Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 501

Swat 4: Website indult

Hír | 2005.01.19 16:59

Alig egy nappal a nyílt bétateszt megkezdése után, be is indult a játék hivatalos weboldala. Minden megtalálható rajt amit egy tisztességes game hompage-től elvárhatunk, és egész pofás is:) Szóval aki képben akar lenni minden téren a játékkal kapcsolatban, az sűrűn látogassa ezt az oldalt.

!!! KELLEMES KARÁCSONYT !!!

Hír | 2004.12.26 11:47

Ez úton szeretnék a GameStar csapatának nevében is mindenkinek Kellemes és Boldog Ünnepeket kívánni. Remélem legtöbben ajándékok tömkelegét kapjátok és azért abban is bízom, hogy nem mindent a gépbe kell beletenni =) Szép napokat mindenkinek, és Békés ünneplést!

HL2 + ATI: Cheat lenne?

Hír | 2004.12.01 22:18

Érdekes fórumbejegyzés került elő a HardOCP rendszerében. Egy felhasználó azt állítja, hogy csak egy egyszerű "csalás" okozza, hogy az ATI kártyákon sokkal gyosabban fut a Half-Life 2. Állítása szerint, ha kicsit trükközik a GeForce kártyával, és elhiteti a programmal, hogy márpedig ATI kártya van a gépben (ezt akár te is megteheted az úgynevezett 3dAnalyze nevű programmal), a HL2 igen nagy sebességnövekedésre tesz szert. Nos, ez csak azért érdekes, mert, ha ez így van, akkor a Valve egy szép összegért egyszerűen korlátozza a GeForce tulajokat. Szerintem erre hamarosan hivatalos "cáfolat" is érkezik. Ha nem, akkor tuti erről van szó, és inkább behúzzák fülük-farkuk...

DS 2 halálcsapás

Hír | 2004.11.20 09:17

Újfent frissült a Dungeon Siege 2 oldala némi tartalommal. A végső csapást ezúttal Whirling Strikenak nevezték el. A dolog lényegét mozgóképben is meg lehet figyelni, igen tetszetős. Sokan bírálják az RPG-t 1-2 dolog miatt, de azt hiszem legyen ez igaz, vagy hamis, mindenki nagyon örülne már egy demónak - ki tudja mikor jön.

Fordítás segítség! (sakking)

Hír | 2004.11.01 18:29

Methos, a GameHunter fordítócsapat feje segítségeteket szeretné kérni: "Elkezdtem lefordítani a Chessmaster 10th Edition-t, azonban vannak olyan angol sakk-kifejezések amikről nem tudom, hogy mit jelentenek ill. hogy hogyan fordítsam le őket. Ezért várom azok jelentkezését akik jól értenek a sakkhoz és angolul és képben vannak! Jelentkezni a methos@gamehunter.hu mailcímen lehet! Üdv: Methos"

[MOVIE] Terrorist Takedown

Hír | 2004.09.15 09:56

A CITY Interactive kiadta az első videót, készülő FPS játékukról, a Terrorist Takedown-ról. A három perces klippben a lengyel Analog együttes muzsikáját hallgatjátok, mindenközben természetesen csatákba is beleleshettek. Alant máris tölthetitek. Thanks Frans.

'Napot...

Hír | 2004.09.12 08:50

Ismételten mondhatnám reggeltnek is :). Nem tudom, hogy az ország más terültein mi a helyzet, de errefelé nagy örömömre elmaradt az ígért vihartömkeleg, esőzéshullám. Szerencsés napnak mondható ez a mai - hiába van vasárnap; lesznek hírek. Nézzük is...

A titkárnő iratsemmisítőt használ egy irodában. Megyszólítja a főnöke: - Kisasszony, tudja működtetni ezt a masinát, sajnos én nem értek hozzá, és itt van ez a két dokumentum. - Hogyne, igazgató úr! - válaszolja a titkárnő, s rögtön be is teszi a papírokat a gépbe. - Akkor 2-2 példányban kérném!

Doom III benchmark

Hír | 2004.07.22 08:20

Sajnos ez a Doom III benchmark progi most nem letölthető, csupán egy ilyesmivel foglalkozó oldal tudta megszerezni, és rögtön ki is használta az alkalmat, hogy összeeressze a jelenlegi csúcskártyákat vele. Nos, az eredmények itt olvashatók, amikből az derül ki, hogy bizony a játék valóban nVidiára van opptimalizálva, mert olykor elég nagy az ATi és NV kártyák eredményei közti különbség. Főleg nagy felbontásoknál. Lehet, hogy ilyenkor jön be a képbe a nyers erő vs. optimalizálás, de most ebbe ne menjünk bele.

[MOZi] Code 46

Hír | 2004.07.21 13:55

A nem túl távoli jövőben a világ népessége olyannyira megnövekszik, hogy ez óriási szélsőségeket szül. Rengetegen lesüllyednek és nem is nagyon élnek, csupán léteznek a peremvidékeken, míg mások, akik ügyesebbek voltak vagy csak máshova születtek, azok a modern nagyvárosokban élhetik szürke, de jómódú életüket. Mi történik akkor, ha egy ilyen jómódú férfi egy peremvidékről származó nőbe lesz szerelmes? Ráadásul nem is tud a származásáról. Nos, a Code 46 erről szól. Szerintem nagyon jó filmet lehet kihozni ebből a történetből. A főszerepben Tim Robins és Samantha Morton. Érdemes megnézni az előzetesét.

[MOZi] Collateral trailer

Hír | 2004.07.09 10:58

Ez talán az első negatív szerepe Tom Cruise-nak, aki ráadásul ki van egy kicsit szőkítve. Cruise egy bérgyilkost alakít, mindennek tetejébe behajt a képbe egy mit sem sejtő taxis, aki aztán kénytelen fuvarozni a bérgyilkost, sőt teljesítenie is a "kéréseit"... A rövid előzetes után most megérkezett a jóval hosszabb trailer. A film honlapját itt találjátok.

[MOZi] Catwoman trailer

Hír | 2004.07.01 09:46

Halle Berry újabb neki való szerepben csillogtatja meg a tudását, meg hosszú karmait. Ő ugyanis az Amcsilenden már e hónap végén bemutatásra kerülő új Catwoman című film főszereplője. Sokat remélek ettől az alkotástól, mert eddig a Pitof által rendezett filmek (pl. a Vidocq) belőlem nagyon érdekes érzéseket váltottak ki. Eljött az idő, hogy megnézzük a szép és hosszú előzetesét, melyet innen tölthettek le. Egyébként a tegnapi Blade Trinity trailerből is megjelent már egy sokkal jobb minőségű. Íme!

NVIDIA SLI

Hír | 2004.06.28 23:17

Na kérem szépen. Mindezidáig nem nagyon tudtam, hogy az NVIDIA mi célból vette fel az egykor bekebelezett 3dfx fejlesztőmérnökeit. Mikor megjelent a két tápcsatlakozó, sejtettem, hogy van közük a dologhoz, de az új technológia egyértelműen az ő kezük munkája. Az NVIDIA SLI megolása lényegében arról szól, hogy két, kifejezetten PCI Expresses grafikuskártyát belepakolhatunk egy gépbe, melyek aztán összedolgoznak. Iszonyat sebesség, félelmetes feldolgozás, ergó a legerősebb grafikuskártya. De van itt néhány bibi: nem túl sok olyan alaplap van, melybe két 16-os PCI-X foglalat van. E két kártya iszonyat sokba kerül, és még semmi nem használja ki. Meglátjuk mit lép majd az ATI :)

[MOZi] Előzetesekk

Hír | 2004.06.05 13:50

A finom ebéd utáni sziesztához kellemes segítséget nyújt az alábbi két filmből előkerült előzetes. Az első az I, Robot, amit már ismerhettek (remélem :D)... na szóval jött egy új trailer, tele fini új jelenetrészletekkel. Íme! Aztán van egy új alkotás, melyről még nem ejtettünk szót. Címe: Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events, mely egy könyv alapján készül, s a főszerepben Jim Carrey lesz. Hozza a szokott formáját, szóval kötelező :D Most jelent meg az első előzetese. Nekem nagyon tetszik... leírhatatlan ez a csávó, meg szerencsére megint olyan szerepe(ke)t kapott, mellyel könnyedén tudott azonosulni. Erről itt meg is győződhettek.

[MOZi] Polar Express

Hír | 2004.06.02 10:10

Robert Zemeckis új filmjéről, a Polar Expressről essen most néhány szó. A híres rendező, kinek nevéhez olyan címek fűződnek, mint a Számkivetett, a Forrest Gump és a teljes Vissza a jövőbe trilóga új műfajba kóstol most bele, ugyanis a Polar Express egy számítógépes animációs alkotás és idén karácsony táján kívánják bemutatni (remélhetőleg itthon is). A főszerepben Tom Hanks-t láthatjuk majd - igen, láthatjuk is és a karaktert hangját is ő kölcsönzi természetesen. Az egész estés mozi Chris Van Allsburg hasonló című gyermekkönyve alapján készül a Sony Pictures Imageworks berkein belül. Bámulatos világ tárul majd a szemünk elé. Ezt mutatja be az alábbi előzetes is, melyet mindenkinek ajánlok!

Nem egészen ide tartozik, de megemlítem, hogy a Magyarországon július 1-jén debütáló Shrek 2 animációs filmnek már készül a harmadik része. Már jó ideje dolgoznak rajta, biztosra vették ugyanis, hogy a folytatás legalább olyan sikeres lesz, mint az első rész - igazuk is lett! Szóval 2006 karácsonyára trilógiává bővül a zöld ogre története. Én még nem láttam a második részt, de biztosan van még mit mesélni, s ha legalább ennyi és ilyen jó poénok lesznek benne, az is tuti sikerre számíthat. Egyébként itt meghallgathatjátok a Shrek 2 zenéit, itt pedig egy ezzel kapcsolatos videót láthattok néhány új jelenetrészlettel.

[MOZi] Reggeli filmhírek

Hír | 2004.05.15 10:44

Pedig már összeállítottam a júniusi mozielőzetes listát, de most megint lehet módosítani :)

  • Bár a minősége nem túl jó, de előkerült a net legmélyebb bugyraiból egy tök ari előzetes a Shark Tale című Dreamworks számítógépes animációs filmből. Olyan sztárok hangjai szólalnak meg benne, mint Will Smith, Robert De Niro, Renee Zellweger, Angelina Jolie, Jack Black, Martin Scorsese, Peter Falk (Columbo!). Nem merem összehasonlítani az Incredibles-szel, szerintem mindkettőt érdemes lesz megnézni, a Chicken Little-lel együtt.
  • Aztán itt van az Ocean's Twelve, ami az Ocean's Eleven folytatása. Biztos ismeritek. Ki akarják rabolni Las Vegas leggazdagabb emberét. Ez össze is jön nekik. A főszerepben ismét George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Catherine Zeta-Jones, Andy Garcia, és Julia Roberts. Az előzetesét itt találjátok.
  • Meghallgathatjátok a teljes Harry Potter és az azkabani fogoly című film filmzenéjét az AOL Music segítségével. Az első két résznek jobb volt a zenéje, mint maga a film, remélhetőleg a harmadik rész esetében már nem mankóként fog szolgálni a muzsika, hanem hangulatnövelőként. Ugyanaz a John Williams szerezte, aki az első két részét, illetve a Star Wars-ét is!
  • Letölthető a King Arthur című Arthur-mondakört feldolgozó monumentális alkotás teljes előzetese, valamint egy 2 perces werkfilm-reklám keverék is. Azt a gyönyörű amazont Keira Knightley játssza, aki a Karib-tenger kalózaiban is fontos szerepet kapott Orlando Bloom és Johnny Depp oldalán. Szépségét most is csak csodálni lehet :)
  • A Shrek 2-ből is letölthető két kis jelenet. Annyira nem újak, de legalább most már végig láthatjuk őket :) -'Puss in Boots' -'Dinner'

  • [MOVIE] LSL: MCL

    Hír | 2004.05.04 21:08

    Kacifántos egy név... Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude. Ezek után az ember kíváncsi lesz, és lehet is. Ugyanis egy kalandjátékról van szó, melyet minden 3D-ben övez. Kalandjainkba ezúttal előzetesen is beletekinthetünk, hiszen ebben a klippben a játék közbeni matériát csodálhatjuk meg. A videót itt találhatjátok!

    Unreal 3 engine a GDC-n

    Hír | 2004.03.19 10:32

    Jövőhéten, egészen pontosan március 22-26 között kerül megrendezésre Kaliforniában a GDC (Game Developers Conference), melyen szokás szerint az összes nevesebb és kevésbé ismert játékfejlesztő cég képviseltetni fogja magát. Természetesen az Epic Games sem maradhat ki a sorból, annál is inkább, mert ott tervezik bemutatni legújabb fejlesztésüket, az UnrealEngine3-t. Bizony-bizony: Alig szórták szerteszét a világban az Unreal Tournament 2004-et, s épp, hogy bejelentették az Unreal Championship 2: The Liandri Conflict című kizárólag X-boxra fókuszáló alkotást, jövő héten igazán nagy durranásra készülnek. A HomeLan emberkéi ez alkalomból készítettek egy interjút Tim Sweeny-vel, az Epic Games fejesével. Angolul tudóknak mindenképp érdemes elolvasni, mert nagyon érdekes! Néhány fontosabb pont:

  • Az UE3 minden apró elemét magasabb szintre emelték (fizika, renderelés, stb.), így akár négyszeres, sőt tizenhatszoros (!) részletességet is elérhetnek az idén megjelenő játékokhoz képest.
  • A 18 hónap múlva megjelenő hardverelemeket vették alapnak. 2006-ig ugyanis nem terveznek semmit kiadni.
  • Ebből következőleg jövőhéten még nem tudják minden részletre kiterjedően bemutatni új motoruk képességeit, de a MI meg hasonló nyalánkságok még amúgy is csak elméleti síkon léteznek...
  • Nem mondták, de elég egyértelmű, hogy új játéko(ko)n is dolgoznak...
  • Nem félnek a "konkurenciától", a megjelenési ciklusuk amúgy sem ütik egymást. Mire a Doom III meg a Half-Life 2 iránt kezd csökkenni az érdeklődés, akkor jön a képbe az Epic Games (és valószínűleg lebünteti a piacot - grafikailag mindenképp).

  • [MoD] BF1942: Galactic Conquest

    Hír | 2004.02.09 20:05

    Végre megérkezett a Battlefield 1942 egyik legjobb módosítása a Galactic Conquest legújabb verziója. Talán ha azt mondom, hogy Star Wars Battlefield jobban képbe kerültök. Lényeg a lényeg: most már megy 1,6 alatt is, működik a pályaváltás/kirúgás szavazás is. Sajnos új járgányokat nem tettek be, ezt majd talán a következő verzióban. A sima update csak 1,3, míg a teljes mod 291 megát nyom.

    Esti képbecsinált

    Hír | 2004.01.31 20:21

    Miután hazaértem, egy csésze forrócsokival a balban nekiláttam körbekutatni a környező oldalakat, hátha akad valami finomság. De mivel mi alapvetően objektívok vagyunk, minden fellelhetőt leközlünk ábécé sorrendben és mindenki állítson fel magában egy saját rangsort...

  • Adventures of Sherlock Holmes: The Silver Earring
  • Breed
  • City of Heroes
  • Drakengard
  • Guild Wars
  • Knights of Honor
  • Road to Fame
  • Ryzom
  • Sacred
  • Ultima X Odyssey | Bónusz
  • Vivisector: Beast Inside

  • Képbe léptem

    Hír | 2003.12.02 21:22

    Egy híján tíz. Mondhatnám, de nem teszem, mert tizenegy és nem kilenc játékból talátam képeket. Most ebbe ne menjünk bele, inkább kattanjatok, ha jónak látjátok :)

  • Cold War: Conflicts
  • Darkfall
  • EverQuest II
  • Far Cry
  • FireStarter
  • Horizons: Empire of Istaria
  • Knights of the Temple
  • Perimeter
  • Race Driver 2
  • Warhammer Online
  • World of Warcraft (Thanks: Mac'Geri)

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)