Már éppen kérdeztem magamban, hogy mikor is volt utoljára játékmuzsikás hír? :) Ekkor pedig rátaláltam egy újdonságra, nevezetesen a hamarosan elkészülő Dominus Online egyik nótájára. Ahogy szoktam volt mondani, gyűjtőknek kötelező! Klikk.
A mai nap méltó befejezése képpen hírezem ezt az animot. Ez az első mozgókép, a Microsoft alig néhány napja bejelentett MMORPG játékából, a Mythica-ból. Megjegyzem, az anim nagyon de nagyon ütősre sikeredett, így mindenkinek kötelező! Türelmetlenek innen máris letölthetik, de hamarosan felér hozzánk is.
Az ígéreteknek megfelelően megérkezett a Star Trek: Elite Force II kipróbálható demója. A 120MB-os csomag két pályát foglal magába a teljes verzióból, és innen máris letölthető! Szerintem érdemes kipróbálni!
Az Activision és a Ritual egy igencsak vérpezsdítő animációt adott közre, készülő FPS játékukból, a Star Trek: Elite Force II-ből. A game június 24-ei megjelenéséig, szerintem ennél nem is nagyon kell több :)
Kicsit késve bár, mégis megérkezett a Legend Entertainment beígért Unreal 2 demója. Ha esetleg még nem játszottad maga szana-szét a játékkal, és van annyi időd és sávszélességed, hogy leránts 150 MB-tot, akkor kattanj ide.
A CDV igen kedvesen felpakolt egy újabb ütős kis videjót, már vagy egy tucatszor elhalasztott akciójátékáról, a Brat Designs által fejlesztett Breed-ből. Az biztos, hogy pergős a játékmenete, és szerintem annak ellenére, hogy olyan sokat tologatták, elég jó lesz. Nézzétek meg ti is a moviet:
A Tropico 2 végleges változatának hivatalos megjelenésének örömére, a Take 2 jónak látott egy újabb videót megosztani a játékosokkal. Ezt fel is tettem a szerverünkre, hogy könnyebben le tudd tölteni, ha esetleg érdekel...
Izé... tudom, hogy már semmi újat nem akartok látni a Matrix-ról (legalábbis a vetítésig), de azért erre a kis gyöngyszemre vessetek egy kis pillantást!!! Profi rendezés, fergeteges móka, hihetetlen FUN!!! Főleg Morpheus megtestesítője advanced :) MINDENKINEK KÖTELEZŐ!!! Update: Bocsika... elfelejtettem kiírni a honlapjának címét :) Íme: www.matrix-xp.com
Már viszonyrag régen jelentette a LucasArts, hogy készül újdonsült játékuk, a háborús repcsizős Secret Weapons Over Normandy. Eleddig ebből csak képeket láthattunk, de abból nem tűnt annyira ütősnek. Most megjelent az első videók, melyek miatt azért már kicsit tátottam :) Igaz, ezek a PS2-es verzióból származnak, de szerintem a PC-s sem adja majd alább :) Ha érdekelnek a múvik, töltsd le tőlünk.
A Russobit-M marketing kampányának második bizonyítéka is felért még déután a szerverünkre. Sajnos azonban nem volt időm kihírezni, de ahogy látom, azért néhányan megtaláltátok :) Azért inkább ide is kiírom! Szóval ez egy amolyan 3D-s stratégiai szerepjáték, melyet egyébiránt a Boolat Studio heggeszt. Szerintem nem csak RPG kedvelőknek érdemes ezt mexemlélni! Bővebb infó itt.
Az orosz Russobit-M is megkezdte, elő E3-as marketing kampányát. Ennek első, "kézzel fogható" bizonyítéka egy vadonás új Kreed animáció. Érdemes megszemlélni mindenkinek ezt a csilli-villi stuffot, különös figyelmet szentelve a büntető vízeffektre!!!
A Buka marketingeseinek második üzenete is felkúszott piciny szerverünkre. A Fair Strike a G5 Software által fejlesztett 3D-s akció-helikopter szimulátor, mely szakadatlan játékélményt biztosít kicsiknek és nagyoknak (de rossz :D ezt most inkább hagyjuk). Az első animban játék közbeni és renderelt jeleneteket is megszemlélhetsz. Erre tessék:
A Buka Entertainment megkezdte E3-as marketing kampányát, melynek első hírmondói meg is érkeztek. Két animáció képében manifesztálódott ezúttal a matéria, ezek közül az egyik a Battle Mages legújabb bemutató animja. Jó kis akció-szereőjáték lesz ez, bár mivel tudom, hogy úgyis csak a saját szemednek hiszel, tölsd le és nézd is meg :D (DivX 5.05 szükségeltetik hozzá!)
Izé... valami történik... igencsak rövid idő leforgása alatt mindjárt két DivX változat is napvilágot látott. Immáron a v5.05-nél járunk. Azért érdemes ezt letölteni, mert minden bizonnyal a legújabb játékanimok is használják majd... Alant megtalálhatod a különféle változatok linkjét. Íme:
A FilePlanet előfizetők ismét némi exkluzív matériához juthatnak. A csapat ezúttal egy PlanetSide béta verziót tettek közkinccsé. Sajnos nem eléggé "köz", mert egyelőre még nem mindenki férhet hozzá. De biztos vagyok benne, hogy néhány héten belül bárki számára elérhető lesz. Aki esetleg előfizető, az keressen meg, és toljunk egyet multiban :)
Izé... szóval azért ne kövezzetek meg :) Tudom, hogy sokan utáljátok a Sims sorozatot, de mégis biztosra veszem, hogy másokat meg igenis érdekel. Nekem meg csak az a küldetésem, hogy minden hírt kitegyek, amit csak tudok :D Szóval akkor csak halkan mondom... Itt... 3... anim :)
Már remélhetőleg ténylegesen csak hetek választanak el a GTA: Vice City megjelenésétől, ám addig sem hagyhatjuk csitulni az érzelmeket :) Az InsideGamer jóvoltából 7 új anim is napvilágot látott, melyeket amolyan jó munkásember módon fel is tettem megunkhoz lokálba :) Ha le akarod cibálni, kattanj alant:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)