Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 691

Romanians in Space - Már a 'zűrben is

Hír | 2006.03.30 14:45

A román illetőségű 2 Bad Design bemutatta új fejlesztését, a Romanians in Space című 3D-s űrszimulátort. A játék során feladatunk a felderítéstől kezdve az anyabolygó védelmén át egészen a járőrözésig több fontos elemre is kiterjed. Nem csak harci hajókat, hanem óriási bombázókat is irányíthatunk akár. A játék tesztváltozata nyárra készül el, az első képeket pedig itt találjátok. Két videó is érkezett egyúttal. Az egyik csak koncepciós rajzokat, a másik viszont magát a játékot mutatja be valamelyest.

Beindult a teljes GTR2 weboldal

Hír | 2006.03.22 19:15

Korábban már volt némi "foszlány" a GTR oldalán a sikervárományos folytatásról, de most, teljes pompájában tekinthetjük meg a médiabombát itt. Rakat kép, videó, járgányinfó, általános leírás, és hasonló nyalánkságok kerültek elő. A menük között felbukkan a Demo és a Website Kit felirat is, sajna ezekre egyelőre nem lehet kattani. Amint ezek is megérkeznek, temészetesen tájékoztatunk Titeket. Addigis feltétlenül csekkold az oldalát!

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2006.03.22 12:24

No kérem, ez a mai gyűjtemény már sokkal kedvezőbb, mint a tegnapi. Sok szép új bejelentés első shotjai valannak alant, úgyhogy nézzetek szét rendesen. Íme:

  • Battlefield 2142 (7)
  • CSI: 3 Dimensions of Murder (16)
  • Faces of War (6)
  • Glory of The Roman Empire (45)
  • Gothic III (3)
  • Neuro (16)
  • Nitro Stunt Racing (17)
  • Power Of Destruction (8)
  • Silverfall (4)
  • Utopia City (20)

  • [ECG] A 3. napon

    Hír | 2006.03.12 09:33

    A fiúk nagyon összeszedték magukat tegnap. Első meccsük Szerbia ellen volt, amit 16:11-re meg is nyertek. Alsó ág és utolsó előtti nap lévén, szinte szünet nélkül kellett újabb és újabb meccset játszaniuk. Így történt, hogy másodjára a méltán hírhedt és hazai Németország ellen kellett küzdeniük. Ez már egyáltalán nem volt könnyű menet, de az germánok nagy bánatára 16:13-ra nyertünk. Utánuk jöttek a Szlovákok, akik már alsó ágra küldték az Orosz csapatot is. Ennek ellenére könnyedén 16:2-re alázta őket az ancients. Este 5-kor elérkezett a nagy pillanat: Magyarország – Lengyelország, ismét. CTként kezdtünk a de_inferno pályán. Mindenki boldog volt – legalábbis nálunk – hiszen az első 15 körből 13at megnyertünk. Aztán jött a csere… és a kozákok leutánozva minket, szintén 13 kört nyertek anti-terrorként. Igy a meccs döntetlen lett, és jött a hosszabbítás. Ez már sajnos nem ment olyan jól, így a magyarok kiestek, és 4. helyre kerültek. A meccs állása 16:19 lett a lengyelek javára, akik utána legyőzve a Románokat a döntőbe jutottak, amit majd ma lőnek le. Szerintem, megérdemel egy nagy gratulációt az ancients, hiszen Európa kupán 4. hely úgy, hogy a kontinens legerősebb csapatait győzték le, nem kis eredmény!

    Glory of the Roman Empire - a következő római birodalom

    Hír | 2006.03.07 19:16

    A CDV és az Enlight ma büszkén jelentette be legújabb kincsét, a Glory of the Roman Empire névre hallgató stratégiát. Noha a hivatalos bejelentésben nem említették, ez a játék valójában a Nemesis of the Roman Empire folytatásaként illik majd bele a történetbe. A 30 missziót és 11 valós történelmi tényre épülő várost tartalmazó játék bejelentéséről továbbiak ezen a linken.

    Diablo III: Már négy éve készül?!

    Hír | 2006.02.06 16:04

    Érdekes információk jelentek meg a Gaming Steve-en... nevezzük őket inkább pletykának. Az oldal nem kevesebbet állít, mint hogy a Blizzard műhelyében már négy éve készül a Diablo III. Az "anonimitás" érdekében a fejlesztőcsapatot Snowstormként, míg a Diablo III-at Beelzebub 3-ként emlegeti a cikk. Lássuk hát, miket álílt róla ez a Gaming Steve... A Blizzard North már évekkel ezelőtt közel járt a játék véglegesítéséhez, de a minőséggel nem voltak megelégedve, ezért az egészet átalakították. Ez az egyik valódi oka annak, hogy az említett stúdiót bezárták. Minden ott dolgozót áthelyeztek az irvine-i stúdióba. A cikk megcáfol egy korábban felrebbent másik pletykát, mely szerint a játék a Mennyországban játszódik, melyet a Pokol a saját hatalma alá akar fordítani. Úgy kellett volna ezt elképzelni, mint a World of Warcraft egy Diablo méretű világban, az abban korábban tapasztalt játszhatósági tulajdonságokkal. Nos, a cikk szerint tehát ez nem igaz. Mindössze annyit erősít meg, hogy a játék teljesen 3D-s, és tényleg fantasztikusan néz ki. A háttérben pedig tényleg a Jó és a Gonosz harca áll - erre épül a történet egy része. Az egyes tárgyak a játék soran "világosról" "sötétre" változhatnak. Állítólag ez volt az egyik fő probléma okozója. Az ugyanis, hogy egy tárgy kinézete vizuálisan átalakul, még nem vonja magával a játékmenetbeli változásokat. Emiatt kellett egészen az alapoktól újragondolni a játékot. A játékmenet egyébként a Diablo első két részére hajaz, ám a játéktér jóval nagyobb, és sokkal nagyobb tapasztalatot igényel az egész elsajátítása. Természetesen a multiplayer is nagy renováláson esik át, ne lepődjünk meg viszont néhány olyan elemen, ami a World of Warcraftból már ismerős lehet. Itt kiemelte az ellentétes fajokat (Alliance and Horde = Heaven and Hell). A megjelenésről ő sem tudott semmi pontosan, a Blizzard ugyanis nem sieti el. Következő állítása szerint az évekkel ezelőtt bejelentett konzolos StarCraft Ghost a fejlesztés kezdete óta már a második nagy átalakításon esett át. Még egyszer felhívnám mindenki figyelmét, hogy a fenti információk a Gaming Steve oldalon található anyagból származnak. Erősen feltételezhető, hogy látogatottságának és ismertségének növelése érdekében publikálták az irományt, de azért ennyire ne legyünk gyanakvóak, ugye...

    Hotel Empire 2 & Glory of the Roman Empire

    Hír | 2006.01.24 13:36

    A CDV Software Entertainment játékkiadó aláírt egy megállapodást az Enlight Software fejlesztővállalattal, hogy két PC-s stratégiai játékot készítsen, elsősorban az amerikai piacra. Van egy harmadik is, ám a Seven Kingdoms: Conquestről már tudunk, sőt hamarosan meg is jelenik. A Hotel Empire 2 nevéből adódóan folytatás, és egy vérbeli menedzselős szimulátorról van szó. Ahogy elődjében, így itt is egy szálloda tulajdonosaként kell vezetnünk az intézményt, annak minden fontosabb alegységével együtt. A játék az építkezési hely kiválasztásával kezdődik , aztán jöhetnek az alkalmazottak, majd a napi döntések. Az előző rész óta sokat fejlődött a grafika, és nagyobb hangsúlyt fektetnek majd az üzleti élet helyes megjelenítésére is. A várható megjelenés 2006 vége. A Glory of the Roman Empire egyelőre munkacím. Végül is ugyanúgy birodalomépítésről van szó, mint az előző játékban, csak épp a környezet más: a jó öreg Római Birodalom. Itt értelemszerűen inkább a közgazdaság játssza a fontos szerepet, s emelett persze a politika. Aztán ha utóbbi már nem segít, akkor jöhetnek a háborúk. Az ő megjelenése már nyáron várható.

    'Napot...

    Hír | 2005.12.30 09:35

    Üdvözletem. Ezzel együtt már csak két nap van 2005-ből, így aki ebben az évben szeretne még valamit tenni, akkor annak itt az ideje. Egyelőre hírek nem igazán vannak, reméljük estig ez változik majd.

    Egy sötét, romantikus éjszakán a családi ház emeletéről szökni készül egy nő a szeretőjével. - Ha a férjem ezt megtudná, megölne! - izgul az asszony. - Nyugalom! - válaszol a szerető - Ő adta kölcsön a létrát.

    [MOZi] Esti csemegék vérbosszúval

    Hír | 2005.12.16 23:59

    Ismét jópár ropogós hírmorzsával szolgáhatok nektek a mozik világából, akadnak itt listák, trailerek, és Oscar-várományosok is! Kezdjük a legutolsóval. Előkerült a jövő májusban esedékes Oscar-gála 'Speciális Effektusok' kategóriájának jelölésére esedékes filmek listája. A versenyző alkotások a következők:

  • Batman: Kezdődik!
  • Charlie és a Csokigyár
  • Narnia Krónikái - Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény
  • Harry Potter és a Tűz Serlege
  • King Kong
  • Star Wars III: A Sith-ek bosszúja
  • Világok Harca A hét filmből végül három fog jelöltként versenybe szállni az aranyszobrocskáért - én személy szerint az utolsó háromra tippelek. Nagyon belelendültem itt a listázgatásba, rögtön kaptok tőlem egy újabbat. Az ABC egyik lapja közétett egy listát minden idők tíz legkorszakalkotóbb speciális effektusáról (filmekben). A ráadás Peter Jackson vadonatúj, a közönséget elég élesen megosztó mozija, a King Kong (én az éjféli vetítésen láttam, és nagggyon bejött), míg az "igazi" top10 a következőekből tevődik össze: 10.: Twister 9.: A Függetlenség Napja 8.: Cápa 7.: Toy Story – Játékháború 6.: Ryan közlegény megmentése 5.: Jurassic Park 4.: Terminátor 2 – Az ítélet napja 3.: Star Wars IV. – Új remény 2.: Csodás álmok jönnek 1.: Mátrix Bővebb értékelést itt olvashattok. Forrás: MoziNet. Ha már Mátrix, jöjjön a Wachowski-testvérek legújabb filmje, a V for Vendetta. A mozi egy alternatív jövő totalitárius Angliájában játszódik, ahol a Hugo Weaving által alakított "V" Natalie Portman segítségével harcol az elnyomók ellen. A legújabb előzetest(melynek lejátszásához Quicktime 7-re lesz szükségetek, melyet itt tölthettek le) alant találjátok.

  • Újabb Heroes 5 infók

    Hír | 2005.11.03 19:59

    A Nival ismételten adott pár választ a Heroes sorozat ötödik részével kapcsolatban. Nézzük a fontosabbakat...

  • minden faj egyedülálló képességekkel rendelkezik majd, akárcsak a nekromanták az előző részekben
  • a diplomáciai képességek kiegyensúlyozottabbak lesznek
  • lesz Phoenix - azonban az még nem dőlt el, hogy mint várban vehető lény, avagy szummonálható teremtmény
  • normális körülmények között a hős nem tud repülni, azonban lesznek varázslatok, melyek segítségével a hős a pályán tud repülni, avagy teleportálni
  • nem lesznek fegyveres és mechanikus egységek
  • 144*144-es pályaméretnél lesz nagyobb is
  • a fejlődési rendszerről további infók decemberben várhatóak

  • [MOVIE] The Movies

    Hír | 2005.10.26 15:24

    Bár a Lionhead másik sikervárományosa, a The Movies már elkészült, még mindig várat magára. Egyesek szerint nagyobb népszerűsége lesz, mint a Black & White 2-nek... Nos, ez majd kiderül, de addig is tekintsünk meg egy újabb videót belőle.

    A jövő telefonja?!

    Hír | 2005.10.25 06:17

    Egy neves designer, Roman Kriheli kidolgozott egy látványtervet, amely azt hivatott felvázolni, hogyan fog kinézni a jövő telefonja. A készülék a #1 Phone nevet kapta, így vélhetően megálmodója úgy véli, a legjobb, a legszebb, a... No, de térjünk át az adatokra. A készülék egy 4.2"-es, 700x266-os érintőképernyővel rendelkezik, amelyet 2 mm-es plasztikburkolat von be. Vastagsága 13 mm, támogatja a GSM és 3G hálózatokat, Bluetooth 2.0-val rendelkezik. Nos, hogy őszinték legyünk, ez inkább hasonlít egy ultravékony tv-távirányítóra, vagy egy kínzóeszközre, mint telefonra...

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.10.11 12:30

    Igaz ma nem túl nagy a lista, de van több friss bejelentés, és néhány sikervárományos is. Most Wanted rulla! A Prince of Persia: The Two Thrones képek felkutatásában segítségünkre volt Juhász Márton nevű olvasónk.

  • Battlefield 2: Special Forces (10)
  • FIFA Street 2 (5)
  • Need For Speed: Most Wanted (5)
  • Pacific Storm (40)
  • Paradise (10)
  • Prince of Persia: The Two Thrones (4)
  • Until I'm Gone (5)
  • Voodoo Nights (3)

  • Sins of a Solar Empire bejelentés

    Hír | 2005.10.07 16:20

    Az Ironclad Games bejelentette legújabb sikervárományos valós-idejű űrstratégiáját a Sins of a Solar Empire-t. Az új scifi legenda első darabjában van szerencséjük bemutatni rögtön három fajt. Az első képeket a fenti linken találjátok.

    PC halott játékplatform? Fenét!

    Hír | 2005.09.27 11:41

    A Tom's Hardware oldal mindig is nagy elismerésnek örvend, akármilyen témával kapcsolatban ír cíkket. Így történt most is, ezúttal a PC mint játékplatform jövője került terítékre. Tény és való, hogy az egyszerű mezei júzer simábbnak érzi a játékélményt, ha nincs más dolga, csak beteszi a lemezt, megnyom pár gombot, és már megy is a móka. De kérem, hol abban az élvezet? :) Ami a kedvenc számítógépünket kiemeli a konzolok világából, az a sokoldalúság. Ki ne élvezné a perceket, amikor mondjuk hazarohan a boltból egy GigaByte GeForce 7800gtx-szel, hogy behegessze a gépébe. Itt merült fel Tomék cikkében a következő kérdés, nevezeten a hardveres adatok. Tény, hogy most kicsit megrökönyödve olvasgatjuk a nextgen konzolok teljesítményéről szóló híreket, de a cikkben hivatkozik a szerző egy mélyen tisztelt ATi PR emberkével, aki szerint 2005 karácsonyára olyan kártyákat terveznek piacra dobni, amik ütik a közeljövő konzoljait (elvégre a PS3-ban is "csak" egy módosított 7800 ketyeg). A témához kapcsolódik, hogy 18 hónap múlva jön Windows Vista, a kedves Microsoft cég meg kampányt szervez addig "Hozzuk vissza a Windows alá a játékokat!" címmel. Ez egyrészt üzleti fogás, másrészt talán lesznek kézzel fogható eredményei. A teljes iromány érdekében látogassátok meg a fenti linket, szerintem érdemes :) Véleményeket meg kommentben megbeszélhetitek ;)

    Olvasói Cikkek #17

    Hír | 2005.09.12 14:55

    Itt volt már az ideje, egy újabb eresztés olvasói cikk posztolásnak. Berkenye mesterrel nekiláttunk hát, és elkezdtük átveséni a tetemes lemaradásunkat. Az elmúlt napokban többeknek elküldtük, hogy miért is nem felelt meg művük, miért nem kerültek ki az oldalra. Aki nem kapott levelet, és korábban felvett cikket, annak hamarosan megjelenik az irománya. Köszönjük továbbra is a türelmet. Jó olvasást, és ne feledd, ha Te is akarsz írni cikket, klikk ide! Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

    Censer, Danyi, fojesz, Nikk, ragyast,
    Sim, tincsi, Varga Jenő

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.09.07 13:17

    Ismét egy szerényebb frissítés, újabb sikervárományosokkal. Kiváncsian várom milyen lesz a Toca 3 játszhatósága, már csak azért, mert a grafikája valami hihetetlenül durva lett.

  • FIFA Manager 06 (35)
  • LotR: The Battle For Middle-Earth II (2)
  • Seven Kingdoms: Conquest (7)
  • Starship Troopers (9)
  • Stubbs the Zombie (12)
  • The Island: The Earthling (5)
  • The Matrix: Path of Neo (12)
  • The Movies (24)
  • Toca Race Driver 3 (13)

  • Újabb Clive Barker játékok?

    Hír | 2005.09.02 09:56

    Ki ne ismerné a szebb napokat látott Undying című Unreal motoros horrorjátékot, amely Clive Barker fejéből pattant ki? A játék, annak ellenére, hogy sokak szerint fantasztikus volt, sajnos anyagi szempontból nem szerepelt túl jól. A Codemasters pontosan ezért tett közzé egy kérdéssorozatot, amelyben arra kíváncsi, mit szólnánk hozzá, ha újra elővennék Clive Barker irományait és azok alapján készítenének valami játékot. A kérdőívet a Codemasters felhasználóinak egy része kapta csak meg, szóval eléggé reprezentatív a felmérés, de azért reménykedjünk a pozitív válaszokban.

    F.E.A.R. - Dual-ra készen!

    Hír | 2005.08.25 10:51

    A Bit-Tech megtudta, hogy a hardver tervezők és a játékfejlesztők szoros közreműködésének hála több hamarosan megjelenő nagy játék is ki fogja használni a következő generációs dual magos processzorok képességeit. Egyelőre biztosnak tűnik, hogy mind a sikervárományos F.E.A.R. mind pedig a City of Villains megjelenésekor fel lesz készítve az új Intel processzorok támogatására, így ha gépünkben dual-core cpu lapul majd megnövekedett sebességet fogunk tapasztalni. A hírből megtudhattuk azt is, hogy a Microsoft gőzerővel dolgozik a Dungeon Siege Centrino-ra való optimalizálásán, aminek következtében valószűleg a játék megnövekedett FPS értékeket fog produkálni nem csak hordozható de asztali konfigurációkon is.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)