Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 14804

[MOVIE] Red Orchestra: Ostfront 41-45

Hír | 2006.02.14 07:42

Keleten a helyzet változatlan...hangozhatna a kijelentés, de nem, hiszen készülget egy újabb második világháborús akciójáték (mint ahogy már beszámoltunk róla annak idején) amely sablonos címe ellenére nagyon magával ragadónak ígérkezik. A Red Orchestra: Ostfront 41-45 alábbi videójában megcsodálhatjuk a grafikai engine képességeit, persze ingame jelenetekben. Szerintem érdemes letölteni.

[MOVIE] Rainbow Six Lockdown GOLD

Hír | 2006.02.14 06:53

Nos hát bizony, aranylemezre került a Rainbow Six Lockdown - jelentette az Ubisoft. Ennek örömére még egy 51 megás videót is kiadtak az Amerikában február 16-i megjelenéssel bíró játékból, amelyet az érdeklődők lentről tölthetnek.

[KéPZ] GTR 2 infók

Hír | 2006.02.14 06:51

Néhány kép társaságában új információk kerültek napvilágra a híres GTR sorozat második tagjáról. Olyanok derültek ki, hogy 28 licenszelt autó több mint 140 változata, 3 játékmód, 6 játéklehetőség és teljesen felépített multi várja a leendő játékosokat. Szó esik a grafikai és fizikus-motorról, de olvashatunk még olyanról is, hogy támogatja a a szimulátor a TrackIR technolgóiát is. Továbbiért erre tessék...

American Conquest: Divided Nation GOLD

Hír | 2006.02.14 06:47

A XIX. századi Amerikát feldolgozó RTS ma aranylemezre került. A CDV által fejlesztett American Conquest: Divided Nation megjelenése immáron fix, bár pontos napot nem jelöltek ki, annyit tudni, hogy április első napjaiban kerül a boltokba. Bizonyíték itt.

[OST] SiN Episodes

Hír | 2006.02.13 19:12

Megjelent egy másfélperces muzsika a SiN Episodes-ból. Nem tudom, pontosan miért, de nekem nagyon bejövős. Kellően misztikus, és pörgős. Egyébként Zak Belica követte el és a Jessica and JC Fight címet kapta és a játékban egy párbeszéd alatt fog megszólalni. Thanks FishyFrost.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach GOLD

Hír | 2006.02.13 19:00

A Turbine bejelentette, hogy elkészültek a Dungeons & Dragons Online: Stormreach munkálataival, így aztán hamarosan boltokba kerülhet a világ első olyan online játéka, amely a papíron játszott Dungeons & Dragons szerepjátékon alapul. A tervek szerint egészen pontosan február 28-án jelenik meg. Azok a szerencsések, akik előrendelték már a játékot, tíz nappal a hivatalos premier előt játszhatnak már a játék bétájával.

[MOVIE] Seed: The Human Condition

Hír | 2006.02.13 18:41

A Seed: The Human Condition egy képregényszerű grafikával megáldott sci-fi MMORPG, amely a dán Runestone stúdióban készül. Megérkezett belőle az első adagnyi videó, amelyek csak rövid klipek, úgyhogy összecsomagoltuk őket egy fájlba. Érdekes összeállítás...

Stronghold Legends - Artúr király ül a lován

Hír | 2006.02.13 18:35

A 2K Games bejelentette a Stronghold Legends című stratégiai játékot, amely a sorozat negyedik darabja lesz immár. A különálló résznek tekinthető Legends idén ősszel jelenhet meg. A Stronghold 2 továbbfejlesztett motorja dübörög majd alatta. Arthur királyként miénk a hatalom, a kerekasztal lovagjai felett is. De ott van még Drakula gróf, vagy a németországi Siegfried. Mindez 24 új küldetésbe ágyazva, három óriási kampányon keresztül. Egyelőre nagyjából ennyit tudni róla.

Medieval II: Total War Online Petíció

Hír | 2006.02.13 18:22

A lengyel Total War Universe egy petíciót kezdeményezett a Medieval: Total War II készítőihez, hogy építsenek multiplayer kampányokat a játékba. Hiába rendelkezik a játék az egyik legjobb mesterséges intelligenciával, egy idő után az is unalmassá válik, és nem képes nyújtani azt a kihívást, amit az emberi elme igen. És az is rendben van, hogy van multiplayer mód a jhttp://www.gamestar.hu/admin.php3?op=logoutt kampányokba kellene rendezni. Ez hihetetlen lehetőségeket nyitna meg, és sokkal népszerűbbé tenné a játékot a sorozat korábbi darabjaihoz képest. A játék megjelenése még aránylag messze van, így talán érdemes lehet próbálkozni az aláírásgyűjtéssel.

Atari: Hogyan tovább?

Hír | 2006.02.13 12:40

Nemrég tette közzé az Atari negyedéves pénzügyi eredményeit, amely óriási veszteségekről számol be. A francia Infogrames játékkiadó amerikai divíziójának jövője így igencsak veszélybe került. Ám úgy tűnik, van még remény. A 2005. december 31-én zárult 2006. harmadik pénzügyi negyedévben az egy évvel korábbi 156 millióról 100 millió dollárra csökkentek az eladásokból származó bevételek. A korábbi 19 milliós nyereség pedig közel ötmilliós veszteségbe csapott át. Ezt látva a vállalatnak hitelező HSBC megtagadta a további hitelfolyósítást. Az Atari jelenleg más hitelfolyosító intézetek után néz, valamint szellemi tulajdonjogait, és egyes fejlesztő stúdióit is felkínálta már eladásra. Emellett megkezdődtek a létszámleépítési tervezetek előkészületei is. Egyes fejlesztés alatt álló projekteket felfüggesztettek, hogy felülemelkedhessenek az anyagi válságon. A dolgot nehezíti a pénzügyi vezető Diane Baker önkéntes távozása is. Reménykedjünk, hogy megoldják a problémákat.

[MOVIE] Far Cry PC vs. Xbox 360

Hír | 2006.02.13 12:10

A pár éve megjelent Far Cry című FPS óriási sikereket ért el, amit főként a még mai szemmel is gyönyörű grafikájának köszönhet. Nos, várható volt, hogy a Microsoft is ráteszi a kezét a dologra, s már jó ideje dolgoznak a fejlesztők a játék Xbox 360-as átiratán, melynek a Far Cry Instincts: Predator címet adták. A konzoltulajdonosok március végén örülhetnek majd a ragadozónak. A most kiadott videó azt szemlélteti, hogy mennyit fejlődött a grafikus motor az azóta eltelt idő alatt. Várható volt, hogy sokat, na de ennyit...?!? A nemrég hivatalosan bejelentett Crysis is ugyanerre a motorra épül, és ugyanaz a CryTek csapat hegeszti, a megjelenése azonban még odébb van.

[MOVIE] Blazing Angels: Squadrons of WWII

Hír | 2006.02.13 08:00

A Blazing Angels: Squadrons of WWII egy nemrég bejelentett PC-s átirata a konzolos árkád harci "repülészeti" játéknak, mely hasonló címen fut. Megérkezett az első videója, sőt még a tavalyi E3-as bemutatóját is le lehet tölteni.

Sam és Max készülődik

Hír | 2006.02.12 20:45

Annó megbotránkoztatta a játékosvilág nagy részét a Lucasarts azon döntése, hogy leállítja ok nélkül a várva várt Sam & Max 2 fejlesztését. Mivel nem halgattak a kérésekre meg a szép szóra, végül a stúdióból kivált egy nagyobb csoport fejlesztő, és sok rajongó igen ékesen nyilatkozott a manapság Star Wars rókabőrőket rángató kiadóval szemben. Viszont sokak örömére maga Steve Purcell, Sam és Max kitalálója jelentete be, hogy a Telltale Games megvette a jogokat, és a Bone nevű kalandjátékuk kiadása után neki is ülnek a fejlesztésnek, Purcellel az élen. Ennek megvan pár hónapja, azóta is figyelik a rajongók az eseményeket. A nemrég San Francisco-ban megrendezett WonderCon-on a stúdió pár tagja nyilatkozott főleg a Bone-ról, de a végén említették a Sam & Max-et is. "Most épp előkészítési fázisban van a játék, és még dolgozunk a kivitelezésen, [...] A tervek még kezdetlegesek, és sokat dolgozunk rajta Steve-el az élen." A teljes cikk ezen a linken olvasható. Továbbá tiszta szívvel ajánlom ezeket az online képregényeket, amiket maga Steve Purcell ír/rajzol, és hetente frissülnek. A kósza hírek szerint közük lesz a játék történetéhez.

GameStar Nyílt Nap Élménybeszámoló

Hír | 2006.02.12 12:34

Lezajlott legutóbbi nyílt napunk is, amit ezúttal is a MOM Park Palace Mozi előterében tartottunk. Az előzőekhez képest egy picit talán kevesebben jöttek el, de legalább így több esély volt a kitelepített gépeken játszani, akár velünk is. A hangulat pedig legalább olyan jó volt, mint korábban. A 10 órai nyitást csapatbeosztással kezdtük, majd megkezdődtek a vetélkedők. Találd ki, melyik játék zenéje hallható, vagy melyik játékot ábrázolja az eltorzított, kivetített kép, stb. Én magam nem követtem végig figyelemmel az eseményeket, így most hirtelen nem tudom, melyik csapat nyert :) Ezt követte a váltott játékverseny... Lényegében arról volt szó, hogy bizonyos idő után a csapatok új tagot küldtek az "arénába", vagyis a gép elé, s így kellett megküzdeni a másik csapat tagjaival olyan játékokban, mint például a FIFA. Majd végül, ha már a csapatok minden tagja játszott, összesítették az eredményeket. Volt nyereményosztás, sőt szabályos nyereményeső is, mikor is a tömegbe szortuk a pólókat, egéralátéteket, és minden olyasmit, ami nem törékeny és nem okoz sérülést :) A rögtönzött sorsoláson pedig gyakorlatilag minden megjelent olvasó hazavihetett egy GameStar bögrét, vagy táskát, vagy akár NFS Most Wantedes cuccokat (táska, napszemüveg), és még olyan különlegességek is kisorsolásra kerültek, mint egy eredeti kis Sam Fisher figura. Senki sem távozott tehát üres kézzel. Az ügyesebbek gyorsan alá is iratták a bezsebelt posztereket a szerkesztőkkel. Közben pedig kiosztottuk az előfizetői nyereményjátékunk nyerteseinek is az ajándékokat. Öröm volt nézni a sok mosolygó arcot :) A képekért köszönet illeti az ESPORT.HU-t.

[MOVIE] Commandos Strike Force

Hír | 2006.02.12 11:09

Új videóbemutató érkezett a Pyro Studios berkeiben készülő Commandos Strike Force csapat alapú második világháborús első személyű lövöldözős játékból. A két és fél perces animáció a múltkorinál jóval hosszabb és többet enged mutatni. Egyelőre innen töltsétek.

LEGO Star Wars II HIVATALOSAN

Hír | 2006.02.12 11:01

A LucasArts és a TT Games hivatalosan is bejelentette, hogy a Traveller’s Tales dolgozik a LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (munkacím) játékfolytatáson. A második rész követi a Felkelők szövetségének küzdelmeit, amelyek a Galaktikus Birodalom összeomlását célozzák meg. Leia hercegnő Darth Vader általi üldözöttségétől kezdve egészen a Halálcsillag leszámolásáig mindent újraélhetünk LEGO-fílingben. Fontos megemlíteni, hogy küldetéseink során használhatunk járműveket, amelyek akár élőlények is lehetnek. Free Play módban több mint 50 személyszreszabható karakter közül választhatunk, amelyet további 56 bónuszkarakterrel fejeltek meg. A megjelenés hét platformra (köztük PC-re is) idén ősszel várható. Az első hivatalos képeket itt tekinthetitek meg.

[MOVIE] Empire Earth II: The Art of Supremacy

Hír | 2006.02.12 10:47

Megérkezett az Empire Earth II: The Art of Supremacy című valós idejű stratégiai játék kiegészítőlemezének legújabb videója, mely a nemrég elkezdett fejlesztői jegyzet következő része is egyben. Ez a videó főként az új küldetésekről beszél, mintegy két és fél percen keresztül.

Half-Life 2: Aftermath névváltás !!!

Hír | 2006.02.11 15:33

Bizony, átkeresztelkedik a nagysikerű Half-Life 2 első kiegészítője, az Aftermath, új nevén Episode One. Fantasztikus, hogy ilyen képzelőerővel áldották meg a Valvet, hogy ily frappáns címet ad a játéknak :) Ugyan ez semmiben sem befolyásolja azt, hogy maga az alkotás milyen lesz, ám egy Aftermath szvsz fantáziadúsabb alcím, mint egy "lerágott-csont" Episode One. Ez persze sejtet is valamit, ugyanis ahogy Doug Lombardi (Valve-atyauristen /2) is elmondta, bizony itt egy sorozatról beszélhetünk a közeljövőben. Ez van, ennek lehet örülni, nem örülni, infó itt.

A KIA USB támogatást és sok mást kínál legújabb autóiban

Hír | 2006.02.11 14:09

Haladni kell a korral, gondolták a KIA tervezői. A hamarosan piacra kerülő legújabb KIA modellek számos, eddig autóban soha nem látott informatikai megoldással kerülnek majd forgalomba. Az első delikvens a Multi-S koncepció, amely a középkonzolon két USB-csatlakozóval kedveskedik tulajdonosának. Ennek segítségével adatot cserélhetünk autónk és MP3 lejátszónk, telefonunk, PDA-nk, notebookunk és minden egyéb kütyünk között, no és nem utolsó sorban tölthetjük is azt. Az idei Detroit-i autóshown bemutatott KIA Soul még ennél is nagyratörőbb technikai megoldásokkal kívánkozik betörni a jövő autócsodáinak listájára. A Soul középkonzolba épített notebookkal rendelkezik, Bluetooth egységgel, MP3 lejátszóval, több USB porttal, WiFivel és telemetriával lesz felszerelve.

Mobilkütyük top 10-e - január

Hír | 2006.02.11 13:54

A svéd Krusell folytatja áldásos tevékenységét. Ezúttal egy 50 országra kiterjedő vásárlási toplistát állítottak össze a mobil eszközökről.

  • Top 10 PDA & okostelefon: 1. PalmOne Treo 600/650 2. (3) Qtek 9100/ I-mate K-Jam 3. (-) HP hx2100/24x0/27x0 4. (2) Qtek 9000/SPV M5000/MDA PRO 5. (4) HP iPAQ HW 65xx/6700 6. (10) Blackberry RIM 62X0/72X0 7. (5) HP iPAQ hx4700/4705 8. (6) Qtek S100/I-mate JAM 9. (7) Qtek 9090/IMate PDA 2k 10. (8) Blackberry 7100i
  • Top 10 telefon: 1. Sony Ericsson K750i/D750i/W800i 2. (3) Motorola RaZr V3/ V3i /V3c 3. (2) Nokia 6230/6230i 4. (-) Nokia N70 5. (5) PalmOne Treo 600/650/700 6. (-) Qtek 9100/ I-mate K-Jam 7. (7) Nokia 6680/6681/6682 8. (8) Nokia 5140/5140i 9. (-) Sony Ericsson K700i/K700c 10. (-) Sony Ericsson W900i/c/W850

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)