Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 14804

[PATCH] Dragonshard

Hír | 2006.02.01 06:27

Megérkezett az 1.2.1-es verziószámú tapasz a Dragonshard című játékhoz. A patch az RTS európai kiadásait javítja föl némileg, így a brit angol és a német változatokat. Aki letépné a 12 megabájtos csomagok valamelyikét, az erre kattanjon.

[MOVIE] EverQuest II: Kingdom of the Sky

Hír | 2006.01.31 21:26

Az EverQuest II új, második kiegészítőjének megjelenése Február 24-ére esedékes, és a Sony megtekintésre bocsátott egy videót, melyben az ingame játékot és világot figyelhetjük meg. A világhírű fantasy játék világa újabb területekkel, fegyverekkel és képeségekkel gazdagodik, a városok meg már csatába vonulhatnak egymás ellen, a játékosok meg kisebb háborúkat vívhatnak.

Stargate MMORPG

Hír | 2006.01.31 20:41

Noha a Csillagkapu sorozaton alapuló FPS, a Stargate SG-1: The Alliance sorsa még kétséges, máris bejelentettek egy, szintén a sorozaton alapuló MMORPG-t. A Stargate Worlds névre keresztelt gámma az MGM Interactive és a Cheyenne Mountain Entertainment kezei alól kerül majd elő.

[MOVIE] Half-Life 2: Aftermath

Hír | 2006.01.31 20:34

Sokan várják a Valve kereszteslovagjának, a Half Life 2 kiegészítőjének megjelenését, ahol "kézbe vehetjük" Alyx Vance kisasszonyt, és hűséges törő-zúzó robotját, Dog-ot, ahogy Freeman után erednek a romokban heverő City 17-ben. Ugyan még várnunk kell Április végéig az ígéretek szerint, de most megtekinthetünk egy kis ingame videót.

Face of Mankind Open Beta

Hír | 2006.01.31 20:20

Bizony jönnek a béták: Most a Face of Mankind nevű futurisztikus, remek harci elemekkel és moziszerű történettel (legalább is a készítők ígérete szerint) bíró MMORPG nyílt bétájájának kliensét lehet tölteni erről a címről. A játékban való részvételélt ezen a linken kell regisztrálni.

[MOVIE] Rugby 06

Hír | 2006.01.31 20:07

Az EA Games kiadott egy új videót a HB Studios által fejlesztett sportjátékról, a Rugby 06-ról. a fél perces ingame jelenet a Büntetés (Penalty) funkciót kívánja bemutatni. Maga a játék az ígéretek szerint a legrealisztikusabb rögbi élményt tárja a szemünk elé, mely meg van támogatva az EA-tól elvárt körítéssel, mint sok csapat, híres bemondók, és izgalmas, sokrétű online játékmódok.

S.T.A.L.K.E.R.: Nincs semmi gond!

Hír | 2006.01.31 12:23

A tegnapi állítólagos S.T.A.L.K.E.R.-problémák szerencsére és várhatóan alaplatalan pletykának bizonyultak. A Gameguru Mania utána járt a dolgoknak. A C&VG cikkéből világosan kiderül, hogy az egészet a netes közösségek találták ki. Maga a GSC PR menedzsere, Oleg V. Yavorsky cáfolta meg azokat a híreszteléseket, melyek szerint a játékfejelsztés problémákba ütközött volna. Biztosított mindenkit arról, hogy a munkálatok zavartalanul zajlanak. Oleg nyilatkozatából továbbá kiderül még az is, mindösze létszám-átcsoportosításról, illetve -leépítésről van szó. A Heroes of Annihilated Empires címet viselő, ugyancsak a GSC fejlesztése alatt álló játék gárdájához áthelyeztek a 40 alkalmazottból kettőt a grafikai részlegre, mert öt korábbi munkatárstól megváltak. Az áthelyezést azzal indokolták a vezetők, hogy a S.T.A.L.K.E.R. grafikai munkálatai majdnem elkészültek már, így tehát nagyobb szükség van a HoAE projektnél a grafikusokra. A GSC ezt követően egy hivatalos sajtóközleményt is megjelentetett. Ebben elmagyarázzák, hogy a játék nagyon közel van a béta fázishoz, a munkálatokat pedig a kiadóval nagyon szoros együttműködésben végzik. Ezt követően újra megerősítették, hogy a grafikus munkákra szakosodott 40 alkalmazott közül ötöt elküldtek, a maradékból pedig kettőt áthelyeztek a HoAE részleghez. A vezetők, a programozók, a tesztelők és bármilyen más munkakörben dolgozók közül senkitől nem váltak meg a projekt eleje óta. Továbbá elmondták, hogy az interneten megtalálható bárminemű GSC technológiai tartalom (X-Ray engine, és S.T.A.L.K.E.R. 2 engine) használata teljesen illegális, mivel a fejlesztőcég nem adott engedélyt azok terjesztésére, s jelenleg nem is árusítja azokat. Az esetlegesen megszerzett különböző anyagok egyáltalán nem demonstrálják a végleges játékban található tartalmakat. A technológiákat egyébként azért nem kívánják egyelőre vásárlásra felkínálni, mert nem akarják ezzel is lassítani a játék megjelenését. A fejlesztőcégek által felkínált fejlesztői csomagok ugyanis nem csak az eszközöket, hanem általában a fejlesztői támogatást is tartalmazzák.

[MOVIE] SWAT 4: The Stetchkov Syndicate

Hír | 2006.01.31 11:56

A SWAT 4: The Stetchkov Syndicate kiegészítőlemez elméletileg már elkészült, mégis február végéig várni kell a megjelenésére. A küldetéslemez további 7 szingli és multi pályával egészíti ki ezt a taktikai csapatos lövöldözős játékot. Emellett helyet kap a VoIP támogatás, a 10 játékos kooperatív játékmód, és egy új, Smash & Grab névre keresztelt multis játékmód. Ne feledkezzünk meg azonban az új fegyverekről se, amelyek a társainkat, és a bűnözőket egyaránt érinti. Tekintsetek meg néhány új videót a fentieket alátámasztandó. Az animácókat egybe csomagoltuk.

Dangerous Waters európai megjelenési dátum

Hír | 2006.01.31 11:49

A Dangerous Waters című modern tengerészeti háborús szimulátor Amerikában már tavaly megjelent, Európában azonban még mindig várat magára - ki tudja, miért... A készítők már megegyeztek a Valve csapattal is, hogy a Steamen keresztül is elérhetővé teszik a játékot, ám most már azt is tudni, hogy rendes, dobozos változatban mikortól vásárolhatjuk meg Európában. A pontos időpont továbbra sem ismert, mindössze áprilist jelölték meg. Biztos szórakoznak... :)

[MOVIE] Ghost Recon: Advanced Warfighter

Hír | 2006.01.31 11:40

Előkerült két fejlesztői jegyzet a Ghost Recon: Advanced Warfighterről, amely köztudottan a csapatos taktikai lövöldözős játék harmadik része a sorozatban. A közel két perces videók közül a második az integrált warfighter rendszert mutatja be egy kicsit részletesebben. Akinek az általunk közölt normál felbontású videó nem lenne elég, az kattintson idea HD minőségű változathoz.

[MOVIE] Desperados 2

Hír | 2006.01.31 11:07

Hosszú idő után újra hallatott magáról a Desperados 3: Cooper's Revenge. Az immár teljesen 3D-s köntösbe öltöztetett, stílusilag kicsit megbolygatott, mondhatni felturbózott játék elvileg heteken belül megjelenhet. A Spellbound által fejleszett alktotás egyébként továbbra is játszható izometrikus, illetve harmadik személyű nézőpont használatával is. Az újdonságokat az alábbi videó is jól szemlélteti.

[DEMO] TIMESHIFT!

Hír | 2006.01.31 10:38

Előkerült a TimeShift című első személyű lövöldözős akciójáték demója. Az időmanipulálás rejtelmeibe merészkedő alkotást a Saber Interactive fejleszti, a kipróbálható verzióban pedig egy teljes szintet végigjátszhatunk, ahol a feladatunk bejutni egy szigorúan örzött épület legbelsejébe, hogy ott találkozhassunk titkos kapcsolatunkkal. Ha gondotok lenne a telepítéssel, olvasgassatok itt. (Köszönjük Fronter, LittleBirdY, Nob60, kubabara, Csontee olvasóinknak az észrevételeket!) Amíg leér az óriási demó, nézzétek meg ezt, illetve ezt a jóval apróbb videót a lassított és a megállított időről.

Vivendi Games pénzügyi adatok - óriási növekedés

Hír | 2006.01.30 14:46

A Vivendi Universal Games nyilvánosságra hozta előző évre vonatkozó pénzügyi adatait, amelyekből kiderül, hogy a kiadóvállalat nagy bevételnövekedést ért el. A 2005-ös évben összesen 641 millió eurót zsebeltek be az eladott játékok után, ami 34,9%-kal több az egy évvel korábbi adatokhoz képest. Ennek oka egyértelműen a World of Warcaft sikerjátékban keresendő. Emellett nagy siker volt a 50 Cent: Bulletproof is a negyedik negyedévben, de nem szabad megfeledkezni a Robots, Hulk II, F.E.A.R., Delta Force: Black Hawk Down és FlatOut játékokról sem. A World of Warcraftól származó bevételek folyamatosan növekedtek, ahogy egyre több régiót kapcsoltak be a szolgáltatásba. Észak-Amerika után Korea (január), Európa (február), Kína (június) és Tajvan (november) következett. És a növekedés továbbra sem állt meg: jelenleg több mint 5 és fél millió aktív felhasználója van a játéknak. Ami azonban az utolsó negyedévet illeti, a bevételek 7,2%-ot estek az egy évvel korábbi adatokhoz képest, így "csak" 245 millió dollárt sikerült begyűjteniük. Jobb azonban tudni, hogy a Vivendi Universal Games csak egy a sok "kisebb" csoport közül, amelyek mind a Vivendi Unviersalhoz tartoznak. Biztosan ismerős a Universal Music (zene), a Canal+ (televízió) nevek, és ezen kívül még telekommunikációs cégek is a Vivendi alá tartoznak. A vállalatóriás 2005-re vonatkozó összes bevétele elérte a 19484 millió eurót, ami az egy évvel korábbi 18237 millióhoz képest 7%-os növekedés. Az utolsó negyedévet tekintve 4%-os növekedéssel 5479 millió eurót könyvelhettek el.

Crysis - hivatalosan

Hír | 2006.01.30 12:40

Az EA és a Far Cry fejlesztőcsapata a Crytek kitudja miért, de csak ma jelentette be teljesen hivatalosan, hogy készül a legújabb szemmeresztő grafikával rendelkező akciójátékuk a Crysis. Az élmény minden eddiginél hatásosabb, és felejthetetlenebb lesz - ígérik a programozók. Aki esetleg lemaradt volna a múltkori movieról, illetve interjúról az feltétlenül pótolja a hiányosságait.

[MOVIE] Elder Scrolls 4: Oblivion - túlzott optimalizálás?

Hír | 2006.01.30 10:22

Érdekes dologra lettek figyelmesek egy fórumban. A megjelenés küszöbén álló, tömegek által várt Elder Scrolls 4: Oblivion eddig elkáprázatott minket grafikus motorjával, és vizuális effektjeivel. A rajongók viszont arra lettek figyelmesek, hogy a játék az E3-óta nem szebb, hanem kifejezetten rondább lett, mint ahogy ezt az alant található képeken is láthatjátok. Szembe tűník hogy eltávolították a legtöbb árnyékot, illetve a fény-árnyék effektek nagy részét. Ha viszont szerencsénk van, akkor csak gyengébb grafikai beállítások mellett készült a második kép... Ezen kívül pedig alant találhattok egy új moviet is, amit ha összehasonlítotok egy régebbi E3-as csemegével, tényleg meg fogjátok látni a különbséget.

Előtte, Utána, Kontraszttal
Update: A gyanú beigazolódott, hiszen a PC Games közepes minőségben, nem a maximális grafikai beállítások használata mellet készítette a képet, illetve a videót. A fejlesztő nem kommentálta az eseményeket, tehát egyelőre semmi okunk az aggodalomra.

Készülőben a Warlords V

Hír | 2006.01.29 20:08

Steve Fawkner egy QA stílusban íródott fórumhozzászólásában tudatta a nagyvilággal, hogy a híres-neves Warlords sorozatnak készül a legújabb, immáron az ötödik tagja. Várhatóan idén már nem jelenik meg a jelenleg kiadó nélküli Warlords V, amely jelenleg a fejlesztések korai stádiumában áll. További infó itt.

A Sony leállította az AIBO és QRIO projekteket

Hír | 2006.01.29 10:00

A Sony leállította az AIBO és QRIO projekteket, melyek célja a robottechnológiai szórakoztatóipar fejlesztése. Noha a képeken látható robotokon nem dolgoznak tovább, a színfalak mögött továbbra is folynak a kutatások a mesterséges intelligencia legkiforrottabb képviselőjének megalkotása érdekében.

[MOVIE] Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Hír | 2006.01.29 09:49

A jelenleg bétatesztek alatt futó Dungeons & Dragons Online: Stormreachből érkezett egy kicsinyke videó, amely mindösszesen 43 másodperces. Ebből a 43-ból pedig csupán 15 tartalmaz in-game jelenetet, de az legalább a legfrisebb verzióból. Az érdeklődők innen tölthetik az animot.

[MoD] Ravenholm

Hír | 2006.01.28 17:59

Megérkezett a Ravenholm című mod, amely a Half-Life 2 single módját szabja némileg át. A pakk szabadon letölthető, és mindösszesen 70 megabájtot nyom. Aki letöltené, az a csomagot képekkel együtt itt találhatja meg.

[MOVIE] Iron Grip: The Oppression

Hír | 2006.01.28 17:57

Egy 22 megabájtos animáció érkezett a Half-Life 2 Iron Grip: The Oppression nevű modifikációjából, amely FPS és RTS elemeket ötvöz magában. Aki megkukkantaná a videót, az bátran kattanjon, méghozzá erre az oldalra.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)