Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 491

'Reggelt...

Hír | 2005.06.18 08:19

Kellemes és egyben döglesztő szombat reggelt mindenkinek. Hm... Kéne egy kis medence a kertbe :)) Előreláthatólag ma hétvégi uborkaszezon lesz, ennek ellenére lesz egy bejelentés, ami igen komolynak tűnik... Feltétlen érdemes velünk maradni :)

A pszichiáter felveszi a beteg adatait: - Mi a neve? - Én kérem Dobó István vagyok. - De kérem, -néz rá az orvos- magát tavaly is kezeltük, és akkor még Zrínyi Ilonának hívták. - Az a leánykori nevem. - Mi volt ez a villanás, Jean? - Kiégett egy szentjánosbogár biztosítéka, uram. Az autópiacon egy falusi ember árulja a kocsiját. Odamegy hozzá valaki, és megkérdezi: - Mennyit fogyaszt ez a kocsi városban? - Nem tudom, kérem, én falusi vagyok. Parancsnoki szemlére készülődnek a rendőrkapitányságon. Az ügyeletes végignézi a felsorakozott rendőröket, és észreveszi, hogy az egyiken felemás cipő van. - Azonnal menjen haza, és cseréljen cipőt! - ripakodik rá. A rendőr hazamegy, és félóra múlva jelentkezik a parancsnoknál: - Parancsnok úrnak alázatosan jelentem, hogy nem tudok cipőt cserélni! - Aztán miért nem? - Mert otthon is csak egy fekete és egy sárga van.

'Napot...

Hír | 2005.06.16 09:00

Üdvözletem. 22 fokban ülök, és izzadok. Remélem más jobban bírja a meleget :) Ma délelőtt várható pár érdekesség, így aki teheti, az maradjon velünk. Addig is valaki szóljon rá Aerynra, hogy ne akarja az egérkurzort pofozni, meg a függönyt se karmolgassa :)

A bánatos Kovácsot megkérdezi a barátja: - Miért szomorkodsz? - Tudod, tegnap az anyósom autóbalesetet szenvedett. - Atyaúristen! És? - Megmenekült. A rendőrfőnök talál egy tükröt, és nézegeti benne magát. Egyszer csak odahívja két alattvalóját: - Nem tetszik nekem ennek a fickónak a fizimiskája. Gyanús személyként hozzátok be a kapitányságra! Megnézi az egyik, majd kijelenti, hogy ő soha sem látta az illető alakot. Megnézi a masik is, majd vidáman felkiált: - Mi sem könnyebb, főnök, hiszen minden szombaton szemben ül velem a borbélynál. - Jean, mi az a rúzsfolt a nyakán? - Szájhagyomány uram.

'Reggelt...

Hír | 2005.05.31 07:27

Kellemes reggelt. Semmilyen felfrissülést nem látok odakint, pedig jó lenne egy enyhe eső. No mindegy. Ma lesz egy kis meglepetés, ami a híreket illeti, valakiről ugyanis valamit még nem láttunk. Egy kiváló RPG folytatásáról van szó...

Szolgálat után a rendőrök iszogatnak. - Félek hazamenni - mondja az egyik -, ugyanis ha részeg vagyok, az asszony nem enged be. - Rá se ránts! - mondják a társai - Ha legközelebb mész haza, az ajtó előtt vetkőzz meztelenre, és amikor az asszony kinyitja az ajtót, dobd be a ruháid. Hidd el, hogy a feleséged sem fogja engedni, hogy meztelenül álldogálj az ajtóban. A rendőr megfogadja a tanácsot. Másnap azonban összetörve megy be a kapitányságra. - Veled meg mi történt? - kérdezik a társai. - Úgy csináltam, ahogy mondtátok. Meztelenre vetkőztem, és amikor kinyílott az ajtó, bedobtam rajta a ruhám. Utána becsukódott az ajtó, és egy hang azt mondta: a Moszkva tér következik. A párttitkár diktál a gépírónőnek: - Összevont pártértekezletet tűzök ki, melyen megtárgyaljuk a két hónappal ezelőtti központi bizottsági ülés határozatát. Az értekezletet jövő héten keddre tűzöm ki. A titkárnő zavartan megáll: - Párttitkár elvtárs! A keddet hány d-vel írjam? A párttitkár elgondolkozik, majd így szól: - Írja át csütörtökre.

Sam Fisher az Ice Planetben

Hír | 2005.05.13 10:53

Egy Ice Planet című televíziósorozatból kívánnak a közeljövőben videójátékot készíteni, s ennek apropójából felkérték Michael Ironside-ot, hogy a főszereplő, Trager kapitány hangját kölcsönözze. Ha ismerősen hangzik e név, az nem véletlen. Ő ugyanis Sam Fisher hangja a Splinter Cell-ből. Az Ice Planet egy sci-fi akció-fantasy játék lesz, a 22 pálya mintegy 20-40 órányi játékidőre elegendő. Ha ha jól nézem, még a tévésorozatot is csak most kezdik forgatni, HDTV formátumban. Egyelőre öt évadot terveznek, egyenként 22 hatvan perces résszel. A sorozatot idén szeptemberben kezdik el vetíteni, a játék is valamikor idén jelenik meg.

Ghost Recon 3!!!

Hír | 2005.05.13 10:31

Azok után, hogy a Ghost Recon 2 fejlesztését leállították PC-re a gyenge eladások után, most hivatalosan is bejelentették a harmadik részt az új generációs konzolok mellett számítógépre is! A történet szerint 2013-ban az amerikai hadsereg beveti az IHR-t (Integrált Háborúellenes Rendszer). Mi Scott Mitchell kapitány szerepében az IHR egyik csapatának irányításáért vagyunk a felelősek és fő feladatunk megvédeni az elnököt, valamint elpuszítatunk egy, az ő életére hitehagyott katonákból álló sereget. Mindeközben még egy ellopott nukleáris kódot is vissza kell szereznünk. A játék természetesen kint lesz az E3-on és még idén meg szeretné jelentetni a kiadó.

[PATCH] Silent Hunter 1.3

Hír | 2005.05.10 23:01

Kiadták a Silent Hunter legújabb, 1.3-as javítását. Bizonyos mentési problémák voltak azok, amiket a leginkább ki szeretnének ezzel javítani. Mielőtt azonban feltennénk, minden kapitányt térítsünk vissza a bázis irányába :) Ezt most valószínűleg azért nem értem, mert nem játszottam a játékkal és fogalmam sincs, ez mit takarhat :) A másik megoldás pedig az, hogy feljavítás után visszatöltünk egy olyan állást, amin a bázison tartózkodunk. Egész jó, hogy mentési gondokat hivatott javítani a fájl és pont a mentéssel kell szórakoznunk, hogy feltehessük a javítást :)

  • v1.3 EU Patch (Dobozos verzió) (15.42MB)
  • v1.3 EU Patch (Digitális változat) (13.78MB)
  • v1.3 US Patch (Dobozos verzió) (15.41MB)
  • v1.3 US Patch (Digitális változat) (13.77MB)

  • [MOZi] Serenity trailer

    Hír | 2005.04.26 23:55

    A Universal Pictures útjára engedte a Serenity című akció-kaland-sci-fi első előzetesét. A történet a távoli jövőben játszódik, a középpontban Malcom Reynolds kapitány áll, aki a galaktikus polgárháború vesztes oldalán hagyott fel a harccal, s visszavonulva piti bűnözőket szállít a hajóján. Mígnem két fura szerzet lesznek az utasai, akik aztán az egész galaxist felforgatják. A bemutatót itt nézhetitek meg.

    Akella felhozatal

    Hír | 2005.04.20 18:31

    Ki gondolta volna, hogy az idén is megrendezik a világ legnagyobb játék showját az E3-at? Természetesen mindenki:) Ezen a kiállításon (Május 18-20, Los Angeles) jelen lesz az Akella is, aki kiadta azon listáját, melyen azon játékok szerepelnek, melyekkel szeretné elbűvölni a játékos társadalmat. A lista nem kicsi, ezért engedjétek meg, hogy belekezdjek a felsorolásba: PT-boats: Knights Of The Sea: Ez egy második világháborús hajó-szimulátor lesz, ígéretek szerint lenyűgöző grafikával. (2006 első negyedév) Swashbucklers: Blue & Grey: Eme alkotásban akció és RPG elemeket is felfedezhetünk majd, miközben az amerikai polgárháború történéseit követjük nyomon. (2005 negyedik negyedév) Rage Rider: Már a nevéből is kisejlik, hogy egy hentelős gamet tisztelhetünk a személyében, melynek még nincs pontos megjelenési dátuma. Age of Pirates: Az Akella nem hagy fel hagyományával, hogy pár évente kiad egy kalózos témájú RPG-t, sokak nagy örömére.(2005 harmadik negyedév) Captain Blood: A "hősies" Blood kapitány bőrébe bújhatunk 2006 első negyedében... Heavy Duty: Nocsak...Ugye ti is erre vártatok? Végre egy játék, amiben mi magunk menthetjük meg a világot..:P Enosta: Discovery Beyond: Bad Sector örömére egy ígéretes, és darkos RPG is bekerült a felhozatalba:) (2005 negyedik negyedév) Raiders of the Lost Casino: Ebben a játékban a humor garantáltan nem lesz mellőzve, mivel fiatal hősünknek igencsak kalandos élete lesz:) S.M.E.R.S.H: Egy újabb második világháborús game taktikai, és RPG elemekkel...(2006 harmadik negyedév) Hard to Be God: Talán a legígéretesebb sikervárományost tisztelhetjük a személyében, de a storyját a sötét oldal fekete leple fedi:) Lesz időnk megtudni róla mindent, hisz a megjelenése úgyis csak 2006 negyedik negyedévében várható. Dead Mountaineer Hotel: Egy játék, melynek történetét a Strugatsky fivérek írták, így arra garantáltan nem lesz panasz. No és parában sem lesz hiány..

    'Reggelt...

    Hír | 2005.03.19 06:38

    Az igazságtalanság igazsága, szombat - munkanap. Nehezen emészthető ez meg :), de koraeste rendezik a tavaszi bajnokság harmadik fordulóját, így aki szeretné kiadni magából a gőzt, annak egy stadionban a helye... :) Na, nézzük a híreket.

    Fiatal nő ül a vonaton a gyerekével az ölében. Szemben ül vele egy férfi aki már régóta nézegeti őket. Megszólal: - Hölgyem! Maga olyan gyönyörű! Hogy lehet ilyen ronda gyereke? A nő ennek hallatán heves zokogásba kezd, mire a férfi gyorsan eltünik... Kis idő múlva egy középkorú úr ül a hölggyel szembe. Nézi egy darabig a keservesen zokogó hölgyet, majd kedvesen így szól: - Hölgyem, miért zokog ennyire? - Tudja, az előbb nagyon megbántottak! - Ó, ne sírjon! Kiengesztelésül hozok magának egy üdítőt, a majomnak meg egy banánt! Két rendőr megy az utcán és találnak egy 20 Ft-ost. - ÁÁÁ ez csak 20 forint, eldobom. - Hülye vagy te? Ezzel már lehet telefonálni. - Igen?! Hallo, rendőrfőkapitányság!

    Pirates - szembeszél!

    Hír | 2004.10.25 23:32

    "Kapitány, jelentem a szél megfordult, egyenesen visszafele sodor minket a szárazföldtől! Pláne jönnek a cápák is, úgyhogy ziher, hogy nem ér a fegyverszállítmány a következő hó közepéig a raktárakba. De brilliáns meteorológusaink azt mondják, az idő hamarosan megfordul, teli vitorlával pedig csak úgy szelni fogjuk a habokat! Ilyen sebességgel ... (számológép)... nem később, mint november 22-én szállhatunk partra. Sajnálom, Uram. (...) Kapitány, elnézést, minek az a kard? Kapitáááány!" - idézet egy ismeretlen matróztól Sid Meier kapitány Pirates! nevű hajójáról! (Thanks HomeLAN Fed)

    Patrick Stewart a Demon Stoneban

    Hír | 2004.09.19 10:43

    Jean L. Picard kapitány épp most ügyködik az Enterprise-D-n az egyik magyar csatorna képernyőjén, de ez most lényegtelen a hírt tekintve. Ellenben az már lényeges, hogy a kapitányt alakító Patrick Stewart helyet kapott az Atari Demon Stonejában. Nem kell "nagy" szerepre gondolni, azonban a késő ősszel megjelenő Forgotten Realmsös alapokra épülő játékban az egyik karakter hangját Patrick Stewart adja majd.

    Teleport a Dunán át

    Hír | 2004.08.22 09:27

    A BBC híradásából kiderül, hogy osztrák tudósok hatszáz méter távolságba sikeres teleportációt végeztek. A Duna alatt lefektetett optikai kábeleken át kvantomállapotú fotonokat sikerült teleportálni - mely folyamatba minden földi tényező beleszólhat, ezért is nevezhető különösen nagy sikernek; nem laboratóriumon belül történt - egyik laboratórimukból a másikba (Alice és Bob). Kvantumállapotnak a fizikai rendszerek pillanatnyi állapotát nevezzük, amit több tényező is befolyásol. Tehát nem arról van szó, hogy Kirk kapitányt felsugározták az Enterprise-B-re - de ha így folytatjuk, oda is elérhetünk. Mint az fentről kiderül, a siker nem egyedi, ám eddig csak laboratóriumban, kutatóintézetben sikerült végrehajtani (például a nevezetes 2 évvel ezelőtti ausztráliai fénysugár lemásolása).

    'Reggelt!

    Hír | 2004.08.14 07:32

    Na jó reggelt kívánok! Eljött a hétvége, s vele együtt az idei GameStar tábor utolsó napja, nameg az új GS is, szóval sűrűn történnek az események... Hamarosan megérkezik az első adag exkluzív életkép a táborból, de most jöjjön egy kis infó a mai napról. Azt ugye tudjuk, hogy tegnap volt Athénban az Olimpia megnyitó ünnepsége. De azt már kevésbé, hogy 1920-ban ezen a napon a VII. nyári olimpia megnyitóján, Antwerpenben mondták el először az olimpiai esküt és húzták fel a Pierre de Coubertin tervezte ötkarikás zászlót. Egyébként ma van Farkas Péter olimpiai bajnok birkózó születésnapja, emellett boldog névnapot minden Marcellnek!

    Felszáll a repülőgép, a kapitány a pilótafülkéből mikrofonon keresztül beszél. - Kedves utasaink! Köszönjük, hogy a mi légitársaságunkkal utaznak. Amint látják, az ég csodálatosan kék, a felhők is gyönyörűek, vagyis csodaszép időnk van, és a géppel is minden rend... Ó, A FRANCBA!!! Az utasok halálra váltan ülnek a helyükön, moccanni se mernek, amikor újból a kapitány hangja hallatszik. - Elnézésüket kérem, de magamra öntöttem a kávémat. Látniuk kellene a nadrágom elejét!

    Voyager

    Hír | 2004.05.20 15:29

    Sajnos nem Cathrine Janeway kapitány és legénysége tért vissza a U.S.S. Voyagerrel, de nem kell szomorkodnunk. A Stormcloud Creations bemutatta legújabb játékát, a főképp RPG elemmekkel kevert csodát, a Voyagert. Érdemes elnézni az oldalra, ahol többek közt képek is feszengenek. A véletlenszerűen generált fantasy-világ elemei és környezete minden bizonnyal igen jó szórakozást biztosítanak majd minden kalandvágyónak!

    Új Metropolis fejlesztések

    Hír | 2004.04.27 19:27

    A Metropolis Software háza-táján két új címet is bemutattak. A gárda két legújabb játéka a Diabolique - License Ti Sin, valamint a Gorky Zero - Aurora Watching. Előbbi egy TPS lesz, melyről azt ígérik, hogy hihetetlen atmoszférát és játékmenetet varázsol majd elénk. Utóbbi esetében Cole Sullivan kapitány kalandjait folytatjuk. Érdekes folytatást ígér a JoWooD kiadásában megjelnő cuccos. Mindkét címből hamarosan érkeznek részletes információk, valamint képek is, így aki kíváncsi, látogasson el majd erre!

    'Reggelt!

    Hír | 2004.03.02 06:11

    Szép és vidám napot kívánok mindenkinek! Lujza napjva van, mellesleg ma (kb. most) lettem 18 éves. :) Többször erősen megnövekszik a felhőzet. Hózápor is előfordulhat. Hidegfronti hatás várható. A frontérzékenyek közül sokan feszültek, idegesek lesznek. Erősödnek a görcsös panaszok. Nincs mára semmi előre bejelentett hír, se semmi érdekesség. Hogy így kora reggel ne terheljem tovább az agyatokat a sok információval, azt hiszem illenék pojénkodni is egy csöppet... úgy is témába vág - legalábbis nálam :) Ráadásként tekintsétek meg ezt a frenetikus képet, melyet Neton kapitány juttatott el fénypostával. Szerintem nagyon üt, mint a szívószálas pálesz :D

    Valahol Szibériában megáll a vonat. - Hé kalauz! - kiált ki az egyik utas az ablakon. - Miért álltunk meg? - Cserélik a mozdonyt. - Végre! És mire cserélik? - Vodkára.

    [MOZi] Oscar - Tarolt a RotK

    Hír | 2004.03.01 07:55

    Itteni idő szerint ma hajnali fél háromkor lezajlott a 76. Oscar-gála Los Angelesben. Nem okozott túlságosan nagy meglepetést a nyertesek listája, hisz A Gyűrűk Ura: A Király visszatér című filmeposz (mely mint tudjuk, egy trilógia utolsó darabja) egymagában majdnem kétszer (!) annyi szobrocskát zsebelhetett be, mint amennyit az első két rész együttvéve: 11-et! Ez azért nem semmi!! Külön érdekesség, hogy így most a Peter Jackson rendezte alkotás lett a harmadik, amely a filmtörténelem során ennyi díjat kapott. Az első volt az 1960-as Ben Hur, a második pedig a '98-es Titanic. Kíváncsi lennék, mi tudja ezeket majdan túlszárnyalni. Kiemelném még a Némó nyomábant, ami a Pixar aktuális számítógép-animációs családi mozija. Szerény véleményem szerint ők is megérdemelten örülhetnek maguknak, s következő filmjeikkel is hasonló sikerekre számíthatnak. De azért jó volt a Jégkorszak, meg jó lesz a Shrek 2 is! :) Gratulálunk minden nyertesnek! Most pedig jöjjön a teljes lista:

    Legjobb női főszereplő: Charlize Theron (Szörnyeteg) Legjobb női mellékszereplő: Renée Zellweger (Hidegyhegy) Legjobb férfi főszereplő: Sean Penn (Titokzatos folyó) Legjobb férfi mellékszereplő: Tim Robbins (Titokzatos folyó) Legjobb film: Gyűrűk Ura Legjobb külföldi film: Barbárok inváziója Legjobb rendezés: Peter Jackson (Gyűrűk Ura) Legjobb operatőri munka: Russle Boyd (Kapitány és katona) Legjobb animációs film: Némó nyomában Legjobb dokumentumfilm: The Fog of War Legjobb rövidfilm: Two Soldiers Legjobb animációs rövidfilm: Harvie Krumpet Legjobb rövid dokumentumfilm: Chernobyl Heart Legjobb vágás: Gyűrűk Ura Legjobb látványterv: Gyűrűk Ura Legjobb speciális effekt: Gyűrűk Ura Legjobb jelmez: Gyűrűk Ura Legjobb smink: Gyűrűk Ura Legjobb hangvágás: Kapitány és katona Legjobb hang: Gyűrűk Ura Legjobb eredeti forgatókönyv: Sofia Coppola (Elveszett jelentés) Legjobb adaptált forgatókönyv: Gyűrűk Ura Legjobb filmzene: Howard Shore (Gyűrűk Ura) Legjobb betétdal: Annie Lennox (Gyűrűk Ura)

    Arwen Undomiel

    [DEMO] X2: The Threat

    Hír | 2004.02.26 06:42

    Az Egosoft űrben játszódó csodájából végre kaptunk mi is egy demót, az európai megjelenés okán. Egy teszt univerzumban csavaroghatunk, 5 gyakorló pályán és egy pár misszióban. Valamivel 140 Mbyte alatt van a drága, így aki - ha nem is teljes valójában - Kirk kapitányt akar játszani idője tengerében, az fáradjon erre!

    [FuN] GTA 4

    Hír | 2004.02.15 23:30

    Este volt. Késő este. Boe kapitány surrant be a sötét, poros irodába. Kezét sejtelmes helyen tartotta (naaaa, nem ott :D). Mikor azt hitte teljesen egyedül van... elővette. Naaaa.. pfuj! Nem azt! :D Egy lemez volt a kezében, CD korong. Rövid várakozás után behelyezte eszközét az eszközbe, a képernyőn rejtéjes videók jelentek meg. Akkor lerohantuk, és mi is néztük. Naaaa, nem vagyunk mi olyanok :) Szóval egy ilyen autó videós CD-n találtuk ezt a kis csöppséget, mely szerintem megérett arra, hogy megosszam a Grand Theft Auto minden kedvelőjével. Fogyasszátok egészséggel:

    'Reggelt...

    Hír | 2004.02.10 08:56

    Szép, jó, kevésbé fagyos délelőttöt mindenkinek. Nos kérem. Többek, hosszas kérésének eleget téve hamarosan beindul a mi saját bejáratú chatünk is. Már teszteljük a kicsikét, még néhány változtatás, és indulhat a nagyüzem. Nem kell semmitől se tartani: kommentelni és fórumozni is lehet ugyanúgy, mint eddig. Ha minden jól megy, akkor a hétvégéig minden apróságot elvégzünk. Amikor kész, mindenkit várunk egy kis össznépi tesztre. Kiváncsi vagyok mit bír a szerver :) Ez úton is köszönjük a .:Founders:. csapatának segítségét! Most pedig csapjunk a lovak közé! A mai reggelen Brits kapitány aranyköpését fogadjátok szeretettel:

    - Mi lesz ha a szőke nők is megöregszenek?? - ??? - Jobbnál jobb anyós viccek.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)