Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 691

Cotropitorii - ingyenes kimondhatatlan

Hír | 2005.08.25 10:44

Bejelentette egy új, ráadásul ingyenes harmadik személyű lövöldözős játékot Cotropitorii címmel, mely jelenleg béta állapotban van. A szingli küldetések egy alternatív univerzumban zajlanak, ahol Nicolae Ceausecu nem halt meg, és az Egyesült Államokat akarja leigázni. Deathmatchben akár 32-en is nyomulhatunk egyszerre, az akció alatt pedig román dalok lesznek majd hallhatók (remélhetőleg az O-Zone-t kihagyják majd...). Az első trailert máris megtekinthetjük. Thanks Gamer's Hell.

[MOVIE] X3: Reunion "bünti"

Hír | 2005.08.23 22:36

Egy új videó, valamint pár új kép jelent meg az X3: Reunion-ból, az EgoSoft új sikervárományosából. A videó nem más, mint az idei GC-n bemutatott trailer, a képek meg csak szimplán szépek. Töltsétek és sasoljátok a cumót!

Oblivion scanek

Hír | 2005.08.23 11:05

A PC Zone magazin legújabb számában jelent meg a legutóbbi Oblivion iromány. Noha az itt található scanek nem túl jó minőségűek, angolul csevegők igen sok infót nyerhetnek ki belőle. Egyébiránt a képeket mindenképpen érdemes megtekinteni, lévén nagy részük teljesen új, eddig sosem látott. Erre parancsolhatok.

Heroes 5 részletek!

Hír | 2005.08.20 09:15

Extrarészletes bemutatást adtak a Heroes of Might and Magic V-ről. Egész pontosan a Necromancer várról, amelyről amit csak lehet, mindent leírtak, temérdek képpel illusztrálva. Az összes lény bemutatásáról már nem is beszélek... Hely híján a lényeget emelném ki, az érdekességeket. A fekete és fluoreszkáló méregzöld színbe öltöző Élőhalott-vár 7 (azaz hetes) lényt vonultat fel. Mindegyik továbbfejleszthető. Érdekes, hogy gyakorlatilag a lények kiléte semmit sem változott, kinézete annál inkább. Ragaszkodtak a már megszokottakhoz, de igyekeztek a lehető legjobban megszépíteni. És bár a lények képei még csak rajzok, biztosra vehetjük, hogy az alapként szolgáló art workökből igen gyönyörű egységek születnek majd. Mellesleg a Skeleton felcsapott íjásznak, a Zombie pedig méregzsáknak. A részletes bemutatás, minden képpel - elérhető itt.

Atari a Gen Con Indyn

Hír | 2005.08.15 22:52

Az Atari bejelentette, hogy részt kíván venni három sikervárományos játékával a Gen Con Indyn, mely egy augusztus végén megrendezésre kerülő nagyszabású indianapolisi rendezvény. És végül a három bemutatásra kerülő játék: Dungeons & Dragons Online: Stormreach, Dragonshard, The Matrix: Path of Neo.

GT Legends demó hamarosan

Hír | 2005.08.14 18:53

A 10TACLE STUDIOS és a SimBin végre bemutatta sikervárományos autószimulátorát. Hát naná, hogy a Games Conventionön! Az odalátogatókat vonzó hostessek fogadják, valamint négy szimulátor, amiben máris megismerkedhetünk a versenytörténelemmel. A játék hivatalos trailere, mely újabb jelenetekkel tárul majd elénk a versenyjátékok mérföldkövéből, várhatólag októberben lesz elérhető. Azonban nem hagynak minket addig várni, hiszen már a jövő héten érkezik a demó verzió, mely a hivatalos oldalról lesz letölthető.

[MOVIE] Age of Empires 3

Hír | 2005.08.14 11:14

Nehezen jön ilyenkor az ihlet, ezért mondok most egy rímet:D(Bocs) Szóval, kereken öt darab új videó érkezett a Microsoft egyik legnagyobb sikervárományosáról, az Age of Empires 3-ról. Szerintem érdemes megszemlélni mindet, hogy addig is csillapítsuk a vágyakozásunkat iránta. Sávszél hiánya miatt lokálba még nem lesznek, de ami késik, nem múlik! Az ingyenes regisztráció után, már tölthetitek is.

[DEMO] Silver Wings

Hír | 2005.08.13 11:46

Alig, hogy John Carmack bejelentette miszerint a Quake 3 forráskódját mindenki számára elérhetővé teszi, máris érekzik az első erre épülő játék a Silver Wings demója, mely egy árkád jellegű lövöldözős játék lesz a román Bampusht jóvoltából.

[DEMO] Worms 4: Mayhem Multi

Hír | 2005.07.29 13:58

Több mint egy hónappal az egyjátékos demó megjelenése után kiadták a Worms 4: Mayhem multiplayeres kipróbálható változatát. Némileg javítottak a kódon, és új tartalmat is elrejtetek benne, úgyhogy mindenképp érdemes kipróbálni. Team 17 következő sikervárományosa egyébként hamarosan meg is jelenik. A 270 megabájtos fájlt innen tölthetitek.

[MOVIE] Black & White 2 duó

Hír | 2005.07.28 23:41

Még nagyon korán van, de máris két játékból szolgálhattunk nektek videókkal. A az újgenerációs PoP harmadik része után egy újabb sikervárományos, nevezetesen a B&W2 animációi tűntek fel a neten. A két új videóban az "istenlét" hasznos varázslatainak alkalmazását figyelhetjük meg a tűz és a víz mágia főszereplésével. Így a hőmérőt elnézve kis hazánkra is klikkelhetne már valaki egy vizeskancsóval.

F.E.A.R. Honlap

Hír | 2005.07.27 14:42

Új köntösbe öltözött a sikervárományos játék honlapja. Van itt minden, mi szem s szájnak ingere. Jó kis interaktívan bejárható irodaház, félelmetes hangulat és végre valahára kicsit közelebbről is megismerkedhetünk a már olyan sokszor látott kislánnyal. Az egyetlen, ami hiányzik az talán az a bizonyos infóhegy, amit már annyian várnánk. Egyelőre további infókig be kell érnünk a virtuális irodaházban fellelhető tárgyakkal és az igérettel, hogy ha minden jól megy október végén kezünk közé kaphatjuk azt a bizonyos f.é.l.e.l.m.e.t. rejtő korongot. Addig is, ahogy az oldal is állítja magáról itt megtudhatjátok mit jelent rettegni.

'Reggelt!

Hír | 2005.07.26 08:45

Kellemes keddet! Eme reggelen nem kellene eszperente nyelven csevegnem Veletek, nem? Hehe... Gyertek, mert rengeteg csecsebecse lesz errefele, el ne menjetek!

A skót vendéglőben marhapörköltet rendel egy üveg borral. Mikor kihozzák, kicserélteti a pörköltet egy rántotthúsra. Fizetésnél csk a bort akarja kifizetni. - És a rántotthús? - csodálkozik a pincér. - Azért odaadtam a marhapörköltet. - De azt nem fizette ki! - De nem is ettem meg! Nyuszika és a róka találkozik: - Te, neked meg miért ilyen rövid a füled? - Romantikus alkat vagyok... - Hogy hogy? - A madarak csicsergését hallottam, de a fűnyírót nem... Debil család horgászik, kifogják az aranyhalat. Aranyhal: - Ha visszadobtok, teljesítem 3 kívánságotokat. Gyerek: - Sünit, sünit!! Apuka: - Sünit az anyád p*csájába! Anyuka: - Vedd ki, vedd ki!

[MOVIE] Empire at War

Hír | 2005.07.23 12:43

Megérkezett a Lucasarts sikervárományos Star Wars stratégiájának első videója! A játékkal szemben igan nagyok az elárások, hiszen a Force Commander és a Galactic Battlegrounds enyhén szólva "mérsékelt" sikere után az Empire at War-on múlik, hogy sikerül-e helyreállítani a SW stratégiák megtépázott hírnevét. Én remélem a legjobbakat, a három és fél perces trailerért katt ide!

Handball Manager készülg'

Hír | 2005.07.18 17:28

Hurrá! A német eredetű Oil Tycoon játék fejlesztői újabb sikervárományos produkcióval lepték meg a népet. A cucc neve Handball Manager, amiből ismét kitalálhatunk két dolgot is: egyrészt, hogy miről szól... másrészt hogy bizony ez a játék sem fogja veszélyeztetni mondjuk az Age of Empires 3 leendő trónját :) Kicsit több infóért erre tessék.

Black & White 2 érdekességek

Hír | 2005.07.09 11:38

Egy kis making of, avagy hogyan készül a Black & White 2. Ezt mutatja be nekünk a fejlesztőcsapat egyik tagja, Matthew Hanlon. Bár kép nincs, van egy jó szöveg, amiben mindent részleteznek. A téma a környezet, fá és erdők, nomeg hasonlók. Az érkdeklődők itt olvashatják az irományt.

[KépZ] Starship Troopers

Hír | 2005.07.05 11:47

Egy-két, szerintem igencsak új kép ütötte fel a fejét a 3DGamers-en a Strangelite Studios kis sikervárományosából, a Starship Troopers-ből. Ebben a futurisztikus FPS-ben, mint a filmben is, idegen bogarakat kell majd írtanunk egy speciális egység katonájának bőrébe bújva. A film legizgalmasabb jelenetei is bele lesznek építve a stuffba. Én már nagyon várom :) A képekhez -ismétlem- erre tessék!

Olvasói Cikkek #15

Hír | 2005.05.15 20:02

Újabb olvasni valók érkeztek néhányatoktól, melyekért hatalmas köszönet jár mindenkinek! Ha úgy gondolod, hogy Te is szeretnél alkotni valami irományt, kattanj ide! Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

ARP, CheAttila, festa, fojesz,
gru, pH03N1X, Sim, Zoenn, Zoly

Atari @ E3

Hír | 2005.05.11 11:58

Sok más fejlesztőhöz csatlakozott az Atari azzal, hogy ő is felfedi azon játékait, melyet bemutatni szándékozik az idei E3-on, San Franciscoban. Sok sikervárományosra számíthatunk..:

  • The Matrix: Path of Neo
  • Dungeons & Dragons Online
  • Fahrenheit
  • Boiling Point
  • Dragonshard
  • Timeshift
  • Rollercoaster Tycoon: Soaked!
  • Tycoon City: New York

  • Akella felhozatal

    Hír | 2005.04.20 18:31

    Ki gondolta volna, hogy az idén is megrendezik a világ legnagyobb játék showját az E3-at? Természetesen mindenki:) Ezen a kiállításon (Május 18-20, Los Angeles) jelen lesz az Akella is, aki kiadta azon listáját, melyen azon játékok szerepelnek, melyekkel szeretné elbűvölni a játékos társadalmat. A lista nem kicsi, ezért engedjétek meg, hogy belekezdjek a felsorolásba: PT-boats: Knights Of The Sea: Ez egy második világháborús hajó-szimulátor lesz, ígéretek szerint lenyűgöző grafikával. (2006 első negyedév) Swashbucklers: Blue & Grey: Eme alkotásban akció és RPG elemeket is felfedezhetünk majd, miközben az amerikai polgárháború történéseit követjük nyomon. (2005 negyedik negyedév) Rage Rider: Már a nevéből is kisejlik, hogy egy hentelős gamet tisztelhetünk a személyében, melynek még nincs pontos megjelenési dátuma. Age of Pirates: Az Akella nem hagy fel hagyományával, hogy pár évente kiad egy kalózos témájú RPG-t, sokak nagy örömére.(2005 harmadik negyedév) Captain Blood: A "hősies" Blood kapitány bőrébe bújhatunk 2006 első negyedében... Heavy Duty: Nocsak...Ugye ti is erre vártatok? Végre egy játék, amiben mi magunk menthetjük meg a világot..:P Enosta: Discovery Beyond: Bad Sector örömére egy ígéretes, és darkos RPG is bekerült a felhozatalba:) (2005 negyedik negyedév) Raiders of the Lost Casino: Ebben a játékban a humor garantáltan nem lesz mellőzve, mivel fiatal hősünknek igencsak kalandos élete lesz:) S.M.E.R.S.H: Egy újabb második világháborús game taktikai, és RPG elemekkel...(2006 harmadik negyedév) Hard to Be God: Talán a legígéretesebb sikervárományost tisztelhetjük a személyében, de a storyját a sötét oldal fekete leple fedi:) Lesz időnk megtudni róla mindent, hisz a megjelenése úgyis csak 2006 negyedik negyedévében várható. Dead Mountaineer Hotel: Egy játék, melynek történetét a Strugatsky fivérek írták, így arra garantáltan nem lesz panasz. No és parában sem lesz hiány..

    The Sims2™ Éjszakák kiegészítő

    Hír | 2005.04.15 10:13

    Az Electronic Arts bejelentette a Maxis™ stúdió – a népszerű The Sims™ franchise alkotóinak – legújabb, fejlesztés alatt álló játék szoftverét, a The Sims™ 2 Éjszakák-at. A játék a 2004 szeptemberében elsöprő sikerrel megjelent, és az eddig legsikeresebben értékesített, mostanáig 4,5 millió példányban eladott PC-s játék, a The Sims™ második kiegészítője. A The Sims Éjszakák-ban a játékosok simjeikkel meghódíthatják az új belváros legmenőbb, legfelvágósabb szórakozóhelyeit, életüket az új randi móddal fűszerezhetik, valamint megismerkedhetnek a legújabb, kicsapongás életcéllal. The Sims Éjszakák segítségével a simek felfedezhetik az éjszakai élet lehetőségeit, akár egy romantikus esti randin, akár egy nagy buli részeseként a haverokkal. Az új randi módban a játékosok lemérhetik, hogy a többi sim mennyire illik hozzájuk, ez pedig a későbbiekben kihathat kapcsolataikra. Az új kicsapongás életcél bevezetésével a simek vágyai a felejthetetlen randevúk, áttáncolt éjszakák és romantikus vacsorák köré csoportosulnak. A csörgéshez és ellazuláshoz megfelelő hangulat 125 vadonatúj tárggyal teremthető meg, köztük DJ pulttal, diszkógömbbel és a VIP bulik egyéb kellékeivel. További információkat itt találhattok, a hírért köszönet tomboy-nak!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)