'Reggelt! 2009. 09. 14.
Csak nem hétfő megint? Ráadásul az eső is esik. Nem is tudom miért keltem fel egyáltalán. Az is lehet, hogy a viccek után visszafekszem...
Csak nem hétfő megint? Ráadásul az eső is esik. Nem is tudom miért keltem fel egyáltalán. Az is lehet, hogy a viccek után visszafekszem...
MIndig is kedveltem, amikor a fejlesztők magyarázzák, miért is jó az ő játékukkal játszani.
Az idei év egyik legnagyobb meglepetését tesztelte mazur, és Flatline.
Ez a vasárnap is eltelt - rövidebb volt, mint amilyet akartam volna - majd jövő vasárnap pihenek ehelyett a nap helyett is.
Pontosan negyven évvel ezelőtt tesztelték először sikeresen az internet előfutáraként kikiáltott hálózatot, mely kezdetleges adatforgalomra volt képes.
Megérkeztek az első képek a mérsékelten sikeres Ninety-Nine Nights folytatásáról.
Már előző filmjeivel is felkeltette figyelmeteket a Cities XL, az MMO "Sim City" játék.
Most már annak sem kell CS nélkül maradnia, akinek nincs a gépére feltelepítve...
Az októberben érkező Dj Hero, a sorozattól megszokott módon, ismert művészeket is "vendégszerepeltet".
Jó reggelt, és szép napot kívánok mindenkinek! Remélem, jól boldogultok a folytatódó kánikulában is, miután épségben átvészeltétek a szigetelés viszontagságait.
Itt a hétvége, ismételten akciózik a Valve. Még jó, hogy nem korlátozottak a készletek.
Veszélybe került az ismételten kiadó nélkül maradt Field Ops megjelenése.
Az EASport munkatársai megtippelték a Madden NFL 10 segítségével, hogy mi fog történni az elkövetkező NFL szezon alapszakaszában.
Itt ott viharral, máshol jégveréssel, de eltelt ez a nap is. Nálunk meg csak a födémet fúrták át...
Ma ilyen baráti nap van, kiváló barátaink, a mafia2.hu készítői nem kímélték magukat - szerzik az infókat.
Eltelt ez a hét is, beléptünk az augusztusba, és térdig benne járunk. De lassan aludni is kell...
A Warner Bros. Interactive feltett szándéka videójátékot készíteni a számos országban népszerű valóságshowból.
A Kalypso Media nyilvánosságra hozta, milyen vas szükségeltetik a Tropico 3 futtatásához.
Majd' négy év után a The Matrix Online üzemeltetői lelövik a szervereket, ennyi volt, vége.
Az Obsidian Entertainment késő ősszel érkező szerepjátékában kiemelten fontos szereppel bírnak a menedékek.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)