Jó Reggelt! 2012.08.03.
Újabb hétvége közeleg, amely rengeteg döntés állítja az embert: kint vagy bent, játék vagy pihenés, barátnő vagy Lara Croft?
Újabb hétvége közeleg, amely rengeteg döntés állítja az embert: kint vagy bent, játék vagy pihenés, barátnő vagy Lara Croft?
A Trion Worlds nyilvánosságra hozta, mit kap az, aki az End of Nations Collector's Editiont megvásárolja.
A FunCom misztikus/kalandjátékos mmorpg-jét most mindenki megismerheti.
A játékiparban mindig vannak emlékezetes évek, és úgy tűnik, hogy 2013 is ezek közé fog tartozni, ha nem lesz vége a világnak.
Néhány csúsztatást és eltolást követően a Trion Worlds hivatalosan is bejelentette az End of Nations véglegesnek tűnő megjelenési dátumát.
Tombol a hétvége, az ország fele a szobában süpped, míg a másik aktívan dolgozik, kirándul, elfoglaltság után néz.
Bármilyen hihetetlen, a GS Team tagjai is szoktat játszani. Péntekenként eláruljuk, hogy mivel.
A hétvége kapujában állunk, érdemes tehát beizzítani a merevlemezt. Ti mivel fogtok játszani a következő két napban?
Vége a tábornak, le kell vonni a tanulságokat, de az élet nem áll meg - ez a mai tartalom.
Az Electronic Arts hivatalosan is bejelentette, hogy a Rock Band széria két iOS-es verziója július 31-én kerül le az App Store kínálatából.
Egy kiváló olvasónk nemcsak lelkes Guild Wars 2 játékos, hanem a hét végi béta élményeit meg is írta a számunkra.
A Sony Online Entertainment új csapat alapú multiplayer játéka a nyár végén érkezik majd PC-re.
A Drakensang talán a legnépszerűbb német papír és dobókocka-alapú rpg rendszer.
Elég régen számoltunk már be arról, hogyan fogynak a konzolok és a játékok a nagyvilágban - lássuk mi volt a helyzet a július 14-vel végetért héten.
Végetért az ez évi GameStar tábor. Most egy picit szomorú vagyok, hiányzik a társaság...
A végeláthatatlan csatározás közepette elmaradt a negyedik nap beszámolója, de kinek van ideje erre, amikor hölgyek tombolnak vadul a színpadon?!
Ma este indul a Guild Wars 2 utolsó béta hétvégéje, és nálunk még vannak kódok, elmondjuk, mit kell tenned érte.
A PC jövőjével kapcsolatban beszélik ezt is, azt is, van aki a halálát, van aki a fényes jövőjét vizionálja. Mások pedig nem szövegelnek, hanem dolgoznak.
Változatlanul nagy a nyüzsgés a Mass Effect 3 végződése körül - sokaknak tetszik az új DLC, másoknak még az sem az igazi.
Ebben a műsorban bármit lehet kérdezni, de közben egy-két játék is becsúszik a képbe. Most a Resident Evil 6 demóját nyüstöltük, és egy kis Amazing Spider-Man is jutott a végére.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)