Képvihar délutánra!
Monitor, monitor mondd meg nékem, melyik a legszebb játék a jövőben... :)
Monitor, monitor mondd meg nékem, melyik a legszebb játék a jövőben... :)
Nem is kérdés, hogy ma mely játékot szemeltem ki... Kitaláljátok? Hát persze, hogy a:
A Cenega után a Codemasters is elárulta, hogy mely alkotásait prezentálja majd az idei E3-as játékkiállításon. Lássuk csak: kint lesz a Dragon Empires, az IndyCar Series, a Battlefield Command, és minden valószínüség szerint a Colin McRae Rally 3... ez persze csak a PC-s felhozatal.
Amint láthatjátok még a reggeli vihar is elég szigorúra sikeredett. Ha ezek között nem talál mindenki legalább egy kedvérevalót... hááááát :D
Az NPDTechworld legfrissebb felmérései szerint a lent említett játékok fogytak legjobban időszámításunk szerint januárban... bizonyosan nem kell említenem, hogy ez Amerikára értendő - ez talán egyértelmű egyes helyezésekből (pl. a 8-as :D) 1. Sim City 4 - Electronic Arts 2. The Sims Deluxe - Electronic Arts 3. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 4. Zoo Tycoon - Microsoft 5. Harry Potter 2 - Electronic Arts 6. Roller Coaster Tycoon 2 - Infogrames Entertainment 7. MS Age Of Mythology - Microsoft 8. Sponge Bob Square Pants - THQ 9. Roller Coaster Tycoon - Infogrames Entertainment 10. Warcraft III - Vivendi Universal Publishing 11. Battlefield 1942 - Electronic Arts 12. Medal Of Honor: AA Spearhead- Electronic Arts 13. Zoo Tycoon: Marine Mania - Microsoft 14. The Sims: Vacation - Electronic Arts 15. The Sims Online - Electronic Arts 16. Medal Of Honor: AA - Electronic Arts 17. Age Of Empires 2 - Microsoft 18. James Bond 007: Nightfire - Electronic Arts 19. The Sims: Hot Date - Electronic Arts 20. Lego Racers 2 - Lego Media
Valszeg most szombat délelőtt sokan csak ezekben a percekben ébredeztek... esetleg már a reggeli is készen van :) Ha nincs, akkor még van időtök egy kis KÉPlékeny előételhez :D
Az Activision a mai napon egy újabb RTS játékkal rukkolt elő, ezúttal a Stainless Steel Studios háza tájáról. Ez lényegében a szépséges lovagkortól napjainkig fogja át a történelmet. Részt veszünk majd rengeteg csatában, többek között a második világháborúban is. Amint többet is megtudok a nem kicsit Empire Earth beütésű alkotásból, azonnal jelentem!
Néhány perce futott be a levelesládámba a legfrissebb amerikai eladási lista (a január 25-ével záródó hétről). Az előző adatok óta, a változatosság kedvéért, szinte semmit sem módosult... 1. Sim City 4 - Electronic Arts 2. The Sims Deluxe - Electronic Arts 3. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 4. MS Zoo Tycoon - Microsoft 5. Warcraft III - Vivendi Universal Publishing 6. MS Age Of Mythology - Microsoft 7. Roller Coaster Tycoon 2 - Infogrames Entertainment 8. MS Age Of Empires 2: Age of Kings - Microsoft 9. Harry Potter 2 - Electronic Arts 10. Battlefield 1942 - Electronic Arts
A mai adag felettébb érdekfeszítő. Van mit szezgetni... erre tessék:
Itt hozom az esti képeket. Akár hiszitek, akár nem, ezúttal is a Dragon Empires-t emelem ki a tömegből. Lehetséges, hogy erre egyébként mostanában egyre több lesz az esély :D
A mai felhozatal egyszerűen frenetikusra sikeredett! Amint láthatjátok van miből választani, és el kell mondjam, hogy mindegyik minőségi alkotás lesz! Közülük is kiemelném a Dragon Empires-t, mely egyszerűen hihetetlen grafikai megvalósítást tanusít!!!
Egy érdekes kis vállalkozásba fogott a Codemasters. Úgy tűnik ugyanis, hogy ezúttal mi magunk dönthetjük el, hogy készülő Dragon Empires című játékuknak melyik legyen a dobozképe. Szerintem jópofa és, ha már fáradoztak a megalkotásukkal, szerintm tartozunk annyival, hogy ellátogatunk ide!
Szent este közeledtével a játékfejlesztők és a weboldalak szerkesztői is kicsit leengedtek... ennek köszönhetően ismét egy elég visszafogott felhozatal köszönt minket... de ez legalább a "miénk" :D
Az aktuális felhozatal elég bőkezűre sikeredett! Kiemelném, a hazai fejlesztésű űr-stratégia, az Imperium Galactica III képecskéit, de azért ezek a bizonyos Dragon Empires nyálcsorgatók se rosszak...
Egy szépséges képviharral folytatom szokásos napi beköszöntőmet. Van egy olyan érzésem, hogy ez a bizonyos Dragon Empires sokak kedvence lehet...
Szombat reggelhez képest elég szép felhozatalt sikerült össze-cibálni nektek :D Jó nézelődést mindnekinek!
Úgy tűnik, hogy a játékfejlesztőknek agyára ment a sávszélesség mánia. Az Age of Empires nem kicsi, mindösszesen 353MB-os demója után ezúttal a Take 2 nemrégiben megjelent alkotásának a Mafia-nak a demóját köszönthetjük. Ennek mérete szintén elég tetemes, hiszen valamivel nagyobb, mint 240MB. Ha teheted, feltétlenül töltsd le, mert azért megéri kipróbálni!
A Codemasters sajnálattal jelentette, hogy készülő MMORPG játékuk, a Dragon Empires bétatesztelése némileg eltolódott. Egészen pontosan 2003 májusa körül kerül rá sor. Ez sajna azt is jelenti, hogy a végleges játék is késik egy csöppet :( Ha érdekel a játék, katt ide!
A Codemasters, a Colin 3 után, készülő MMORPG alkotásáról, a Dragon Empires-ről is kiadott egy újabb animot! Ezt is érdemes megtekinteni, hiszen szintén egy ígéretes alkotásról van szó. Ha úgy érzed, hogy megszemlélnéd, feltétlenül kattanj el ide!
A Sierra megosztotta a Fileplanet csapatával, a nemrégiben elkészült, Casino Empires nevezetű manager játékának a demóját! Ezt egyelőre még nem sikerült lerántani (kicsit sokat kell várni a Fileplanet-re), de amint lehetséges, feldobom a szerverünkre! Addigis, ha próbálkozni szeretnél, itt a te linked! Ha előbb meg szeretnél vele ismerkedni, kattanj ide!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)