Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 14804

F.E.A.R. 2!!

Hír | 2006.02.22 16:41

Nos, bár a Monolith a mai napon bejelentette, hogy folytatja nagysikerű paráztatós akciójátékát, a fenti címmel nem fogunk egyhamar a boltok polcain találkozni, mivel a F.E.A.R. név jogai az első részt kiadó Vivendi Universal birtokában vannak. A folytatáshoz - melyben, hála annak a ténynek, hogy a karaktereket és egyéb cuccokat már a fejlesztőcég védette le, az első rész sztoriját folytatják - még nem találtak kiadót, ám Samantha Ryan, a Monolith Studios elnökasszonya kijelentette, hogy a fejlesztés során a PC-re fognak koncentrálni, mert hisznek abban, hogy a PC-s közösség is képes egy játék sikerre viteléhez - ezt már a F.E.A.R.-el is bebizonyítottuk.

[MOVIE] The Godfather

Hír | 2006.02.22 06:48

Újabb videó a The Godfatherből. Ebben az animációban a Little Italy nevű területet és a Corleone családot nézhetjük meg, hogy miként is festenek virtuálisan eme játékban. A 40 másodperces videóért erre tessék...

[MOVIE] Guild Wars: Factions

Hír | 2006.02.22 06:45

Megérkezett a Guild Wars: Factions című kiegészítő első videója. Az animációban megfigyelhetünk néhány új lényt, no meg minden más újítást. Ezt közel 2 perc in-game jelenetben. Aki már nem bír magával, az innen tépheti a 76 megás fájlt.

[MOVIE] Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Hír | 2006.02.22 06:43

Videó érkezett a Dungeons & Dragons Online: Stormreachből. A fantasy MMORPG ezen animációjában a ranger, a sorcerer és a paladin karaktereket leshetjük meg közel másfél percben, természetesen játék közben. Aki érdeklődne, az erre kattanjon...

[DEMO] TOCA RACE DRIVER 3 - MULTI!

Hír | 2006.02.21 17:28

A hajnali bíborsárgán napsütötte, deres, folyóparti kövek előjelzésének teljes hiányában kiadták a TOCA Race Driver 3 multiplayeres demóját. Ehhez azt hiszem egy szót sem kell fűznöm, legfeljebb azt, hogy 550 mega, és, hogy honnan tölthető...?

[MOVIE] Savage 2: A Tortured Soul

Hír | 2006.02.21 17:25

Új videó érkezett a Savage 2: A Tortured Soul című 3D-s akcióból. Természetesen in-game jelenetekkel teletűzdelt animációról van szó, amely átvezetőkkel összekapcsolva walkthrough módra mutat be nekünk néhány dolgot. A 30 megás videóért érdeklődők ide katt.

[PATCH] Söldner: Secret Wars

Hír | 2006.02.21 17:23

Új patch érkezett a Söldner: Secret Wars című játékhoz. A 33669-es verziószámmal rendelkező tapasz 27 megájában kiteljesedő javítássorozatban jócskán történtek változtatások. Changelog és letöltés ezen az oldalon.

[MOVIE] War on Terror Magyar Trailer

Hír | 2006.02.21 12:34

A Digital Reality megküldte a War on Terror című második világháborús stratégiai játékuk magyar nyelvű videóelőzetesét. Ha esetleg elfelejtettétek volna, már kipróbálhattuk a játék demóját is. A trailerben megszólaló magyar hangok: Zakariás Éva, Vass Gábor.

Heroes 5 kártyajáték idén májusban

Hír | 2006.02.21 06:19

Az Age of Heroes a ma hajnali órákban adta hírül, hogy keményen dolgozik a Heroes of Might & Magic V kártyajátékra épülő változatán. Az AOH oldalán mindent megtudhatnak a kíváncsiskodók, előzetesen annyit, hogy a pakk valamikor május-július között érkezik meg. No és még annyit, hogy érdemes meglesni a honlapot és a H5 fakkot, ugyanis a creatures menüben valódi képek vannak minden lényről, olyanok is, amelyeket eddig nem láthattunk... Ide katt!

[PATCH] Football Manager 2006

Hír | 2006.02.21 06:15

Megérkezett a 6.0.3-as verziószámú javítás a Football Manager 2006 című focis játékhoz. A tapasz több mint 40 módosítást eszközöl, javít, változtat, tuningol és a többi. Az érdeklődők ezen az oldalon hosszú sorokban olvashatják a changelogot, fölötte pedig megtalálják a 72 megabájtos patchet is.

Dungeon Runners - az NCsoft újdonsága

Hír | 2006.02.21 06:11

Már jónéhány napja kering bizonyos berkekben olyan pletyka, mely szerint az NCsoft legújabb, Dungeon Runners című játéka eltérvén a csapat szokásaitól, most singleplayer módra épül majd. Nos, a hivatalos bejelentés még mindig nem történt meg, így ezt nem tudni, viszont a Worthplaying lecsapott néhány képre az akció-RPG-ből. Erre tessék...

[PATCH] The Regiment

Hír | 2006.02.20 18:59

A nemrégiben megjelent The Regiment című FPS - hez már ki is adták az első hivatalos javítócsomagot, mely számos bosszúságtól kíméli meg a T. Játékos közönséget. A készítők sem mondtak semmi konkrétat, így ezzel nem, csupán egy linkkel tudok szolgálni.

[DEMO] Battle of Europe: Royal Air Force

Hír | 2006.02.20 18:46

A Battle of Europe: Royal Air Force egy történelmi témájú (nevezetesen II. világháború) árkád repülős akciójáték, amelyben különféle, a valóságban is létező - esetenként akár titkos - repülő alkalmatosság pilótafülkéjébe pattanhatunk. A teljes játékban majd összesen 16 küldetésen küzdhetjük végig magunkat, a grafikus motor pedig a dinamikus időjárás-megjelenítésben csillogtathatja meg a tudását. A demóban a gyakorló módot próbálhatjuk ki, illetve egy bizonyos Tirpitz kódnevű küldetést.Parancsoljatok.

[MOVIE] Rube Goldberg device @ Garry's mod

Hír | 2006.02.20 10:05

Újabb zsír videó érkezett a Half-Life 2-höz készült Garry's mod segítségével. A múltkori kettő után értelemszerűen ez a harmadik a sorban, amely Rube Goldberg feltaláló eszközei igyekezett reprodukálni. A 12 megás videót innen zúzhatjátok le.

Atari: Hosszú sikertörténet, csúfos bukás?

Hír | 2006.02.19 11:59

A világ egyik legnagyobb játékkiadója, az Atari a múlt héten közzétett lehangoló pénzügyi jelentést követően a figyelem középpontjába került. Bruno Bonell, a vállalat elnök-vezérigazgatója helyretette a dolgokat. A Bonell kezében lévő vállalat nagyjából 250 dolgozót foglalkoztat Észak-Amerikában. A tervek szerint 20%-ukat elbocsátják, valamint a belső fejlesztő stúdiókat is megpróbálják értékesíteni. Ezek olyan játéksorozatokon dolgoznak folyamatosan, mint a Driver, a Test Drive, vagy a Mátrix filmeken alapuló játékok. Bonell hozzátette, "az, hogy terveink között szerepel belső stúdióink eladása, nem azt jelenti, hogy már ki is tettük rájuk az Eladó! táblát. Jelenleg is számunkra fontos projekteken dolgoznak." A Wedbush Morgan Securities egyik elemzője, Michael Patter szerint "nem a belső stúdiók eladása lenne a megfelelő lépés. Az első, amit meg kellene tenniük, hogy leállítják európai tevékenységüket. Bruno elvonult ebédelni... Az amerikai részleg játékokat készít, míg az európai csak eladja azokat." A kiadótól vásárolt játékfejlesztők esete nagyon ritka. Sokkal gyakrabban fordul elő, hogy egy független fejlesztőgárdát vásárol fel egy-egy stúdió. Az ok nagyon egyszerű: Amikor egy független csapat megállapodik arról, hogy megveszi őket egy kiadó, a csapat megkapja a játékfejlesztéshez szükséges pénzt. Amikor a kiadó elad egy belső stúdiót, a kiadó megtartja a pénzt, amely általában az elküldött fejlesztők totális csődjéhez vezet. Bonell nem tért ki arra, hogy szándékukban áll-e egyes népszerű játéksorozatainak kiadási jogaitól is megválni. A Driver termékvonal még mindig jól cseng, annak ellenére, hogy a legutóbbi, harmadik rész csúfos bukásnak számított. Az Atari tulajdonában lévő fejlesztőcégek jelenleg az alábbiakon dolgoznak:

  • Reflections (Newcastle): Driver 4
  • Melbourne House (Ausztrália): Test Drive jelenlegi generációs konzolokra
  • Paradigm (Dallas): Stuntman 2, Battlezone
  • Shiny Studios (Laguna Beach): Be nem jelentett projekt, valamint Earthworm Jim új verziói
  • Eden Studios (Lyon): Test Driver következő generációs konzolokra. Mindeközben a Shiny alapítója, Dave Perry lemondott tisztségéről. A közzétett hivatalos indok szerint ezzel a lépéssel felszabadulnak a lehetőségek a jövendőbeli vevőkkel kapcsolatban, majd miután sikerült megfelelő megállapodásokat kötni, Perry vissza szándékozik térni a vállalathoz. A Shiny jelenleg 56 alkalmazottal dolgozik. "Most már zöld az út az Atari előtt: eladhatják a Shiny-t. De azt hiszem, ebben én is a segítségükre lehetek, elvégre több dolognak is én vagyok a vezetője. Sok érdeklődőt tudok a tárgyalóasztalhoz csalogatni, ami meggyorsíthatja a folyamatot." - tette hozzá Perry. Az Atari hosszú múltra tekinthet vissza. 1972-ben alapították jogelődjét, s kezdeti sikereit a Pong nevű játéknak köszönheti, amely annak idején berobbant a játékiparba. Öt évvel később (már új tulajdonosokkal) megpróbálták méginkább bevezetni a nappalikba a videójátékokat - ekkor a vállalat neve már Atari 2600 volt. A sikertelen számítógépes piac némileg gondot okozott a cég nívójában. 1994-ben elhagyták az Atari elnevezést, ám két évvel később újra felvették. Amikor már épp kezdett volna megint lefelé csúszni, az Infogrames úgy döntött, tőkésíti a vállalatot és felveszik az Atari nevet. Az Infogrames csak egyike azoknak, akik felhasználták az Atarit. A gondok ellenére a név még mindig jól cseng a közvélemény-kutatások szerint. Sőt, elemzők szerint a tény, hogy az európai Infogrames birtokolja őket, csak ront a helyzeten. Michael Patter elemző szerint "Az ok, ami miatt az Atari képtelen sikereket elérni, az Infogramesszel való kapcsolatában keresendő. Az Infogrames, akárcsak az Atari, süllyed és hamarosan csődbe is megy. Amint ez megtörténik, véleményem szerint az Atarinak van még esélye a talpraállásra, ha valaki felkarolja őket."

  • [MOVIE] SUN

    Hír | 2006.02.19 10:54

    Előkerült a SUN: Soul of Ultimate Nation című MMORPG intrója, ami egyszerűen BÜNTETÉS! Ha esetleg a Gyűrűk Ura filmekből ismerős jeleneteket fedeznétek fel, az nem a véletlen műve. Még a zenéjét is a filmtrilógia zenéjéért is felelős Howard Shore írta. Egy szóval brutálság lesz ez nagyon. Sajnos a megjelenési időpontja egyelőre ismeretlen.

    [MOVIE] LoTR: The Battle For Middle-Earth II

    Hír | 2006.02.19 10:45

    Már nagyon közel a The Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth II című Gyűrűk Ura alapú valós idejű stratégiai játék megjelenése. Jól tudjuk, hogy lesz gyűjtőknek szánt Collector's Edition kiadása is, amelynek bónuszlemezén a játék készületeinek fázisait is bemutatják. Most egy ilyenbe pillanthatunk bele: megnézhetjük, hogyan is állítanak össze egy küldetést.

    Feltámadt hamvaiból az Age of Mourning

    Hír | 2006.02.19 10:34

    Tavaly év végén számoltunk be arról, hogy állítólag mégis elkészül a korábban Mourning néven ismert Age of Mourning MMORPG. Akkor még semmi konkrétumot nem tudtunk ezen kívül. Most azonban már egészen biztos, hogy a projektet nem törölték, vagy legalábbis újra hozzáfogtak. Gőzerővel dolgoznak rajta, és várhatóan hat hónapon belül meg is jelenhet. Olyannyira előrehaladott állapotban van a játék, hogy a zárt bétateszt is hamarosan elkezdődhet. További információkat a honlapján találhattok.

    [MOVIE] The Godfather

    Hír | 2006.02.19 10:16

    Két új videóbemutató érkezett a hamarosan megjelenő The Godfather-ből. Az egyik klip a Hell's Kitchent mutatja be, míg a másik egész New York City-t járja körül kutyafuttában, egy perc/város sebességgel.

    [PATCH] Shadowgrounds FRE

    Hír | 2006.02.19 10:11

    Oh, be szép is a franszia... A Frozenbyte kiadta a Shadowgrounds című sci-fi akciójáték francia nyelvű változatához az 1.01-es javítócsomagot. Így most már a francia kiadással rendelkezők is ugyanolyan játékélményben részesülhetnek, mint a többiek. A német és angol kiadáshoz ugyanis már megérkezett korábban ez a javítás. A négy megát innen lehet tölteni.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)