Jackass Presents: Bad Grandpa - a világ legbunkóbb nagypapája (trailer)
Johnny Knoxville ismét magára ölti legprosztóbb karakterének jelmezét, hogy egy kisgyermekkel felvértezve pukkassza az USA polgárait. Zseni.
Johnny Knoxville ismét magára ölti legprosztóbb karakterének jelmezét, hogy egy kisgyermekkel felvértezve pukkassza az USA polgárait. Zseni.
Harrison Ford lassan tényleg eléri a tisztes nagypapa kort, ám ez nem riasztotta el attól, hogy ismét a tapasztalt régész professzor bőrébe bújjon.
Kellemes szerdát! Úgy nézem, az idő a következő napokban folyamatosan javul, de már uncsi, hogy mindig erről beszélünk :) Tegnap délután kettőtől félhétig vendégeskedtünk a Digital Reality fejlesztőcsapatnál, ahol külön a GameStar számára tartottak bemutatót két készülő, és hamarosn elkészülő játékukról, a War Front: Turning Point-ról, illetve a Field Ops-ról. A többi, titkos projektről természetesen egyelőre nem beszélhetünk... A hosszú időt kihasználtuk arra is, hogy meginterjúvoljunk néhány érdekes foglalkozást űző emberkét. A végeredményt a júliusi GameStarban, illetve annak lemez mellékletén tekinthetitek majd meg.
| Móricka beszélget a nagymamájával: - Móricka! Ugye tudod, hogy csernobilban születtél? Móricka lehajtja a fejét. - Móricka! Ugye tudod, hogy anyukád is csernobilban született? Móricka lehajtja a másik fejét is. Gyerek az ebédlőasztalnál: - Anyu, szálka van a nagypapa szemében! - Jól van, kisfiam, akkor rakd ki a tányér szélére. |
Hát igen, a tekintély, ugye :) Csak emlegetnem kellett, hogy nem ártana egy S.T.A.L.K.E.R demó, a fiúk máris azon nyomban munkához láttak, mert (rettentő okosan) realizálták, hogy ha nem adnak valamit, akkor a felbőszült GS-olvasók fogják a nagypapa kedvenc kaszáját, kiegyenesítik, és lesz nemulass! No persze, ennyi idő alatt demót faragni lehetetlen, de azért igyekeznek kedveskedni, szóval nyugi srácok :) A megértésért cserébe pedig mit hozok Nektek? FanSite kit! Sőt, tovább ragozom: FanSite Kit #2! Aztaaa!
Kellemes napot mindenkinek ezen a (nálunk) kicsit borongós szombati napon. Akinek esetleg van Diána, vagy József nevű rokona/ismerőse/háziállata/egyéb, ne felejtse el felköszönteni. Hírek szempontjából még meglátjuk, milyen lesz a mai nap, addig is egy kis könnyfakasztó:
| Móriczkáékat kéri a tanárnő, hozzanak otthonról egy háztartási ezközt, és mutassák be az osztálynak. Másnap jönnek is a gyerekek. A tanárnő megkérdezi Józsikát: -Te mit hoztál nekünk? -Egy vasalót -mondja Józsika. -És mit mondott anyukád? -kérdi a tanárnő. -Hogy vigyázzak vele, mert ha be van dugva, nagyon forró. -Helyes, helyes. Pistike, te mit hoztál? -Ollót! -mondja Pistike. -És mit mondtak? -Hogy vigyázzak vele, mert éles. -Így van. Móriczka, neked mid van? -kérdi a tanárnő -Nekem a nagypapa lélegeztetőkészüléke -mondja büszkén Móriczka. -És mit mondott? -HHRRGGG, AAZZTTTT NEEEEEE...!!! |
Jó estét, izé reggelt! :) Már egészen világos van odakint ilyen "korán" is, de az idő -nálunk legalábbis- csalóka... Nyalóka csak akkor jár, ha jók vagytok. :D Nade, hogy gyorsabb legyek saját magamnál, jön a vicc utána pedig a hírezmények:
| A nagypapa fel akarja ásni a kertet, de rá kell jönnie, nagyon fáj a dereka. Ír egy levelet, a börtönben ülő fiának: "Kedves fiam nagyon hiányzol. ... Ma fel akartam ásni a kertet de nem bírtam." Érkezik egy levél a fiútól: "Apa ne ásd fel mert oda ástam a hullákat!" Jön a rendőrség és feltúrja az egész kertet. Jön a levél ismét a fiútól: "Apa jelenlegi helyzetemben ez volt a legtöbb amit tehettem..." |
Szép napot! Bizonyára sokak el vannak még varázsolva a tegnapi "nagypapa-csodától", vagy éppen a Call of Duty demóval játszanak. A mai nap is lesznek érdekességek, annak ellenére, hogy ez már a hétvége. Ne feledjétek akik hétfőtől suliba készültök, most lehet játszani hajnal 3-ig, de utána aludni is kell. :)
| Egy fiatal kutató elmegy a sivatagba első felfedezése reményében. Talál egy sivatagi bolhát, mondja neki: -Ugorj!- a bolha ugrik. Letépi az egyik lábát, mondja neki: -Ugorj!- a bolha ugrik. És így tovább... Végül letépi az utolsó lábát is. Mondja neki: -Ugorj!- a bolha nem ugrik. A fiatal kutató leírja első felfedezését: "Ha a sivatagi bolhának az összes lábát letépjük, akkor a bolha megsüketül." |
Üdv mindenkinek... Nem úgy gondoljátok ti is, hogy kicsikét nagy a csend mostanság? Jó, persze leszámítva a Max Payne 2 őrületet, mely ma éjfélkor fog tetőzni (legalábbis reményeim szerint :D). Én arra gondolok, hogy nagyon leálltak a kiadók, és alig van mit letölteni. Sehol egy jobbik fajta demó, videó, de még csak egy értelmes javítás se... Remélem az e hétre ígért S.T.A.L.K.E.R. anim is befut lassacskán, bár lehet, hogy akkor már mindenki Max bácsi aktuális kalandjaival lesz elfoglalva. Nade sebaj, majd csak lesz valami :) Most például itt egy vicc :)
| Móricka és Samuka a homokozóban játszik és dicsekednek: - Az én nagypapám minden reggel lefut öt kilométert - jelenti ki büszkén Samuka. - Az szép. És mit csinál délután? - Akkor futja az utolsó kilométert. |
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)