül (noha nem látszik rajta), és afféle katonai környezetben játszódik. Nem is nagyon akarok róla mesélni, egy videó is jött róla, ami egyértelműen bizonyítja, hogy miért is olcsó kategóriás játékról beszélünk. Akit érdekel, innen lecibálhatja:

Elite Warriors: Vietnam GOLD

Hír | 2005.03.15 20:14

Egy játék elkészültét mindig öröm bejelenteni. Most, az Elite Warriors: Vietnam című realisztikus akciójáték jutott erre a sorsra. A gameben egy elit katona szerepébe bújhatunk, és a Vietnámi hadszíntéren kell némi rendet csapnunk. Gondoltátok volna?:) A megjelenés egyébként március 25. napjára van kitűzve, és kb 30 dollárt kell majd érte kicsengetnünk, ha eme játék dobozát is a polcunkon szeretnénk látni.

'Reggelt...

Hír | 2005.03.07 06:28

Erre a csúnya hétfő reggelre felébredve azt látom, hogy minden csupa hó, ellenben 3 nap után végre egyszer nem esik... Hogy lesz így nekem tavaszom? Ha így folytatja a természet, akkor a tél januártól tart majd áprilisig... És nemcsak, hogy napsütés nincs, de még hír sem igazán van ma reggel. Azért egy darab akadt, azt lessük meg.

Az őrmester az atombombáról tart előadást a katonáknak: - Az egyfázisú atombombákat már nem gyárcsák. A hátsó sorokból valaki halkan megjegyzi: - Gyártják. Az őrmester dühösen felkapja a fejét: - Mondom, hogy nem gyárcsák!

[MOVIE] Stronghold 2

Hír | 2005.03.01 18:22

Manapság egyre-másra jelennek meg a videók, amelyek apró életképeket igyekeznek bemutatni a régi korok szépségét felelevenítő Stronghold második részéből. A játék a szokásos stratégia-vonalat követi: bázisépítés (jelen esetben inkább vár, ill. falu), nyersanyaggyűjtés, katonák toborzása, aztán haddelhadd. A legújabb videót, ami bő húszmegásra sikeredett, itt lelitek.

[MOVIE] Battlefield Vietnam

Hír | 2005.02.26 10:12

Bár tudom, már megjelent, és már sokan meg is unták, azonban érdekes hírként hathat, hogy előkerült egy bő 300 megás videó, amit pár lelkes emberke a Battlefield Vietnam-ból lopott ki. Szerintem vannak olyanok, akik ide nem tartozó okok miatt nem tudják kipróbálni a játékot, elsősorban nekik ajánlom végignézni pár hősies USA katona küzdelneit a távol-keleten. Katt!

[PATCH] Kohan 2

Hír | 2005.02.02 06:00

Új javítás érkezett a Kohan II-höz. Mégpedig egész katonás, hiszen 1.2.3 a verziószáma :). A Take2 kiadta legújabb javítását ezen RTS-hez, melyben rengeteg változatás szerepel. Olyannyira, hogy fel sem próbálom sorolni, pláne, hogy ezt egy oldalon tökéletesen összegezték, letöltési linkkel együtt. Ide fáradjatok...

'Reggelt...

Hír | 2005.01.28 07:44

Hógolyózásban - vagy inkább jéggolyózás? - gazdag, szép jó reggelt kívánok! Eljött hát a nap, amire minden héten leginkább várunk, avagy a péntek. Holnap lehet sokáig aludni, jól érezni magunkat, csajozni és egyebeket. Nemsoká érkeznek a hírek, addig is itt a megszokott vicc:

Katonák üldözik a partizánokat. A partizánok gondolnak egyet és elrejtőznek egy kútban. Mit ad Isten, a katonák pont a kút mellett állnak meg tanakodni, hogy akkor most mi legyen? - Talán bemenekültek az erdőbe. - mondja egy katona. - Talán bemenekültek az erdőbe. - jön a visszhang a kútból. - Talán lemásztak a kútba. - mondja egy másik katona. - Talán lemásztak a kútba. - jön a visszhang a kútból. - Talán be kéne dobni a kútba egy kézigránátot. - mondja a parancsnok. - Talán bemenekültek az erdőbe. - jön a visszhang a kútból.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)