Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 6712

Amerikai játékeladások

Hír | 2003.07.16 23:20

A HomeLanFed hozzájutott a július ötödikével záródó hét (arrafelé szombat a hét vége) PC-s játékeladási toplistájához, mely az amerikai helyzetet tükrözi. Érdekes, mik vissza nem kerülnek, ha megjelenik egy kiegészítőlemez hozzá :) Íme: 1 Warcraft III: Frozen Throne 2 Star Wars Galaxies: An Empire Divided 3 The Sims: Superstar 4 Neverwinter Nights: Shadows Of Undrentide 5 Warcraft III: Reign Of Chaos 6 The Sims Deluxe 7 Rise Of Nations 8 Diablo 2 9 The Sims: Unleashed 10 Tomb Raider Angel Of Darkness

[MOVIE] Dungeon Siege II

Hír | 2003.07.16 22:33

A GameSpot bezsebelte a Dungeon Siege II exkluzív E3-as prezentációját, amit egy 13 megás QuickTime fájlban közzé is tettek. Ha le akarod tölteni, először nyomás ide, ha regisztrálva vagy, azonnal kezdheted a letöltést, ha nem, előbb létre kell hoznod egy logint ingyenesen. A játék honlapjáról egyelőre csak egy link mutat a videjóra, de ez majd változni fog idővel.

Project Earth késés

Hír | 2003.07.14 18:47

A City Interactive mai jelentése szerint Project Earth 2 című játéka csak 2004 első negyedévében fog megjelenni. A játék stílusa 3D-s űrbéli stratégia, de tartalmaz rpg elemeket is.

Street Legal 2 megjelenés

Hír | 2003.07.13 13:49

Egy lelkes olvasónk, Badboy33 dobott egy mailt, melyben egy érdekes linket ajánlott a figyelmembe. Ezek szerint a Street Legal Racing - Redline c. autóversenyzős játék, amelyet az Invictus nevű magyar játékfejlesztő csapat készít július 17-én lát majd napvilágot, ami egészen pontosan jövőhét csütörtöke :) Eddig csak annyit tudtunk, hogy hamarosan a kezeink közé kaparinthatjuk, s ezek szerint ez így is lesz.

Breed csúszás

Hír | 2003.07.11 20:01

Éppen a ma megjelent számunkban írta Szittyó, hogy a Breed hamarabb megjelenik, mint a már évek óta halogatott Halo. Aztán lehet, hogy mégse? :) Ugyanis most jelentette a CDV, hogy kedvenc taktikai 3D-s eksön-súterjuk szeptemberig nem fog megjelenni, ami ugyan nem nagy késés, de így vészesen közeledik a két hasonszörű stílusú játék megjelenése egymáshoz! Azzal védekeznek, hogy a júniusban kiadott béta óta sok hibáról kaptak visszajelzéseket, ráadásul most megpróbálják vizuális etalonná varázsolni (egy hónap alatt?), mert az új nVidia kártyák által támogatott vízeffektet, meg hasonló nyalánkságokat pakolásznak bele. Majd meglátjuk, de tényleg nem jön nem jól van így ez, mert akárhogyis, de a Halo részben el fogja happolni az eladásokat, ha közel egyszerre jelennek meg.

Postal 2 verseny!

Hír | 2003.07.11 11:59

A Running With Scissors kihirdetett egy versenyt, melyben keresik a legjobb Postal 2 shotokat. Az ügy érdekében bármilyen képességedet felhasználhatod, csak legyen minél jobb a kép. A díjak magukért beszélnek:

  • A legfőbb díj: Segédkezhetsz annak a Hollywoody fotósnak, aki a POSTAL BABES 2004 naptárat készíti. Ez csak 18 éven felüli induló kaphatja, hiszen nudi fotókat készítenek a naptárhoz. A fotózás mellet vár még egy luxus hotel, és az RWSos srácokkal a buli.
  • Első díj: Az egyetlen, a hamisítatlan Postal 2-es bugyi, melyet a szőke Postal cica írt alá az idei E3on. Ezt eredeti csomagolásban küldik, hogy érezd a frissességét. Emellett még rengeted RWS ajándék is jár.
  • Második díj: Egy naptár melyet a Postal csajok írtak alá, és egy adag RWS stuff. Szerintem bőségesen megéri indulni. A további infókat itt találjátok.

  • Dungeon Siege: LoA megjelenés

    Hír | 2003.07.11 09:09

    A Microsoft Games bejelentette, hogy a Dungeon Siege c. méltán sikeres szerepjátékának kiegészítőlemeze, a Legends of Aranna novembertől válik elérhetővé a boltokban. Az ára várhatóan nem haladja meg a 30 dollárt. Találhattok néhány képet itten ni.

    SW: KotOR GOLD (X-boxra)

    Hír | 2003.07.10 07:10

    Elkészült a sokak által várt Star Wars: Knights of the Old Republic c. játék X-box verziója - erről számol be a GameSpy. Remélhetőleg hamarosan befejezik a PC-s változatot is.

    Contract Jack hivatalosan

    Hír | 2003.07.09 21:14

    A Vivendi hivatalosan is bejelentette a Contract Jack nevű standalone játékát (nem kell hozzá a NOLF2 CD, habár arra épül). "Arra koncentráltunk, amit a játékosok akarnak: több akció, kevesebb lopakodás, ütősebb multi." John Jack a "sötét" oldalon, a H.A.R.M. szolgálatában áll, a történet a két rész között, ill. a másodikkal párhuzamosan zajlik. Nos, ezeket eddig is tudtuk, de most már legalább hivatalosan tudjuk :)

    Republic: TR - hamarosan

    Hír | 2003.07.09 19:35

    Az Eidos és az Elixir Studios közös gyermeke, a Republic: The Revolution az állításuk szerint a napokban elkészül, ám a boltokba kerülésig még szeptemberig várni kell. Szóval szerintem még augusztusig nem fog elkészülni, de ez már az én véleményem :)

    Pékek zápora

    Hír | 2003.07.09 19:22

    Ez a nap igazán nem nevezhető uborkásnak! Pékecskékből is... izé... szóval képecskékből is akad bőven, nyugodtan tessék válogatni, van miből! Update! Most zajlik a Camp EA 2003 nevű rendezvény, ennek köszönhető ez a bőséges termés. Emiatt aztán került a levesbe pár konzolos alkotás is, mivel valószínűleg azok PC-s változata se fog sokban különbözni tőlük.

  • Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII
  • Battlefield Vietnam
  • Bionicle
  • Contract J.A.C.K.
  • Evil Genius
  • Far Cry (infó)
  • Fifa Football 2004
  • Fire Department (infó)
  • Freedom Fighters
  • FS Falcon
  • Halo 2
  • Jedi Knight: Jedi Academy
  • Korea: Forgotten Conflict (infó)
  • Medal of Honor: Breakthrough
  • NBA Live 2004
  • Need for Speed: Underground
  • Lord of the Rings: Return of the King
  • Restricted Area
  • SimCity 4: Rush Hour
  • Squad Assault: West Front
  • The Great Escape (infó)
  • The Sims 2
  • XIII (infó)

  • NFS Underground ősszel

    Hír | 2003.07.09 18:42

    Az EA elárulta, hogy idén ősszel a kezeink közé kaparinthatjuk kedvenc autós-üldözős játékunk következő darabját. Eredetileg úgy volt, hogy csak jövő év elejére készül el, márpedig az sokkal többször fordul elő, hogy egy játék késik, minthogy "siet" :) Valószínűleg nem fogják tudni teljesen elkészíteni, dehát mire vannak a patch-ek?:) Az is hátráltathatja a munkát, hogy az elképzelhető összes platformra kiadják, már csak épp morzsaporszívóra nem...

    Beach King Stunt Racer

    Hír | 2003.07.09 18:10

    Ezen a napon a Davilex nem egy, hanem két játékot jelentett be. Ez a második!:) Természetesen ez is autóversenyzős, de a helyszín nem városközpontok, hanem tengerpart. A cél természetesen az, hogy elsőként érjünk a célba, ezzel elnyerve a vízparton Neked drukkoló ... khm... bikiniben ugráló csinos lányok szívét, testét... stb :) Európában augusztus végére tervezik a megjelenését. Képek is vannak már!

    London Racer - World Challenge

    Hír | 2003.07.09 14:28

    A Davilex (ők csinálták a Knight Rider játékot) a mai napon jelentette be ezt az új autós gammát. Európa, ill. Amerika különböző nagyvárosaiban száguldozhatunk, úgy mint London, Párizs, Berlin, New York, Los Angeles. Játékmódjai: Championship, Szingli és Time Trial. Szeptember 15-én már a boltokban is lesz a cucc.

    Újabb Sims...

    Hír | 2003.07.09 14:23

    Biztos sokak örömére szolgál, hogy az EA bejelentette "közkedvelt" játékához a 7. (!) kiegészítőt, melynek neve: The Sims Makin' Magic. Ez már állítólag az utolsó, benne a hangsúlyt a varázslás kapja. Állításuk szerint páratlan játékélménnyel gazdagodunk, kapunk pár új karaktert a csomó varázslat mellé... Októberben már akár meg is vásárolhatjuk. A linkre kattintva pár képet is megcsodálhatunk erről a remekműről :D

    Wish betateszt közeleg

    Hír | 2003.07.08 23:00

    A GameSpot jelentette, hogy a Mutable Realms idén novemberben tervezi MMORPG játékának, a Wish-nek betatesztelését. Erre nem kevesebb, mint 10 ezer (!) embert válogatnak majd ki, szóval ide már valóban lesz esélyed bejutni :) Ha megismerkednél vele, feltétlenül ugorj el az információs oldalára.

    Dreadnoughts - még él!

    Hír | 2003.07.07 19:29

    Több mint két és fél évvel ezelőtt beszámoltunk, hogy létezik egy akciójáték project a Xenopi fejlesztésében. Fél évre rá még képeket is (itt is) mutogattak róla, aztán szépen eltűnt a süllyesztőben az egész. Egészen mostanáig! Ugyanis az oldalukon a minap kitettek egy rövidke hírt, idézem: "Pihenési kényszerben vagyunk, a fejlesztés jelenleg áll. Mindamellett tervezzük a jövőbeni visszatérést, készüljetek!"

    Grand Prix Simulator

    Hír | 2003.07.07 18:29

    A Gamershell csapata jelentette, hogy az Alassoft egy eddig ismeretlen PC-s fejlesztést mutatott be. A Grand Prix Simulator egy új Forma 1-es szimulátor lesz, a stílus kedvelőinek :) Az egészben a legjobb, hogy még idén ősszel meg is jelenik! További infókat, és az első képeket itt meg is találhatod...

    Painkiller teszt közelít

    Hír | 2003.07.07 09:58

    Az Action Vault arculatai készítettek egy interjút, melyben a fejlesztés alatt álló Painkiller egyes mozzanataival ismerkedhettek meg. Nos a sok "hasznos" infó és bla-bla mellett kiderült, hogy a nyár végére tervezik a játék publikus multiplayer tesztjének kiadását. Fincsííí :) Ha érdekel a teljes cikk, klikk ide, ha nem ismered a játékot, akkor ez a te linked.

    S.T.A.L.K.E.R. infók

    Hír | 2003.07.04 20:50

    Ezúttal a 3dzone készített egy interjúcskát, melynek alanya az FPS stílus egyik legnagyobb meglepetése, a S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost. Lássuk az infók egy részét:

    - Ha egy szóval kellene összefoglalnod a játékot, mi jut először az eszedbe? - Túlélés! - A single vagy a multi részre koncetráltok jobban? - A játék természetesen lesz mindkét része, jelenleg a single elemeken munkálkodunk. A multi módok között több olyan is lesz majd, amit még semmilyen más játékban nem láthattatok - A trailerekben FPS és third person nézetben is játszhattunk. Ez így is marad? - Nos, egyelőre nem tudjuk, hogy bennehagyjuk e a végleges verzióban a third person nézetet... - Van már olyan cég, aki esetleg licenszelte az X-Ray enginet? - Egyelőre elég jó visszajelzéseket és ajánlatkéréseket kapunk. Úgy tervezzük, hogy az év végétől elérhetővé tesszük a motort... - Esetleg elképzelhető, hogy lesz a játéknak demója még a megjelenés előtt? - Semmi sem lehetetlen :)
    A teljes interjút itt találhatod meg.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)