Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 532

CRC, Insane módra!

Hír | 2005.06.22 18:40

Ma délután az Invictusnál vendégeskedtem, ahol is láttam és kipróbáltam, hogy mi változott, mi fog változni a CRC 2005-öt illetőleg. Nos, elsőként említeném, hogy az Insane 2-re vágyakozók álma részben teljesülni fog. Először is kezdjük azzal, hogy a multis lehetőségekre igen erősen rágyúrnak a fiúk. Több olyan, szimulátorokban eddig soha nem látott módot is kipróbálhattam, amelyek igazán izgalmasak voltak. Elsőként említeném, hogy van CTF. A játékos felveszi a zászlót, majd egy kijelölt pontra be kell száguldoznia vele... Ha ilyen könnyű lenne! Az ember mögött hatan jönnek, mint a 'zállat, és rontanak neki, hogy elvegyék a zászlót. Aztán olyat is játszhatunk, hogy egy chechkpointot kell elérni, aki a leggyorsabb, pontot kap. De ami leginkább lázba hozhat mindenkit - érzésem szerint -, az az a multis lehetőség, melyben szándékosan halálra kell törni, zúzni a másikat. Ezért jár a pont, aki a legtöbbet szerzi, győz. A legjobb azonban, hogy az Invictus nem csak az Insanes kalandokra vágyók álmait teljesíti a CRC 2005 továbbfejlesztésével, hanem a komoly szimulátorért rajongókét is: a versenyzés részt a mostaninál is jobban optimizálva, fejlesztve és hangolva igyekeznek még jobbá tenni.

[MOVIE] Néhányok...

Hír | 2005.06.10 08:30

Hehe, tegnap este kicsit benéztem a videókat, pedig nagyon ki akartam őket tenni. Most bepótolom, jó?

  • Auto Assault interjú (18,7 MB) Javában tolják az Auto Assault bétatesztjét. Ennek apropóján kamera elé ültették Scott Brown elnökcsávót, aki két és fél percen keresztül dumcsizik nekünk.
  • Desert Law E3 Trailer (50,1 MB) Megérkezett az első, egyben E3-as bemutatója a Desert Law című posztapokaliptikus valós idejű stratégiának, amely másfél percen keresztül nagy felbontásban tárja elénk a játékot.
  • ECHO: Secrets of the Lost Cavern movie (37,3 MB) A Dreamcatcher gondozásában készülő első személyű point-n-click kalandjáték óriásfelbontású új videóját köszönhetitek e fájl személyében.
  • Falcon 4.0: Allied Force movie (21,3 MB) A repülőszimulátor következő része jó ideje hegesztés alatt áll már. A fejlesztők most értek rá összedobni egy videót, ami pilótafülkében és kültéren játszódó jeleneteket is tartalmaz.
  • GODS: Lands of Infinity movie (41,4 MB) Már rég nem érkezett semmi erről a középkori fantasy szerepjátékról. Ennek okán is javallott a kétperces animáció beszerzése.
  • PT Boats: Knights of the Sea E3 trailer #2 (131 MB) E második világháborús szimulációs cucc első E3-as bemutatóját követően most előhozakodtak egy másodikkal. Sok jelenet ugyanaz, de a három percbe sikerült újakat is elhelyezni. Ráadásul most nem zenei aláfestés van, hanem a játék zajai.
  • Star Wars Galaxies FanFest video
  • Star Wars Galaxies Capitol Ships video Ők ketten nem annyira hivatalos vidernyákok, de a rajongóknak érdemes belekukkantani, mert sok érdekes részletet tartalmazhatnak e készülő MMORPG-ről.

  • DICE NY - Game Over

    Hír | 2005.06.08 22:56

    Figyelem, (sajnos) nem fizetett üzleti hírünk következik. Történt ugyanis, hogy a Digital Illusions (továbbiakban DICE) anno felvásárolta a Trauma Studios nevezetű New Yorkban székelő fejlesztőbrigádot. Most meg, csodák csodájára... bezárja. Természetesen az ott dolgozó 12 ember állást kapott a cég svédországi irodájánál. Na köszi :) De hogy miért történt ez a lépés? Valószínűleg a licenszjogok megszerzése volt az elsődleges cél, nem pedig egy tucat amcsi srác felvásárlása munkaerő céljából. Picit bővebben itt.

    'Napot!

    Hír | 2005.06.05 11:06

    Már nyolckor felkeltem, de még mindig olyan érzésem van, mintha korán lenne. Ez az időjárás egy kicsit megrendített és egész jövőhéten hasonló lesz?! Na mindegy, gyorsan kitolok még valamit, aztán megyek ebédre elfele. Szerencsére sikerült jobb kedvre derítenem magamat :D Nézzetek csak el mondjuk ide... És tudom: mindenki ismeri a vicceket, de a sok közül valamelyik talán mégis új valakinek :)

    - Az én kutyám a legokosabb a világon - dicsekszik az egyik vadász a másiknak. - Látom. Valahányszor felemeled a puskát, rögtön elbújik egy fa mögé. Két szőke áll a folyó két oldalán. Az egyik átkiabál: - Hogyan juthatnék át a másik oldalra? A másik kis gondolkodás után visszakiabál: - De hiszen már ott vagy! Srác mondja az apjának: - Képzeld, elvesztettem a szüzességemet! - Nagyszerű! Ülj le, megiszunk egy felest! - Hát, ülni még nem bírok... - Édesem, mivel töltötted meg a csirkét? - kérdi ebéd után az újdonsült férj szőke feleségét. - Én semmivel. Hát nem is volt üres belül! Egy járókelő meglátja, hogy két munkás a parkban megy egymás után, az elöl lévő munkás ás egy gödröt, a másik meg betemeti. Odamegy hát, s megkérdi: - Elnézést, de maguk mi a fenét csinálnak? - Fát ültetünk, de az a társunk aki betenné a fát a gödörbe beteg lett, így hát csak ketten vagyunk.

    Trainz Railroad Simulator 2006

    Hír | 2005.06.02 23:01

    Készül a Trainz Railroad Simulator legújabb része. A 2006-as kiadás még idén érkezik és az összes eddigi vasúti szimulátor legjobbika lesz az ígéretek szerint. A játék fizikai és grafikai motorja egyaránt átdolgozásra került, a beépített Letöltő Központ segítségével pedig egyszerűsödni fog majd a frissítések, kiegészítések beszerzése. További infókkal az elkövetkezendő hetekben hajlandó csak szolgáni a kiadó.

    [MOVIE] Age of Conan

    Hír | 2005.06.01 06:08

    A Funcom kiadta az Age of Conan – Hyborian Adventures című RPG-jének E3-as prezentációját, ami a 2005-ös esztendőt illeti. A 2006. első felében megjelenni készülő MMO állítólag hihetetlen grafikával és 7.1-es hangzással adja majd vissza a mítikus világ érzését. Az animációért erre tessék...

    512 megás ATi kártyák a polcon

    Hír | 2005.05.04 23:59

    Az ATi kiskereskedelmi forgalomba hozta Radeon X800 XL 512MB nevezetű videókártyáit. Mint ahogy a neve is mutatja, a kicsike csekély fél giga memóriával van megtámogatva, amivel letaszította az eddigi csúcskártyáját a trónról, aminek mindössze fele ennyi memcsire futotta. Egyelőre azonban nem sok szükség van ennyire, de nem lenne baj, ha nem okozna gondot egy beszerzése. Esetleg a notebook-omba is vennék egyet :D A legnagyobb hardvergyártók már lecsaptak a prédára, és potom 500 dolláros áron próbálják ránk sózni.

    Az Activision bevásárolt

    Hír | 2005.05.04 12:10

    A világ egyik vezető játékkiadója, az Activision örömmel jelentette be, hogy megvásárolta a Toys for Bob fejlesztőcsapatot, akik jelenleg a Madagascar című filmadaptáción munkálkodnak, amellett, hogy egy még be nem jelentett, 2007-re várható projektjük is fut már a háttérben. A 27 fős csapat egyébként már az elmúlt 3 évben is kizárólag az Activisionnek dolgozott, de Neked is jobb érzés, ha valamit úgy használsz, hogy tudod, az a Tiéd :)

    [PATCH] Stronghold 2

    Hír | 2005.04.22 21:50

    Nem túl régóta lehet kapni a Stronghold 2-t, ami ugyebár egy várépítős stratégia, de máris megjelent hozzá az első javítás. Jobban utánanézve azonban kiderül, hogy nem is igazán javításokról, mint inkább kiegészítésekről, új funkciókról van szó. Megemlíteném például a LAN támogatást, de számtalan apróságot alakítottak rajta, úgyhogy aki szükségét szerzi beszerzését, kattintson ide, ha az amerikai verzióval rendelkezik. Más esetben itt megtalálható az összes változathoz. Ja és 27 mega körül van a csomag.

    SW: Battlefront 2 infóz #2

    Hír | 2005.04.21 09:36

    Pár napja már írtunk a Star Wars: Battlefront II-ről, azonban a mai napon is érdemes megemlíteni a drágaságot. A hivatalos oldal saját bevallása szerint órákon belül, még ma rengetek screenshotot fog leközölni, érdemes lesz figyelgetni. Ezen kívül pár infómorzsát is meghagytak nekünk azok a fránya varjak, akik a nagy részét nem átallották felcsipegetni. Amit tudni most: a játék erősen hajt a szingli részre is, nem csak multi-mókát kapunk a pénzünkért. A 12 játszható bolygó mindegyikén csak egy pálya lesz, elősegítendő a változatosság érzését. S hogy a filmes akutalitásokhoz is kötődjünk, a játékban pár bolygót eddig nem láthattunk, majd az új moszifilmben (például Utapau, General Griveous rejtekhelye, vagy Mustafar vulkanikus világa, ahol Anakin véletlenül hozzáér a forró kávéfőzőhöz, így szerezve maradandó égési sérüléseket). Summa summarum: tessék nagyon sasolni ma a fenti linket!

    Bet On Soldier demó érkez'

    Hír | 2005.03.24 09:38

    A páriszi Kylotonn csapata már egy jó ideje fejleszti a Bet On Soldier-t. Nem tudom, Te, hogy vagy ezzel, de számomra ez a játék... szóval olyan fura :) Szép is, meg nem is, de valahogy nem tűnik annyira nagyon nagy dobásnak. Mindegy, hamarosan kiderül, hogy jók e a megérzéseim evvel kapcsolatban, hiszen közeledik a kipróbálható demója. A Digital Jesters elmondása szerint valamikor június végén, július elején várható, körülbelül a végleges játék megjelenésének idején. Addigis tekintsd meg a hivatalos oldalát.

    'Napot...

    Hír | 2005.03.06 09:02

    Szép derűs vasárnapot minden kedves böngésző emberkének. Most, hogy így rápillantok az órára, legszívesebben fejbevágnám magam, hogy mi a fenét keresek ébren hajnalok hajnalán. De sebaj, ha már itt vagyok, keresek nektek pár hírt, viszont női megérzésem azt súgja, hogy vasárnap lévén nagyon sok stuffal nem lesz dolgunk. Azért ne csüggedjünk, a lepényhal meg utoljára! Ja, és a szokásos vicc:

    Miért szaladt el az operáció elől? - kérdezi a nővér a beteget. -Mert a műtét előtt az asszisztensnő azt mondta: "Mitől fél, ez csak egy közönséges vakbélműtét". -Na és? - kérdi a nővér. -Nem nekem, a sebésznek!

    S.T.A.L.K.E.R. naptár

    Hír | 2005.03.05 20:37

    Tudom, hogy leginkább már magával a játékkal nyomulnánk mindannyian, de azért, ha megengeditek felhívnám kedves mindannyiótok figyelmét a most érkezett, márciusi naptárra. Headhunter koma ezúttal magát az erőművet hozta el nektek, ami egyébként bizton állíthatom - lévén tavaly február végén voltam itt - iszonyatosan megegyezik a valósággal. Fantasztikus érzés lesz itt játszani, fájdalom, és szorongás tölt el, ha arra gondolok még mennyit kell rá várni :(

    Splinter Cell 3 - ez kééééész!!!

    Hír | 2005.03.03 09:36

    Először csak az animáció mellé akartam tenni az új Splinter Cell: Chaos Theory képeket, de aztán mégis eluralkodott rajtam a csodálat. Olyannyira komoly shotokról van szó, melyek bizony megérdemelnek egy teljesen külön hírt is. Ezeket elnézegetve, teljesen az az érzésem, hogy bizony a fejlesztőkben akadnak még titkos tartalékok. Kiváncsi vagyok, hogy még idén bejelentik e a negyedik részt :)

    F.E.A.R. multi béta!

    Hír | 2005.02.25 09:10

    Ez hihetetlen! A FilePlanet megint ügyes volt, lecsapott a F.E.A.R. multiplayeres bétájára, amit elvileg ma estétől tölthetnek tőlük a bennfentesek, vagyis azok, akik előfizettek a szolgáltatásukra. Aki esetleg még nem tette volna meg, és most erős késztetést érez a béta beszerzésére, az a fenti linket elő tud fizetni. A türelmesebbek pedig várjanak csak... ki tudja mennyit :)

    [MOVIE] The Matrix Online

    Hír | 2005.02.16 09:45

    Egy újabb mozgóképpel bővült a már amúgy sem unalmas The Matrix Online videótára. Ezúttal a Mátrix univerzum karaktervilágának sokszínűségébe kukkanthatunk bele, sajnos csak igen rövid ideig. Nem tudom miért, de totálisan olyan érzésem van, hogy ez a játék igen hamar feledésbe merül. Megjelenik, játszanak vele, aztán egyre nehezebb lesz fenntartani - akárcsak a Star Wars: Galaxiest - noha ez utóbbi szerintem még mindig sikeresebb, mint a Matrix valaha lehet. Dehát majd meglátjuk...

    [MOVIE] Project: Snowblind

    Hír | 2005.02.05 12:02

    Az Eidos összehozott még két új Project: Snowblind videót. Valahogy olyan vegyes érzések keringenek bennem erről az alkotásról. Egyes képei penetránsak, viszont a videók alapján egészen jó. Bizonyítani kell a Crystal Dynamics csapatának, mielőtt kiadják az új Tomb Raidert :) Ez utóbbira azonban még jó sokat várhatunk, úgyhogy előbb töltsétek az elérhető videókat:

    [MOVIE] SWAT 4

    Hír | 2005.02.03 19:50

    Noha már egy jó ideje bejelentették a SWAT 4-et, sőt, a Fileplanetnek hála még egy kipróbálható demóhoz is hozzájuthattak a szerencsésebbek, még csak most futott be az első hivatalos videó róla. Van egy olyan érzésem, hogy szeretni fogjuk ezt a játékot, akár tetszik, akár nem :) Ja, egyébként, ha esetleg nem lenne elegendő ez a videómennyiség, csak csendben elmesélném, hogy a jövő héten esedékes új GameStar mellékletén (GS TV rulla) leszen egy teljesen új videóbemutató, melyet jómagam követtem el - természetesen nem az imént említett publikus multi béta alapján. Nade addig:

    Matrix Online Stress Test

    Hír | 2005.01.29 20:42

    A sors iróniája úgy hozta, hogy mikor a drága jó Windows (és egy most meg nem nevezett felsőbb hatalom) elráncigált a World of Warcraft béta elől, kapásból egy újabb bétatesztbe botlottam. A játék a Matrix Online, és a készítők a szerverek állóképességét kívánják tesztelni. Magyarul Stress Test lesz, és ha a női megérzésem nem csal, akkor ez is a Fileplanet-en keresztül lesz elérhető. Hamarosan.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.01.27 06:55

    Hóerektől duzzadó reggelt mindenkinek! Bejött a tegnapi megérzésem, ide tényleg tank kell. Nem tudom hol mi a helyzet, de itt a nagyrabecsült ilyen-olyan vállalatnak eddig egyetlen egy darab gépét sem láttam az utakon... No sebaj, úgyis nemsokára Svéd Rali, lehet edzeni :P :)

    Srác bedugja a fejét a fodrászüzlet ajtaján és beszól a tulajnak: - Mennyit kell várnom egy hajvágásra? - Körülbelül két órát - válaszol a borbély. A srác elmegy. Néhány nap múlva ugyanúgy bedugja a fejét az ajtón és kérdi: - Mennyit kell várnom egy hajvágásra? A borbély körülnéz a várakozó embereken és válaszol: - Körülbelül két és fél órát. A srác elmegy. Egy hét múlva ugyanaz a jelenet játszódik le. A borbély - miután a srác elment - odaszól az egyik vendégnek: - Te, komám! Nézzed már meg, hova megy ez a srác, mert soha nem jön vissza hajat vágatni! Egy kis idő múlva a borbély barátja visszatér, a hasát fogja a röhögéstől. - Na mi van? - kérdi a borbély - Hova ment a srác? A haverja még mindig fulladozva: - Hát a nejedhez, te hülye!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)