Képvihar reggelire!
Megérkezett hát a mai felhozatal. Most a Deus Ex folytatását emelném ki, mely egyre csábítóbb, ahogy telik az idő :)
Megérkezett hát a mai felhozatal. Most a Deus Ex folytatását emelném ki, mely egyre csábítóbb, ahogy telik az idő :)
Az AVault jelentése szerint az Abacus nevezetű csapat leállította harmadik Sims kiegészítésének fejlesztését. Különösebb indokot nem fűztek hozzá, egyszerűen csak leállították...
Sajnos ugyan nemrégiben törölték ezt a fincsi kis projektet (hála az Electronic Arts hitetlen marketingeseinek), azért mégis belekukkanthatunk. Már érkezett néhány képecske is róla, ám ezúttal egy animáció is kiszivárgott... Szóval... szerintem ki lehetett volna ezt adni. Ha érdekel az anim, klikk ide. Thanx CnC Generals
Az elmúlt napokban futótűzként terjedt, egy egészen idáig bizonytalan információ, mely szerint az EA egy újabb Battlefield 1942 kiegészítés kiadását tervezi. A mai napon ezt hivatalosan is megerősítették, szóval valóban készül a Secret Weapons névvel ellátott add-on. Egyelőre még nem lehet tudni, hogy mi lesz benne a különlegesség...
Ezúttal a sok szép név mellett úgy érzem, hogy a Mortyr II érdemli meg leginkább, hogy kiemeljem... Íme:
Kicsit nehézkesen, mégis sikerült végre összeszedegetni néhány képecskét... az érdeklődőknek erre tessék:
Kitörő örömmel olvastam ezt a kis irományt, mely végre nem a játékok ellen, hanem velük van. Biztosan tudjátok, hogy hányan hozták mer fel példának, hogy "az a játék megölte a gyereket"... Nos, ezúttal valaki végre le merte írni, hogy a játékoknak esetleg gyógyító hatásuk is lehet :D Szerintem egyetértek :D
Hsssssssssssss... hallod, hogy suhog? Megérkezett a mai vihar :D
Az NPD Group jó szokása szerint (Thanks Homelan) ismét készült egy havi összesítés, az amerikai PC-s játékeladásokról. Szerintem elég változatos lett szerencsére :) 1. C&C: Generals - Electronic Arts 2. Battlefield 1942: Road To Rome - Electronic Arts 3. Sim City 4 - Electronic Arts 4. Unreal II - Infogrames Entertainment 5. Ultima Online: Age Of Shadows - Electronic Arts 6. The Sims Deluxe - Electronic Arts 7. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 8. Master of Orion 3 - Infogrames Entertainment 9. Battlefield 1942 - Electronic Arts 10. Splinter Cell - Ubisoft 11. Zoo Tycoon - Microsoft 12. Roller Coaster Tycoon 2 - Infogrames Entertainment 13. MoHAA: Spearhead - Electronic Arts 14. NASCAR Racing 2003 Season - Vivendi 15. MS Age Of Mythology - Microsoft 16. Warcraft III: Reign Of Chaos - Vivendi 17. AoE2: Age of Kings - Microsoft 18. The Sims: Vacation - Electronic Arts 19. Sponge Bob Square Pants - THQ Inc. 20. Harry Potter 2 - Electronic Arts
Najó, azt mindenki mondja, hogy nem szereti, de mégis azt használjuk legtöbben nap, mint nap. Arról a névről beszélek, mely immáron nagyon sok éve van közöttünk, és egészen egyszerűen az életünk részévé vált. Mostmár elárulhatom, hogy a Windows-ról van szó. A Neowin egy igen különleges cikket hozott össze e rendszer történetéről, rengeteg képpel is ilusztrálva. Szerintem érdemes ellátogatnotok ide!
Nos, remélem mostantól nem lesz minden nap egy új nVidia driver :) De azért úgy tűnik, hogy most mégis előbukkant egy újabb, nem hivatalos. Egészen pontosan a 43.03-asról van szó, melyet a lenti linkekről tölthettek le (Thanx Ferko):
Nos, annak ellenére, hogy mindezidáig úgy tűnt, hogy a Ubi Soft fejleszti a PC-s Crouching Tiger, Hidden Dragon című játékot, mára ez az infó kicsit elavultnak tűnik. A Bluesnews értesülése szerint ugyanis NEM lesz PC-s, csak és kizárólag PS2-es és GBA változat... béke poraira...
A mai felhozatal elég szinesre sikeredett. Itt van pl. ez a Planetside, amely bejelentésekor nagyon igéretesnek tűnt. Azóta is egész jó, de sajna az animációit megszemlélve nem lesz egy nagy dobás :(... azért a képeket érdemes megszemlélni.
Ezúttal egy elég hivatalos nVidia driver bukkant fel a cég FTP szerverén. A Windows 2000/XP tulajdonosok mostantól élvezhetik a 42.42 verziószámú drivercsomag áldásos tevékenységét. Megjegyezném, hogy a nem hivatalos 43.00-ás is kint van már, amiről többen ódákat zengtetek :) Azért, ha érdekel, itt a legújabb hivatalos is!
A Microsoft következő generációs operációs rendszere, a jelenleg még Longhorn kódnéven futó... valami lesz :) Ezt valószínűleg többen tudjátok. Azonban a GameSpot-nak hála most néhány új infó is kiderült róla, illetve a jövőbeni játékokkal való kapcsolatáról. Elmondásuk szerint, most egy jó darabig nem jön újabb verziójú DirectX, hiszen már nagyon sokat tud a 9-es változat. A Microsoft álláspontja szerint, az utóbbi időben nagyon sok energiát fordítottak az Xbox-ra, de most eljött a PC ideje. Olyan változásokat alkotnak majd meg, mely integrálva lesz az elvileg 2 éven belül biztosan megjelenő Longhorn-ban, ám ez nem indokol újabb, teljes értékű DirectX-et. Már csak azért sem, mert még mindig van benne rengeteg olyan funkció, melyet még egyik kártyagyártó sem használ...
Nos, mint láthatjátok van mit mexemlélni :) Nem is ragozom a dolgokat, irány mindenhova! :D
Úgy tűnik, a képtermésen is érezhető a közelgő hétvégi pánikhangulat!
Alig számoltunk be Nektek az Unreal Warfare engint használó FPS, a Devastation bearanyozódásáról, máris itt a következő hír róla. Az ARUSH Entertainment nyilvánosságra hozta az időpontot, miszerint március 20-án kiadnak egy játszható multiplayer demót! A demó a játék két pályáját és két játéktípusát (Deathmatch, "Streetwar) fogja tartalmazni. Egy kis kedvcsinálónak itt van két kép a demóból, itt pedig a hivatalos oldal.
A nagy sikerre való tekintettel ismét válogattam Nektek egy jó adag screenshot-ot. Tessék csemegézni belőle!
A No One Lives Forever rajongóknak jó hírrel szolgálhatok, ugyanis a Sierra megjelentetett egy új multiplayer kiegészítést a NOLF II-höz! A mod összesen hét új pályát tartalmaz, melyet két teljesen új multiplayer játékmód is kiegészít! Az egyik egy team deathmatch, a másik pedig egy Doomsday névre keresztelt mód. No kommnent… :-) Akit érdekel a dolog, az látogason el erre az oldalra, ahol képeket és minden lényeges információt megtalál! Ha le szeretnéd tölteni a csomagot, akkor pedig klikk ide!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)