[MOVIE] Splinter Cell Double Agent HQ
Sam Fisher barátunk hamarosan visszatér mint kettősügynök.
[MOVIE] Splinter Cell Double Agent HQSam Fisher barátunk hamarosan visszatér mint kettősügynök.
Megérkezett a Just Cause című harmadik személyű akciójáték legújabb videobemutatója. A történetet már nagyjából ismerjük: egy Rico Rodriguez nevű CIA ügynököt alakítunk, s feladatunk San Esperito kormányának megbuktatása lesz. Sőt, azt is tudjuk, hogy valószínűleg a jövő héten demó érkezik a játékból. Egyébként az új videóban pont a háttértörténetet járják körül egy kicsit - nagyjából bele is fér egy percbe :)
A Just Cause című harmadik személyű akciójátékban egy Rico Rodriguez nevű CIA ügynököt alakítunk, s feladatunk San Esperito kormányának megbuktatása lesz. Persze mindez a szokásostól igencsak eltérő körülmények között valósulhat meg. A dél-amerikai környezet pedig tovább fokozza az életérzést. Nos, a játékhoz augusztus 24-én érkezik egy Xbox 360-as demó - a PC-s kipróbálható verzió pedig az ezt követő néhány napban válik elérhetővé, vagyis nyugodtan mondhatjuk, hogy augusztus végén. Kifejezetten jó hír, hogy a demóban egy olyan új szigeten játszhatunk majd, ami a teljes játékba nem került bele!
Az Eidos újabb trailert adott ki a Just Cause című akció/kalandjátékából, mely szám szerint már az ötödik. A játékban egy különleges katonát alakítunk, melynek erőit az USA titkos kormányügynöksége visszahívja, amely San Esperito korrupt kormányát akarja megdönteni. A megszerzett információk alapján a Dél-Amerikában található államnak rengeteg fegyvere van, mellyel totális pusztítást idézhet elő. A mi feladatunk ezen fegyverek hatástalanítása, hogy megóvjuk a világ békéjét. A játékban több, mint 250.000 hektárnyi terület járható be, igénybevehető több mint 100 különféle jármű egy óriási, gyönyörű világban. Az érdeklődők innen tölthetik a legfrissebb filmet.
Az Anaconda bejelentette, hogy a Sabotage című akció/lopakodós játéka az idei Games Conventionön kipróbálható lesz bárki által. A játék fő karaktere egy bizonyos Violette Summer, forradalmi eszméket követő MI6-os ügynök, akit nem mellesleg a valóságban is élő Violette Szaboról mintáztak, feladatunk pedig a különböző német erők felmorzsolása, szabotálás, magas rangú tisztek likvidálás és hasonlók. A játékban majd megtalálhatók lesznek a leggyönyörűbb effektek, miközben szépen csendben kell feladatainkat elvégezni, ügyelve rá, hogy titokban maradjon ténykedésünk, azonban fegyverekhez is hozzájuthatunk, ám ezek használata nem mindig a legcélravezetőbb. A játék német nyelvű területeken még idén év végén megjelenik, míg a világ egyéb pontjain 2007 januárjában.
A DIRT: Origin of the Species egy külső nézetű akciódús kalandjáték, melyben keveredve találjuk meg a telekinézis képességét és a különböző fegyverek armadáját, amikkel különböző mutánsok ellen kell küzdenünk. A játékos Dirt bőrébe bújhat, aki egy tizenéves leányzó, különös képességeire lesz figyelmes, melyek segítségére lesznek, hogy megmentse az emberiséget, az ártatlanokat, mielőtt a kormány és a mindenféle titkos ügynökök elhallgattatnák a világot. Na már most ennek a játéknak ismertették, hogy mégis milyen főszörnyekre kell számítanunk, és a képeket elnézve nem kis mezei zombikról van szó: Arklight: Valaha katona volt, ám egy a Közép-Keleten fellángolt tűzharcban meghalt. Testét újraalkották, így most már sokkal inkább gép, mint ember és a józan eszét egyre inkább elvakítja a halála okozta fájdalom és szenvedés. Joshua: Egy holografikus lény, mely az 51-es körzet operációs magját védi. "Személyében" egy zavarodott, ám brilliáns programozó elméje mutatkozik meg. Ez a lény minden ellenfelét levadássza elektrosztatikus támadásaival. Az egyetlen esély a megsemmisítésére, ha elpusztátják az áramforrásokat. Stinger: A Stinger egy kereső és megsemmisítő jármű, mely különleges stabilizátorainak köszönhetően a leglehetetlenebb helyzetekben is órisái sebességekre képes, valami a földönkívüli technikával felvértezve, vízhűtéses gépfegyverevével és nano-replikáló rakétáival igazi halálos ellenfél. Z208: Az 51-es körzet első teljesen önálló gépezete, melyet mozgóegységnek terveztek, hogy bármilyen harci szituációban megállja a helyét. Különböző rakétáinak köszönhetően mindenféle ellenséges célpontot képes megsemmisíteni, valamint különleges pajzsának köszönhetően az általános fegyverek teljesen használhatatlanok ellene.
Az X-Men rendezője Bryan Singer, aki egyébként a legfrissebb Superman film a Superman visszatér rendezője is volt, a SpikeTV GameHead showjában elmondta, hogy mostanság az Atarinál foglalatoskodik, ahol ugyanis egy új akciójáték elkészítésében segédkezik. Az egyelőre még nem bejelentett és messze ismeretlen játékról azért annyit már tudni, hogy egy titkos ügynök bőrébe bújhatunk majd, kinek feladata az elnök védelme.
Ha minden jól sül el, akkor kedvenc veteránunk, Sam Fisher kalandjai októberben folytatódnak, mikor is már kettősügynőkként ténykedve kívánja megreformálni a lopakodós játékok kategóriáját. Azonban most elhintettek az illetékesek olyan információkat, melyek alapján még szeptemberben kikerül egy kipróbálható multis demó. Erről azonban semmi konkrétumot nem tudni, és nagy valószínűséggel még a szingli demó is befut a teljes verzió előtt.
Megérkezett a Neocron 2: The N.M.E. Project frissített verziója, melyben rendkívül sok erőszakkal, mutánssal és mindenféle szörnnyel, valamint némi pikáns jelenettel találkozhat a játékos. Jones ügynök nem éppen mindennapinak mondható projektjein dolgozik, ám egyszer csak a felsőbb vezetés egy különös lény felkutatására küldi. Nem meglepő, hogy a békés nyomozás hamar küzdelembe torkollik. Nos sajnos arról nincsenek információk, hogy mégis mit javítottak benne a fejlesztők, de az érdeklődők innen tölthetik le a játékot.
Nem túl szerencsés sokáig hallgatni egy játékról, aztán elpuffogtatni mindent, amink van belőle. Egyelőre úgy tűnik, hogy az Eidos ezt csinálja a Just Cause című akció-kaland játékával, amely igen egyedi, vagy legalábbis némileg kevésbé sablonos környezettel és hangulattal rendelkezik. Az ősszel megjelenő alkotásból most egy újabb videó érkezett. Titkos "ügynökként" a kormánynak dolgozol, ahol egy dél-amerikai állam csínytevéseit kell kinyomoznod és felszámolnod.
Öt új kép érkezett a Splinter Cell: Double Agent-ből a Ubisoft jóvoltából. A játék megjelenése már egyáltalán nincs messze: elvileg szeptember legvégén érkezik. A shotokat elnézegetve valahogy mindig az jut eszembe, hogy egy kicsit már túlzásba viszik a csicsázást, s ez akcióban talán némileg zavaró is lehet.
Az egyik hírügynökség nemrég jelentette, hogy egy kitalált, bizonyos Bahman parancsnok, az iráni hadsereg nyugalmazott hősének bőrébe bújhat majd mindenki, de elsősorban azok az iskolás gyermekek, akik az Iszlám Tanulói Liga Szövetségébe tartoznak, mivel az elvileg 2007. márciusában megjelenő videojátékot nekik találták ki. A történet szerint egy atomtudóst elfogtak az amerikai hadsereg katonái Irakban. Doctor Kousha épp a siíta muszlim szent városba, Kerbalába zarándokol, amikor letartóztatják a kommandósok. Feladatunk Bahman parancsnok személyében természetesen az, hogy őt megmentsük. Az eddig megjelent játékokban kivétel nélkül az amerikai oldalon állhattunk, jó fricska lesz tehát ez az alkotás, ha valóban megjelenik, bár valószínűleg a nyugati régiókba nem is jut majd el. Egyébként a való életben Irán nukleáris tevékenységei az ENSZ Biztonsági Tanácsának felügyeleteés kivizsgálása alatt állnak, mivel az állam egyelőre nem volt képes meggyőzni az Egyesült Államok vezetőit arról, hogy az ott zajló kutatások nem atomfegyverek kifejlesztésére irányulnak. Thanks News.com.
A múltkori rossz minőségű Superman filmelőzetes után megérkezett a kifogástalan minőségű kiadás is. Ebben aztán már nagyszerűen látszik, ahogy Superman szemrebbenés nélkül kivéd egy pisztolygolyót... Szerintem még mindig büntet ez a jelenet! :D Sikerült Smith ügynök lassított arconcsapását is überelni :)
Az Eidos Interactive újabb videót adott ki kedves 47-es ügynökünk életét bemutató játékának folytatásából a Hitman: Blood Moneyból, melyben ezúttal azt vizsgálhatjuk, hogy milyen lehetőségek állnak rendelkezésünkre, ha éppen improvizálásra kerülne a sor. A filmet alant tölthetitek.
A Worthplaying értesülései szerint az IO interactive nagystílű bérgyilkosának a 47-es ügynök kalandjait bemutató játék kipróbálható változata, egészen pontosan május 22-én érkezik, este kilenc óra magasságában. Addig is kitartás! Amint kikerül, mi rögtön tudatjuk veletek.
Dungeon Siege II: Broken World helyzetjelentésA GameSpot-os kollégák beverekedték magukat a Gas Powered Games standjára, ahol is alaposan szemügyre vették a Dungeon Siege II: Broken World című RPG-kiegészítőt. Titkosügynökeik jelentése szerint az addon egy új actot ad majd a játékhoz, amely az alapokban befejezett sztori végénél folytatódik majd. A kiegészítőben újra Aranna világát kell megmentenünk. Minderre 10 órányi játékidőben nyílik lehetőségünk, no és a mellékküldetések további plusz 5 órát biztosítanak játékidő tekintetében, így összesen már 55-re hízik a gyárilag beirányzott játékórák száma. 40 új lény, több új faj és eddig nem látott karakterek. A júliusban érkező addonról egyelőre az a szóbeszéd járja, hogy amolyan darkos feelinget áraszt, így misztikusan titokzatos és félelmetes helyszíneket láthatunk majd.
[MOVIE] InfernalFőnököd a leggonoszabb gonosz. A démoni erők ügynökeként a legmodernebb cuccosokkal kell felvenned a harcot a fény hírnökei ellen, hogy egyensúly lehessen jó és rossz között. Nézzük meg ezt a műveletet a gyakorlatban.
Tudom, hogy így, az E3-közeledtével mindannyiótok figyelme a játékvilág történéseire irányul, de azt hiszem, legújabb előzetesünkre még a legmegszállottabbaknak is érdemes egy kis időt szakítania! Nem kisebb cím van itt ugyanis, mint a Casino Royale, a 21. James Bond mozi! A laza titkosügynök szerepében egy új színészt láthatunk, és bár Daniel Craig ellen már egész mozgalmak indultak, s a hölgyek szerint korántsem olyan sármos, mint az eddigi Bondok, tény, hogy színészi kvalitásait tekintve kiemelkedik elődei sorából, sőt, ha jól tudom, ő az első igazából is angol Bond. Az új moziban a kezdetekhez nyúlunk vissza, megtudhatjuk, hogyan is lett mama pici fiából a rettegett 007-es ügynök. Az előzeteshez erre tessék kattingatni! Ja, és mielőtt megkérdeznétek, Eva Green az új Bond-lány.
A Reuters hírügynökség forrásai szerint a Microsoft újabb késést tartalmazó bejelentésre készül, ami a Windows Vistát illeti. Az operációs rendszer megjelenését immáron sokadik alkalommal halasztanák el. A tudnivélt információk szerint a november-január páros helyett várhatóan csak április-júniusban kerülhet forgalomba és piacra a Windows Vista - legalábbis erről szólnak a legújabb pletykák. A legújabb windowsos operációs rendszer eredetileg 2005-ben vált volna elérhetővé. Ezt 2006 elejére módosították, később novemberre, majd 2007 januárjára, most pedig olybá tűnik, hogy jó egy évet kell még várnunk a legújabb Microsoft-csodára. Részletek itt.
Megérkezett az 1.007-es (a titkos ügynök?!:)) javítás a Control Monger című játékhoz. A MindSurge Entertainment ingyenes MMOFPS-ét rengeteg téren foltozza a tapasz, továbbá sok újítást és frissítést is belepakoltak a patchbe. Az előző verzióról történő frissítés innen tölthető.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)