Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 561

Rome: TW fan site kit

Hír | 2004.07.19 23:05

Ha szeretnétek nyitni egy Rome: Total War rajongói oldalt, akkor a következő csomag remek szolgálatot tehet. Az ugyanis tartalmaz egy csomó régi-új képezményt, különféle infókat, logókat, egységképeket, stb. Minden bizonnyal feltett szándéka a kiadónak növelni a játék népszerűségét, esetleg népszerűsíteni a játékot, vagy annak népszerűségét még a megjelenés előtt. Na ebbe most ne menjünk bele. A csomagot innen tölthetitek. Egyébként elég terebélyes, 36 mega. Thanks Silviu G. Ja, mellesleg az új képeket felvettük a Galeszbe.

War World - robigyakás

Hír | 2004.07.13 20:02

A nemrégiben alakult Third Wave Games csapata dobott egy levélkét, melyben bemutatták legelső fejlesztésüket. A War World (még csak véletlenül sem tévesztendő össze a World War-ral :D) egy futurisztikus robotos játék leszen, melyben third-person nézetből irányíthatjuk a gépezeteket. A stuff egyébként amolyan multiplayer őrület lesz, és idén ősszel, közel 20 dollár kipengetése után lehet majd letölteni. Az ezt követő időszakban hónapról-hónapra jellennek majd meg újabb tartalmak. Az első képeket itt szemlélhetitek meg.

ÚJ NYEREMÉNYJÁTÉK!

Hír | 2004.07.09 14:15

Az előző hónapban, sokan küzdöttek azért, hogy magukénak tudhassanak egy MSI alaplapot. A szerencse ezúttal Preiner Tibor-nak kedvezett.

Újabb nyereményjátékunkon egy kiváló, Canon digitális fényképezőgépet lehet megkaparintani! Csak az itt leírtakat kell követni :) Sok szerencsét kíván az egész GameStar csapat.

3 éves az AO!

Hír | 2004.06.25 19:01

A Funcom-nál már betették hűteni a pezsgőt, hogy Vasárnap már jéghidegen tudják kinyitni. 27-én lesz ugyanis az Anarchy Online 3. szülinapja, melynek örömére minden játékos kap egy szelet virtuális tortát. A hatalmas AO-n belüli játékok mellett (ahol Funcom, Alienware és ATI nyeremények várják a résztvevőket) óriási akciók is várnak mindenkit, aki egy kicsit is érdeklődik a játék iránt. Ezekről majd bővebben a hivatalos oldalon informálódhattok. Addig is ne felejtsétek el, hogy e-hét vasárnap mostantól ünnepnap (legalábbis az AOsok számára tuti).

[MOZi] Grudge trailer!

Hír | 2004.06.22 09:26

A The Grudge a Ju-on című kultikus természetfeletti thriller remake-je, ami ősszel kerül majd bemutatásra és most megnézhetitek az előzetesét. A főszereplő a vámpírvadász csajszi, Sarah Michelle Gellar! A Grudge egy átok, ami áldozatról áldozatra halad mint egy vírus. Gellar egy Tokióban élő ápolónőt alakít, aki véletlenül felfedi az átok forrását, így menekülnie kell. Nem kicsit hajaz a The Ringre (A kör - melynek egyébként szintén idén ősszel mutatják be a második részét), hisz az annak alapját képező Ringu trilógia és a Ju-on rendezője megegyezik. Imádom! És végre készül egy ilyen játék is: F.E.A.R. Thanks: FYM.

SG1 Légierő

Hír | 2004.05.12 03:46

Az Amerikai Légierő segédkezik a Perception PTY-nak, a Csillagkapu játék elkészítésében - tudata ma a MGM Interactive. Akárcsak a TV sorozat megalkotásakor, most is ők koordinálják a katonai részeket. A fegyverek ez által még valódibbnak hatnak, és az eget hasító gépezetek is rendes röppályával rendelkeznek majd.

Far Cry mod invázió!

Hír | 2004.04.29 23:01

Ezek a Crytekes srácok mindig meg tudnak lepni minket valami finomsággal. Ezúttal támadt egy remek ötletük, hogy kicsit felpezsdítsék a Far Cry amúgy is kavargó vizét. Egy szép nagy részleget vágtak ki honlapjukból, melyet ezen túl csak és kizárólag a jtáékhoz letölthető modoknak szentelnek. Mindemellett kiadtak egy szép nagy dokumentumot arról, hogyan is kéne használni az editort. Ezt a kis hasznosságot erre találjátok, ám az érdekesebb, módosításos részt itt vehetitek szemügyre.

Half-Life 2 képek

Hír | 2004.04.29 07:42

Nem kevés, nagyfelbontású Half-Life 2 kép került fel egy német rajongói oldalra. A kicsikék eredetileg a német PC Games hasábjain debütáltak. Igaz, nem annyira vérpezsdítőek, mint amit eddig is láthattunk a játékból, azért azt mondom, elég ütős lesz a végeredmény. Íme:

[OST] DRvAK

Hír | 2004.04.07 17:21

A mai naptól kezdve, ár az angol városokat is ostromolja a Desert Rats vs Afrika Korps. Ennek a nagy eseménynek méltó megünneplése végett, kiadták a játék hivatalos zenéit (hogy legyen minek szólnia, a pezsgőpukkanások alatt). 13 megába sikerült beterelniük az összes hangjegyet, így mindenki könnyedén le tudja tölteni innét. Ha lenne még olyan magyar ember, aki nem ismerné a játékot, az azonnal szégyellje össze magát, és sürgősen látogasson el a hivatalos oldalára.

'Napot...

Hír | 2004.04.03 09:04

Nagy dilemmában voltam abból a szempontból, hogy most jó reggelt, vagy jó napot kívánjak... Hosszas hezitálás után úgy döntöttem erősítem a koránkelők hadát a mai napon. Felhőtől mentes meleg időnk van, így ha lehetséges akkor irány ki a szabadba! Ha mindenáron gépezni akartok, akkor fogjátok meg az egész hóbelevancot, és irány a terasz, erkély! :D Szegény embert pedig mikor már az ág is húzza, előfordul, hogy fejjel és kézzel egyben lekaszabolja és darabokra szedi egy véletlen baleset folytán a csillárt. Most mehet szegény a barkácsáruházba... (hozok szeget is :D):)

Egy nagyvállalatnál focimeccset rendeznek a marketing és a karbantartó osztályok között. A meccset a karbantartók nyerik nagy fölénnyel. A vállalati hirdetőtáblán megjelenik a marketing osztály beszámolója a mérkőzésről: "Örömmel jelenthetjük, hogy a 2000. évi futball-szezonban a marketing osztály kiélezett csatában a második helyet szerezte meg, míg a karbantartók mindössze egyetlen győzelemmel, az utolsó előtti helyen végeztek."

Dász gépezet...

Hír | 2004.03.31 09:44

A Stardock Entertainment munkásai újabb PC-s fejlesztésről rántották le a leplet. A The Political Machine egy stratégiai játék leszen, melyben az amerikai elnőki vezetőséget kell vezérelnünk. Hááát, valakinek biztosan bejön majd, személy szerint semmilyen formában nem rajongok a politikáért :) Ha minden igaz júniusban a boltokban lesz, a beta tesztelése pedig április 8-án indul. Addigis csekkoljátok a hivatalos oldalát további infókért és néhány képért.

[MOVIE] RoN: Thrones & Patriots

Hír | 2004.03.25 11:53

Elkezdtek szálingózni a GDC-ről az első érdemlegesebb mozgóképek. Igazság szerint van már több is, de legtöbbjük sajnos konzolos alkotásból való... No de a lényeg, hogy a Rise of Nations: Throne and Patriots képezi ez alól az első kivételt, hisz erőteljesen PC-s alkotásnak tűnik :). Megérkezett hát a 25 megás bemutatója, s ezen felül még egy nagy csomag képséget is kaptunk ajándékba.

'Reggelt...

Hír | 2004.03.24 08:37

Napsugarast... mármint jó lenne, ha lenne :) Több dologról is említést tennék ezen szűk sorokban. Előszöris ne feledjétek, hogy ma indul be a gépezet, vagyis az a GDC 2004, melyen újabb finom dolgok derülnek majd ki a jövő játékairól. Másfelől újra szeretném felhívni a figyelmeteket arra, hogy a tegnaptól felvett letöltéseink egy egészen más szerveren vannak. Az előzőre sokan panaszkodtak, ezért váltottunk. Érdekelne a véleményetek, mert még nem véglegesen álltunk át rá. Kommentekbe várom, hogy kinek, hogy megy a letöltés. A mai animációk is az új szerverre mennek. Köszi előre is mindenki segítségét!

- Szörnyű dolgot látok! - mondja sejtelmesen a jósnő - A kártya szerint a kedves férje pár napon belül meg fog halni. - Azt már tudom. Engem csak az érdekel, hogy felmentenek-e?

'Napot...

Hír | 2004.03.14 10:08

Madárcsicsergős reggeltet mindenkinek! Azt hiszem végre elértünk oda, hogy megéri felkelni, mert jó idő van! Bár a pólóban való kint tartózkodásom valószínű magával vonz nem kívánt mellékhatásokat is, de én mindenképp örülök ennek az időnek :) Valószínűsítem, hogy az eddig hír nélküli délelőtt láttán azt hittétek, ismét hírszegény napnak nézünk elébe, de ha maradtok velünk, jön a cáfolat!

A Manchester United egyik mérkőzése után egy gyerek lelkesen meséli a barátainak: - Képzeljétek, ahogy kilépek a stadionból, mindenki elkezd sikoltozni meg fényképezni. A többiek eléggé hitetlenül néznek rá, mire a srác: - Ha nem hiszitek, kérdezzétek meg David Beckhamet, ott állt mellettem egész végig.

[MOVIE] Dark Horizons Lore

Hír | 2004.03.09 10:35

A GarageGames és a MaxGaming Technologies közös gyümölcseként fejlődik a Dark Horizons Lore, melyből ma reggelre újabb animáció érkezett. A játékos robotizált harci gépezeteket irányít, és amolyan Mechwarrior stílusban gyakhatjuk az ellent. Én ugyan nem esek tőle extázisba, de valakinek biztosan tetszik majd :) Íme:

[DEMO] Maestro

Hír | 2004.03.01 22:54

Befutott így pangidőben egy igencsak érdekes demó. Mike Oldfield nem épp arról híres, hogy játékokat gyárt, sokkal inkább zenei múltjáról. Aztán tessék! Ez már a második alkotása :). Nem is nagyon lehet behatárolni sem a stílusát, sem a történetét. Elvont az egész. Nem hiába: A zenész agyszüleménye a rajongói számára ... :) Április 12-én indul fullosan be a gépezet, addig is lehet próbálgatni ezt a 21 megás bemutatót. (Thanks: John)

'Reggelt...

Hír | 2004.02.05 09:32

Üdv minden életteli gépezőnek! A tegnapi nap elgondolkodtatott. Mármint ugyebár volt ez az eset a Crytek-kel, vizsgálat illegális szoftverek után, meg ilyesmi. Csak estefele gondoltam bele, ha valami nagyon csúnyát találtak volna, lehet, hogy hónapokkal, vagy rosszabb esetben még tovább csúszott volna a Far Cry megjelenése. Szerencsére ez nem így történt, legalábbis jelenleg így fest a dolog. Azért érdekes, hogy a legismertebb, talán legjobban várt játékok zömével mindig történik valami. Ha nem a forráskódját, vagy alfa változatát csenik el, akkor is van más esély a késedelemre. Reméljük azért ez nem lesz nagyon gyakori... De félre a komolysággal! Lessétek meg Neton mester linkjét - avagy a "kóreai Szalacsi-t", fergeteges! Klikk ide...

KoH - Nagyarcúaknak :)

Hír | 2004.01.26 21:39

A Knights of Honor című stratégia készítő egy érdekes lehetőségre hívták fel a figyelmünket. Arról van szó, hogy a játékban két lovagnak valahogy nem tudnak megfelelő arcot találni... kitalálták hát, hogy bárki elküldheti nekik a saját színes fotóját (természetesen az arcáról:D), ezáltal bizonyos fokú esélyt adva magának, hogy visszaköszönhessenek arcvonásai majdan a játékban. A hivatalos oldalon február 11 és 13 között nyilvános szavazást tartanak az oda beküldött képekből. Szóval aki úgy érzi, jól mutatna, mint lovag, kapja elő a digitális fényképezőgépet! :) De úgy látom, postai címre is lehet küldeni fotókat. Bővebb infók a fent említett honlapon!

Galaxies járgányok

Hír | 2003.12.19 09:46

A Star Wars Galaxies univerzum a napokban finom kis adalékkal gazdagodott. Nevezetesen 3 (Speeder Bike, Swoop Bike, X-34 Landspeeder) járgány is belekerült, egy kövér patch keretében. Utóbbival elég lassan ugyan, de mindenféle terepen átkóricálhatunk, a Swoop Bike versenyzésre is tökéletes, a Speeder Bike pedig az átmenetet képezi az előző kettő között :) Ez természetesen még csupán a kezdet! hamarosan egyéb járművek is megjelennek, melyek tovább színesítik a játékélményt! Addigis lessétek meg a honlapját.

Gothic III infók

Hír | 2003.11.17 15:46

"Az rpgdot.com-on megjelent egy kis hírecske a Gothic3-mal kapcsolatosan, miszerint a játék 2005 3. negyedévében fog megjelenni. A fejlesztők most sokkal jobban oda fognak figyelni minden egyes részletére (realisztikusság, grafika, sztori stb.). Úgy néz ki, hogy nem lesz multiplayer mód és ez szerintem érthető is, hisz elég nehéz elképzelni a Gothic-ot hálózatban (nem igazán lenne érdekes...). Ezúttal állítólag nem egy gyenge, pizsamás parasztként kezdünk, hanem már egy jól kiképzett taggal (a fejlesztők úgy gondolták, hogy elég unalmas lenne újra kiképezni hősünket). Sajnos ez a hír egy nemhivatalos forrásból származik, hanem egy rajongótól, aki 'néhány' szót váltott a játék készítőivel." Így írt nekünk bigboy_, köszönjük szépen!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)