Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 14804

FOLYTATÓDIK A LEGO STAR WARS!!!

Hír | 2006.02.03 11:34

Szóval végülis úgy fest, hogy bizonyos fejlesztőcsapatok halhatatlanná kívánnak válni a galaktikus katyvaszban :) A lenti scannelt képek tanúbizonysága szerint (Thanks jd) igenis folytatódik a LEGO Star Wars, ezúttal pediglen, ha a szemeim nem csalnak a 4-5-6-os epizódok témája lesz előszedve. Iszonyat komoly lesz legó köntösben lerohanni a régi szép halálcsillagot, hogy a Luke féle egyéb kalandokról már ne is beszéljünk. Szerintem szigor lesz, akárcsak az első rész :) Íme:

Mégis készül a Diablo III?

Hír | 2006.02.03 10:13

Közel öt éve már, hogy megjelent a Diablo II kiegészítője, a Lord of Destruction. Azóta a rajongók minden apró jelt kémleltek a világhálón, hátha utal valami a folytatás készületeire. Elég volt néhány álláshirdetés, és megint mindenki bezsongott. A Blizzard weboldalán ugyanis tegnap megjelent néhány álláshirdetés: "A Diablo I és II csapat művészeti vezetőt keres egy még be nem jelentett PC-s játékhoz." Emellett szükség van még vezető 3D karakter művészre és animátorra is. A pontos feltételek a fenti linken olvashatók. Érthető hát, ha rögtön megkezdődtek a találgatások. A Blizzard a sorozatos megkeresésekre egyelőre nem reagált. A cég jelenleg bejelentett alkotásai a konzolos StarCraft: Ghost és a World of Warcraft kiegészítője, a Burning Crusade.

Megint frissült a ParaWorld weboldala

Hír | 2006.02.03 09:48

Újabb részleteket helyeztek el a ParaWorld című fiktív RTS frissített weboldalán három új egységről. Emellett elolvasható Anthony Cole élettörténete is, aki a három főszereplő egyike. A játék valamikor tavasszal jelenik meg.

[MOVIE] Empire Earth II: The Art of Supremacy

Hír | 2006.02.03 09:39

Az első után néhány nappal megérkezett az Empire Earth II: The Art of Supremacy második 'behind the scenes' videója. A stratégiai játék kiegészítőlemezét ezúttal közel három és fél percen keresztül mutatják be a fejlesztők. A küldetéslemez két új módot, három kampányt, tíz harci egységet tartalmaz, és még februárban megjelenik.

Tomb Raider Legend: Pontos dátum

Hír | 2006.02.03 09:30

Tegnap tudtuk meg, hogy a Tomb Raider: Legend, a Lara-sorozat hetedik darabja áprilisban kerülhet a boltok polcaira. Az Eidos azóta pontosította a dátumot. A játék majdnem minden platformra április 7-én érkezik Európába, és április 11-én Észak-Amerikába. Egyedüli kivétel az Xbox 360 és a PSP változatok. Ezek megjelenése "kicsit későbbre" várható.

[MOVIE] The Sims 2: Open For Business

Hír | 2006.02.03 06:50

A 2006 telére beígért megjelenésű The Sims 2: Open For Businessből érkezett meg a legújabb, egész pontosan immáron a negyedik videó. A vadiúj kiegészítőben újabb kalandok várnak minket Sims-módra. Ezt láthatjuk ebben a 22 megás videóban is, amelyet nem mellesleg tőlünk tölthettek.

Star Wars: Empire at War GOLD!

Hír | 2006.02.03 06:48

A LucasArts nagy boldogan adta ma hírül, hogy aranylemezre került a méltán népszerű Star Wars: Empire at War. A cég megadta a megjelenési dátumot is, amely... Február 16.! Bizony, addig már nem kell sokat aludni. Addig is a legfrisebb képekért erre tessék...

[MOVIE] Rise of Nations: Rise of Legends

Hír | 2006.02.02 20:49

A Big Huge Games is mára időzítette techno-fantasy stílusú valós idejű stratégiai játéka, a Rise of Legends: Rise of Nations új videóelőzetesét. A HD felbontású (1280) animáció közel egy perc hosszúságban mutatja be a játék képességeit.

[MOVIE] Battle of Europe - Royal Air Forces

Hír | 2006.02.02 20:36

A Black Bean bemutatta új játékát Battle of Europe - Royal Air Forces címmel. Nem fogjátok kitalálni: egy második világháborús árkád harci stuff lesz, melyet a MAUS Software készít. A nagyfelbontású videó fél percben próbálja összegezni a légi csaták szépségét. Összesen 16 történelmileg hiteles küldetésben vehetünk majd részt. No de akkor meg miért árkád stílusú? 180 repülőgép modell, bázis, hajó és jármű, változó időjárás, és napszakok... Annyira nem lehet rossz. Várhatóan márciusban kerülhet a játék a boltok polcaira.

[DEMO] Shadowgrounds ENG

Hír | 2006.02.02 20:27

A tavaly novemberben kiadott német nyelvű Shadowgrounds demó után végre megérkezett az angol változat is. A Frozenbyte által fejlesztett sci-fi akciójáték korábbi neve Playground volt, a demóban pedig az első két pálya játszható végig, több zsír fegyverrel.

RF Online - Béta elindult

Hír | 2006.02.02 20:21

Béta béta béta... a Codemasters beindította a várva várt MMO-jának nyílvános tesztelését. A következő négy hétben 50.000 jelentkező fog részt veni a bétán, ahogy felfedezik a klasszikus fantasy és modern sci-fi fúziójából létrejött játék előnyeit és hátrányait. A kedves érdeklődök a honlapján nézhetnek több információ után.

Activision: válasz a GUN rasszista elemeire

Hír | 2006.02.02 20:03

Délután számoltunk be arról, hogy az Amerikai Indiánok Érdekeiért létrejött szövetség több rasszista elemet fedezett fel a GUN című vadnyugaton játszódó akciójátékban, amelyek az indiánok ellen irányulnak. Még petíciót is kezdeményeztek a játék cenzúrázására, sőt, nem is csak a GUN ellen léptek fel kifogásokkal. A megmozdulást nem hagyta szó nélkül a kiadó Activision, akik máris közzétették véleményüket az esetről. "Nem állt az Activision szándékában megsérteni semmilyen etnikai csoportot GUN játékunkkal, és elnézést kérünk mindenkitől, aki esetleg sértőnek vette annak bizonyos elemeit. A játék olyan történelmi eseményeket ábrázol, amelyek már számos filmben, televíziós műsorban, könyvben és egyéb más médiában megjelentek." A játék bojkottját célzó honlapon található nyilatkozat tudomásul veszi, hogy a GUN "M" vagyis felnőtteknek szóló kategóriába lett sorolva, de kitér arra is, hogy "bizony élnek még indián bennszülöttek, őslakosok. Nem haltak ki, és nem mind élnek rezervátumokban. Ha hiszik, ha nem, vannak gyermekeik is, akik Xboxon játszhatnak a játékkal." Kicsit talán furán reagáltak azokra a kérdésekre, amelyek szerint bármilyen más nemzetség, vagy etnikai csoport felháborodhatna rengeteg játékon. A számtalan második világháborús játékban például halomra gyilkolhatjuk a németeket, ám ez ellen soha nem léptek fel a germán szülők, vagy honatyák. Véleményük szerint az afro-amerkaiaknak, az íreknek, a mexikóiaknak, a zsidóknak, stb. ugyanúgy joguk van a felháborodásra, ha egy olyan játékkal találkoznának, amelyben az ő népüket lehet, vagy kell gyilkolni. "Hiába a történelmi hitelesség, a rabszolgaságot, a lincselést, a Holokausztot nem kellene reprodukálni a videojátékokban."

DarkStar One - fajok

Hír | 2006.02.02 19:41

Az Ascaron álltal fejelsztett űrhajószimulátor szeptember végén várható, és máris megtudunk egy keveset a játék hátteréről, az egyik faj bemutatása alapján. A Terranok, mint az emberiség leszármazottjai az űrbe rajzottak ki új lakóhelyek után kutatva. Az elején békésen kereskedtek és kolonizáltak, de lassacskán visszatérnek a jól bevált háborúzáshoz. Hiába no, csak emberek... :)

Hivatalos Elder Scrolls IV: Oblivion gépigény

Hír | 2006.02.02 19:40

A múltkori nemhivatalos The Elder Scrolls IV: Oblivion gépigényre vonatkozó információk végre pontosításra kerültek. A játék honlapjának FAQ részlegében megjelent ugyanis egy újabb pont. Ajánlott:

  • 3 Ghz Intel Pentium 4 vagy AMD processzor
  • 1 GB Rendszer RAM
  • ATI X800 sorozat, Nvidia GeForce 6800 sorozat, vagy erősebb videokártya Minimális:
  • Windows XP
  • 512MB Rendszer RAM
  • 2 Ghz Intel Pentium 4 vagy AMD processzor
  • 128MB Direct3D kompatibilis videokártya és DirectX 9.0 kompatibilis driver
  • 8x DVD-ROM drive
  • 4.6 GB szabad terület a merevlemezen
  • DirectX 9.0c (a telepítő lemezen)
  • DirectX 8.1 kompatibilis hangkártya
  • Billentyűzet, egér Ezek szerint a játék optimalizálása lassan a végéhez közeledik. A legutóbbi késés okának ugyanis az optimalizálás elhúzódását jelölte meg. Így tehát valószínűleg tartható lesz az idei első negyedévre tervezett megjelenés.

  • Február végén érkezik a Keepsake

    Hír | 2006.02.02 19:34

    Európába február végén érkezik a Keepsake című kalandjáték. Az alkotásban Lydia szép lassan felfedezi a Dragonvale akadémiát, miközben legjobb barátját, Celeste-t keresi. Útja során segítségére lesz egy sárkány is. Érdekes kalandok elé nézhetünk tehát...

    New York Tycoon GOLD

    Hír | 2006.02.02 19:21

    Atari megörvendezteti az ijfú kapitalistákat: aranylemezre küldte városvezetés-szimulátorát. A játék Európában Február 24-én várható. A NY Tycoonban a játékos kezdő üzletemberként építgeti fel lassan Manhattan belvárost, több mint 100 féle fontos üzleti ágban. Demó erre.

    Megjelent a legújabb Firefox böngésző

    Hír | 2006.02.02 18:53

    Stabilabb és biztonságosabb az 1.5.0.1-es verziószámot viselő Firefox a fejlesztők szerint. Az 1.5-ös Firefoxot használók már felfigyelhettek egy felugró figyelmeztetésre, mely az új, 1.5.0.1-es frissítés telepítésére buzdít. Érdemes a pár perces, automatikus procedúrát elindítani, hiszen ezután a következők változnak böngészőnkben: - Megnövelt stabilitás - Erősebb Mac OS X támogatás - Javítás több biztonsági réshez - További biztonsági fejlesztések - Izlandi (.is) domain nevek támogatása - Apróbb képkezelési és navigációs hibák javítása Aki esetleg még nem rendelkezik Firefox-szal, vagy még nem töltötte le az 1.5-ös változatot, érdemes már a frissített verziót beszereznie, melyet gyorsan és kényelmesen tőlünk is letölthet az alábbi linkeken.

  • Firefox 1.5.0.1 letöltése közvetlenül tőlünk (angol változat)
  • Firefox 1.5.0.1 letöltése közvetlenül tőlünk (magyar változat)

  • [MOZi] Horrorra Akadva 4 előzetes

    Hír | 2006.02.02 14:48

    Megérkezett a Scary Movie 4 (Horrorra akadva 4) című vígjáték előzetese. A negyedik részben, a korábbi szokásokat követve nagy sikerű hollywoodi filmeket parodizálnak ki B kategóriás színészek :) Most olyan alkotásokat vettek célpontnak a készítők, mint a The Grudge (Az átok), a The War of the World (A világok harca), a The Village (A falu), a Saw I-II (Fűrész I-II.), és a Million Dollar Baby (Millió dolláros bébi).

    Létszámleépítések az Electronic Arts-nál

    Hír | 2006.02.02 14:35

    A világ legnagyobb játékkiadója 5%-kal csökkenti foglalkoztatott alkalmazottainak számát, amely legalább háromszáz dolgozót érint. Az EA szóvivője szerint a vállalatóriás világszerte 6500-7000 embert foglalkoztat. Az ötszázalékos létszámleépítés így nagyjából 325-350 dolgozót érint. A szóvivő azzal magyarázta a lépést, hogy a vállalat az EA jelenleg átmeneti állapotban van. Minden részleg átesik mostanában egy erőforrás-vizsgálaton. A dolgozók egy részének felajánlják majd, hogy más irodában folytathatja munkáját. Az első felmondóleveleket a redwoodi központban osztották ki. Ezt követte a floridai és a vancouveri iroda. A leépítés egy nappal az EA legfrissebb pénzügyi jelentésének nyilvánosságra hozatala előtt. Az idő közben felreppent pletykákat, melyek szerint leállították volna a The Godfather fejlesztését, a kiadó határozottan cáfolta.

    Take-Two pénzügyi adatok, pereskedések

    Hír | 2006.02.02 14:23

    A Take-Two játékkiadó benyújtotta a Tőzsdei Felügyeleti Hatóság (Securities and Exchange Commission) részére a tavalyi évre vonatkozó pénzügyi jelentését. Ez sokban hasonlít a nemrég publikusan kiadott jelentéshez, ám annál valamivel részletesebb, és egyéb tételeket is tartalmaz. A legfontosabb talán, hogy idén több bírósági pernek nézhetnek elébe a GTA: San Andreas botrány miatt. Többek között beperelte őket Los Angeles városa a Hot Coffee modifikáció miatt, valamint a megölt rendőrök családtagjai is keresetet nyújtottak be. További ügyek vannak előkészületben New York, Pennsylvania és Illionois államokban is. Fény derült a közelmúltban felvásárolt játékfejlesztő vállalatokkal kötött szerződések pontos pénzügyi adataira is. A System Shock 2-t és Freedom Force-t jegyző Irrational Games potom 4,2 millió dollárba került, amit 2 millió dollárnyi lekötött tőke egészít ki. A megállapodás még nem végleges, így az összeg elmehet akár tízmillióig is. A Top Spin-t fejlesztő Indie Built vállalatot a Microsofttól vették át 18,5 millió dollárért. A második fogás a Civilization IV-et maga mögött tudó Firaxis. Őket 26,7 millió dollárért tették magukévá, amit további 12,5 milliónyi lekötött tőkével toldottak meg. Még ennél is többet költöttek a Segától átvett Visual Concepts-ért. A 27,8 millió dolláros készpénzes vásárlást a többletköltségek összesen 32,2 millióra növeltek. A jelek szerint a Duke Nukem Forever fejlesztése is óriási pénztemető. Eddig 4,25 millió dollárnál járnak a fejlesztési költségek, amit azzal a feltétellel biztosított a 3DRealms számára a kiadó, hogy 2005. március 31-ig leteszi az asztalra a játékot. Mivel ez nem történt meg, most kénytelenek újratárgyalni az egészet. Ha idén év végéig sikerül vele elkészülni, további félmillióval tudják megnövelni a büdzsét. Megdöbbentő, hogy a Grand Theft Auto sorozat a kiadó összes bevételének 34%-át tette ki. Ennek egy része biztosan el fog menni a perköltségekre, és a büntetésekre.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)