Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3633

[MOZi] Revolutions plakátok

Hír | 2003.09.30 13:43

Jó híreim van a Mátrix-rajongóknak! Az első, hogy előkerült 4 hivatalos poszter a harmadik részt népszerűsítendő... szerintem ezek sokkal szebbek, mint amiket az Újratöltve idején mutogattak (tudjátok, azok a fej nélküli, fehér háttéren feszítő főszereplők...), bár kétségtelen, hogy azok is nagyon egyediek voltak. Valahogy érezni lehet, hogy a harmadik rész más lesz... a filmzenében egy szemernyi rock sem lesz megtalálható, csakis Don Davis (a zeneszerző) 99 fős zenekarán és 80 fős kórusán lesz a hangsúly, ezzel is jelezve a film monumentálisságát. Továbbá az is új információnak számít, hogy immáron valóban világpremierben mutatják be a trilógia befejező részét: Magyarországon az eddigi november 20-i dátum helyett már november 6-án lesz a premier!! Ez egészen pontosan 2 héttel korábbi időpont és mindössze egy nappal késsük le az amerikai mozibemutatót, ami azért nem kis szó! Lehet hát örülni és gyűjteni a pénzt, hogy a premier előtti díszvetítéseken Neóhoz hasonlóan fekete köpenyben és napszemüvegben jelenhessünk meg. Ügyesebbek elkezdhetnek megtanulni repülni is :D Aki naprakész akar lenni a Mátrix világában, látogassa rendszeresen a FreeYourMind.hu fanoldalt!

HL2 megjelenés?

Hír | 2003.09.24 21:26

Egy angol szoftver bolt új megjelenési dátumot írt ki a Half-Life 2 nevű "termékhez" (thx to mcviktor). Eszerint a hőn áhított játék 2003. November 28-án robban be a boltokba. Hogy ez most mennyire valós, azt ki tudja. Majd ha lesz valami hivatalos infó, akkor azonnal értesítünk mindenkit.

Késik a Half-Life 2

Hír | 2003.09.24 09:41

Jééééééééééééé... neba' :) Ki gondolta volna? Végre valahára elismerte a Valve is, hogy szuperígéretes játékuk, a mostanra már világhírű Half-Life 2 tényleg nem jelenik meg szeptember 30-án. A legmókásabb az egészben, hogy új megjelenési dátumot nem is kapott a kicsike... LOL. Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy vajon idén még megérkezik e :D

Két új Mátrix 3 Spot!!

Hír | 2003.09.23 22:48

Na ugye, én megmondtam! Dupla vagy semmi alapon az arcunkba toltak két új TV-Spotot a Mátrix - Forradalmakból, melyek a Power, és a Control címet viselik. Akik nem csak megnézni kívánják, hanem a gépükön szeretnék tudni drágaságokat, azoknak ide, illetve ide kell fáradniuk. Már nem is mondom hogy vigyázzunk, mert ezek a félperces csodák lelőhetik a "poénokat", mert ez magától értetődő... Egyébiránt végre megadták a végleges előzetes debütálásának dátumát is: 2003. szeptember 25., csütörtök. Ekkor vetítik le először és műholdon lehet csak fogni, de nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy (lehet már előbb) elérhetővé teszik a hivatalos oldalon, legfeljebb kicsit el lesz rejtve :)

Update: Találhattok "néhány" régi-új nagyfelbontású képet a filmecskéből... méghozzá itt! Olvassátok el a FreeYourMind-on az ezekről készült rövid értekezésemet! ;)

2. Kóreai Háború

Hír | 2003.09.23 20:11

Nem kell megijedni, nincs háború a WCG hazájában. Egyszerűen csak arról van szó, hogy készülget a Raging Tiger: The Second Korean War elnevezésű stratégiai gamma a ProSIM fejlesztő csapat szorgos kezei alatt. A kiadást a Sharpel Games vállalta, és a megjelenési dátumot jövő júniusra tűzték ki. Aki szeretné megtudni részletesen, miről is hadoválok én itt, az itt olvashat róla egy kicsit.

Civilization III Gold Edisön

Hír | 2003.09.17 20:41

Sid Meier nagyot alkotott a Civilization III-mal, ezt az is jelzi, hogy egyre jelennek meg az új kiadások hozzá. Most pl egy ilyen Goldos, amiben benne foglaltatik az alapjáték meg a multi-kiegészítő Play the World is. A csomag hivatalos megjelenési dátuma október 28.

Gangland Valentinon

Hír | 2003.09.17 20:24

A MediaMobsters által fejlesztett Gangland című maffiózós játék - melyet Al Capone története ihletett -, megkapta megjelenési dátumát, ami 2004. február 14. Éppen ez a 74. évfordulója, hogy Caponét lelőtték a rendőrök egy chicagói raktárban. A készítők nem kicsit lehetnek fanatikusok :) A játék honlapját itt találod.

Law and Order 2 GOLD

Hír | 2003.09.16 18:35

A Legacy Interactive elárulta a nagy publikumnak, hamarosan érkezik a Law & Order II: Double or Nothing nevű játékuk... A dátumot egész pontosan nem mondták meg, csak annyit, hogy legkésőbb e hónapban. Ez már tehát nem sok idő, így aki szereti az örüljön, aki pedig nem is ismeri, az gyorsan csattogjon el ide!

Deep Sea Tycoon GOLD

Hír | 2003.09.15 14:27

A GMX Media a mai nap bejelentette, hogy hamarosan sikerül "megtámadni" európát a Deep Sea Tycoon nevű kis játékával, mely a víz alatt csodálatos 3D-ben játszódik, mint stratégia humorral vegyítve. A fejlesztő mellesleg az Anarchy Entertainment, maga a megjelenés dátuma kontinensünkön pedig november 7-e. További információért minden kedves érdeklődőt itt várnak szeretettel. :)

Generals Zero Hour gold

Hír | 2003.09.13 09:38

Egy újabb konkrét dátum, az EA úgy döntött elárulja nekünk mikor is lesz kapható a Command & Conquer Generals Zero Hour. Ez egyébként az első kiegészítő a Command & Conquer Generals-hoz, mely mint ti is láttátok anno, sokáig toplistán volt nyugati földrészünkön. Több izgalom több fegyver, mégjobb hangulat, új játékmódok, 15 új misszió, kampányok és még ilyen szép dolgok azok, melyeket ígérnek. Már csak az időpontot nem árultam el, amely pedig szeptember 22-e. Addig is ide mindenki elnézhet...

Pirates of the B.S. csúszás

Hír | 2003.09.07 13:46

Mint azt ti is észrevettétek, mostanában sokan csúsznak a tervezett időponttól... A mai "áldozat" a Pirates of the Burning Sea. Aki nem ismerné, annak tudnia kell, hogy ez egy MMORPG, mely a XVIII. században, a Karibi-szigeteknél játszódik. A fejlesztők, Flying Lab Software és Akella, elárulták a csúszás okát is, mely a béta-teszttel kapcsolatos. Az új dátum 2004 első negyedéve, további részletekért pedig ide látogassatok el.

Sim City 4 Rush Hour Gold

Hír | 2003.09.05 14:59

Az EA bejelentette, hogy mikor is kerül a boltokba a SimCity 4 legújabb kiegészítőlemeze, a Rush Hour. Aki szereti a SimCityket most örülhet, a megjelenési dátum szeptember 22. További információért a "pack"-ről ide fáradjatok.

Késik a XIII?

Hír | 2003.09.05 08:47

Blues-ék jelentették, hogy a XIII hivatalos honlapján némileg módosult az Unreal engines királyság játék megjelenési dátuma. Az eleddig szeptemberi megjelenéssel ihletett stuff, a jelek szerint csak "valamikor ősszel" jelenik majd meg. Megkérdezésünkre a Ubi Soft egyelőre nem válaszolt, de ugyibár még korán van :)

Half-Life 2 - a kavarás :)

Hír | 2003.09.03 14:44

Nem, ezúttal nem a megjelenési dátumokkal kapcsolatos infómorzsákról kívánok beszámolni :) Úgyse tudja senki, hogy mikor jön meg, szóval ne is ragozzuk. Most egy sokkal érdekesebb szemszögből világítódik meg a HL2 kérdése. Német testvéreink szerint nem egy, hanem mindjárt három változata lesz a játéknak. Ez viszont szerintem nem a bőkezűségnek, hanem egyéb, üzletileg megfontolt okokból tudható be (vagyis inkább nem mondok véleményt, mert az nagyon csúnya lenne). Lássuk a három verziót (mindnek külön ára lesz persze): - csak egyjátékos mód, nem futnak a modok - egy- és többjátékos mód, modok futnak - minden benne és némi extra matéria Na ehhez mit szóltok?

Syberia II csúszás

Hír | 2003.09.02 21:08

Újabb játék megjelenési dátuma lett törölve és elhalasztva ezzel a boltokba kerülés... az ezúttali áldozat a Syberia II. Ezt a nevet sem igen kell bemutatnom. A Microids nemrég jelentette be, hogy a tervezett ezévi őszi megjelenése el lesz csúsztatva a Syberia II-nek. A megelenés: 2004 első negyedév. A kaland második részének honlapját egyébként itt találhatjátok meg.

HL 2 multi csak pénzért?!

Hír | 2003.09.02 14:43

Az idei ECTS-en történt egy kis beszélgetés a Half-Life 2-vel kapcsolatban. Ebben így nem lenne túl sok érdekesség, merthogy azt kérdezték, amit lehet, és a válaszok sem voltak túl eltérőek mint máskor szoktak. Továbbra is tartják a szeptember 30-as megjelenési dátumot. Van 1 dolog, amire azonban mást válaszoltak, mint azt várni lehetett, és sokakban gyakorlatilag felháborodást kelt. Kiderült ugyanis, hogy előzetesben úgy néz ki, aki multizni szeretne a Half-Life 2-vel, annak fizetnie kell e tevékenységért. Részleteket egyelőre nem árultak el, és holt biztosra sem vehetjük, ám tréfának sem szánták. Egyelőre tehát marad a kiváncsiság és sokak részéről a felháborodás, de amint történik valami arról mi is beszámolunk.

Homeworld 2 Gold

Hír | 2003.08.25 22:14

Homeworld 2... Nemsok fület látok erre, mely ne hallotta volna még e nevet. :) És hamarosan érkezik: a VU Games a mai napon jelentette be RTS-ük megjelenési dátumát, mely Észak-Amerikában szeptember 16-a volna. A mellékhatások és további információk tekintetében kérem keressétek fel a játék hivatalos honlapját!

Driver 3 képek!

Hír | 2003.08.25 20:50

Megérkeztek az első PC-s képeke a Driver elnevezésű sikersorozat 3. epizódjából. Sajnos egyéb infót a játékkal kapcsolatban nem adott ki a kiadó (persze szigorúan a PCs változatnál maradva), még egy nyamvadt megjelenési dátumot sem. De hát, örüljünk, hogy legalább ennyivel is "gazdagabbak" lettünk.

WoW infók

Hír | 2003.08.25 08:22

A kedves GFraizer elárulta milyen újítások várhatóak még (az eddig ismerteken felül) a World of WarCraft fajaiban. Összesen 3 eddig fel nem fedett fajt nevezett meg: Élőhalottak (Horda), Gnómok (Szövetség), Trollok (Horda). Új karakter osztályokat is jelentett: Rogue (tolvaj), Paladin és Priest (pap). Sajnos pontos (és biztos) megjelenési dátummal nem tudott szolgálni.

SW: KotOR jövőre?

Hír | 2003.08.22 14:37

Egyes források szerint az eleddig biztosnak hitt őszi megjelenési dátuma meginogni látszik a Star Wars: Knights of the Old Republic című "Lukasarc" játéknak. Ugyanis állítólag eltolják a megjelenését egészen decemberig, sőt, az is lehet, hogy jövő év elejéig fajul a dolog... Hát reménykedjünk benne, hogy ez nem így lesz... :(

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)