Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 6714

Képvihar reggelire!

Hír | 2003.03.26 08:14

Megérkezett hát a mai felhozatal. Most a Deus Ex folytatását emelném ki, mely egyre csábítóbb, ahogy telik az idő :)

  • Deus Ex 2: Invisible War Azért többek között a Postal 2 sem piskóta!!!
  • Black 9
  • Lionheart
  • POSTAL 2
  • Schwarzenberg
  • Star Trek: Elite Force II

  • Sims Add-On törölve

    Hír | 2003.03.25 12:09

    Az AVault jelentése szerint az Abacus nevezetű csapat leállította harmadik Sims kiegészítésének fejlesztését. Különösebb indokot nem fűztek hozzá, egyszerűen csak leállították...

    RENEGADE II MOVIE

    Hír | 2003.03.25 11:20

    Sajnos ugyan nemrégiben törölték ezt a fincsi kis projektet (hála az Electronic Arts hitetlen marketingeseinek), azért mégis belekukkanthatunk. Már érkezett néhány képecske is róla, ám ezúttal egy animáció is kiszivárgott... Szóval... szerintem ki lehetett volna ezt adni. Ha érdekel az anim, klikk ide. Thanx CnC Generals

    Új BF hivatalosan!

    Hír | 2003.03.25 07:31

    Az elmúlt napokban futótűzként terjedt, egy egészen idáig bizonytalan információ, mely szerint az EA egy újabb Battlefield 1942 kiegészítés kiadását tervezi. A mai napon ezt hivatalosan is megerősítették, szóval valóban készül a Secret Weapons névvel ellátott add-on. Egyelőre még nem lehet tudni, hogy mi lesz benne a különlegesség...

    Képvihar reggelire!

    Hír | 2003.03.25 07:28

    Ezúttal a sok szép név mellett úgy érzem, hogy a Mortyr II érdemli meg leginkább, hogy kiemeljem... Íme:

  • Mortyr II Majd szemléljétek meg a következőket is:
  • Dominus Online
  • Gorky Zero
  • Gun Metal
  • Medieval: Total War - Viking Invasion
  • Warcraft III: The Frozen Throne

  • Képvihar délutánra!

    Hír | 2003.03.24 16:27

    Kicsit nehézkesen, mégis sikerült végre összeszedegetni néhány képecskét... az érdeklődőknek erre tessék:

  • Dominus Online
  • DX2: Invisible War
  • PlanetSide
  • Purge
  • Warcraft III: The Frozen Throne

  • Gyógyító játékok!

    Hír | 2003.03.22 07:58

    Kitörő örömmel olvastam ezt a kis irományt, mely végre nem a játékok ellen, hanem velük van. Biztosan tudjátok, hogy hányan hozták mer fel példának, hogy "az a játék megölte a gyereket"... Nos, ezúttal valaki végre le merte írni, hogy a játékoknak esetleg gyógyító hatásuk is lehet :D Szerintem egyetértek :D

    Top 20-ak februárja

    Hír | 2003.03.20 08:32

    Az NPD Group jó szokása szerint (Thanks Homelan) ismét készült egy havi összesítés, az amerikai PC-s játékeladásokról. Szerintem elég változatos lett szerencsére :) 1. C&C: Generals - Electronic Arts 2. Battlefield 1942: Road To Rome - Electronic Arts 3. Sim City 4 - Electronic Arts 4. Unreal II - Infogrames Entertainment 5. Ultima Online: Age Of Shadows - Electronic Arts 6. The Sims Deluxe - Electronic Arts 7. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 8. Master of Orion 3 - Infogrames Entertainment 9. Battlefield 1942 - Electronic Arts 10. Splinter Cell - Ubisoft 11. Zoo Tycoon - Microsoft 12. Roller Coaster Tycoon 2 - Infogrames Entertainment 13. MoHAA: Spearhead - Electronic Arts 14. NASCAR Racing 2003 Season - Vivendi 15. MS Age Of Mythology - Microsoft 16. Warcraft III: Reign Of Chaos - Vivendi 17. AoE2: Age of Kings - Microsoft 18. The Sims: Vacation - Electronic Arts 19. Sponge Bob Square Pants - THQ Inc. 20. Harry Potter 2 - Electronic Arts

    A Windows történelme!

    Hír | 2003.03.19 23:06

    Najó, azt mindenki mondja, hogy nem szereti, de mégis azt használjuk legtöbben nap, mint nap. Arról a névről beszélek, mely immáron nagyon sok éve van közöttünk, és egészen egyszerűen az életünk részévé vált. Mostmár elárulhatom, hogy a Windows-ról van szó. A Neowin egy igen különleges cikket hozott össze e rendszer történetéről, rengeteg képpel is ilusztrálva. Szerintem érdemes ellátogatnotok ide!

    nVidia Detonator 43.03

    Hír | 2003.03.19 23:02

    Nos, remélem mostantól nem lesz minden nap egy új nVidia driver :) De azért úgy tűnik, hogy most mégis előbukkant egy újabb, nem hivatalos. Egészen pontosan a 43.03-asról van szó, melyet a lenti linkekről tölthettek le (Thanx Ferko):

  • nVidia Detonator Windows 95/98/ME 43.03
  • nVidia Detonator Windows 2000/XP 43.03

  • Crouching Tiger törölve

    Hír | 2003.03.19 22:33

    Nos, annak ellenére, hogy mindezidáig úgy tűnt, hogy a Ubi Soft fejleszti a PC-s Crouching Tiger, Hidden Dragon című játékot, mára ez az infó kicsit elavultnak tűnik. A Bluesnews értesülése szerint ugyanis NEM lesz PC-s, csak és kizárólag PS2-es és GBA változat... béke poraira...

    Képvihar reggelire!

    Hír | 2003.03.19 08:37

    A mai felhozatal elég szinesre sikeredett. Itt van pl. ez a Planetside, amely bejelentésekor nagyon igéretesnek tűnt. Azóta is egész jó, de sajna az animációit megszemlélve nem lesz egy nagy dobás :(... azért a képeket érdemes megszemlélni.

  • Anarchy Online: Shadowlands
  • Chariots of War
  • Echelon: Wind Warriors
  • HomePlanet
  • IndyCar Series
  • Lionheart
  • PlanetSide
  • Ryzom

  • Új Detonator XP-hez!

    Hír | 2003.03.18 07:55

    Ezúttal egy elég hivatalos nVidia driver bukkant fel a cég FTP szerverén. A Windows 2000/XP tulajdonosok mostantól élvezhetik a 42.42 verziószámú drivercsomag áldásos tevékenységét. Megjegyezném, hogy a nem hivatalos 43.00-ás is kint van már, amiről többen ódákat zengtetek :) Azért, ha érdekel, itt a legújabb hivatalos is!

    Longhorn és a játékok

    Hír | 2003.03.18 07:47

    A Microsoft következő generációs operációs rendszere, a jelenleg még Longhorn kódnéven futó... valami lesz :) Ezt valószínűleg többen tudjátok. Azonban a GameSpot-nak hála most néhány új infó is kiderült róla, illetve a jövőbeni játékokkal való kapcsolatáról. Elmondásuk szerint, most egy jó darabig nem jön újabb verziójú DirectX, hiszen már nagyon sokat tud a 9-es változat. A Microsoft álláspontja szerint, az utóbbi időben nagyon sok energiát fordítottak az Xbox-ra, de most eljött a PC ideje. Olyan változásokat alkotnak majd meg, mely integrálva lesz az elvileg 2 éven belül biztosan megjelenő Longhorn-ban, ám ez nem indokol újabb, teljes értékű DirectX-et. Már csak azért sem, mert még mindig van benne rengeteg olyan funkció, melyet még egyik kártyagyártó sem használ...

    Képvihar hétvégére!

    Hír | 2003.03.16 10:42

    Nos, mint láthatjátok van mit mexemlélni :) Nem is ragozom a dolgokat, irány mindenhova! :D

  • Battlecruiser Generations
  • Chrome
  • Cold War
  • Conflict: Desert Storm
  • Eternal Lands
  • Mortyr II
  • Syberia II
  • UFO: Aftermath
  • Worms 3
  • XIII
  • Yager

  • Képcsemegék

    Hír | 2003.03.14 15:48

    Úgy tűnik, a képtermésen is érezhető a közelgő hétvégi pánikhangulat!

  • UFO: Aftermath
  • Syberia II
  • IndyCar Series
  • Championship Manager 4
  • BlowOut
  • Vietcong
  • Rubies of Eventide

  • Devastation Multiplayer Demo

    Hír | 2003.03.14 15:26

    Alig számoltunk be Nektek az Unreal Warfare engint használó FPS, a Devastation bearanyozódásáról, máris itt a következő hír róla. Az ARUSH Entertainment nyilvánosságra hozta az időpontot, miszerint március 20-án kiadnak egy játszható multiplayer demót! A demó a játék két pályáját és két játéktípusát (Deathmatch, "Streetwar) fogja tartalmazni. Egy kis kedvcsinálónak itt van két kép a demóból, itt pedig a hivatalos oldal.

    Képcsemegék és videók

    Hír | 2003.03.12 15:30

    A nagy sikerre való tekintettel ismét válogattam Nektek egy jó adag screenshot-ot. Tessék csemegézni belőle!

  • Star Wars: Knights of the Old Republic
  • Pure Pinball
  • Operation Flashpoint Cold War Crisis
  • Vietcong
  • Will Rock
  • Navy SEALs 2
  • IL-2 Sturmovik: The Forgotten Battles
  • Black and White 2 A változatosság kedvéért a képek helyett most nézzünk meg egy-két videót is!
  • EVE: the Second Genesis movies
  • Galactic Civilizations Trailer
  • Pure Pinball Trailer

  • No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way

    Hír | 2003.03.12 15:12

    A No One Lives Forever rajongóknak jó hírrel szolgálhatok, ugyanis a Sierra megjelentetett egy új multiplayer kiegészítést a NOLF II-höz! A mod összesen hét új pályát tartalmaz, melyet két teljesen új multiplayer játékmód is kiegészít! Az egyik egy team deathmatch, a másik pedig egy Doomsday névre keresztelt mód. No kommnent… :-) Akit érdekel a dolog, az látogason el erre az oldalra, ahol képeket és minden lényeges információt megtalál! Ha le szeretnéd tölteni a csomagot, akkor pedig klikk ide!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)