Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 403

'Reggelt...

Hír | 2006.03.21 06:31

Kellemes kedd reggelt mindenkinek. Az Oblivion rajongók örülhetnek, és hamarosan már gőzerővel játszhatják aktuális kedvencüket. Ne feledjük, még ebben a hónapban olyan címek érkeznek mint az ÜberSoldier, a Battle of Europe és az Act of War: High Treason. Az időjárás szerencsénkre tartja szebbik felét, bár állítólagosan hamarosan esővel kell számolnunk.

Mondja, Jean, miért tesznek a ló alá homokot? - Azért, hogy felálljon, uram! - Jean, akkor hozzon nekem is két lapáttal! Súlyos bűnügy helyszínére mennek ki a rendőrök. Megérkezik az orvos is, és megvizsgálja az egyik áldozatot, majd egykedvűen megállapítja: - Kifingott. - Én -válaszolja a közelben álló rendőr - de mi köze ennek a bűnügyhöz?

'Reggelt...

Hír | 2006.03.07 06:22

Kellemes reggelt mindenkinek. Amennyiben minden igaz, ma kedd van, és megint rohadt hideg, no meg hó... Viszont már most reggel van beszámolnivalónk egy demóról és egy játékbejelentésről. Addig is:

Egy férfi Texasba költözött és vett egy farmertől egy szamarat 100 dollárért. A farmer megígérte, hogy másnap elviszi hozzá az állatot. Másnap megjelenik a férfi szamár nélkül: - Elnézést, uram, de megdöglött a szamár. - Akkor adja vissza a pénzemet! - mondja a vevő. - Sajnos már elköltöttem. - Akkor hozza el hozzám a döglött szamarat! - Mit akar csinálni vele? - kérdi csodálkozva a farmer. - Kisorsolom tombolán. - Dehát ez lehetetlen! Egy döglött állatot kisorsolni? - Nyugi, nem fogják tudni, hogy döglött. Eltelik egy hónap, a farmer összetalálkozik a férfival: - Mi lett végül a döglött szamárral? - kérdezi. - Eladtam 500 sorsjegyet, darabját 2 dollárért, és nyertem 898 dollárt. - Senki nem reklamált? - Csak az az egy ember, aki nyert, de neki visszaadtam a 2 dollárját.

'Reggelt...

Hír | 2006.02.28 06:30

Kellemes kedd reggelt mindenkinek. Az idő egyszerűen pocsék, valószínűleg senkinek nem lesz jobb kedve, ha kinéz az ablakon. Másik oldalról viszont ma reggel van néhány érdekesség, úgyhogy nézzük is őket.

Egy porszívóügynök betolakodik egy házba, és a háziasszony minden tiltakozása ellenére nagy rakás száraz lócitromot szór a szoba közepére. A nõ felháborodik: - Mit képzel? - Asszonyom, ígérem, amit ez a csodálatos porszívó nem szed fel, én magam fogom megenni. - Akkor teszek rá magának egy kis tejszínhabot, mert áram az nincs a házban.

[MOVIE] A játékhonosítások helyzete Magyarországon

Hír | 2006.02.27 16:25

A FixTV kedd esténkénti élő számítógépes műsorának legutóbbi adásának vendége Methos és Panyi volt, akiket nyugodtan nevezhetünk a magyarországi játékhonosítás atyjainak, vagy inkább úttörőinek. A két lelkes fiatalember és csapataik évek óta azon fáradoznak, hogy az idegennyelv-tudással küszködőknek segítséget nyújtsanak a számítógépes játékokban. Kezdődött minden a GameHunter és Magyarítások portálok elindításával, amely előbbi részéről a Játékszinkron, utóbbinál a nemzetközi honosításgyűjtő hálózatban teljesedett ki - bár ez utóbbi egyelőre csak egy kezdeti megvalósításban lévő elképzelés. A Level Up! című műsor vezetője, Fekete Zsombor velük beszélgetett a játékhonosítások múltjáról, jelenéről és jövőjéről. Az adást teljes egészében letölthetitek a Ludologia.hu oldaláról.

'Reggelt...

Hír | 2006.02.21 06:03

Didergős kedd reggelt mindenkinek. Most még igencsak meg lehet fagyni, de ha a tegnapihoz hasonló időt várhatunk, akkor mindenki bátran előkaphatja a terminátoros napszemüvegét. A tegnapi ubis napot hírmennyiségben már most túlszárnyaljuk, reméljük, hogy délután is lesz miről beszámolni.

A rendőr fia elégtelent hoz az iskolából, mert nem tudta megmondani, hogy hol van Afrika. A rendőr alaposan elveri a fiát, hogy milyen buta, és aludni zavarja. Mikor a rendőr lefekszik, megkérdezi a feleségét: - Te, az igazat megvallva, én sem tudom, hogy hol van Afrika. Te tudod? - Egész pontosan nem lehet messze - válaszol az asszony -, ugyanis a gyárba menet minden reggel találkozom egy négerrel. Biciklin jár.

'Reggelt!

Hír | 2006.02.13 07:35

Kellemes hétfőt! Nehéz hét elején az ébredés, de ez már lerágott csont. Mondjuk inkább azt, hogy kedd van :) Viszont az ilyenkor szokásos "hírtelenség" most is tapasztalható, aminek okát csak a Forrás ismeri. Ő meg Neónak sem árulta el igazán, szóval én most inkább visszafekszem...

Hajnali négykor jön haza a férj a kocsmából, s elkezd halkan vetkőzni az ágy mellett. Erre felkel az asszony: - Hova mész ilyen korán, Béla? - Igazad van asszony, visszafekszem.

'Napot...

Hír | 2005.12.27 10:33

Kellemes kedd délelőttöt mindenkinek. A két ünnep közötti szünetben tovább lehet pihengetni, de arra azért vigyázzon mindenki, nehogy unatkozni kezdjen. Sajnos a mai hírek biztos nem kötnek le majd minket, ugyanis egyelőre egyet sem találtam... No, nézzünk egy viccet:

A második világháború alatt az élelmiszerüzlet előtt hatalmas sor áll. Valaki egyszer csak elszellenti magát. Teljesen megszégyenülve álldogál tovább, mikor emberek gyülekeznek köré: - Honnan vette a babot? Két rendőr beszélget: - Na milyen a házaséleted? - Remek. Minden percét kiélvezzük. Képzeld, már útban van a gyerek. - Máris? Hiszen még meg sem született.

'Reggelt...

Hír | 2005.12.20 06:51

Üdvözletem. Keddhez érkeztünk, ezzel együtt már csak két nap :). Aztán lassacskán lehet majd tépni a csomagolópapírt őrült módjára a fa alatt. A ma reggeli hírfolyam is nehezen indul, de egy érdekesség azért van.

A rendőr felesége elhatározza, hogy meglepi a férjét egy elemes bútorral. El is megy a bútorboltba és megveszi. Hazaviszi, boldogan összeszereli, ám a következő pillantban elmegy egy villamos a ház előtt és a bútor szétesik. Az asszony újra összerakja, de pár perc múlva ugyanez a helyzet. Nem bírja tovább, és áthívja a szomszédból a Gézát, a férje barátját. Géza is összerakja a bútort, de jön a villamos, és a bútor szétesik. - Kitaláltam valamit! - mondja a Géza - Bemászok a szekrénybe egy elemlámpával, és ha jön a villamos, látom, hogy hol esik szét a szekrény. Így is tesz. Pár perc múlva hazajön a rendőr, és megcsodálja a szekrényt. Kinyitja az ajtókat, és megpillantja a Gézát. - Te meg mit csinálsz a szekrényemben? - kérdezi tőle. - Várom a villamost!

!!! FEJLESZTÉSEK AZ OLDALON !!!

Hír | 2005.12.03 16:09

Mint láthattátok, néhány apróság bekerült (visszakerült) az oldal szolgáltatásai közé. Többen észrevettétek már, hogy van GameStar Shop (shop.gamestar.hu), a rögtönzött megrendeléseket máris köszönjük! Flyer mesternek és egész csapatának hála, egy teljesen megújult szerveren visszatért a Chat (gamestar.hu/chat) is, melyen máris megkezdődhet a cseverészés. Jövő héten még lesz egy kisebb újítás, mely elsőre lehet kicsit rossz hatással lesz egyesekre, mégis gyorsabban töltődik be az oldal tőle. Igyekszünk befejezni hétfő / kedd magasságában. Addigis irány a bolt és a chat! HaveFuN!

'Reggelt!

Hír | 2005.11.15 09:50

Kellemes keddet! Eme reggelen dermettem, remegtem, mert nem mertem fedetlen testtel bemennem. Erre melegebb helyek leledzenek, mert csukva van az ablak :)

Kedves utasaink, a leszállás a pilóta betegsége miatt elmarad. Két szőkenő beszélget: - Nézd: ez a hüvelykujj, ez a mutató-, ez a középső-, ez a gyűrűs-, ez pedig a kisujj. Megjegyezted? - Igen. - Akkor most összekeverem.

'Reggelt...

Hír | 2005.11.01 08:28

Üdvözlet eme kedd reggelen. Mint azt bizonyára tudjátok, átléptünk november havába, annak is az első napján járunk. Mindenszentek napja van ma, így a viccet most elhagynám. Cserébe viszont vannak hírek, dögivel...

'Napot...

Hír | 2005.10.23 11:26

Hali. Hát, sajna a tegnap nem egészen úgy sikerült hírek tekintetében, ahogy azt szerettük volna. Viszont ma délelőtt már több érdekességet is találtam, melyeket néhány percen belül tálalok is. Addig helyezzétek kényelembe magatokat, ahogy azt egy nyugis vasárnaphoz illik, és, ha van kedvetek, lőjetek szét néhány monsztát a kvék négyben :)

Két öreg beszélget: - Én majdnem minden nap szexelek. - ??? - Tudod, hétfőn is majdnem, kedden is majdnem, szerdán is majdnem...

'Reggelt...

Hír | 2005.10.18 06:37

Üdvözletem. Kedd reggel van, sötét és hideg. Várhatóan délben sem lesz ez másképp, noha akkorra lehet legalább világos lesz. Már rögtön most, kora reggel lesz egy érdekesség...

Két rendőr biciklizik. Az egyik leszáll, leengedi a hátsó kereket. - Miért engedted le? - kérdezi a társa. - Túl magas volt a nyereg. - Te hülye, ezért engedted le? - szól a másik. Fogja magát, leszereli a nyerget és a kormányt. A kormányt felszereli a nyereg helyére, a nyerget pedig a kormány helyére. - Ezt miért csináltad? - kérdi az első. - Én ilyen hülyével nem megyek tovább, inkább visszafordulok.

[MOVIE] F.E.A.R.

Hír | 2005.10.13 16:46

A változatosság kedvéért F.E.A.R. animációkkal lepett meg minket a Vivendi kedves csapata. Az elsőben a játékba integrált, nem éppen buta gépi ellenfelek intelligenciáját leshetjük meg, míg a másikban pediglen a realisztikus és interaktívan változó környezetről és csatajelenetekről hallhatunk néhány érdekességet. Akárhogyis vesszük, ez a játék üt, szigor, és jövő hét keddtől közöttünk lesz. Csak nehogy nagyon megijedjünk majd a játék titokzatos hölgyeményétől, Almatól... Imhol a videók:

Újabb F.E.A.R. Beta

Hír | 2005.09.03 18:25

Nos nagyon úgy néz ki, hogy ismét megnyilnak a F.E.A.R multis Beta szerverei. A GameSpot ajánl jelenleg beta kulcsokat az első 2000 jelentkezőnek, amely majd kedden veszi kezdetét. Érdekes, hogy nem lesz semmi lényeges különbség a FilePlanet Betajához képest. Korszerűbb felépítéssel fog majd érkezni, valamint támogatni fogja a 64 bites Windowst is.

'Reggelt...

Hír | 2005.08.30 07:26

Kellemes kedd reggelt mindenkinek. Az idő viszonylag hűvös, lassan ez kifejezetten ősz, sem mint a nyár vége. Hírek viszont vannak dögivel, nem is akármilyenek, így érdemes maradni. Utána pedig örömmel venném, ha néhány PDA-telefon tulajdonos megosztaná velem kommentben tapasztalatát választottjáról :)

Csinos, fiatal körzeti doktornőt kap a falu. - Józsi bátyám, nem tetszenek a leletei. Mondja, mit szokott maga reggelizni? - Rántottát tíz tojásból, szalonnával. - És mit szokott ebédelni? - Csülkös bablevest. - És vacsorára? - Szalonnát meg kolbászt. - Józsi bácsi. Hogy áll a koleszterinje? - Mint a cövek doktornő, mint a cövek!

Online játékidő korlátozás Kínában

Hír | 2005.08.25 10:57

Az Evil Avatar fórumán olvashatunk róla, hogy a kínai kormány kedden egy olyan új rendszert jelentett be, mely megelőzi, hogy online játékokkal több mint egyszerre három órán keresztül játszhassunk és melyet mindenhol kötelezően telepíteni kell majd minden online játékhoz. Na végre egy észszerű lépés a túlzott játék mánia ellen. Na de azért szerintem ehez a játékosoknak is lesz pár szava.

'Reggelt...

Hír | 2005.08.23 07:31

Kellemes kedd reggelt, üdvözlet mindenkinek. Nem árt az eddiginél jobban felöltözni, lévén az időjárás úgy gondolta, most hideget és sötétet játszik. Este pedig málnaszörp vagy sör, egyre megy, tessék megnézni mit alkot a Loki. Addig is viszont van pár remek hírünk. Update: a Lokit holnap tessék megnézni, egy napot eltévedtem :) - thanks Zizou2.

A rendőr cipőt vásárol. Már a nyolcadikat próbálja, mikor megszólal: - Ez az! Ezt megveszem, mert nagyon kényelmes. A felesége oldalba böki: - Tudod mi van a lábadon, te szerencsétlen? A cipősdoboz.

'Reggelt!

Hír | 2005.07.26 08:45

Kellemes keddet! Eme reggelen nem kellene eszperente nyelven csevegnem Veletek, nem? Hehe... Gyertek, mert rengeteg csecsebecse lesz errefele, el ne menjetek!

A skót vendéglőben marhapörköltet rendel egy üveg borral. Mikor kihozzák, kicserélteti a pörköltet egy rántotthúsra. Fizetésnél csk a bort akarja kifizetni. - És a rántotthús? - csodálkozik a pincér. - Azért odaadtam a marhapörköltet. - De azt nem fizette ki! - De nem is ettem meg! Nyuszika és a róka találkozik: - Te, neked meg miért ilyen rövid a füled? - Romantikus alkat vagyok... - Hogy hogy? - A madarak csicsergését hallottam, de a fűnyírót nem... Debil család horgászik, kifogják az aranyhalat. Aranyhal: - Ha visszadobtok, teljesítem 3 kívánságotokat. Gyerek: - Sünit, sünit!! Apuka: - Sünit az anyád p*csájába! Anyuka: - Vedd ki, vedd ki!

'Reggelt...

Hír | 2005.07.19 09:06

Szép kora délelőtti órákat minden kedves és kedvtelen böngészőnek. Íme, már kedd van, tegnap meg szólt a telefon, hogy egy most meg nem nevezett honlapon már fenn vannak a saját felvételi pontjaim. Hát, valóban. De még 6 nap izgulás. No de, addig is, lássuk a mai nap híreit. Egyelőre nincs sok, de hát ugye a lepényhal meg utoljára. Ja, és találtam egy jó kis "játékot", szerintem érdemes megnézni, én el voltam vele egy darabig :)

Határon..... -Name? -Abu Dalah Sarafi. -Sex? -Four times a week. -No, no, no..... male or female? -Male, female...... sometimes camel..... A férj nagyon rossz hangulatban, késõ este ér haza. Gyorsan megvacsorázik, lefekszik, és a feleségéhez bújik. - Drágám, ma nem lehet. - szól a hitves. - Mi van ma?! - háborog a férj - ma minden nõ összebeszélt?!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)