Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 420

[PATCH] Earth 2150

Hír | 2004.07.24 12:26

A Zuxxez - az Earth 2150 fejelsztésének idejében még TopWare - kiadott egy új javítást, mely mind a Moon Projecthez, mind a Lost Soulshoz passzol. Ezen patchel a játék verziószáma 2.1-re növekszik, a hibák száma pedig tovább csökken. A tapaszokért és a változások listájáért erre tessék...

S.T.A.L.K.E.R. morzsák

Hír | 2004.07.08 22:37

Headhunter testvérünk szólt, hogy egy újabb faggatásnak esett alá a GSC Game World csapata. Sikerült néhány új infót kiszedni belőlük, melyek közül most a legfontosabb szemelvényt idézném: "Jelenleg nem tervezzük egy játszható demó kiadását. Egyszerűen azért, mert nincs időnk megcsinálni. A játék megjelenési idejét nem változtattunk, és be is szeretnénk tartani a 2004 őszt. Minden nagyon bonyolult, kiváltképpen a harminc négyzetkilóméteres zóna teljes átfésülése - persze a hibák után". Személy szerint nem bánnám, hogy nincs demója megjelenés előtt, bár tudom, hogy legtöbben már nagyon játszanátok vele. Ne feledjétek, hogy hamarosan lehet jelentkezni a beta tesztelésére. Amint megadatik a lehetőség, természetesne tudni fogtok róla! A teljes interjút egyébként itt találhatjátok meg.

[MOZi] Bugos Spiderman 2 :)

Hír | 2004.07.06 20:46

Igaz, hogy igen népszerű az amerikai mozikban, tény, hogy nem csak a Shrek 2, de a Gyűrűk Ura harmadik részének is megdöntötte első hétvégi bevételét, az is bizonyos, hogy a Spider-Man 2 című mozifilm tele van a szokásos filmes bakikkal :) Ezen a linket folyamatosan felteszik az újabb és újabb hibákat, ahol egyébként rengeteg más film bugjaira is rávilágítanak. Nos, ami engem illet, még, ha 100 hibát találnak benne, akkor is megnézem :P

[PATCH] Páros

Hír | 2004.05.28 08:15

  • Kiadták a Postal 2: Share the Pain 1409-es javítását. A csomag tartalmaz egy Red Light nevű új pályát, valamint az időközben felfedezett hibákat is orvosolja. A változások listáját itt tekinthetitek meg, a fájlt pedig innen tölthetitek.
  • Megjelent a Singles 1.4-es javítócsomagja is. Ha jól sejtem, ezt a nemrég megjelent "demó"-ra is feltehetitek. Egyébként alig módosít valamit. De ha nagyon kellene, itt van.

  • Késik a Longhorn beta

    Hír | 2004.04.04 13:49

    Az eredeti tervek szerint úgy volt, hogy már idén, valamikor karácsony környékén beta állapotba kerül a Microsoft következő generációs operációs rendszere, a Longhorn. Mostmár biztos, hogy ezt eltolták, hiszen néhány dolgot fontosabbnak tartanak a szoftver fejlesztői. Úgy tűnik, hogy inkább a Windows XP biztonsági réseit foltozgatják, hiszen napról-napra újabb hibákra derül fény. Végülis szerintem ez nem is olyan rossz. Inkább később legyen, de sokkal jobb, mint az eddigi rendszerek :)

    Trackmania képek

    Hír | 2004.03.02 14:53

    A Digital Jesters az elmúlt hetekben kiadta Trackmania című játékát. Akkoriban még elég szegényes lehetőségeink voltak, nem is beszélve a pályák kidolgozásának kezdetlegességéről. Folyamatosan munkálkodnak újabb és újabb patcheken, melyek nem csupán hibákat orvosolnak, sokkal inkább kiegészítik a játékot. Az 1.2-es változatban már alagutakat és emelkedőket is lepakolhatunk. Imhol néhány kép az újdonságokról.

    [PATCH] KotOR

    Hír | 2004.03.02 06:15

    A LukasArc kiadott egy méretes javítást népszerűnek mondható RPG-jükhöz, a Star Wars: Knights of the Old Republic-hoz. Természetesen megint az ATi kártyák élveztek elsőséget a sürgősen javítani való hibák listájában, de mindenkinek érdemes letölteni és felfrissíteni jelenlegi verzióját. Legegyszerűbb ezzel a 25 megás fájllal kezdeni a sort :)

    [PATCH] ETM

    Hír | 2004.02.24 06:45

    Az Atari kezeiből kiragadván egy újabb patch érkezett, ezúttal az Enter the Matrix világát színesíteni. A közkedvelt filmtrilógia PC-s változata sem okozott csalódást, de akinek mégis, az most kijavíthatja az eddig orrot piszkáló hibákat az 1.2-es javítással. A CD és DVD verziókra egyaránt jó, de KIZÁRÓLAG Intel 845-ös tulajdonosok tudják használni. Innen kaparinthatjátok meg...

    [PATCH] Age of Mythology

    Hír | 2004.02.05 15:56

    Folytatván a jó szokásokat - ezúttal Microsoft módra - ismét javító csomagokra leltünk. Miért a többesszám, ha a címben csak az Age of Mythology szerepel? Az ok, hogy nem csak magához az alap játékhoz érkezett patch, hanem a kiegészítő (AoM: The Titans) stuff-hoz is. A kettő nem ugyanazokat a hibákat, nem kívánt, avagy éppen megelőzni óhajtott problémákat orvosolja. Ennek okán különbözik a két patch verziószáma is: a mitológiai lényeket alap formában felvonultató darabhoz immáron 1.09-es javítás érkezett, míg az új dolgokat játékba paszírozó kiegészítő lemezhez 1.02-es.

  • Age of Mythology v1.09 Patch
  • Age of Mythology: The Titans v1.02 Patch

  • Lopott World Racing demó

    Hír | 2004.01.30 18:03

    GH-s barátaink jelentették, hogy egy újabb játék, a World Racing esett zsebtolvajlás áldozatául... A játék kiadója megerősítette, hogy egy 'Hockenheim' fedőnevű demó valóban illegális módon elhagyta a bázisukat és letölthető (volt) néhány oldalról, ami azonban egyáltalán nem javasolt, mert a program közel se végleges állapotú demó változata tele volt hibákkal és például csak akkor lehetett feltelepíteni, ha kiírtuk előtte CD-re. A TDK nem adott felvilágosítást arra nézve, mikor terveznek kiadni egy végleges demót. Két variáció van. Az egyik az, hogy a lopás késlelteti a munkát, így késni fog a megjelenés is; a másik pedig az, hogy ráhajtanak a srácok és megpróbálnak minél hamarabb villantani valami ütőset (feltehetően ez utóbbi célból lopták ki a cuccot).

    [HuN] Gothic 1 help

    Hír | 2003.12.02 15:35

    A segítségeteket kéri Randal és Solymosi Zsolt! "Elkészült a Gothic 1 magyarosítása, a hibák ki lettek javítva, de a fájl nem lett átkonvertálva, ugyanis a srác, aki végezte a munkát, eltűnt. Nos, gondolom senki nem akarja, hogy ez a munka befejezetlenül maradjon. Egyébként egy txt kiterjesztésű fájl tartalmazza a szöveget és ezt kellene vdf formátumba átkonvertálni. Ha jól emlékszem a srác Perllel csinálta. Aki tudja, hogyan kell megcsinálni vagy legalábbis végzett ilyen munkát, az írjon ide." Reméljük, segíthettünk!

    [PATCH] Sokaság

    Hír | 2003.11.11 14:33

    Úgy látszik a tél közeledtével egyre több bogár bukkan fel a játékokban. Sebaj, hisz megérkezett az irtószer néhány játékhoz. A Contract J.A.C.K. ma jelent meg, és máris itt van hozzá az első javítás (jobb előbb, mint később). A Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy-hez is befutott az első csomagocska, melyet itt találhattok meg. Végezetül egy igazán nagy játékhoz érkezett meg az 1.2-es patch. Nem másról van szó, mint a híres-neves Mafiaról! Aki szeretne vele játszani, de összeakad a kártyájával, annak nem kell tovább várnia, azonnal töltse le innét a pakkot, mivel ez javítja az ilyen típusú hibákat.

    [HuN] HL1 bétateszt

    Hír | 2003.11.04 07:17

    Egy zárt bétatesztre szeretném felhívni az érdeklődök figyelmét. Arról lenne szó, hogy az első tíz emberke, akinek megvan a Half-Life 1 és szeretné kipróbálni teljesen magyar nyelven (kivéve a hangokat), az írjon az én címemre, melyet követően néhány feltétel elfogadása után a birtokukba vehetik a szerencsések a jelenleg még béta állapotban lévő HL-Hun-Béta csomagot. Természetesen a jelentkezők részéről ezek után várom majd a hibákról szóló leveleket, amit továbbítani fogok a honosítás készítőinek, hogy elkészíthessék a hibátlan változatot, melyet ezek után felteszünk a legközelebbi lemezmellékletünkre is. Várható a HL kiegészítőiből is hasonló megmozdulás. Addig is látogassátok meg a project oldalát. A gyengébbek kedvéért: Az első részről van szó, ami 1998-ban jelent meg.

    Diablo 2 patch "állás"

    Hír | 2003.10.14 06:12

    A Battle.net oldalán Blizzard-os testvéreink közöltek némi információt a Diablo 2 közelgő javításáról, az 1.10-ről. Elmondták, hogy keményen dolgoznak rajta, folyamatosan fejlesztik és újítgatják, valamint amint úgy érzik kész van, még rengetegszer át fogják nézni. Nekem személy szerint a beta valahogy nem tetszett, főleg miután egy kedves barátom is vélt olyan hibákat fölfedezni, amiktől vakartam a fejem... De meglátjuk, hogy, hogy sikerül, még a végén én is visszatérek aktív gamernek a battle.net-re :D

    [PATCH] Lionheart

    Hír | 2003.09.18 06:25

    A Black Isle Studios kiadta a Lionheart legelső javító csomagját... Ez hibákat orvosol játék közben, babrál egy kicsit a save funkció kellemesebb használata érdekében, valamint a hálózati kapcsolatokat is optimizálja, de még sok hasonló jót tesz, amennyiben felpakoljátok. Alant elérhettek két verziót is:

  • Lionheart v1.1 Patch (Angol)
  • Lionheart v1.1 Patch (Német)

  • [PATCH] Europa 1400 - TG

    Hír | 2003.08.06 08:05

    Megérkezett egy kis csomag az Europa 1400 - The Gulid-hoz, az eddigi hibák orvoslására. Ha feltesszük az angol, vagy német változatot (merthogy ezt a két félét adta ki a 4HEAD Studios), akkor 1.05 beta 2-es verziószámú játékot kapunk. Az elérhetőségeket egysorral lejebb találhatjátok:

  • Europa 1400 - TG 1.05 beta 2 patch angol változat
  • Europa 1400 - TG 1.05 beta 2 patch német változat

  • Dragon Empires infók

    Hír | 2003.07.31 17:38

    A Codemasters jelentése szerint megkezdődött Dragon Empires című játékuk tényleges tesztelése. Az első fázisban a játék-játékos harcirendszert vizsgálgatják, és persze javítják a felmerülő hibákat. Azon beta tesztelés, amiben többen is részt vehetnek, ez év végén kezdődik majd. Ha nem ismernéd ezt a reményteli MMORPG-t, feltétlenül kukkants be ide.

    [PATCH] Colin McRae Rally 3

    Hír | 2003.07.31 17:18

    Előkerült a Codemasters autóversenyzős üdvöskéjének első javítócsomagja, amely 10 megás és innen máris lecibálhatjátok. Természetesen ezt is azért adták ki, mert voltak hibák a játékban. Hogy pontosan milyenek, azokat pedig itt olvashatod el, feltéve ha érdekel :)

    [PATCH] WarCraft III: TFT

    Hír | 2003.07.16 23:05

    Megérkezett az 1.11-es javítás a Blizzardtól az alapjáték után a kiegészítőhöz is. Szintén sor került a felfedezett hibák orvoslására, legyen az pályaelfűszerezés, vagy egyéb nyalánskágok :). Azthiszem nem mondok újat azzal, hogy aki játszik vele, annak megéri letölteni. :) Alant:

  • The Frozen Throne v1.11 (English) (4.8 MB)
  • The Frozen Throne v1.11 (German) (4.8 MB)
  • The Frozen Throne v1.11 (French) (4.8 MB)

  • Doom III DEMO??? :D

    Hír | 2003.06.17 19:14

    A PlanetQuake3.net elbeszélgetett ThRoNkA-val, aki az id Software-nél volt a minap állás ügyben. Most figyeljetek! Nem kizárt, hogy az idei Quakecon idején (vagyis augusztus közepén) kiadnak egy két pályás Doom III publikus demót! Vagyis nem alpha, nem lopott, nem tele hibákkal :) Remélem valóban így lesz :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)