Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 442

[PATCH] UC & VS

Hír | 2004.02.10 16:56

Két játékjavítás landolt a neten. A Universal Combat 1.00.02-es ragtapasza még csak "béta", a hét vége felé fogják kiadni a végleges változatot, addig belső teszteléssel javítgatják tovább, ami enyhén loller dolog szerintem :). A másik a Virtual Skipper 3 folteltávolítója, mármint javítása. Ez szerencsére teljesen végleges, de ettől függetlenül még várható további patch a játékhoz. Ennek ellenére vagy éppen ezért, mindkét fájl letötése erősen javallott, mellékhatások nem valószínűek :).

  • Universal Combat v1.00.02 Patch (10.1 MB)
  • Virtual Skipper 3 v1.1 Patch (18.6 MB)

  • Thief 3 névváltás?

    Hír | 2004.01.14 18:32

    Ugyan hivatalosan meg nem erősített, de az EB Games tudomása szerint nem Thief 3 lesz a sikersorozat harmadik tagjának neve. Nem kell aggódni, radikális változás nem történt, de azért megcifrázták a dolgot. Az eredmény: Thief: Deadly Shadows. A leghangsúlyosabb ebből az, hogy, mint azt már a fentiekben olvashattátok; sem az ION Storm, sem az Eidos nem erősítette meg, hogy valóban eszközöltek ilyen változtatást (igaz nem is cáfolták). Arról, hogy lesz-e névváltás egyelőre mindenki csak találgathat, addig is azonban érdemes meglesni ezt!

    Ashen Empires beta

    Hír | 2004.01.12 23:37

    Gyu legnagyobb örömére egy újabb MMORPG beta tesztelésére nyílott lehetőség. Ezúttal a AsylumSoft kreálmányába, az Ashen Empires-be kukkanthat bele mindenki, aki jelentkezik annak kipróbálására. A játék univerzumát tekintve a fantasy megszállottak kedvence lehet, de, hogy mégis hogyan sikerült, még korai lenne megítélni. A beta tesztelése után még foltozgatják kicsit, megjelenik a játék, majd további hosszú hónapokon át megintcsak foltozni fogják - mint az MMORPG játékok 99%-át :) Akit érdekel, az cammogjon el idáig a részletekért!

    [PATCH] NFSU

    Hír | 2003.12.22 22:47

    Megérkezett a legújabb, immáron harmadik javítócsomag a Need for Speed aktuális részéhez. Feltelepítése után biztosak lehetünk abban, hogy az online csalások lehetősége jócskán lecsökkent, némileg hardveresen is stabilabbá vált a kicsike, és egy rakat más apróság is foltozásra került. Sajna fájlal nem szolgálhatunk, de erről a linkről cibálhattok.

    Heroes 5 érdekességek

    Hír | 2003.12.14 09:56

    Tegnap már beszámoltunk arról, hogy készül a dolog és volt pár interjú, cikk is róla a linkeken keresztül képekkel fűszerezve, ám mára történt még valami érdekesség. A Heroic Corner ugyanis elkezdte faggatni az Ubisoft producerét, Fabrice Cambounet-et Moszkvában. A fiatalember elmondta, jelenleg nem áll szándékukban feldolgozni újra a Heroes IV-et. Sokak aggódnak a grafika miatt, hogy japán rajzfilmes, esetleg Final Fantasy-s lesz, de ezt is megcáfolta emberünk: az előző két részhez képest sokat fognak fejleszteni a grafikán, de saját elmondása szerint, ha egy Arkangyal kezében kard van, akkor az már nem túl Final Fantasy-s... Valamint elhagyta a száját egy olyan válasz is, mely szerint teljesen 3D-s lesz az ötödik rész... Gépigény terén pedig állítólagosan a mai konfigurációkon tökéletesen fog futni. Sokan érdeklődtetek a megjelenésről: erről is van infó, még pedig az, hogy körülbelül 1,5 hónapja kezdték el a munkálatokat, és csak egy a biztos: nem jövő év a megjelenést hozó dátum. A teljes interjút mellesleg itt olvashatjátok.

    [PATCH] Deus Ex 2

    Hír | 2003.12.13 07:52

    Gondolom már sokan vártatok erre, hát megérkezett. A Deus Ex 2: Invisible War egy nagyon is népszerű RPG-szerű FPS második része Warren Spector keze alól. Ahhoz hasonlóan ez is eléggé bonyolult és szép is (az első rész is az volt ám a maga idejében!), így aztán maradt némi hiba, amit most e kicsiny foltozóval elkendőzhetünk. Klikk!

    [PATCH] Ami belefér!

    Hír | 2003.12.12 20:36

    A mai napon sok lyukat foltoznak be a játékkészítő bácsik/nénik. Annál is inkább, mert van itt javítás erotikus szimulációhoz, ugyanakkor második világháborús stratégiához és B kategóriás FPS-hez, sőt még autóversenyhez is. Válogassatok, most lehet! :)

  • Airline 69 v1.01 German (200 KB) (Infó)
  • Beyond Normandy v1.05 (800 KB) (Infó)
  • Squad Assault West Front v1.30 (US) (11.1 MB)
  • Squad Assault West Front v1.30 (UK) (11.7 MB) (Infó)
  • Trackmania v1.1 (13 MB) (Infó)

  • Diablo 2 v1.10

    Hír | 2003.10.28 21:51

    Végre valahára megérkezett a sokak által várt, sokszor beta tesztelt legújabb Diablo 2 foltozó. Nekem ebben az egészben az tetszik, hogy annak ellenére, milyen régen jelent meg a játék, még mindig foglalkoznak vele megalkotói. Ez hihetetlen nemes feladat! A változtatások listája itt található, magát a pacthet a Battle.net-en keresztül szedheted le.

    Képvihar es pequeno

    Hír | 2003.10.28 14:19

    Magyarra fordítva kicsi... Ezzel el is árultam, hogy nem lesz túl zsúfolt a lista, és nagyágyúnak nevezhető darab sem kapott helyet (mivel nem száll szépsége ilyen képnek), viszont aki szereti az eféle festményeket, az most sem csalódhat:

  • Darkfall
  • EverQuest II
  • FireStarter
  • Warhammer Online
  • Wish

  • Far Cry csúszás...

    Hír | 2003.10.23 08:33

    Nagyon síkosak lehetnek a játékok szülőcsatornájából kivezető utak, mert egyre többet csúszkálnak :) Most például a C&VG jelentése szerint egyik kiskedvenc FPS-ünk, a Far Cry fog előreláthatólag egészen 2004 meghatározatlan hónapjáig késni - eddig úgy volt, hogy november 28-án érkezik. Megkérdezték a kiadót és a fejlesztőket is, hogy valami okot mondjanak legalább, de egyelőre nem kommentálták az ügyet, ami azt jelenti, hogy még nincs megerősítve a késés, de nem is cáfolták! Majd meglátjuk...

    [PATCH] Live for Speed

    Hír | 2003.09.25 23:55

    Immáron igen sokak kedvencévé válhatott a Live for Speed nevezetű autós kezdeményezés, mely a kezdeti reményeken felül teljesített. Hogy megtartsák a rajongókban a lelkesedést, folyamatosan heggesztik, csiszolgatják. Ezúttal is érkezett egy új folt, mely már lehetővé teszi, hogy különféle nyelvekben pompázzon a game. Ha érdekel, innen letöltheted!

    [PATCH] Rebels: Prison Escape

    Hír | 2003.09.05 19:45

    Megérkezett egy javítás az L.S.P. által szárnyaltatott Rebels: Prison Escape-hez. Ha így nem ismerős a név, elárulom, hogy hívták régen: Escape from Alcatraz. Ez a patch a 2-es pályán végez egy javítást, ahol eddig próblémákba ütközhettünk... Ezt feltétlen érdemes föltenni, ha valaki rendelkezik a játékkal. Klikk!

    Singles @ GC

    Hír | 2003.08.23 17:29

    Mikor először megtudtam, hogy készül a Singles, rögtön felötlött bennem, hogy mi a fenének csinálnak egy újabb Sims klónt? Persze a válasz egyszerű... degeszre keresheti vele magát a kiadó. Persze ezek csak a tervek, és bár 98%-ban a Sims egyes epizódjainak legjobb tulajdonságain alapszik a játék, mégis más szemszögből vizsgálja a szimulációt... A kicsit korai verzión is remekül látszott, hogy akárcsak a Sims-ben, rengeteg lehetőségünk lesz, habár ezen érdekességeket egy szimpla Sims kiegbe is bele lehetett volna passzírozni. Az biztos, hogy a Sims rajongók egy újabb színfolttal bővíthetik amúgy sem szürke "felhozatalukat".

    Worms 3D @ GC

    Hír | 2003.08.22 17:20

    A VÁÁÁÁÁ kategória következő, igen kiemelkedő képviselője a Team 17 háza tájáról származik. A Worms játékokat szerintem mindannyian ismeritek, és bár legutóbbi változata nemes egyszerűséggel szégyenfoltot vetett a méltó elődökre, a 3D-s változata valami hihetetlen fergeteges lett. Sokkal többet lehet rajtuk röhögni, főleg az egyes fegyvertípusokon. Sajnos még mindig eléggé homályos a megjelenési ideje, de a csapat igyekszik befejezni minden egyes modult karácsony előttig. Mit mondjak, elég szép zárása lenne ez a 2003-as esztendőnek.

    Késne a Half-Life 2?

    Hír | 2003.07.08 09:17

    Annak ellenére, hogy eleddig sziklaszilárdan hihettünk a Half-Life 2 szeptember 30-ai megjelenésében, az Amazon kicsit megrezgette azt a bizonyos lécet... Az ő infóik szerint csak december 15-én lát napvilágot a game. Egyelőre hivatalosan még nem erősítették meg, de nem is cáfolták. Majd meglátjuk mi lesz.

    [DEMO] Dark Fall

    Hír | 2003.06.27 11:35

    Megérkezett a Dark Fall demója. Ebben a kalandjátékban rengeteg rejtvény vár megoldásra. Most, ebben a 18 megás csomagba, belezsúfolták a játék apraját (nem, nem a nagyját), így teljes egészében ráérezhetünk a majdani játék hangulatára. A demót innen tölthetitek le.

    [PATCH] Colin3 demó

    Hír | 2003.06.04 14:42

    Igen, jól olvastad, ez a ragtapasz a Colin McRae Rally 3 c. játék demóját foltozza. Eléggé siethettek a demó összedobásával, ha annyi hiba maradt benne, amit csak ezzel a majd' 24(!) megás csomaggal tudnak orvosolni... De valójában csak felturbózták a teljes játék verziószámára, magyarul optimalizálták. Ja, ha le is szeretnéd tölteni, erre tessék! ;)

    Késik a Duality

    Hír | 2003.05.30 07:28

    Már "hosszú ideje" alig hallhattunk játékhalasztásról. Úgy tűnik, hogy újra kezd "rendeződni" a helyzet és az E3 után rájöttek a kiadók, hogy van még mit foltozgatni portékáikon. Ezúttal a Duality című akció-kaland-szerepjáték érkezését hárították kicsikét. Sőt, nem is annyira kicsikét, hiszen az idei nyári megjelenés beláthatatlan mértékkel tolódott. Csak annyit tudunk, hogy valamikor 2004-benérkezik. Reméljük a legjobbakat. A játék honlapján további infókat találhatsz a projektről.

    'Reggelt...

    Hír | 2003.05.28 08:17

    Napsugarast mindenkinek. Az utóbbi időben kicsit elharapódzottak az indulatok az NVIDIA vs. Futuremark meccsében. A megmérettetéshez a minap csatlakozott az ATI is, mely ugyan csak minimálisat, mégis csalt. Nem tudom, hogy kinek melyik "oldal" a szimpatikusabb, de szerintem ez nagyon csúnya foltott ejtett mindkét cég életében. Akkor mégis kérdem én. Milyen programmal teszteljünk? Hogyan tudjuk meg, hogy valójában mire képes a hardverünk? Hihetetlen, hogy ilyen kicsinyes két ekkora cég, és sajnálatos, hogy mindketten bármit megtesznek a siker érdekében. Nah, de tegyük félre az indulatokat, lássuk a viccet:

    - Mit keres a szőke nő a banánban? - Az elemeket.

    [MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

    Hír | 2003.05.16 11:19

    NAHMÁÁÁÁÁR :D Végre kijött az első kettő valamire való S.T.A.L.K.E.R. videjócska. Nos, ahogy azt már a korábbi képeknél is láthattuk, nagyon jól néz ki, viszont azért van még mit foltozgatni rajta. Az AI a fejlesztők elmondása szerint még nincs benne a buildben, szóval nem kell meglepődni a videón fellelhető bamba tekikatonákon. Egyébként úgy érzem, hogy a három nagy rivális FPS (Doom III, Half-Life 2, S.T.A.L.K.E.R.) mindegyike külön stílust képvisel, és ennek köszönhetően mindegyik nagyot fog ütni! Akkor nincs más hátra... BONCSAD TŐCCSED! :D

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)