Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 526

INFERNAL - Az AGEIA új jelöltje

Hír | 2006.03.22 19:21

Az AGEIA Technologies a jelen pillanatokban is zajló GDC konferencián elárulta, hogy a Metropolis Software támogatja az ő általuk fejlesztett AGEIA PhysX processzort. Ezt pediglen első körben a most előbukkant, INFERNAL nevezetű játékukban alkalmazzák majd. A Playlogic kiadásában a későbbi jövőben megjelenő alkotás egy third-person akciójáték - mely leginkább egy komoly akciófilmre emlékeztet majd; lesz benne autós üldözés, hatalmas lövöldözések, miegymás. A hangsúly ezúttal természetesen az AGEIA "jótékony hatására" terelődött, komolyabb részleteket nem tudhatunk meg a projektről. Majd talán később...

Earache Extreme Metal Racing - pokoli futam

Hír | 2006.03.17 12:46

Az Earache Records, a Metro 3D és a Data Design Interactive ma közös bejelentést tett, amelyben bemutatták legújabb játékukat, az Earache Extreme Metal Racinget. Egy olyan autóversenyről van szó, amelynek helyszínéül a pokol és egyéb hasonló területek szolgálnak, feladatunk pedig értelemszerűen az ellenfelek zsemlemorzsává aprítása. Az első képekért ide katt, további részletek pedig itt olvashatóak.

'Reggelt!

Hír | 2005.11.18 09:20

Reggelt! Baromi hideg van, lassan érdemes lenne előkeresni a nagykabátot. Sajnos pont akkor maradt ki egy metrójárat, amikor leértem a Blahára, de így részem volt abban a szerencsében, hogy egy mini szoknyás, pulcsis "kislányt" láthattam ellibegni az orrom előtt. Úgy döntöttem, előbb neki kellene kabátot vennem :)

Kicsi Joe üldögél a padon és tömi a szájába marékszámra a Halloween-kor kapott cukorkákat. Odamegy hozzá egy idős nő és elkezdi mondani a magáét: - Nem tudod, gyermekem, hogy a sok cukorka, pláne marokszámra, bajt okoz? Tönkre teszi a fogaidat! Gyorsan kihullanak majd és rosszul lehetsz tőle! - Az én nagyapám 105 évig élt. - És ő is így majszolta az édességeket egy ültő helyében? - Nem, ő a saját dolgával törődött.

[MOZi] Filmposzter $690.000-ért!

Hír | 2005.11.15 22:45

Alig egy órája tudatta a világgal a Reuters hírügynökség, hogy egy privát gyűjtő, Ken Schacter rekordösszeget jelentő pénzért vásárolta meg a Metropolisz című film eredeti poszterét. Az 1926-os német filmről készült eredeti képet Londonban bocsájtották ma árverésre, melynek győztese a fenti úr lett, 690.000 dollárral. Ez átszámítva 147.623.516,46 Ft. Mindez új rekordot jelent, ugyanis az eddigi csúcs a 453.500 dolláros, 1932-es A Múmia posztere volt, melyet 1997-ben adtak el. Nem kis összegek ezek... A teljes sztori itt olvasható.

[MOVIE] Stalin Subway

Hír | 2005.09.01 15:53

Egy videócsomag látott napvilágot, melyben tíz darab videó található meg a jelenleg G5 Software falai között készülő Stalin Subway című FPS-ből. Ebben a játékban első személyben ismerhetjük meg Moszkva titkos zugait, titkos katonai metróvonalakat és katakombákat. A csomagot innen tölthetitek le.

'Napot!

Hír | 2005.07.30 11:29

Kellemes szombatot! Elképesztően meleg van, még a metrópótló új, légkondis buszain is... Igen, kicsit bemásztam a szerkesztőségbe, mert hamarosan indulok Kiskutasra. Nagy banzáj lesz, ökörsütés, meg a lakótársaim is fellépnek (színésznek tanulnak). Még szerencse, hogy levisznek kocsival. Vonaton nem élném túl!

Kovácshoz kihívják az orvost. Megvizsgálja. - Nincs komoly baja, csak egy kis hánytatószerre van szüksége. Kovács odaszól a feleségének: - Szólj anyádnak, hogy jöjjön át egy kicsit.

[FuN] Használati utasítás metróhoz

Hír | 2005.06.14 09:56

Akiket érint, bizonyára tudják és tapasztalják, hogy a 2-es metró egész nyáron át tartó felújítása milyen forgalmi változásokat okozott. Öröm az ürömben, hogy a BKV Rt. idén újabb 50 buszt vásárolt a fennakadások elkerülése céljából. Ezek már légkondicionáltak és utastér-figyelő kamerával is fel vannak szerelve, viszont hiába állnak be egymás után a megállóba, akkor is dugig vannak. Az alábbi oldal ettől függetlenül most is sokaknak értékes perceket takaríthat meg. Arról van ugyanis szó, hogy meghatározták, hogy az adott metróvonalon, meghatározott irányban melyik megállónál pontosan hanyas metrókocsi és annak melyik ajtaja fog legközelebb megállni a kijárathoz. Ha tehát tudjuk, hogy az Örs vezér teréről indulva a Deák Ferenc téren fogunk kiszállni, akkor elölről a harmadik kocsiba szálljunk és ott a harmadik ajtót válasszuk majd. Ja, itt az oldal, kellemes tanulmányozást :D

[KéPZ] Frissítés @ 0610

Hír | 2005.06.10 09:36

Közérdekű közlemény! A 2-es metró idei, forgalomkorlátozással is járó felújítási munkáira június 11. és augusztus 19. között kerül sor. A rekonstrukció idén is a vonal középső részét érinti, ezért a metró két szakaszban, a Déli pályaudvar és a Deák Ferenc tér között, illetve a Stadionok és az Örs vezét tere között jár. A Deák Ferenc tér és a Stadionok állomás között metrópótló autóbuszokkal lehet utazni. További információért fáradjanak ide. Én pedig az alagút végén találtam néhány új képet...

  • Desert Law (19)
  • GODS: Lands of Infinity (20)
  • Rig'n'Roll (27)
  • Space Rangers 2 Dominators (51)
  • War Front: Turning Point (14)
  • WOFOR: War on Terror (10)

  • [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.04.10 15:47

    Nevezzük szabadidőnek azt, amiben gondoltam újra összeállítok egy kis képes szösszenést. Jó nézegetést!

  • Adellion (7)
  • Age of Pirates (32)
  • American Civil War: Gettysburg (7)
  • Army Racer (25)
  • Dimitri (1)
  • ECHO: Secrets of the Lost Cavern (5)
  • Indigo Prophecy (8)
  • Invasion (1)
  • Tomb Raider: Legend (2)
  • Pariah (7)
  • Runaway 2 (2)
  • Singles 2: Triple Trouble (5)
  • The City of Metronome (14)
  • The Movies (10)
  • The Regiment (5)
  • VATAN (37)

  • Metronome - hangos akciózás

    Hír | 2005.04.10 14:54

    A minap jelentette be egy svéd fejlesztőcsapat, egészen érdekesnek tűnő alkotását, a The City of Metronome-ot. Hogy miért nem tettük ki korábban? A válasz egyszerű - akkor még úgy tűnt, hogy csak PS3-ra és Xbox 2-re lesz, mai infóink alapján azonban már 99%-os a PC-s port is. Sajna még nem lehet róla túl sokat tudni, de a játék egyik fő eleme a hang lesz. Felvehetjük, kreálhatunk, elkábíthatunk, sőt még idézhetünk is vele különféle dolgokat. A grafika is egészen jó, érdemes lesz rá odafigyelni. A hivatalos oldalát itt találhatod, ahol egy anim és egy rakat kép is helyet kapott.

    'Reggelt!

    Hír | 2005.02.03 08:52

    Jó reggelt! Szerkesztőségbe menet tapasztaltam frankón, hogy elég hideg az időjárás, még a metró aluljáróban is. Na de már bent vagyunk, és lapleadunk, meg bevezetős képet rajzolunk. Egyébként igen, visszatértem, de csak egy rövid időre, legközelebb valamikor a jövőhéten találkozhattok velem. Nagy öröm ez, ugye? :D

    Két rendőr ül az érettségi tanterem előtt, mire az egyik: - Meg fogok bukni! Mire a másik: - Á, dehogy, ne pánikolj! - De! Biztos, hogy matekból megbukom! - Matekból? Dehát mi rendőrnek készülünk, és azoknak csak összeadni, meg kivonni kell! - Ez világos, de nem értem, hogy 5-7+2 miért 0. - Na, figyelj, elmagyarázom! Van 5 ember a buszon, leszáll 7, mennyinek kell felszállnia, hogy ne legyen a buszon senki?

    [DEMO] Aurora Watching

    Hír | 2005.01.13 10:08

    Megérkezett a korábban bemutatott Aurora Watching: Gorky Zero első kipróbálható demója. Azért mondom, hogy első, mert szerintem még fogunk róla hírezni... ez a kicsike ugyanis nem angolul, még csak nem is németül, hanem lengyelül van :) Akit így is érdekel, itt megtalálhatja egy animáció kíséretében. A Metropolis Software fejlesztése egybként egy egészen látványos akciójáték, pofás grafikával 3D-ben. Ha mást nem is tesztek, csekkoljátok az oldalát itt. Thanks Blues.

    Új Metropolis fejlesztések

    Hír | 2004.04.27 19:27

    A Metropolis Software háza-táján két új címet is bemutattak. A gárda két legújabb játéka a Diabolique - License Ti Sin, valamint a Gorky Zero - Aurora Watching. Előbbi egy TPS lesz, melyről azt ígérik, hogy hihetetlen atmoszférát és játékmenetet varázsol majd elénk. Utóbbi esetében Cole Sullivan kapitány kalandjait folytatjuk. Érdekes folytatást ígér a JoWooD kiadásában megjelnő cuccos. Mindkét címből hamarosan érkeznek részletes információk, valamint képek is, így aki kíváncsi, látogasson el majd erre!

    [DEMO] GORKY ZERO!!

    Hír | 2003.10.09 16:54

    Előkerült a népszerű taktikai akciójáték folytatásának, a Gorky Zero: Beyond Honor című játéknak a lengyel nyelvű demója! A Metropolis Software üdvöskéje állítólag még idén piacra kerül, ebben a 70 megás gyöngyszemben pedig a teljes változat első küldetését, plusz egy gyakorlópályát játszhatunk végig. BONCSAD TŐCCSED ! :D

    Képvihar tízóraira!

    Hír | 2003.08.09 10:49

    Eddig is rengeteg finomsággal szolgáltunk a mai nap folyamán, és képzeljétek el, hogy még csak most jön a java. Olyan képfelhők gyűltek össze, hogy egy igazán durva képvihar kerekedett. Aki képlakmározással jól tud lakni, az most egyenesen ki fog pukkadni, ugyanis annyi a finomság akad.

  • World of Warcraft
  • Worms 3D
  • Need for Speed: Underground
  • C&C Generals: Zero Hour
  • SpellForce: The Order of Dawn
  • Gorky Zero: Beyond Honor
  • Massive Assault

  • [MOVIE] Gorky Zero

    Hír | 2003.08.02 18:22

    A Metropolis Software kiadta készülő taktikai súter játékuk, a Gorky Zero: Beyond Honor első trailerjét, mely közel másfél percnyi játék közbeni animációval kecsegtet. Egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy ha nem tudsz lengyelül, nem fogod érteni, miről beszélnek :) Az 50 megás fájlt innen zsebelheted be.

    Anno 1503 scenario

    Hír | 2003.04.24 16:09

    A Gamershell szerkesztői levadásztak egy ingyenes scenariot, az EA nemrégiben megjelent stratégiai játékához, az Anno 1503-hoz. Ha már unod az eredetileg belekerült pályákat, nyugodtan töltsd le innen ezt az alig 6MB-os csomagot.

    GDC Díjak

    Hír | 2003.03.08 18:47

    Mint említettem, mostanság is tart az idei Game Developers Awards show, ahol, mint egy rendes shown díjakat is osztogattak. Lássunk néhány érdekesebb helyezést:

  • Az év játéka: Metroid Prime
  • Remek hangok: Medal of Honor Allied Assault
  • Remek játékdesign: Battlefield 1942
  • Kiváló programozás: Neverwinter Nights
  • Remek sztori: Splinter Cell

  • Archangel GOLD

    Hír | 2002.09.06 23:04

    A 4Players.de jelentése szerint, a Metropolis Software teljesen befejezte, Archangel nevezetű akció-szerepjátékának német nyelvű változatát... Az angol verzióra sem kell már sokat várnunk, hiszen ezév novemberében az is megjelenik! Addigis látogassatok el a hivatalos oldalára, vagyis ide!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)