Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 442

[PATCH] Far Cry

Hír | 2004.07.21 18:28

Megérkezett végre az 1.2-es Far Cry javítás! Azt tudtuk, hogy volt vele egy "kis" gond, mert többször is elhalasztották, de végre megérkezett. A változások listáját itt, míg a 65 megás foltozókészletet itt találjátok. Nem kell megijedni, nem volt ilyen bugos, csak egy kicsit kompatibilisebbé tették a mostani csúcskártyákhoz, meg ilyesmi. Update: Sajna nem teljesen jó a patch, úgyhogy leszedtük a szerverről. Amint lesz jó, ismét felkerül!

Megveszik a Lionheadet?

Hír | 2004.07.02 18:55

Sose lehet tudni. Egyes értesülések szerint három játékkiadó óriás is feni a Lionhead Studios-ra a fogát: Activision, Eidos és a Microsoft is. Ezek közül az Eidos azonban azonnal cáfolta ezt a pletykát, minek következtében sokkal esélyesebb a másik kettő. Annál is inkább, mert a stúdió jelenleg fejlesztés alatt álló játékaiból kettőt a Microsoft, míg egyet az Activision bitorol, így lehet valami alapja a vásárlási szándéknak. Bár szerintem ez majd akkor dől el, ha pénzügyileg sikeresek lettek a játékok. De akkor meg már késő? :D

ElGAZoltak a harcban!

Hír | 2004.05.29 13:59

Bizony, az orosz GAZ még mindig a menő járgányok színvilágát erősíti. Jelen esetben például a GMX Media egyik közkedvelt témájának, a háborús FPS-eknek egyik "üde" színfoltja. A Specnaz című játékban a szemlélődők valószínűleg inkább azt favorizálják, hogy egy szépen lemodellezett járgány mellé ugyanilyen jól meglakotott fegyver és emberalak társul, ám nekem akkor is fájó pont a fűcsomók -ha lehet annak nevezni- drabális rusnyasága. Sebaj, kárpótol majd engem a sok szép pálmafa :)

'Reggelt!

Hír | 2004.05.19 09:36

Halihó! Itt vagyunk ám, csak kicsit bealudtam a hajnali lefekvésem miatt. Amit igencsak szégyellek, mert jött némi igen zúzós matéria, amit máris megosztok Veletek!! Addig is boldog névnapot minden Milánnak és Ivónak és GS4eva!

Egyetemi városban szobát keres az új diák. - Itt korábban egy híres kémiaprofesszor lakott - mutatja büszkén a tulajdonos. A diák körülnéz, és egy nagy fekete foltot lát meg a mennyezeten. - És az ott fönnt valamelyik kísérletének a nyoma? - Nem, az maga a professzor.

[PATCH] ToCA Race Driver 2

Hír | 2004.05.18 06:39

Codemasters bácsi beindult. Sok dolog bizonyítja ezt, többek között az a tény is, hogy megérkezett az első, hivatalos patch a ToCA Race Driver 2-höz. Ahogyan azt Gilberto barátunk írta, "...nyáron majd játszunk a Toca2-vel." :) Azt hiszem igaza van, mert amíg megérkeznek az igazi nagyágyúk, remek szórakozást nyújt majd. Legfőbbképpen, hogy van egy szép javításunk, mely a tükröket kifoltozza, a pilótánk nyakát ellazítja (ezentúl jobbra és balra is tud nézni), valamint például a kormányzáson is módosít. Erre tessék!

Bet On Soldier

Hír | 2004.05.12 14:41

A Digital Jesters elárulta a nagynépnek, hogy a Bet On Soldier jogai szárnyra keltek, és már csak azt várják, hogy az FPS-t kiadják. No, ez nekünk nagyon jó lesz, az egyetlen "rossz" folt az egészben, hogy erre sajnos 2005-ig várnunk kell. Addig is azonban gondoskodtak néhány képről, melyeket erre találtok! A játék Rambója a hamarosan üzembe kerülő honalpon feszít!

Alien versus Predator?!

Hír | 2004.05.10 07:53

A Bluesnews volt olyan keves, és felfülelt egy fontos információra. Egy magazin hasábjain időről időre szó esik a közelgő játékokról. Bár anno az illetékesek cáfolták, hogy a filmből készülne bármi féle játék-anyag, most mégis úgy tűnik, lesz valami (nagyon reméljük!). Itt megleshetitek a papírszeletet, melyen szó esik nyálkás barátaink PC-s eljöveteléről!

[PATCH] Conan

Hír | 2004.05.02 09:30

Conan, kedves barbárunk ruhája megint foltozni valót rejt magában. Szegény még most sem tökéletes a gonosz seregek ellen, így a TDK és a Cauldron úgy döntött, hogy feljavítja őt 1.03-as verzióra. Videó és AI javítás egyaránt történik a játékban, sok más kellemes dolog mellett. A 8 megás csomagért ide fáradjatok!

[PATCH] H&D 2 MP Demó

Hír | 2004.04.22 07:22

A Take 2 már a demóit is javítgatja. Ezek szerint elég nagy népszerűségnek örvendhet. Most a Hidden & Dangerous 2 multiplayer demója járt így, ugyanis ezen kis ötmegás patch letöltése, valamint felapplikálása után a program 1.5-ös verzióra kerekedik. Egyébként a standalone szervert is megfoltozták egy kicsit.

Richard Burns Rally az életben

Hír | 2004.04.20 20:49

Nem igazán lehet egy rövid címbe belesűríteni, hogy miről van szó. A lényeg, hogy a Richard Burns Rally nem csak PC-n és konzolokon mutogatja magát, hanem az életben is, egész pontosan saját maga szakterületén. Április 24-én, a Gateshead mellett megrendezésre kerülő Pirelli International Rallyt igyekszik szponzorálni az SCi. Az egyik gyorsasági szakasz ugyanis ezt a nevet viseli majd: Richard Burns Rally Game Stage. A rendezvényt népszerűsítő röplapokon, tájékoztatókon, illetve műsorfüzeteken is helyet kap majd a szimulátor érdekességeinek fantasztikuma. Érdekesnek ígérkezik a rali, már csak a helyi körülmények és a pálya adottságai miatt is. Jó alkalom lehet ez az esetleges foltok betapasztására a fejlesztő csapatnak. A BH-s srácok emilt várnak attól a szerencséstől, aki kilátogat. Tehát aki eljut a helyszínre az írjon bátran ide!

Gore II testközelben

Hír | 2004.04.04 14:01

Még 2002 derekán jelent meg a 4D Rulers FPS fejlesztése, a Gore. Kissé brutálisra, de igen emlékezetesre sikerült. Sajnos nem lett átütő siker, de szerencsére a csapat nem adta fel. Sokat dolgoztak AMP II-es enginejükön, melyből hamarosan teljes formát ölt a Gore II. Az első képeken azért még látszik, hogy van még mit toldozni-foltozni, de ebből még bármi lehet...

Késik a Longhorn beta

Hír | 2004.04.04 13:49

Az eredeti tervek szerint úgy volt, hogy már idén, valamikor karácsony környékén beta állapotba kerül a Microsoft következő generációs operációs rendszere, a Longhorn. Mostmár biztos, hogy ezt eltolták, hiszen néhány dolgot fontosabbnak tartanak a szoftver fejlesztői. Úgy tűnik, hogy inkább a Windows XP biztonsági réseit foltozgatják, hiszen napról-napra újabb hibákra derül fény. Végülis szerintem ez nem is olyan rossz. Inkább később legyen, de sokkal jobb, mint az eddigi rendszerek :)

BG 3 + NWN 2?!

Hír | 2004.04.03 09:17

Habár az illetékesek már elég alaposan megcáfolták azt, hogy készülne Baldur's Gate 3, vagy Newerwinter Nights 2, most önmagukat is sikerült. Az Atari Grok néven dolgozó kollégája elfüllentett egy-két fontos dolgot, mégpedig, hogy a szem előtt lévő fejlesztéseikbe oda tette az ezen sorok elején szereplő kettőst is! "...Huge titles on the horizon: RCT3 NWN2 BG3 Forgotten Realms: Demon Stone Driver 3 And, several others. ..." Valószínűleg nem áprilisi tréfa volt... Aki kíváncsi, az ide látogasson! Thanks RPGDot!

[PATCH] Call of Duty

Hír | 2004.03.23 10:13

Az Activision-ös bratyók úgy gondolták, hogy oly hosszú fejlesztés után végre kiadják a Call of Duty legújabb, v1.3-as javítását. A foltozáson kívül több érdekesség is belekerült, úgymint például két új multiplayer páya is. Érdekességképpen megemlíteném, hogy a korábban beígért Punkbuster anti-csalás védelem csak egy későbbi patchbe kerül bele... Ha valakit így is érdekel, innen le tudja tölteni.

[PATCH] XIII

Hír | 2004.03.13 06:16

Szeretnek ezek a kiadók éjjel is dolgozni :) Hát persze, hogy az időeltolódás miatt. Szóval megérkezett a XIII legújabb, 1.1-es javítása. Legújabb és eleddig egyetlen, talán ezért is ilyen impozáns, 35 megás méretű a szentem. Az Activision emberkéi pedig bejelentették, hogy egy héten belül várható a Call of Duty 1.3-as foltozókészlete. Hurrá! Nem győzzük kivárni... :)

[PATCH] Celtic Kings

Hír | 2004.03.05 06:35

Megérkezett az 1.16-os javító csomag a Celtic Kings: Rage of War-hoz. A változásokat megtaláljátok a patch közelében lévő iratokban, annyit azonban előre is érdemes tudni, hogy ehhez legalább 1.10-es patch kell. Azaz akinek ennél régebbi van, ahhoz, hogy föltegye az 1.16-ost először az 1.10-est szükségeltetik. Minden mást és a linkeket is megtaláljátok: itt.

Bezár az Origin!

Hír | 2004.02.26 19:52

Az Electronic Arts minap még cáfolta, ma már beismeri: tényleg bezárják az Austinban lévő irodájukat, ahol eddig az Origin csapat székelt. Minden dolgozónak felajánlanak egy állást az EA kaliforniai stúdiójában, ahol tovább tudnak munkálkodni a 2 Ultima játékon. Akik nem költöznek át, azoknak búcsút int a cég, és postázza a végkielégítésüket. Ez már végleges, nem fogják holnap bejelenteni, hogy "bocs fiúk, csak vicceltünk, maradtok ahol vagytok".

[DEMO] Gangland

Hír | 2004.02.20 21:54

Megérkezett a Gangland demója, melybe 3 missziót zsúfoltak a készítők. Az első egyszerű, leginkább a játék irányítását tesztelgethetjük benne. A másodikban az elveszett ku... khm… utcalányokat kell felkutatnunk, végül a harmadikban Big Mamma leteszteli minden eddig megszerzett tudásunkat. Mivel közeli a teljes verzió megjelenése (Március 3), mindenképp érdemes kipróbálni a demót, amit innen le is tölthettek.

[DEMO] Chrome

Hír | 2004.02.18 21:55

Nagy ujjongást kérek mindenkitől! Megérkezett a Chrome 3. demója! Ha így folytatják, akkor lassacskán az egész játékot kirakhatjuk belőlük.... A mostani „MP Demo 2004” nevet kapta, és az 5 legesjobb multis pályát zsúfolták bele, a mintegy 265 megába. Letölteni innen tudjátok. Azok se búsuljanak, akik már bezsákmányolták a teljes verziót, inkább töltsék le az 1.2.0.0-ás petchet, mely nemrég érkezett. Rengeteg újdonságot rejt a 43,3 megányi javítás, innen le is szedhetitek.

[PATCH] Massive Assault

Hír | 2004.02.16 19:12

Előkerült egy újabb foltozókészlet ehhez a körökre osztott stratégiai játékhoz. Ezt feltelepítve elérhetővé válik egy "durva" beújítás. Helyet kapott ugyanis egy úgynevezett Pontállás-jelző Rendszer (röviden Scoring System), amely a szingli módban aszerint változik, hogy hány küldetést milyen színvonalon teljesített a kedves játékos. Természetesen a szokásos bogárinvázió megfékezését is szolgálja a javítás, amellett, hogy talán még picit fel is gyorsítja a játékmenetet. Ugyan ki tudhatja? Hát például aki letölti.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)