Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 531

'Reggelt...

Hír | 2006.05.02 06:47

Kellemes kedd reggelt mindenkinek. Igencsak kiábrándító volt korán fölkelni, a tegnapi nap után azt hiszem bárki elaludna egész héten úgy délig :). Ráadásul úgy fest a dolog, hogy az idő is igen rongy lesz egy darabig, nem árt esernyőt és kabátot is vinni. Ma reggel egyelőre csak kevés érdekességgel kezdünk, de délutánra biztosan sok finomság befut még.

Felhívja a barátját Éva és bezárkóznak a szobájába. Mikor a fiú elment, az anyja érdeklődik, hogy sikerült a buli: - Megkínáltad tortával? - Igen, nagyon ízlett neki! - Borral? - Igen, az is ízlett neki. - Kétszersülttel? - Nem, háromszor...

[HuN] Gothic II szinkron előzetes

Hír | 2006.05.01 20:57

Polgárháború zajlik Khorinison. Egyvalamit azonban senki sem láthatott előre: a Gonosz nem halt meg, és új csapásra készül, mellyel eltörli az emberiséget a Föld színéről, és ebben látszólag senki sem állhatja útját... Ha valaki azt hinné, hogy a teljes játék szinkronjáról van szó, azt sajnos ki kell ábrándítanom: csak úgy mint az Oblivion esetében, itt is csupán a mozikat vette "kezelésbe" a Játékszinkron.hu csapata. Gáti Oszkár hangja igazán remek! Nekem mindig Morpheus jut róla eszembe :)

Meredek zuhanás az Intelnél

Hír | 2006.04.20 17:58

A személyi számítógépek piacának pangására hivatkozik az Intel a 2006 első negyedévéről szóló beszámolójában, melyben 8,9 milliárd dolláros bevételről tesz jelentést - ez öt százalékkal marad el a múlt év megfelelő időszakától. A cég nettó nyeresége 1,3 milliárd dollárt tesz ki, ez harmincnyolc százalékkal kevesebb 2005 első negyedévének nyereségénél. Az elmúlt időszakban a PC-eladások általános visszaesése miatt az Intel viszonteladói képtelenek voltak megszabadulni a raktáron levő chipektől - nyilatkozta az Intel elnök-vezérigazgatója, Paul Otellini. Piaci megfigyelők más okot is feltételeznek a kiábrándító eredmény hátterében. Noha az Intel a világ félvezető-piacának nyolcvanhat százalékát tudhatja magáénak, az utóbbi időben több területet is elhódított tőle fő üzleti riválisa, az Advanced Micro Devices (AMD). Tény, hogy az AMD a múlt héten igen bíztató, 185 millió dolláros negyedéves bevételről számolt be, köszönhetően az új, szerverek és munkaállomások számára gyártott ikermagos Opteron processzorok kedvező eladási statisztikáinak, valamint az árszínvonal általános emelkedésének. Az Intel persze előre láthatta a várható problémákat. A cég már márciusban kibocsátott egy figyelmeztetést, melyben az előre kitűzött bevételektől való elmaradást jósolta, 8,7-9,1 milliárd dollárra módosítva az előzetesen kalkulált 9,1-9,7 milliárdos célszámot. A nyilatkozat hatására az elemzők is módosították saját becsléseiket. A részvényenkénti 0,23 dollár egybeesik a Thomson Financial által megkérdezett szakértők általános előrejelzésével, noha ez harmincnégy százalékos elmaradást jelent 2005 első negyedévétől. Az eladások az ipar minden területén visszaestek, ide értve a központi feldolgozó egységeket, chipeket, alaplapokat, flash memória egységeket, a PDA-k és mobiltelefonok feldolgozó egységeit, valamint az általános eladási árakat. Ez a tendencia világszerte érvényesült, az Intel bevételei Japán kivételével minden földrajzi régióban elmaradtak a várakozástól. Az Intel előrejelzése szerint a mélyrepülés tovább folytatódik. A társaság a második negyedévre 8-8,6 milliárd dollárral számol, és az elemzők véleménye is megegyezik abban, hogy a bevételek nem haladják majd meg a 8,85 milliárdot. Otellini szerint azonban 2006 második félévére nézve már jobbak a cég kilátásai. Felhívta a figyelmet a 65 nanométeres ikerprocesszorok tervezett megjelentetésére, a Centrino Duo mobilplatformra és a digitális otthonok számára készülő Viiv platformra. Mindezeken kívül az Intel felveszi a kesztyűt az AMD Opteronjával szemben, és végre tervbe vette a régóta várt családi processzorok 2006-os piacra dobását. A Conroe, a Woodcrest és a Merom chipeket az asztali gépek, a szerverek és a mobil piac számára gyártják majd.

The Chronicles of the Three Kingdoms - Irány a kínai birodalom

Hír | 2006.03.30 22:52

A The Chronicles of the Three Kingdoms egy valós idejű háborús játéknak ígérkezik, mely a Krisztus után 189-be röpíti el a játékosokat, az akkori Kínába. A játék újdonságai közé tartoznak majd az új részletesen kidolgozott ostromháborúk és a szintlépős karakter rendszer, melyek együttesen a Három Királyság történelmének megismerését segítik majd, megismerve a Han dinasztia korának hőseit és életét. Egy játékba ötvözve találkozhatunk majd a grandiózus csatatéri összecsapásokkal, valós idejű taktikai elemekkel, valamint a történet menetén szerepjáték beli elemekkel is. Irányításunk alá vonhatjuk a harci erők parancsnokának Liu Beinek néhány csapatát is, mely közben különböző taktikákat és formációkat kell alkalmaznunk, miközben bajtársainkat győzelemre visszük. Hadjárat közben a történelem viszontagságait kell megélnünk. Liu Bei személyében kell felvennünk a harcot, hogy visszaállítsuk a Han dinasztia kormányát. Utunk során több döntést is meg kell hoznunk, melyek hatással vannak a továbbiakra, így egyedi utunk keveredik a történelem elemeivel. Az egységek a harcok során tapasztalati pontokat szereznek, különleges tárgyakat és képességeket, melyekkel akár egy egész csata kimenetelét is megváltoztathatják. Az első képek máris megtekinthetők, melyek mindenkinek ajánlok, akinek sikerült felcsigázni az érdeklődését. Erre tessék fáradni a képekért.

'Reggelt...

Hír | 2005.11.14 08:44

Boldog hétfőt! Végre mondhatom ezt is! :) Ilyenkor a legjobb korán kelni, miután előző nap délben ébredtünk és éjfélig játszottunk valamivel... Hmmm... Szóval igen :) Szép hétfőt! A tegnapi zavarbaejtő óriási hírhiányt ma hírömleny váltja fel. Legalábbis remélem.

Egy férfi panaszolja a barátjának: - Figyelj koma, én nagyon szeretnék lefeküdni valakivel, de a f...m mindig feláll ha csak meglátok egy jó nőt, és az olyan kínos. Adjál már valamilyen tanácsot! - Hát kösd oda a lábadhoz! Másnap újra találkoznak: - Na, milyen volt este a randid? - Hú, nagyon jó volt a csaj, egy szőke bombázó, ajtót nyitott, én csak bámultam rá... - Na és mit csináltál??? - Háát, fejbe rúgtam...

The Sims 2: Éjszakák

Teszt | 2005.09.29 14:16

Mostanság futószalagon érkeznek a különböző erotikus, csajozós, randizós játékok, így épp itt volt már az ideje annak, hogy kedvenc simjeink is kirúghassanak a hámból. Irány tehát az éjszaka – csak arra ügyeljünk, ne keverjük a szezont a fazonnal...

Dream Pinball - kiadós flipper

Hír | 2005.09.20 13:06

Az ASK Homework újabb készülő játékáról rántotta le a leplet. "Az eGamesszel, az nVidia-val és az Iridion Interactiveval karöltve az ASK Homework csapata közel egy évtizeden át képviseltette magát a flipperjátékok között igen előkelő helyen. Úgy gondoljuk itt az ideje, hogy irányt váltsunk, és megpróbálkozzunk más területek meghódításával is. De mielőtt erre sor kerülne, szeretnénk elkészíteni a leggrandiózusabb flipperjátékot, amit csak látott a világ, ezzel is búcsút intve a stílusirányzatnak, és megköszönve játékoainknak, hogy minket választottak. Szeretnénk mind a PC, mind az XBox és Nintendo DS tulajdonosokat is megszólítani ezzel a termékkel. Szándékunkban áll minden aspektusát két szinttel magasabbra emelni, és beleadni mindent, ami bennünk maradt, hogy hosszú ideig megmaradjon a játék a piacon.

Hogy miért érdemes régi flipperjátékunkat lecserélni a Dream Pinball-ra? Mert a Dream Pinball - minden korosztálynak ajánlott, lévén 4 különböző nehézségi szintet nyújt. Így egészen a gyermekkortól, a kezdőktől a vérprofikig bezárólag mindenkinek remek élményt nyújt. Megtalálható lesz benne az eddigi talán legkönnyebb játékfokozat, amit eddig flipperjáték látott éppen úgy, mint a legnehezebb. - többrétegű, 3D-s hnagzást tartogat számunkra, amellyel flipper játékban nem sokat találkozhattunk ezidáig. - természetesen a legváltozatosabb, többrétegű asztalokat kínálja a vállalkozó szellemnek, értsd, a pálya több részre van osztva, és így a játékos egy asztalon belül úgy érezheti, több helyen játszik akár 10 karral. A pályák olyan helyszíneken zajlanak, mint; - az ASK Homework-től már-már megszokott dolgon valós-időben számolt fizikai motorjának továbbfejlesztett változatával érkezik, így aztán semmi csalást nem eszközöl a masina. - a fizikai motorjának köszönhetően 10 golyótípussal is meglepheti a játékost, úgy mint acél, fa, kő, papírgalacsin, stb... minden golyótípus koszolódik a játék folyamán. - talán eddig még soha nem látott "törésmodel"-lel van felruházva, ami azt jelenti, hogyha sokat rúgjuk a gépet, betörhet az üveg. :) - nem kevesebb mint 6 kameraállásból nyújt változatos játékélményt, amely akár tovább is bővíthető különleges kameraállásokkal. - forradalmi többjátékos funkció egy pályán belül, vagy akár több asztalon, egy képernyőn vagy hálózatban, hálózati bajnokságot is támogatva. - teszi mindezt teljes DirectX9 pompájában olyan hatásokat felvonultatva, mint a HDRI, Motion Blur, Depth of Field, Bloom és Részecske szimuláció, melyek segítségével füstölgő, kigyulladt asztalt, szikrázó acélgolyót, vagy vakító krómfelületeket jeleníthetünk meg. De természetesen, hogy senki ne maradjon ki a pergő játékélményből, a grafikai motor tetszés szerint butítható lesz, így egészen alacsony konfigurációkon is életképes a játék. Egyszóval azért, mert fenekestől forgatjuk fel, kifordítva négy sarkából az egyik legősibb játékmasinát, ami mindenidők játéktermének elengedhetetlen darabja. A játéknak jelenleg kiadót keresünk." www.askhomework.hu/dream.html

Spend the Night - Felnőtteknek!

Hír | 2005.09.20 09:13

Nemrég tudattuk, hogy néhány, a Disney Buena Vista Games részlegéből kivált emberke megalapította a Republik Games játékfejlesztő stúdiót és már akkor közölték velünk, hogy kizárólag felnőtteknek szóló játékokat hajlandóak fejleszteni. Most érett meg az idő első játékuk hivatalos bejelentésére. A Spend the Night címet viselő alkotás a hölgyeket célozza meg és igen komoly szexuális tartalommal rendelkezik és lényegében egy multiplayeres randizós játékról van szó. Glennis McClellan korábban is lányoknak szóló játékokat készített, de azért ez egy kicsit más kategória és nagyon boldog, hogy most komolyabb témákat lovagolhat meg. Sajnos azonban készülő játékukról többet egyelőre nem hoztak nyilvánosságra.

Grandia Online - megint MMO

Hír | 2005.09.17 09:34

A Grandia címet a figyelmesebbek már hallhatták - régen . A Square Enix ma jelentette be, hogy Grandia Online címmel az adott világra épülő MMO-n munkálkodik. Egyelőre csak annyit tudni, hogy a játék műfaja MMORPG lesz, valamint, hogy megjelenik majd PC-re. Bizonyíték itt.

Republik Games - Új fejlesztő a vidéken

Hír | 2005.08.11 08:38

Robert Coshland, a Buena Vista Games producere otthagyta a céget és új stúdiót alapított Republik Games néven. A csapat máris elkezdte egy online randizós játék munkálatait, amelyet a közeljövőben be is fognak jelenteni. Elmondásuk szerint a "kizárólag felnőtteknek" besorolásig meg sem állnak, nem kívánnak málnaszörpöt készíteni, hanem a saját elképzeléseik szerint akarnak alkotni. Nyilván ezért is jött létre az új cég. Coshland egyébként elég nagy múltra tekint vissza, a legtöbb mai nagy kiadónál dolgozott már, és nem takarítómunkás volt :)

:: ÚJABB NYEREMÉNYJÁTÉK! ::

Hír | 2005.07.21 13:30

Kisorsoltuk az előző SMS-Nyereményjátékunk nyerteseit és máris új ajándékcsomaggal várunk Titeket: A Think Xtra felajánlásában 1 db TX Sedna 200 GB külső merevlemez, 1 db TX Final Destination USB Kit, valamint 5 db TX Thick Pack DVD csomag 4X, 120 perces DVD vár gazdára. A részleteket itt megtalálhatjátok. Ezen kívül gratulálunk alábbi nyerteseinknek! Sajnálatos módon a már elég régen meghirdetett TFT-monitor még mindig nem érkezett meg a szerkesztőségünkbe, márpedig azt addig nem sorsolhatjuk ki....

  • Sárándi Izabella, Kosd. Nyereménye: TvNet 1 éves ADSL előfizetés
  • Asbóth Tamás, Pécs. Nyereménye: Motorola V547 mobiltelefon

  • The Sims2™ Éjszakák kiegészítő

    Hír | 2005.04.15 10:13

    Az Electronic Arts bejelentette a Maxis™ stúdió – a népszerű The Sims™ franchise alkotóinak – legújabb, fejlesztés alatt álló játék szoftverét, a The Sims™ 2 Éjszakák-at. A játék a 2004 szeptemberében elsöprő sikerrel megjelent, és az eddig legsikeresebben értékesített, mostanáig 4,5 millió példányban eladott PC-s játék, a The Sims™ második kiegészítője. A The Sims Éjszakák-ban a játékosok simjeikkel meghódíthatják az új belváros legmenőbb, legfelvágósabb szórakozóhelyeit, életüket az új randi móddal fűszerezhetik, valamint megismerkedhetnek a legújabb, kicsapongás életcéllal. The Sims Éjszakák segítségével a simek felfedezhetik az éjszakai élet lehetőségeit, akár egy romantikus esti randin, akár egy nagy buli részeseként a haverokkal. Az új randi módban a játékosok lemérhetik, hogy a többi sim mennyire illik hozzájuk, ez pedig a későbbiekben kihathat kapcsolataikra. Az új kicsapongás életcél bevezetésével a simek vágyai a felejthetetlen randevúk, áttáncolt éjszakák és romantikus vacsorák köré csoportosulnak. A csörgéshez és ellazuláshoz megfelelő hangulat 125 vadonatúj tárggyal teremthető meg, köztük DJ pulttal, diszkógömbbel és a VIP bulik egyéb kellékeivel. További információkat itt találhattok, a hírért köszönet tomboy-nak!

    Wolfschanze 1944

    Hír | 2005.03.21 23:21

    Második világháború, örök téma. Nekem mondjuk már kezd elegem lenni belőle, de a hiba biztosan az én készülékemben van. Mindegy, a lényeg, hogy készül a Wolfschanze 1944, amelyben egy grandiózus náci tiszt, név szerint Claus Schenk von Stauffenberg, akit természetesen mi irányítunk, eldönti, hogy meggyilkolja a Führert. Bár a történet végét ismerjük a törikönyvekből, kíváncsian várjuk. Ja, megjelenés májusban.

    The Sims 2: Nightlife :)

    Hír | 2005.02.27 15:57

    No, ki gondolta volna, hogy még az első hivatalos kiegészítőlemez előtt előkerül egy újabb? Hát én biztosan nem. jd koma dobta át a hamarosan megjelenő University kiegészítés CD képének hátoldalát, aholis kivehető, hogy a következő addon a Nightlife lesz. Szerintem leginkább az első rész korábbi kiegészítéséhez, a Hot Date-hez hasonlít legjobban. Lényegében a randizás, a bulizás, az éjszakai élet lesz a középpontban. Hát, majd meglátjuk. Ja igen, a megjelenés 2005 őszén várható, és itt a CD képe:

    'Reggelt...

    Hír | 2005.02.15 07:49

    Szép jó reggelt mindenkinek! Na, mivel is kezdjem a napot? Talán azzal, hogy ma van február 15-e, a felsőoktatási felvételipapírok leadásának határideje, úgyhogy kiteszek párat, és rohanok a postára :) Mellesleg tegnap meg Valentin-nap volt, erről azt hiszem elfeledkeztem, dehát Ti biztosan nem. Aki esetleg igen, az meg pótolja be a mai nap folyamán. Lássuk, mi jut nekünk mára.

    Tanár: - Petike, te már megint elkéstél! Mi ennek az oka? - Tanár úr, a közlekedési táblák! - Na ne nevettess már! Hogy lehetne a késés oka egy tábla? - Úgy, hogy ki volt rá írva: "Vigyázat, iskola! Lassítson!"
    Agresszív kismalac ül a fűben a folyó mellett és nyárson sütögeti az aranyhalat. Egyszercsak megjelenik a tündér és fejét fogva mondja: - Dehát mit csinálsz??? Kívánhattál volna hármat! Mire az agresszív kismalac egy vállrándítás után: - Megvolt....

    [PATCH] Warhammer 40K

    Hír | 2004.12.17 12:29

    Egyik kedvenc stratégiámhoz érkezett meg egy javítás, mely nem csak bugoktól tisztítja meg a játékot, hanem mindjárt adnak hozzá a tisztelt fejlesztők 2 teljesen új multiplayer pályát is. Név szerint ezeket:Railway és Crossroads. Szóval aki szereti az orkok, az űrgárdisták, az eldár nép, és a káosz erőinek grandiózus csatáit, az innen cuppanthatja le ezt az 5 megás csomagot.

    Settlers V - késik

    Hír | 2004.12.08 18:06

    Szomorú a hír, bizony. De igaz! A sokak által kedvelt Settlers-sorozat következő darabja, névszerint a Settlers V - Heritage of Kings nem jelenik meg idén. Ezt mondták a fejlesztők, és bármennyire reméljük, hogy csak áprilisi tréfa, ki kell ábrándítanom Titeket: december van. Előrelátható megjelenés majd valamikor 2005 februárjában. Addig tessék kijózanodni a szilveszteri buli(k)ból :)

    'Reggelt...

    Hír | 2004.03.09 06:40

    Annak ellenére, hogy csak azt hallottam nyugatabbra mennyire esik a hó, itt meg meleg volt -igaz jó hideg szél fújt-, hihetetlen kiábrándító március 9-én egy akkora havazás, ami fejsérüléseket okozhat első ránézésre... Azt hiszem beszerzek egy lángszórót.

    Haldoklik az öreg skót. Körülötte ott ül a családja. - Szörnyű - mondja az egyik -, egy vagyont fog elvinni a temetés. - Szerintem - feleli a leendő özvegy - elég lesz másodosztályú temetést kérni. - Megfelel egy harmadosztályú is! Az öreg skót egy kicsit felül az ágyában, és azt pihegi: - Lovaskocsit ne rendeljetek! Majd kimegyek gyalog.

    Hogyan szerezzünk játékokat?

    Hír | 2003.10.06 17:07

    Elérkezett immáron az Október hónap is. Rengeteg játék jelenik meg, és hogy megvegyük mindet rengeteg pénzre lenne szükségünk. A HomeLan Fed munkatársai összegyűjtötték a 10 legjobb módszert arra, hogyan szerezzünk meg mindet, méghozzá olcsón/ingyen. Íme: 10. Add el az összes Charlie angyalai játékot, amit tavaly vettél azért, mert úgy gondoltad Lucy Liu nagyon dögös csaj. 9. Költsd el a képviselőd kampányába fecskendezett pénzt (csak Kaliforniában). 8. Menjél el vakrandikra, kérdezd meg, hogy gazdagok-e a szülei, ha igen akkor kérj randi időpontot. 7. Viselj "Mi a játékokért dolgozunk" pólót. 6. Add el azt a kazit, amin épp Madonnával csókolózol az Entertainment Tonight-nak. 5. Légy tesztpilóta John Carmack "ember által vezetett rakéta" elnevezésű programjában. 4. Hibernáltasd magad egy évre, majd vedd meg a játékokat fél áron vagy olcsóbban. 3. Írj könyvet a jelenlegi állapotodról, és várd meg míg Oprah beteszi a könyv klubjába. 2. Győzd meg Bush elnököt, hogy "nemzetbiztonsági érdekek miatt" kell neked még több játék. 1. Két szó: EBGames munkatárs.

    'Reggelt...

    Hír | 2003.07.30 08:27

    Szép jó reggelt mindenkinek! Gondolom, csodálkoztok, hogyan vagyok én már talpon ilyen korai órákban. Nem, nem a szigetre készülök, hanem egyszerűen csak átalakítjuk a lakást (ezért láthattok manapság olyan keveset engem) és ez eléggé zajos, így nem lehet aludni. Természetesen ne feledkezzünk el (nem, nem a viccről) arról a dologról, hogy Berkenye ma vizsgázik. Mindenki rebegjen el egy imát barátunk sikere érdekében, aztán olvassa el ezt a kis viccecskét:

    A srác randi után hazakiséri a nőjét. A kapualjban búcsúzkodás közben, kezét lazán, macsósan falnak támasztva megpróbálja rávenni kedvesét egy kis orális szexre. A lány szolid, polgári nevelést kapott, sehogyan sem akar kötélnek állni. A srác jó ideig kérleli, bevet mindent de hiába. Egyszer csak fellgyuladnak a villanyok, és megjelenik a lány húga és meglehetősen idegesen mondja: - Figyelj Zolika, apám küldött, és üzeni, ha a nővérem nem akarja megtenni akkor megteszem én, vagy lejön ő és elrendez, csak könyörögve kérünk, vedd már le a tenyered a kaputelefonról!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)