Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 14804

Paris Chase - Vezess franciában!

Hír | 2006.03.08 18:48

Bejelentettek egy új autóversenyzős játékot French Chase címmel, ahol a karrierlehetőségek nagyjából a szokásos módon mutatkoznak meg. Kezdetnek egy olcsó garázs, és néhány igazán gyengus csotrogány áll majd a rendelkezésünkre. A történet előrehaladtával további öt garázst kell "meghódítanunk" - mindegyiket máshogy. Összesen több mint harminc szuperverda választható, s a játék nevéből adódóan kizárólag Párizs utcáin égethetjük a gumikat. Aki már járt a francia fővárosban, több nevezetességet is felismerhet majd, de a fejlesztők igyekeztek a város nagyobb részeit teljes egészében lemodellezni.

800 milliós bevétel a BioWare Pandemic Studiosnál

Hír | 2006.03.08 18:40

A tavaly novemberben egyesült BioWare és Pandemic fejlesztőstúdiók a videojáték-iparban azóta tapasztalható nehéz körülmények ellenére közös erővel sikeresen elérték a 800 milliós bevételt. Elképesztő, de azóta mintegy 28 millió példányt értékesítettek különböző játékaikból, így aztán nem is csoda, hogy a tervek szerint a hamarosan San Joséban megrendezésre kerülő Game Developer Conference rendezvényen számos új alkotásról rántják le a leplet, amelyek többsége azonban valószínűleg újgenerációs konzolokra készül. A BioWare korábbi alkotása, a Jade Empire nemrég elnyerte az év szerepjátéka díjat az Interactive Achievements gálán. Emellett a Pandemic által készített Mercenaries is óriási sikereket ért el: 2005-ben ez volt a legjobban jövedelmező új szellemi tulajdon az észak-amerikai piacon. Ugyancsak utóbbi fejlesztővállalat készítette az eddigi legsikeresebb Star Wars játékot. A Star Wars: Battlefront II-ből eddig több mint négymilliót adtak el, amellyel az első rész sikereket is sikerült túlszárnyalni. Ezzel az eredménnyel a Battlefront II a második legtöbbet eladott játékká vált Észak-Amerkában. A Bioware és Pandemic közös vállalat tavaly novemberben jött létre egy 300 millió dolláros megállapodás keretében, amit a korábbi EA főnök, John Riccitiello hozott össze. A vállalat jelenleg közel 500 alkalmazottat foglalkoztat az Egyesült Államokban, Kanadában, illetve Ausztráliában.

[MOZi] X-Men: The Last Stand HD Trailer

Hír | 2006.03.08 18:21

A tegnapi közepes minőségű után most megérkezett az X-Men: The Last Stand című képregény alapján készülő akciófilm óriási felbontású és minőségű HD előzetese is, amivel lecseréltük a korábbit.

[KéPZ] Az első igazi Brothers in Arms 3

Hír | 2006.03.08 18:09

A múltkori gyatra minőségű szkenek után megérkezett az egyik Brothers in Arms 3 screen tökéletes valójában. Bár ez az Xbox 360-as verzióról készült, erősen gyanítható, hogy PC-n sem lesz sokkal "rondább".

Evenings on a Farm near Dikanka 2

Hír | 2006.03.08 17:58

A Step Creative Group jelentette, hogy az első rész után már készül a Evenings on a Farm near Dikanka folytatása, melynek alcíme Evening on the Eve of Ivan Kupal Holiday. A lényeg ugyanaz: 2D-s megjelenítés, aranyos kalandok, továbbra is Gogol művei alapján. A történet pár hónappal az előző rész vége után folytatódik, miután Vakula és Oksana, a két fő karakter összeházasodtak (jaj, most lelőttem a poént)...

Beindult a WarPath honlapja

Hír | 2006.03.08 17:14

Elindították a WarPath című multiplayerre kihegyezett FPS honlapját. Három idegen faj összetalálkozik a virtuális Édenben, a galaxis legtávolabbi sarkában. A konfliktus elkerülhetetlen. Mindhárom faj játszható, összesen 4 járművet vehetünk igénybe, a nyolc fegyver fejleszthető. 25 multiplayer pálya, akár 16 játékossal, mindez Unreal engine alatt. Támadj. Védj. Uralkodj. A multiplayer demót pár hete már kipróbálhattátok.

[PATCH] Onimusha 3: Demon Siege

Hír | 2006.03.08 16:45

Megérkezett az Onimusha 3: Demon Siege című akciójáték európai változatához az első javítócsomag. Ahogy azt már egy korábbi GSTV bemutatóban mazur elmondta, illetve bemutatta, a harmadik részben is felbukkan Jean Reno Jacques Blanc szerepében tündököl, akinek nyugalmas városát felforgatják a hirtelen érkező démonok. A 9 megás fájlt innen tölthetitek le.

Red Orchestra: Ostfront 41-45 március 14-től

Hír | 2006.03.08 16:35

A Steamről egy ideje már előtölthető Red Orchestra: Ostfront 41-45 március 14-től vásárolható meg és tölthető le teljesen. Azok, akik kihasználva a korábbi lehetőséget, előrendelték a játékot, tíz százalék kedvezményt kapnak annak amúgy sem magas 24,95 dolláros árából.

Veszteséggel zárta a negyedévet a Take-Two

Hír | 2006.03.08 16:31

A Take-Two játékkiadó vállalat nyilvánosságra hozta legutóbbi pénzügyi negyedévének adatait, amelyből az derül ki, hogy bevételi szempontból veszteséggel zárták az időszakot - de még így is sokkal jobban, mint ahogy azt a vállalat és az elemzők megjósolták. Az eladásokból származó nettó bevétel elérte a 265 millió dollárt, ami egy évvel korábban ugyanebben az időszakban még 502,5 millió volt. Akkor volt ugyanis az új termékek között a GTA: San Andreas, ami hihetetlen módon megugrasztotta a vásárlási kedvet. További befolyásoló tényező volt jelen időszakra a 2006-ra előrejelzett általános piaci stagnálás és a konzolos szegmensben a két generáció közötti átmenet, amelynek köszönhetően gyakorlatilag vihar előtti csend honol. Sikerült 29,1 millió dollárnyi nettó veszteséget felhalmozni, pedig egy évvel korábban ebben az időszakban még 55,2 milliós nyereséget könyvelhettek el. Paul Eibeler, a vállalat elnök-vezérigazgatója így kommentálta a helyzetet: "Igyekszünk átvészelni a konzolos piacon tapasztalható, új generációra történő átállás okozta kellemetlenségeket, s emellett a jövőbeli lehetőségeket is szem előtt tartjuk. Tüzetesen átvizsgálunk minden egyes aspektust, és arra törekszünk, hogy megtaláljuk az egyensúlyt a költségek és a kreatív erőforrásaink, valamint a megosztott törekvéseink támogatásához szükséges infrastrukturális szükségletek között. A legfontosabb, hogy továbbra is fejlesztői erőforrásainkra összpontosítunk, hogy folytathassunk a kiváló tartalmak előállítását és szabadalmazott márkáink megfelelő befolyásolását." Az időszak legkeresettebb játékai voltak a konzolos Grand Theft Auto: Liberty City Stories, amely Észak-Amerikában az első számú PSP-s alkotás volt 2005. októberi megjelenése óta minden hónapban. Emellet a GTA: San Andreas olcsóbb, PS2-es kiadása is igen népszerűnek bizonyult. A Take-Two leányvállalat, a 2K Games pozitív eladási adatokat közölt a id Meier's Civilization IV-ről PC fronton, és az Xbox 360-as NBA 2K6 is jól fogyott.

[MOVIE] Driver: Parallel Lines

Hír | 2006.03.08 16:06

Elkészült a Driver: Parallal Lines konzolos váltoata, s talán ennek örömére adták ki a játék legújabb videóbemutatóját. A másfél perces összeállításban több, izgalmas jelenetbe pillanthatunk bele gyors egymásutánban, amit hangulatos zene kísér.

[CeBIT] HD-DVD-s notebook a Toshibától még tavasszal

Hír | 2006.03.08 15:44

A Toshiba tervei szerint első HD-DVD lejátszóval rendelkező laptopjukat április folyamán dobják az európai piacra. A Qosmio G30 típusú készülék egyúttal Japánban és Észak-Amerikában is megjelenik, és nagyjából a jelenleg már kapható G20-as modell árával megegyező összegért vásárolható majd meg, amely 2410 dollárnál kezdődik. A HD-DVD egyike az újgenerációs optikai tároló formátumnak, amelyek a jelenlegi DVD-t hivatottak leváltani. A konkurens Blu-ray mögött olyan nagyvállalatok foglalnak helyet, mint a Sony, a Panasonic vagy a Samsung. A HD-DVD-nek azonban több előnye is van. Elsősorban gyártási szempontból kifizetődőbb, ugyanis a jelenlegi DVD gyárakat minimális módosítással át lehet állítani HD-DVD termelésre. A Blu-ray ezzel szemben sokkal összetettebb, így valamivel korszerűbb, és emellett nagyobb tárkapacitást kínáló formátum. A laptop HDMI csatlakozással is rendelkezik, amit kifejezetten HD minőségű videó és audió anyagok továbbítására fejlesztettek ki. Emellett hagyományos DVI kimenet is megtalálható a hátlapon, amelyet másolásvédelmi funkciókkal is elláttak.

[CeBIT] Óriás LCD panel az LG.Philipstől

Hír | 2006.03.08 15:33

Az LG.Philips LCD vegyesvállalat bejelentette, hogy sikerült kifejleszteniük egy 100 hüvelykes LCD panelt. A vállalat szerint az ő megoldásuk jelenleg a legnagyobb a világon, s csak a plazma technológiával készülő kijelzők vetekedhetnek a méreteivel. A 100 hüvelykes, szélesvásznú LCD TV 2,2 x 1,2 méter nagyságú, 6,2 megapixeles felbontású, s akár 1,07 milliárd színű, valódi HD minőségű kép megjelenítésére képes. A készülék emellett óriási, 3000:1 kontrasztaránnyal, 297%-os színvisszaadási tulajdonsággal, és 180°-os látószöggel is büszkélkedhet. Egyelőre nem tudtak kereskedelmi forgalomba kerülési időpontot, vagy árat közölni, de az biztos, hogy megjelenésekor nem sokan engedhetik majd meg maguknak a "mini" házi mozit.

Nőnapi köszöntő

Hír | 2006.03.08 09:00

Kedves hölgy olvasóink! Bár statisztikai adatok nélkül is jól tudjuk, hogy kevesen vagytok, annál nagyobb megtiszteltetés Titeket felköszönteni Nőnap alkalmából. Fontosnak tartom megjegyezni, hogy nem csak ma kell Rátok odafigyelni, de most legalább eggyel több okunk van erre. Kedves férfi társaim! Nem ajándékban mérik a szeretetet - sokkal többet érhet az odafigyelés, néhány kedves szó. Mi most jelképesen, e szép virággal szeretnénk kifejezni hálánkat és tiszteletünket a női nem iránt :)

Barrow Hill GOLD

Hír | 2006.03.08 06:42

A Shadow Tor Studios jelenti, mely szerint aranylemezre került legújabb játékuk, a Barrow Hill. A nevét korábban keveset hallható programról előzetesen annyit, hogy egy remek kis kalandjátékról van szó, amelyről egy rövid kis történeti háttér olvasható annak honlapján, vagyis itt. Az előbbi linken a játék mellesleg elő is rendelhető.

[DEMO] World War II Tank Commander

Hír | 2006.03.08 06:39

Demó érkezett a Sylum Entertainment háza-tájáról. Tigris, T-34, vagy épp Sherman? Dönte el mindnenki maga, hogy melyiket választja - a World War II Tank Commanderben feladatunk az ellenséges erők likvidálása, természetesen szigorúan csak tankokkal, tankok ellen. A program 390 megabájtos, 20 percnyi időkorláttal védett játékot biztosít, majd a teljes játékot aktiváló regisztrációs kulcsot kéri. Érdeklődők erre katt.

Age of Empires 3 kiegészítő idén ősszel

Hír | 2006.03.07 19:48

A Microsoft és az Ensemble Studios közös bejelentése szerint még idén ősszel megjelenik az első kiegészítő az Age of Empires III-hoz. A híres startégia első addonja a három amerikai őskultúrát tartalmazza, és így teszi majd teljessé a sorozat harmadik részét. Természetesen további tartami bővítések is várhatóak, azonban pontos részleteket egyelőre nem tudni. Amit igen - a fent említettek -, az itt olvasható.

Zoo Tycoon 2 - három addon is érkezik

Hír | 2006.03.07 19:44

Elementális erő hathat a Microsoftra, amely ma három kiegészítőt jelentett be a Zoo Tycoon 2-höz. Az állatkert-managelős lázban égő játékosok örülhetnek, hiszen két teljes addon, valamint egy kisebb, ingyenesen letölthető csomag érkezik várhatóan még idén tavasszal a játékhoz. Név szerint: Zoo Tycoon 2: African Adventure, Zoo Tycoon 2: Marine Mania, Zoo Tycoon 2: Dino Danger. Továbbiak itt.

Szeptember 26-án jön a Gothic 3

Hír | 2006.03.07 19:38

Míg alig néhány pillanattal ezelőtt úgy tudtuk, hogy valamikor októberben kerülhet a boltok polcaira a Gothic III, most előkerült egy pontos megjelenési dátum Európát illetőleg. A jelek szerint ez pedig szeptember 26-a. Bizonyíték itt, részletek a fenti linken.

[MOVIE] UT 2007 pillanatok

Hír | 2006.03.07 19:31

Mint azt korábban megírtuk, az Epic Games kilátogatott az idei GDC-re, és magával vitte az Unreal Engine 3-mat is. A GameTrailers csapata Mark Reinnel készített egy interjút a shown, természetesen a grafikus motorral kapcsolatban. A videófelvételbe be-becsúszott néhány jelent az Unreal Tournament 2007-ről is... Nos, ide katt a videóért!

Csak év végén jön a PlayStation 3

Hír | 2006.03.07 19:25

Késik a konzolok gyöngyének megjelenése: a PlayStation játékgépsorozat harmadik képviselője a tervezettnél később kerül piacra. Állítja mindezt a hollywoodi Variety magazinnak adott interjújában Sir Howard Stringer, a Sony szóvivője. Az eddig tudnivélt tavaszi, nyári időpont mindenképp csúszik, a PS3 várhatóan valamikor év végén kerül a boltokba. Ennek oka egy, a chipsetek körüli probléma, amely még megoldásra vár. A jelek szerint még Japánban is leghamarabb csak nyár végén kerülhet forgalomba a Sony legújabb csodája. Bizonyíték itt. Update: a Variety interjúja Sir Howard Stringerrel teljes formájában ezen az oldalon olvasható.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)