Új Ati driver
A Radeon tulajdonosok újra örülhetnek pár plusz FPS-nek a kedvenc játékukban, hiszen kijött az új 5.6-os verziószámú Catalyst, minek segítségével még több erőt tudunk kisajtolni a videókártyánkból.Erre parancsoljatok.
A Radeon tulajdonosok újra örülhetnek pár plusz FPS-nek a kedvenc játékukban, hiszen kijött az új 5.6-os verziószámú Catalyst, minek segítségével még több erőt tudunk kisajtolni a videókártyánkból.Erre parancsoljatok.
A Paradox kiadta a legelső patchet a kedvenc kis stratégiájához, a Hearts of Iron 2-höz. Az 1.1-es javítás feltuningolja a kezelőfelületet, javít egy pár hibát játék közben, módosítja az AI-t, támogatást ad a modoknak, valamint még sok más kellő dolgot épít be a játékba. Ezen az oldalon megtaláljátok magát a tapaszt, emellett egy hosszú listát a pontos javításokról.
Hát igen, a tekintély, ugye :) Csak emlegetnem kellett, hogy nem ártana egy S.T.A.L.K.E.R demó, a fiúk máris azon nyomban munkához láttak, mert (rettentő okosan) realizálták, hogy ha nem adnak valamit, akkor a felbőszült GS-olvasók fogják a nagypapa kedvenc kaszáját, kiegyenesítik, és lesz nemulass! No persze, ennyi idő alatt demót faragni lehetetlen, de azért igyekeznek kedveskedni, szóval nyugi srácok :) A megértésért cserébe pedig mit hozok Nektek? FanSite kit! Sőt, tovább ragozom: FanSite Kit #2! Aztaaa!
Tagadhatatlan, hogy az MMO-k korát éljük. Everquest 2, Lineage 2, hogy a kedvencemet ne is említsem :) Aztán van még egy ilyen szuperhősős gonoszok ellen harcolós internetes szerepjáték is, közismertebb nevén a City of Heroes. Megjelenés sincs már olyan messze, a legkülönfélébb akcióhősök ugyanis február negyedikén szabadulnak kontinensünkre. Természetesen nem ingyen, a havi 12.99 ejurót keményen le kell majd csengetni. Ezen kívül persze vannak más díjcsomagok (három hónap, fél év, ilyesmi), ezekről bővebben itt.
Aki épp nem a GameStar Lanparty-n csücsül, (hiba!) annak tálalnám most ezt a toplistát, amely azt tükrözi hogy mely gameket vásárolták a legtöbben Angliában. Némelyeknek talán csalódást jelenthet, hogy a Half Life-ot immár a Simsen, ás a BfME-n kívül a Football Manager 2005 is megelőzte...íme a többi helyezett: 1. The Sims 2 2. Battle for Middle-Earth 3. Football Manager 2005 4. Half-Life 2 5. Medal of Honor: Pacific Assault 6. Rome: Total War 7. Rollercoaster Tycoon 3 8. Zoo Tycoon 2 9. Need for Speed Underground 2 10. Sid Meier's Pirates!
A The Sims 2 hivatalos honlapjának fórumján megjelent üzenetek szerint a játékhoz hamarosan javítást adnak ki az EA Games háza-tájáról. A rajongók tehát lassan készíthetik a letöltődroidot, hamarosan javítás közeleg a kedvencükhöz.
Szép jó reggelt. A hét utolsó munkanapjára ébredhetett az, akinek ma ilyen korán fel kellett kelni. A tegnapi nap bőséges demóhulláma után nem tudni ma milyen lesz a sütemény, ma reggel a Tribes rajongók örvendhetnek majd a kedvencükhöz kiadott "nemmondommegmi" miatt :).
| A szobafestő először viszi a tanoncát munkára. - Fesd be az ablakokat. A segéd félóra múlva jön. - Kész! Kezdhetem a kereteket?? Az építkezésen a főnök már 10 perce nézi az egyik munkást. -Te, Pisti, mit keresel? -Egy fél méter átmérőjű és kb. fél méter magas betondarabot. Erre 20 munkás kezdi el keresni. Fél órát keresgélnek, mire Pisti megszólal: -Na, mindegy. Hagyjátok fiúk, majd leülök erre a gerendára. |
Ati tulajok, örüljetek! Itt a kedvenc videókártyátok legújabb meghajtóprogramja. A driver stílusosan a 4.8 nevet kapta, de gondolom, inkább a gép teljesítményében okozott hatásaira kíváncsi mindenki. Nem is szaporítom a szót, katt!
A tegnapi Vampire: The Masquerade - Bloodlines videóbemutató folytatása is megérkezett és jó hír, hogy még három ugyanilyet tartogatnak ezen az oldalon az elkövetkezendő néhány napra. Szóval ezt a linket addig érdemes a Kedvencek közé helyezni :) A mai bemutató középpontjában Fat Larry áll. Lessétek figyelemmel a fegyvercsempész szövegelését :)
Nagyon szeretem, amikor a kedvenc jövőbeni játékaimból nap, mint nap érkeznek újabb nyalánkságok. Ezúttal az idei E3-on mutogatott Need for Speed: Underground 2 videót sikerült megszerezni, mely, hogy is mondjam csak... igen egyedi hangvételű :) Nem mondok róla semmit, mert azonnal lelőném a poént, szerintem szedjétek le, nem olyan nagy. Íme:
Az időjárás szélsőségeivel úgy tűnik a játékipar is lépést szeretne tartani. Vagy talán összebeszéltek a fejlesztők, hogy mindenkinek most sikerült kiadnia kedvenc játékához a javítását? Az alábbi listát tekintve valami ilyesmi gondolatok fogalmazódtak meg bennem... :)
Kis hazánk egyik legsikeresebb fejlesztőcsapata a Digital Reality új, lelkes arcokat keres Budapesten. A következő pozíciók várnak betöltésre:
A manager játékok hatalmas sorába immáron a jégkorong is bekerült. A JoWood jóvoltából idén év vége fele már betelhetünk az Icehockey Manager 2005 nyújtotta örömökkel. Amit biztosan nyújtani fog: rengeteg liga és még több csapat. Aki eme jeges sport megszállottja annak biztosan örül, hogy pátyolgathatja majd a kedvenc csapatát.
Van akinek a snapszli, van akinek a Magic the Gathering a kedvenc kártyajátéka. Az utóbbiak örülhetnek, hiszen a Battlegrounds tovább javul a patch által, amit innen tölthettek le. Nem mondom, hogy nehogy a pad alatt játszatok vele, ez a veszély (sajnos) senkit sem fenyeget.
Elég vegyes felvágottat sikerült összeállítanom. Remélhetőleg mindenki megtalálja a kedvencét és jóízűt falatozik majdan belőle :)
Így éjnek évadján egyik kedvenc elfoglaltságom, hogy hírezgetés és netezés közben zenéket hallgatok. Legjobban azokat szeretem, amikbe nem is énekelnek bele. Ezek közül is a játékzenék a kedvenckéim :) De elég már a fokozásból... lényeg, hogy ezen az oldalon találhattok két számot a hamarosan elkészülő Celtic Kings: The Punic Wars-ból.
Bizonyára mindenki megszokta, hogy mi is 8-9 körül kelünk életre szombaton, és azt is, hogy aludhattok, ameddig jól esik... Kitolás ez a nap, akármit mondanak. :D Nade vagy vigyetek egy gépet magatokkal és figyeljétek a GameStar Online-t, vagy vegyétek magatokhoz a kedvenc lapotok legújabb számát. :)
| Egy nő bemegy a patikába és mérget kér a patikustól. -Asszonyom, miért van szüksége a méregre? -Megölöm a férjemet. -Nem adhatok el Önnek mérget azért, hogy megöljön vele valakit! A nő erre kitesz egy fotót a pultra, mely egy férfit és egy nőt ábrázol félreérthetetlen helyzetben. A férfi a nő férje, míg a nő a patikus felesége... A patikus felemeli a fotót és rábólint: -Elnézést kérek, nem tudtam, hogy van receptje! |
A kedvenc kis "óriás tamagochinkank" már nagyban készül a második része. És hogy ez miért olyan nagyon jó? Szerintem ezt a kérdést csak azok teszik fel magukban, akik nem találkoztak az első résszel. Akik viszont igen, azok gondolom, most nagyon várják a linket a letöltéshez. Sajnos nagyon silány minőségű...no de a lionsurce jóvoltából azért megnézhetjük! Két részre van szedve, az első részt itt, míg a másodikat itt lelitek.
Prince of Persia 3 @ GCRégi ismerősünk, a már mobiltelefonokon is hódító Prince of Persia legújabb buildje is jelen volt a Ubi Soft standján. Mindjárt rá is vetettük magunkat, hogy megvizsgáljuk a kérdést. Irányíthatóságában sajnálatos módon egyáltalán nem emlékeztet az elődökre (ezt főleg a 3D-nek köszönhetjük), de szerintem viszonylag kevés játék után hozzá lehet szokni. A grafika valóban varázslatos, méltán nyerhetne akár egy díjat is ezen a téren. Az előző részek rajongóinak sok rági elem hiányozni fog, de az biztos, hogy nagyon sok játékosnak a kedvencévé válik majd.
Csak úgy süvít, de most akkor is háttérbe szorul :) Megpróbálunk mindent összesűríteni, hisz tegnap is annyi hír volt, hogy nem fért ki a főoldalra ;) De mikor épp nincs semmi új, érdemes átböngészni a kedvenceidet!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)