[DEMO] RACE demó a SimBin-től
Tudom, tudom, a Need for Speed: Carbon a legfontosabb, meg über alles, biztos mindenki nyomja már otthon, mivel vasárnap van, de ettől az élet még nem áll meg.
Tudom, tudom, a Need for Speed: Carbon a legfontosabb, meg über alles, biztos mindenki nyomja már otthon, mivel vasárnap van, de ettől az élet még nem áll meg.
Néhány überkocka már be is fejezte a Warhammer 40k: Dark Crusade-et, vagyis a második kiegészítőt és egy érdekes trailerre bukkantak a credits után, amelyből az feltételheztő, hogy esetleg két másik kiegészítő is lesz jövőre. A THQ egyelőre nem erősítette meg a hírt.
Egy újabb rakat kép került elő a HistWar: Les Grognards című Napóleon idejében játszódó 3D-s harci játékból. Ám ami még fontosabb, hogy előkerült egy nagyfelbontású videó is, melyben két és fél percen keresztül tekinthetünk meg néhány ingame jelenetet. Azonban ami mindent űberel, hogy a videót rögtön tölthetitek lokálból.
A múltkori rossz minőségű Superman filmelőzetes után megérkezett a kifogástalan minőségű kiadás is. Ebben aztán már nagyszerűen látszik, ahogy Superman szemrebbenés nélkül kivéd egy pisztolygolyót... Szerintem még mindig büntet ez a jelenet! :D Sikerült Smith ügynök lassított arconcsapását is überelni :)
Az utolsó kedvcsináló érkezett meg az ÜberSoldierből. A második világháborús FPS legújabb videója 8 megabájtos méretben mutat néhány érdekes jelenetet számunkra. Aki eddig nem kapott kedvet az FPS-hez, annak talán meghozza ez az animáció. Letöltésért erre tessék:
Kellemes kedd reggelt mindenkinek. Az Oblivion rajongók örülhetnek, és hamarosan már gőzerővel játszhatják aktuális kedvencüket. Ne feledjük, még ebben a hónapban olyan címek érkeznek mint az ÜberSoldier, a Battle of Europe és az Act of War: High Treason. Az időjárás szerencsénkre tartja szebbik felét, bár állítólagosan hamarosan esővel kell számolnunk.
| Mondja, Jean, miért tesznek a ló alá homokot? - Azért, hogy felálljon, uram! - Jean, akkor hozzon nekem is két lapáttal! Súlyos bűnügy helyszínére mennek ki a rendőrök. Megérkezik az orvos is, és megvizsgálja az egyik áldozatot, majd egykedvűen megállapítja: - Kifingott. - Én -válaszolja a közelben álló rendőr - de mi köze ennek a bűnügyhöz? |
Pár hírrel lejjebb olvashatjuk, hogy 27-én érkezik a nemrégiben aranylemezre került ÜberSoldier. Talán ennek örömére, mindenesetre kiadtak egy új videót a játékból. Aki szemügyre venné az FPS-t, az a lenti linkre nyomjon.
A hónap elején már hírt adhattunk az ÜberSoldier bearanyozódásáról, azonban akkor még nem tudtunk konkrét megjelenése dátumot. A CDV most előrukkolt eggyel, szétfoszlatva az áprilisra vonatkozó tévhiteket. Az FPS egészen pontosan március 27-én kerül a boltok polcaira. Bizonyíték itt.
Megérkezett hát végre az Übersoldier című FPS demója. A program az említett méretben díszeleg, azaz 420 megabájtos. Rendszerkövetelmények, letöltés és minden egyéb ezen az oldalon. Az FPS kedvelőknek mindenképp kötelezően kipróbálandó, a többieknek pedig javasoltan :)
Új animáció érkezett az ÜberSoldierből. A 7 megás videóban 40 másodpercnyi in-game anyaggal találjuk magunkat szembe, amelyben a CDV igyekszik bemutatni a játék harcrendszerét, valamint néhány valódi fegyvert. A videóért katt alant.
Nem túl hosszú, mindössze alig egy perces videót sikerült előguberálnom az imént. Aki esetleg nem tudná, a War World egy ilyen aréna-feelinges mech akciójáték. Remélem elégségesnek bizonyult a leírás a videó megtekintéséhez. Alant klikk!
A CDV úgy gondolja, Amerikában nem lenne sikeres egy olyan második világháborús FPS (na, itt már meg is bukott az ötlet! :D), amelynek címe East Front, ezért ott inkább ÜberSoldier néven adják majd ki a Burut CT fejlesztésében álló játékot, jövő márciusban. Ha arra építenek, hogy így tovább fokozzák a virtuális gyilkolási kedvet szegény németekkel szemben, ez akkor is egy elég suta eldongolás volt a kiadó részéről.
Khm... Szakértők szerint a Geforce 7800 GTX 512 MB memóriával rendelkező változata mindent überel, és a világ legjobb VGA-kártyájaként kerül a piacra. Mikor? Jövő hétfőn, november 14-én. Az nVidia tehát mindent belead, kérdés, hogy a vásárlók is? Ugyanis a kártya ára ma derült ki: 649 dollár. Aki pedig hajlandó 137.253,08 Ft-ot fizetni egy videóvezérlőért, az minden bizonnyal nagyon gazdag lehet... Persze, ha nyernék a lottón, biztos vennék egyet. Az ATi X1800XT-t árban és teljesítményben egyaránt felülmúló grafikus kártyáról továbbiakat itt olvashattok.
Kellemes péntek reggelt, üdvözlet mindenkinek. Ma is igen hírrel teli napunk lesz, így aki nem épp egy demót nyüstöl, az jól teszi, ha velünk marad. Videók ezrei várhatóak a mai napra is, hála a 2005-ös Games Conventionnek. STaY WiTH uS! :)
| A nyuszika a patak tükrében piros pöttyöket nyomogat az arcán. Arra sétál a róka. Jót mosolyog a látványon: - Mi van nyuszika? Pubertás? - Frászt. Sörét. |
A Haemimont új fejlesztése ez a frissen bejelentett játék, mely - így, hogy a grafikáról még semmit sem tudunk - ígéretesnek tűnik. A készítők egy überkirály szuperúj technológiát vezetnek be, az úgynevezett Real Time Conquest-et (Valós Idejű Hódítás). Az RTC ötvözi az RTS-ek játékmenetét a harc közben is fontos szerepet játszó RPG-elemekkel és a történelmi tényeken alapuló sztorival. A játékban hét népet irányíthatunk Róma nevében - vagy éppen a birodalom ellen. További infók az E3 környékén várhatóak. UPDATE: szorgalmas kommentezőink, Baboy és Z- szolgáltatták az infót, miszerint a játék tavaly már megjelent Olaszországban. Ez esetben a bejelentés minden bizonnyal a nemzetközi verzióra vonatkozott.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)