Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 532

[MOVIE] GTA: Vice City

Hír | 2003.05.10 18:01

A GameSpy készítette egy rövid exkluzív videót, a néhány napon belül boltokban is kapható GTA: Vice City-ről. Aki esetleg még csak tervezgeti a beszerzését, az szemlélje meg az itt található mannát, és máris jobb kedvre derül :)

'Napot...

Hír | 2003.05.03 11:46

Áldás, békesség ,túrórudi mindenkinek (ahogy egy bizonyos rádióadó arculatai mondanák :D)! Ezen a forró szombat reggelen úgy gondoltam, hogy csak egy kicsit "később" kezdek el hírezni, hogy legyen időtök feldolgozni a tegnapi zuhatagot. Végre ismét felpezsdült az élet, legalábbis az előző hónapok szürke hétköznapjaihoz képest. Bizonyosan ma is lesznek érdekességek, ám van egy olyan érzésem, hogy a tegnapihoz hasonló bséget most egy jó ideig nem élvezhetjük majd. Bár ki tudja :) A lényeg, hogy itt a napi vicc, utána pedig lassacskán érkeznek majd az érdekességek...

- Ez a maguk csigapástétoma tényleg csigából van? - Igen. - És csak csigából? - Hát, most hogy így rákérdezett, őszintén megmondom, teszünk bele disznót is. - Mennyit? - Fele-fele: Egy csiga, egy disznó...

'Reggelt...

Hír | 2003.04.30 06:34

Üdv a tisztes ittlévőknek. Kicsit felmelegedett ez a reggel, így nem is tudtam tovább aludni. Kicsit körbenéztem a virtuális valóságban, és radarszemeim néhány újabb finomságot detekáltak. Egyébként rájöttem még, hogy miért szeretem nagyon az E3-at. A közeledtével egyre több és több PC-s játék kerül elő, és folyamatosan megerősödik bennem az érzés, hogy még bőven van jövő a PC előtt :) Amíg felébredek, "halljátok" a mai szösszenetet:

Igor és Szása vesznek egy üveg vodkát. Igor: - Most a hátam mögé teszem és ha eltalálod, melyik kezemben van, akkor megisszuk. Ha nem, akkor összetörjük és leszokunk. Na, melyik kezemben van? Szása: - Bal! Igor: - Gondolkozz, Szása! Gondolkozz!

'Estét...

Hír | 2003.03.05 19:18

Üdvözlet mindenkinek. Elnézéseket kérek, hogy még nem voltak ma hírek, el sem képzelnétek, hogy hosszú évek után milyen jó érzés volt délután aludni egyet :D De mindegy, mostmár itt vagyok, és csak percek választanak el attól, hogy zúdítsam az érdekességeket. Nem is húznám tovább az időt, lássuk, mit hozott a mai nap. Update: JoeCool figyelmeztetett, hogy valami lemaradt a beköszöntőből... :) Bocsika :)

Beteg az orvosnál: - Doktor úr, rettenetesen nagy az orrom. Nem tudna belőle egy formás, szép új orrot faragni? - Ebből uram? Akár hármat is.

'Reggelt...

Hír | 2003.02.01 08:02

Tudjátok, van az a bizonyos mámorító érzés, amikor békésen leülnél a géped elé, és az internet szolgáltató úgy gondolja, hogy mennyire jó poén, ha épp most kezdi el buherálni a kapcsolatunkat. Persze elrontanak valamit, és te meg ott állsz net nélkül... majdnem olyan, mintha áramszünet lenne... Nos, most, hogy már tudjátok, hogy miért nem híreztem az este, hozom is a mai adagot!

Cikkek @ FPSCentral

Hír | 2002.12.30 16:52

Van egy olyan érzésem, hogy egy kicsit betegek az FPSCentral-nál :D Ezúttal ismét két új cikk került fel hozzájuk... én nem is olvasok ilyen tempóban, nemhogy írok :) Nah, a lényeg a lényeg, ha kiváncsi vagy a S.T.A.L.K.E.R.-re akkor ide, ha pedig a BF1942: The Road to Rome-mal szeretnél megismerkedni, ide kell ellátogatnod!

Képvihar estére!

Hír | 2002.12.15 18:06

Egy szépséges képviharral folytatom szokásos napi beköszöntőmet. Van egy olyan érzésem, hogy ez a bizonyos Dragon Empires sokak kedvence lehet...

  • Dragon Empires
  • Mutant Storm
  • Psychotoxic: Gateway to Hell
  • Ryzom
  • Soldner: Secret Wars
  • Xenus

  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.09.10 06:11

    Megint az én végzetes megérzéseimre hallgatva úgy tűnik, hogy elég jó kis napnak nézünk elébe... Hogy miért... minnyá megláthatjátok a következő hírben :) Ám addigis:

  • Age of Mythology    az Ensemble újabb képekkel lepett meg mindenkit!
  • American Conquest    újabb képek az orosz fejlesztésű stratégiából
  • Iron Storm    még mindig készülő first-third person akciójáték
  • Rollercoaster Tycoon II    a sorozat legújabb tagja...

  • Haegemonia interjú!

    Hír | 2002.08.20 11:45

    A GameSpy lelkes csapata, ezúttal a Digital Reality egyik frontemberét, a tiszteletre méltó Peller Lászlót csípte el egy izmos kis interjú erejéig! Készülő űr stratégiájukról, a Haegemonia: Legions of Iron-ról faggatták! Azért is érdemes megszemlélni a teljes interjút, mert, ha esetleg nem is tudsz angolul, gyönyörű új képeket szemlélhetsz meg itt!

    GameSpy: A játékban kissebb, vagy nagyobb küldetések lesznek? Digital Reality: A játék előrehaladtával egyre nagyobb és nagyobb megmérettetéseink lesznek! Kezdetben még csak kevés egységet irányíthat a játékos, ám a későbbiekben akár egy egész szektort is!
    GameSpy: Átvesztek esetleg valamit az Imperium Galactica II-ből? Digital Reality: Magától érdetődő! Rengeteg remek ötlet jött az IG2-ből, a Homeworld-ből és a Master of Orion 2-ből. Mindemellett természetesen, ha játszol a Haegemoniával, megmarad a teljesen új játék érzése!

    Jazz and Faust

    Hír | 2002.07.08 19:01

    Annyi viszontagság, fordítás, ordítás, szinkron, újra-szinkron, tárgyalás és az oroszokkal történő állandó egyeztetés után végre valahára megérkezetett várva várt kalandjátékunk, a Jazz and Faust. Talán e történet két hőse sem élt át annyi megpróbáltatást, mint amennyit mi magunk szenvedtünk a játék beszerzése és magyarítása körül.

    Készül a Crusader Kings

    Hír | 2002.04.09 22:04

    A Strategy First bemutatta a nagyvilágnak készülõ stratégiai játékát, a Crusader Kings-et. A játék az Europe Universalis grafikus motorját használja majd. Lényegében egy szimuláció lesz, rengeteg lehetõséggel, és bonyolult élethelyzetekkel. Monarchiák, császárságok és még ki tudja kik állnak majd egymással szemben, a mi feladatunk pedig új területek megszerzése és azok védelmezése lesz. Várható megjelenése 2002 õsze (a beta változata az év közepén készül el). Ha érdekelnek a további infók, klikkelj ide.

    Sigma interjú

    Hír | 2001.06.26 13:22

    Képzeljük csak el, hogy milyen érzés lenne, ha mondjuk egy RTS-ben úgy rakosgathatnánk össze az egységeinket, mint a Lego-ban. A fejlesztés alatt álló Sigma-ban hamarosan egy őrült tudósként mindezt mi is megvalósíthatjuk.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)