Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 14804

S.T.A.L.K.E.R. idén szeptemberben?!

Hír | 2006.03.01 18:10

Egy Oleggel készített interjú több szempontból is árulkodónak bizonyult, azonban a legérdekesebb pontja egyértelműen a megjelenéssel kapcsolat sor volt az anyagnak. A jelenlegi álláspont szerint ugyanis a THQ megkapta a S.T.A.L.K.E.R. demóját, és nagyban teszteli. A fejlesztők jelenleg is a kiadó által felderített hibákat orvosolják, ha ez a procedúra véget ért, a demó is megjelenik. Maga a játék pedig idén szeptemberben kerül kiadásra, mint azt állítják. Amennyiben valami közbecsúszik, úgy 2007 elejére tolódik a megjelenés, ám erre állítólag csekély az esély. Bizonyíték itt.

Továbbra is tart az Auto Assault bétatesztje

Hír | 2006.03.01 17:55

Az NCsoft jelenti, mely szerint továbbra is él az Auto Assault bétatesztje, amelyre bárki szabadon jelentkezhet. Az érdeklődők dolga csupán annyi, hogy ellátogatnak erre az oldalra, és regisztrálnak.

Letartóztattak két nagy másolóművészt

Hír | 2006.03.01 17:48

Letartóztatták a Miah-testvéreket, akik a kelet-Nagy-Britannia-i régió két legnagyobb kalózaként működtek az elmúlt időkben. A scunthorpei férfiak birtokában több mint 13.000 másolt anyagot találtak, így például CD-ket, DVD-ket és videókazettákat. Michael Rawlison, az ELSPA szóvivője köszönetét fejezte ki a nyomozásban közreműködőknek, hiszen a kalózkodásokkal nemcsak a játék-és filmipar tönkretételét segítette elő a testvérpár, hanem a helyi forgalmazóknak is nagy kiesést okozott. További részletek itt.

[MOZi] The Godfather bónuszjáték a film DVD-n

Hír | 2006.03.01 15:20

Az Electronic Arts összebeszélt a Paramount Picturesszel, és a The Godfather (A keresztapa) klasszikus filmtrilógiát újra kiadják a hasonló című akciójáték megjelenésével egy időben, máricus 21-én. És ha ez még nem lenne elég, az új kiadás egy exkluzív DVD-t is tartalmaz majd, külön a játék tiszteletére, amelyen 12 perces játékjelenetek, két 'így készült' werkfilm mellett tíz dollár felárért magát a videojátékot is helyet kap majd. A csomag ajánlott amerikai fogyasztói ára 77 dollár.

Késik a Ghost Recon 3

Hír | 2006.03.01 15:12

A EuroGamer információi szerint a Ghost Recon: Advanced Warfighter Xbox 360-as és PC-s változatának megjelenése között jó nagy űr keletkezett. Előbbi a jövő héten, míg a PC-s kiadás csak valamikor nyár elején jelenhet meg. A különböző konzolos változatok mindegyike márciusban lát napvilágot. Reménykedjünk, hogy a késlekedés a játék javára válik majd.

[MOVIE] ROSE Online

Hír | 2006.03.01 15:07

Rush of Seven Episodes - ROSE Online. Ez bizony az Ázsiában töretlen népszerűségnek örvendő MMORPG nyugati kiadása, a Codemasters gondozásában. Hét különleges bolygó, mindegyik egyedi környezettel, törvényekkel, szabályokkal, sajátosságokkal. Ez vár ránk is. Egy új videót tölthettek le a játékról innen.

Visszatér az Acclaim

Hír | 2006.03.01 15:01

A videojáték-ipar egyik hányattatott sorsú kiadója, az Acclaim a jelek szerint feltámadt poraiból, és új ambíciókkal, új játékokkal a háta mögött szeretne ismét betörni a piacra. Az Acclaim Games hamarosan Howard Marks és Ken Chan veteránok felügyelete alatt, elsősorban ingyenes MMO játékokkal szeretne visszatérni. Még 2004 szeptemberében fellegzett be a vállalatnak. Ezt most Marks százezer dollár kifizetésével oldotta meg. A logó és a márkanév megmarad, az üzleti stratégia azonban megváltozik. Az ázsiai MMO mikrotranzakciós modell adta a mintát ehhez. Elsősorban Ázsiából érkező online játékok képezik majd a fő profilt, amelyeket némi átalakítás után a világ más régióiba szállítanak majd. A bevételeket pedig tovább növelik az in-game hirdetések és a szponzor kapcsolatok.

[MOVIE] LoTR: Battle For Middle-Earth II

Hír | 2006.03.01 14:52

Két új videóról számolhatok be, amelyek a The Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth II című Gyűrűk Ura regényeken alapuló stratégiai játékfolytatást mutatják be. Az egyik maga az intro, míg a másik egy hosszabb játék közbeni csatajelenet. Az Electronic Arts gondozásában holnap jelenik meg az alkotás.

[MOVIE] Ghost Recon 3

Hír | 2006.03.01 14:35

Új videóbemutató érkezett a Ghost Recon: Advanced Warfighter című csapat alapú taktikai lövöldözős játékfolytatásból, amelyben a "forradalmi" Narcom kezelőfelületet járják körül, nagyjából fél perc alatt. Dizájn szempontból tényleg zsír a dolog, csak egyelőre kérdéses, hogy mennyire használható.

Titokzatos MMO a Diablo és WoW fejlesztőitől

Hír | 2006.03.01 06:44

A Webzen nevű cég több neves alkotót is szerződtetett a napokban. Most fény derült rá, hogy a csapat azért csábított magához több olyan embert is, akik korábban a Diablo és a World of Warcraft megalkotásán dolgoztak, mert egy vadiúj MMO van születőben. És ez az amit tudni lehet jelen pillanatban, semmi több. A játék kezdeti állapotának okán hivatalos bejelentés és bővebb információ valamikor később várható. Addig is a fejlesztőcsoport tagjairól továbbiak itt.

ÜberSoldier GOLD

Hír | 2006.03.01 06:40

A CDV jelenti, mely szerint aranylemezre került az ÜberSoldier. Pontos megjelenési dátum egyelőre nincs, azonban azt tudni, hogy valamikor áprilisban kerül a boltok polcaira az az FPS, melynek a demóját elviekben ma 18.00-kor adják ki. Továbbiak itt.

[PATCH] Legion Arena

Hír | 2006.03.01 06:37

Megérkezett az 1.01-es patch a Legion Arena című játékhoz. Ezzel a tapasszal mégnagyobb élvezet lesz multizni, hiszen kibővíti a multiban történő hadseregépítés lehetőségeit, valamint ezen felül egy-két dolgot plusszban át is állíthatunk majd. Az érdeklődők innen tölthetik a tapaszt.

[MOVIE] Rise of Nations: Rise of Legends

Hír | 2006.02.28 16:47

Új videó érkezett az idén tavasszal megjelenő Rise of Nations: Rise of Legendsből. A híres sorozat legújabb tagja ismét elkápráztatni készül a nagyközönséget, ahogyan az az RTS mostani animációjából is kitünik. Letöltéshez erre katt.

SWAT 4: The Stetchkov Syndicate SDK

Hír | 2006.02.28 16:37

Megérkezett a SWAT 4: The Stetchkov Syndicate SDK-ja. Ezzel a csomaggal a lelkes modkészítők most végre feltuningolhatják szeretett FPS-üket. Mindenki kedve szerint gyárthat plusz tartalmat a játékhoz, amennyiben letölti és használja a 2,5 megás programot. Érdeklődők ide katt.

Most épp a 25 to Life-ot akarják betiltani

Hír | 2006.02.28 15:29

A Nemzeti Törvényszolgák Emlék-alapítványa (NLEOMF) egy átfogó kampányt indított a 25 to Life videojáték ellen, melynek keretében arra kérik a szülőket, hogy ne vegyék meg a terméket, illetve ne engedjék gyermekeiket használni azt. A nonprofit szervezet az Egyesült Államok 15 legnagyobb rendészeti szervezetét képviseli. 1984-ben azzal a szándékkal hozták létre, hogy növelje a különböző bűnügyi állami dolgozók társadalmi elismertségét. Az Eidos január 17-én jelentette meg a 25 to Life című videojátékot, amelynek erőszakos természete ellen lépett fel a NLEOMF szervezet. Egészen pontosan azt kifogásolják, hogy a játékban olyan bandatagoka, illetve rendőrtiszteket személyisíthetünk meg, akik például élő pajzsként egyszerű civileket használnak fel a tűzpárbajokban. A szervezet egyúttal a forgalmazókat is felkérte arra, hogy ne árusítsák a játékot. "Teljességgel lelkiismeretlenek a játék fejlesztői, hogy fiataloknak - vagy gyakorlatilag bárkinek - megengedték a lövöldözés és gyilkolás szórakoztatás céljából történő felhasználását, miközben ártatlan emberek halnak meg a valódi utcákon nap mint nap." - mondta a szervezet elnöke Craig W. Floyd. "Minden szülőt, gondviselőt, és mindenkit, aki törődik a rendészeti alkalmazottakkal, arra kérünk, hogy ne engedjék a játékot gyermekeik közelébe." Majd hozzátette, az elmúlt 10 évben hetven tisztet öltek meg szolgálatban 18 év alatti fiatalok. Kampányuknak egy petícióval adtak nyomatékot, amit már így is rengetegen aláírtak. Az Eidos főnöke, Bill Gardner mindeközben úgy nyilatkozott, hogy nem érti, miért pont ezt a játékot találták meg ismét az ellenzők. A legtöbb helyen igen alacsony értékeléseket kapott. Az óriási felhajtásnak pedig csak az lesz a következménye, hogy a minimális marketing ellenére is növekedik majd a játék iránti kereslet. Minden esetre a hatóságok nem tervezik a játék betiltását.

The Godfather trilógia?

Hír | 2006.02.28 14:28

Már csak hetek választanak el minket a The Godfather című maffiás akciójáték megjelenésétől, s most úgy tűnik, hogy a játékot valójában ugyanúgy trilógiának szánják, mint annak idején a Keresztapa filmklasszikusokat. A BBC News-nak David DeMartini executive producer elmondta, "nagy fába vágtuk a fejszénket, amikor úgy döntöttünk, új részeket készítünk a játékhoz. A tervek szerint két további darabbal emeljük sorozattá az alkotást." Ez már csak azért is érdekes lépés, mert jól tudjuk, micsoda összegeket ölt már az Electronic Arts csak az első rész munkálataiba. Szerencsére ennek nagyrészét a jogok megvásárlása tette ki, amit a további részek esetében már nem kell kifizetni. Emellett Marlon Brando, Robert Duvall és James Caan szinkronhangjáért is elég sokat csengettek ki, ráadásul elég durva marketing kampányra készülnek. DeMartini elmondta, hogy nem titkolt szándékuk a GTA sorozatnak vetélytársat állítani. A The Godfather március 24-én érkezik PC-re, valamint PS2, Xbox, Xbox 360 és PSP konzolokra egyaránt.

Szülői felügyelet - új megközelítésben

Hír | 2006.02.28 14:05

A csemetéiket féltő szülők fellélegezhetnek: megérkezett a tökéletes fegyver a játékok ellen. A Hopscotch Technology bemutatta új készülékét, amely a beállított időn túl megakadályozza a játékok futtatását vagy akár a televízió bekapcsolását is. A kütyü neve egyszerűen Bob. A CES kiállításon bemutatott szerkezet iránt máris érdeklődik a Microsoft. Működési elve azon alapul, hogy a beépített időzítő segítségével a letelt időt követően megszakítja az érintkezést az elektromos hálózat és a játékkonzol vagy televízió között. Ezt pedig a szülő által beállított PIN kód beírásával lehet feloldani, illetve újra aktiválni. Beállítható az is, hogy pontosan mely napszakokban legyen használható a számítógép, így például megakadályozható, hogy lefekvési idő után titokban visszaüljön a csemete a gép elé. A vállalat szerint egyre több pozitív visszajelzés érkezik, ám a készülék egyelőre tesztelés alatt áll. Várhatóan áprilisban kerülhet piacra. Ám egy dolog nem egészen tiszta: hogyan akadályozzák meg, hogy Bobot kiiktassák a hálózatból? Vagyis mennyire biztosan van elhelyezve a konnektor és a tévé között?

Activision: További leépítések várhatóak

Hír | 2006.02.28 13:22

Az Activision úgy próbált felülemelkedni pénzügyi gondjain, hogy létszámleépítésekkel csökkenti a kiadásokat. A jelek szerint azonban ez sem elég, legalábbis nem egy fázisban. Első menetben a kiadóvállalat santa monicai központjából bocsátott el 150 alkalmazottat. Most azonban elárulták, hogy terveik szerint az angliai stúdióban is leépítések várhatóak. Ugyanazokra az indokokra hivatkozva (piaci körülmények, konzol szegmensben végbemenő változások) főként az angliai divízió pénzügyi és PR funkciókat ellátó részlegeit nyirbálják meg. Szó esett azonban arról is, hogy további globális megszorítások várhatóak. "Az Activision minden egyes érintett alkalmazottal azon dolgozik, hogy biztosítsa őket arról, hogy egyénileg kezelve őket a folyamat lezárultáig mindent megteszünk az érdekükben. Egyelőre nem lenne helyénvaló pontos létszám adatokkal szolgálni, de szeretnénk mindenkinek megköszönni a türelmet és odaadást, különösen ezekben a nehéz időkben." - szólt a közlemény.

Az Atari négymillió dolláros megállapodása

Hír | 2006.02.28 13:07

A Reflections Interactive alapítója, Martin Edmondson szerényen szólva jól járt azzal a megállapodással, amelyet nemrég kötött az Atarival, korábbi partnerével. Edmondson visszavonta követelését az Atarival szemben, amelyet a kiadóval kötött régebbi megállapodás megsértése miatt indított. Ennek folyományakén több mint négymillió dollár értékben kárpótolták az úriembert. Edmondson, aki a népszerű Driver játéksorozat szülőatyja, 2004. decemberében otthagyta a Relfectionst. A múlt héten nyilvánosságra hozott Atari pénzügyi jelentésből pedig kiderült, hogy az úr 2005. márciusában beperelte a kiadóvállalatot, amiért az igazságtalanul bocsátott el alkalmazottakat a Reflections gárdájából. Ez a lépés pedig munkáltatói szerződésszegésnek minősült, amely Edmondson önkéntes lemondását vonta maga után. Ezt követően augusztusban visszavonta követelését, miután sikerült az Atarival peren kívül megegyeznie. Ennek értelmében Edmondson 1 577 668 részvényből álló részvénycsomagot kapott, 2,1 millió dollár értékben, amit 2,2 millió dollár készpénzzel egészítettek ki. A kifizetést 12 havi részletben folyósítják a részére, 2005. szeptember 1-jei kezdettel. Bónuszként további 400 ezer dollár egyszeri juttatással növelték meg az első kifizetést. Edmondson 1984-ben alapította a Reflections Interactive stúdiót, mely annak idején az Amigára készült Shadow of the Beast című játékával szerzett hírnevet. Ezt követte a Driver sorozat első része PlayStation konzolra, amit aztán a Driver 3 némileg megakasztott. Jelenleg a Driver: Parallel Lines-tól várják, hogy visszanyerje a játékosok bizalmát.

[MOVIE] Commandos Strike Force

Hír | 2006.02.28 12:22

Az Eidos kiadta Commandos Strike Force című második világháborús FPS-ük első "diary" videóját. A fejlesztői jegyzet szokás szerint folytatódik majd egészen a játék megjelenéséig. Az első fejezet három percben mutatja be több fejlesztő kommentálásában a játék elkészítésének néhány fázisát.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)