Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4022

[PATCH] Universal Combat Demo

Hír | 2004.02.21 16:14

A 3000 AD nagy-nagy bocsánatkérések közepette nyújtotta át az Universal Combat demójának javítását. A kiadott verzióból ugyanis kimaradt 2 bmp fájl, ami elég csúnya hibát okozott már rögtön az első pályán. Akinek még van kedve kipróbálni, vagy már kipróbálta és ad neki még egy esélyt, az innen szedje le a patch-et, csupán 600 kb.

'Reggelt...

Hír | 2004.02.21 08:52

Elérkeztünk a hét legjobb napjához, ígyhát most tényleg JÓ reggelt kívánhatok mindenkinek :) A programotok lehet bőséges erre a napra, de például eltölthetitek velünk. Miért is? A megszokott hétvégi hírszegénység elmarad, tömegesen érkeznek az újdonságok! Ez csak egy indok a sok közül, de maradjatok csak és meglátjátok! :)

Egy szerelmespár az ágyban van, mikor megszólal a telefon. A nő veszi fel: -Igen? Rendben van. Szervusz! -Ki volt az? -A férjem. De nem jön haza, még marad veled két órát kuglizni.

[DEMO] Gangland

Hír | 2004.02.20 21:54

Megérkezett a Gangland demója, melybe 3 missziót zsúfoltak a készítők. Az első egyszerű, leginkább a játék irányítását tesztelgethetjük benne. A másodikban az elveszett ku... khm… utcalányokat kell felkutatnunk, végül a harmadikban Big Mamma leteszteli minden eddig megszerzett tudásunkat. Mivel közeli a teljes verzió megjelenése (Március 3), mindenképp érdemes kipróbálni a demót, amit innen le is tölthettek.

[MOVIE] Dead Mans Hand

Hír | 2004.02.20 19:02

Újra szól a hatlövetű, hiszen az Atari kiadta a legújabb Dead Man’s Hand trailert. Ez egy akció FPS lesz, taktikázásra ne is számítsunk. A történet elég átlagos: hősünket, el El Tejón-t elárulták, és bosszúból mészárlásba kezd. Mindez a csodás vadnyugaton játszódik, így a pisztolyok és lovak mellett feltűnnek a táncos lányok is. A két és fél percnyi finomságot 45,9 megában tálalják, itt tessék jelentkezni érte.

FIGYELEM! LÉGY HAZAFI!

Hír | 2004.02.20 08:51

Hunnenkoenig mester egy, szerintem is fontos információt küldött el kedves mindannyiótoknak. Át is adnám mindjárt a szót: "Néhány amatőr fordító és jómagam elindítottunk egy aláírásgyüjtést a www.petitiononline.com-on, melyet bárki aláírhat, hogy a jövöben több játékot játszhassunk magyarul! Az aláírások Április 31-ig lesznek gyüjtve és utána a fontosabb játékkiadóknak elküldve." Mivel ez mindannyiunk érdeke, igenis látogassatok el erre a kis oldalra, és írjátok alá amit kell!

'Reggelt...

Hír | 2004.02.20 08:36

Üdvözlet mindenkinek! Iszonyat idegesen és, óriásléptekkel telnek napjaink. Ennek egyetlen igazán fő oka van: hamarosan elköltözik szerkesztőségünk, és hát ugyebár miért menne minden simán? :) De azért csak megküzdünk vele valahogy. Addigis lenne egy nagy kérésem minden kedves olvasónktól. Ha lehet, ide kommentbe írja le mindenki, akinek újabban gondjai vannak a szerverünkről való letöltés sebességével. Nagy segítség lenne, mert a jelek szerint nálunk jól működik, sokaknak viszont problémája van vele. Előre is köszönöm! A mai reggelt ezennel mazur koma igencsak ütős viccével ezennel megnyitom :)

Háziasszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, ami ha valaki hazudik, sípol. A gyerek hazaér az iskolából: -Hanyastkaptáfiam ? -Ötöst anyám !BIP -Hármast !BIP -Jó...egyest. Anya: -Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest !BIP Apa: -Bezzeg amikor én iskolába jártam...BIP -Apa, nem jártál iskolába ? -Ne szemtelenkedj fiam, az apád vagyok !BIP

'Napot...

Hír | 2004.02.19 11:25

Szép reggelre ébredhetett az ma, aki kidugta fejét az ablakon. Deee... azt kell, hogy mondjam, hideg van... Talán nem csak én vágyom már egy 22 Celsius fokos hőmérsékletre :) Hogy egy kedves régi tanáromat idézzem, fúúú a szél, a nap hátralévő óráiban pedig megnézzük mit fújt felénk, kezdésnek nézzük a viccünket:

Sorozáson: - Foglalkozása? - Komikus. - Na, komikus úr, mutassa már meg, mit tud! A komikus kiszól az ajtón: - Mindenki menjen haza, én kaptam meg az állást!

'Napot...

Hír | 2004.02.18 09:38

A tegnapi napon elég sok féle kategóriában történtek mozgolódások. Elégedettek lehetnek az FPS rajongók, az "autósok" és a hardware kedvelők is. Utóbbihoz ma délelőtt is kapcsolódik majd egy hírünk, amely igazából a tengeren túl élőket érintheti :)

A leendő após kérdezi leendő vejét: - És mi a munkád? - Nyilvános vécéket takarítok. - És, lesz valami előléptetés? - Igen! Öt év múlva kapok egy kefét is!

Poacher

Hír | 2004.02.17 11:48

Egy igazán új keltű hibrid tűnt fel a horizonton, a Poacher. FPS és manager játék egy fedél alatt! Vadorzóként az a feladatuk, hogy különböző állatokat ejtsünk el, amiket utána eladhatunk a feketepiacon. Semminek sincs fix ára, hanem folyamatosan változik, akár csak a való életben. Az ily módon megszerzett pénzből új fegyvereket és járműveket vásárolhatunk. Szükségünk is lesz eme felszerelésekre, mert nem csak az álatokkal kell leszámolnunk, hanem a minket üldöző vetélytársakkal is. A megjelenési dátumról még csak közelítőleg sem nyilatkoztak a készítők.

TOCA RD 2 újdonságok

Hír | 2004.02.16 12:10

Az Atari tudtára adott a nagyérdemű közönségének pár érdekességet, új információt a csak "egyedülálló szimulátorként" emlegetett TOCA Race Driver 2-ről. Az Atari hazájában - Ausztráliában - V8 Supercars 2-ként ismert szimulátorban olyan dolgokkal törekednek azt az egyedülállóságot és a legjobb jelzőt elérni, amelyek igen szívmelengető órákat szereznek majd egy-egy autósport rajongónak. A Ford Performance Racing, a Team Kiwi, mint csapatok, Jason Richards, Simon Wills és Mark Skaife, mint pilóták, Barbagallo Raceway, Indy 300 Surfers Paradise, mint versenypályák, virtuális valójukban. Ezek csak példák a sok-sok szupersztárról, csapatról és pályáról, melyek helyet kaptak a játékban. A V8 autós szakág talán sokak nem mond az ég világon semmit... De még ha nem is, akkor sem kell csüggedni, mert itt tényleg egy olyan autós szimulátorral van dolgunk, ami aztán élvezetet biztosít a felső fokon! Ha pedig valakinek nem tetszene majd az efféle száguldozás, foghatja magát és átállíthatja. Mire? Utcai versenyzés, rali, ralikrossz, Formula Ford és még jó pár fajta versenyforma áll majd rendelkezésünkre. Ezek után már csak azt kérhetjük a fogtündértől, hogy legyen minél hamarabb április! Ugyanis az említett hónapban kezünkbe ragadhatjuk ezt az egyedülálló szimulátort...

[MOZi] Shrek 2 Trailer!!!

Hír | 2004.02.16 06:21

Hát igen... kedvenc ződ pajtásunk (na, nem az, pfuj! :D), Shrek visszatért! Minden kedves és gusztustalan tulajdonságával, valamint újdonsült feleségével, Fionával együtt! Az animációs film weboldala nemrég frissült a 2 perces trailerrel. Van már egy előzetese, de ez vadiúj, mindenki nézze meg - többször! :D Valahogy majd csak kibírjuk július elejéig... ugyanis akkor lesz a magyar premier. BoNCSaD TőCcSeD!

Az első Das Reich kép!

Hír | 2004.02.13 11:04

Elveszettnek hitt Ingo barátom a Joylabs-tól egy igen jó kis képpel kedveskedett ezekben a percekben. Csapata régebben az Y-Project-ten dolgozott, amit aztán csúnya emberkék eltöröltek :( Azóta azonban keményen munkálkodnak a Das Reich 2005 (munkacím) című alkotáson. Nem is köntörfalazok, megmondom a tutit. Van még mit fejleszteni, de kezdetnek nem gyönge kép :) Lássátok feleim szümtükkel:

Update: Közben továbbolvasgattam a levelet, melyben a következő infók szerepeltek: - a kép Berlin egyik történelmi helyszínét ábrázolja - a grafikus motor a DX9-et is támogató Codecreatures Engine - a csapat már 3 éve dolgozik a projekten - egyelőre kiadót keresnek, reméljük sikerrel járnak hamarosan

[DEMO] Jack the Ripper

Hír | 2004.02.12 23:01

Ma estére azért még csak befutott egy játékdemó. A The Adventure Company gondozásában a napokban megjelent Jack the Ripper demója ez. Egy thriller-kalandrl van szó, melyben a játékos James Mortimer, a New York Today riporterének kalandjait izgulhatjuk végig. Feladatunk, hogy olyan gyilkosok után kitassunk, akik Hasfelmetsző Jack stílusában aprították a jónépet. Véleményem szerint érdemes kipróbálni. Erre tessék.

Mafia szinkroner kerestetik!

Hír | 2004.02.09 10:50

Személyesen SimonCorleone küldött egy levélkét a SPYNEWS-ra, melyben egy felhívást tett közzé. Át is adnám neki a szót: "Készül a nagysikerű Mafia szinkronos változata. Ennek befejezéséhez keresünk lelkes emberkéket. Már csak néhány karakter hangja hiányzik. Ha valaki úgy érzi, hogy szivesen lenne szinkronhang, az feltétlenül írjon ide egy levelet: haha124@freemail.hu" Csatlakozzatok a projekthez, hogy mihamarabb elkészülhessék!

'Reggelt...

Hír | 2004.02.09 10:43

Üdvi' Ezúttal, rendhagyó módon szeretett vezérizgató urunk, Boe szeretne szólni hozzátok. Át is adnám neki a szózatot. "Jóóóóreggelt Mindenkinek! Szép, szeles napra virradtunk, kint bazi hideg van, szívünket azonban mégis melengeté, hogy a legújabb hivatalos felmérések szerint a GameStar megerõsítette piacvezetõ pozícióját a játéklapok között! Csekkeljétek a grafikont! Öjömbódottá!!! :D

No, de ennyi így korán reggelre elég is az üzletbõl, meg a piacból, meg a hüle számokból, inkább nézzük, mi történt az éjjel gamez fronton!" Most pedig imhol a vicc, melyet ezúttal Excaliburgod mesternek köszönhetünk.
Két katona nagy ládát cipel a falu végén. Odamegy hozzájuk egy vénasszony és megkérdezi tőlük: - Mi van ebben a ládában? - Az hadititok. - De azért látom, hogy jó nehéz lehet. - Hát persze! Tele van rakétákkal.

'Napot...

Hír | 2004.02.08 11:26

Szép jó napot mindenkinek! Sajnos ma már nem olyan meleg az idő, mint tegnap, de azért még mindig alkalmas a kirándulásra. Akinek nincs kedve kimozdulni, nyugodtan maradjon velünk, vagy éppen játsszon valami jó játékkal. Remélhetőleg nemsoká hírek is lesznek, ám addig is jöjjön az, ami mindennap állandó:

A vasúti fülke ajtaját felnyitja egy városi úr. Bent nyolc székely néz föl egyszerre. - Van itt ülőhely? - Van. - Hol? - néz körül az úr. - Itt, alattunk.

'Napot...

Hír | 2004.02.07 10:53

Üdv mindenkinek. Na, csak nem sikerült "reggelt"-tel indítani a napot :) Dehát mit lehet tenni. Elálmosítóak ezek a hosszúra nyúló péntek esték... Érdemes lett volna egyáltalán korábban kelni? Nos, lássuk csak. Nincs se S.T.A.L.K.E.R., se D3, se HL2 matéria. Aludhatnánk is tovább nem? :D Najó, azért nem csak róluk szól a világ. Még ebéd előtt akadt néhány apró finomság. Előbb azonban a vicc:

Az öreg ember beleharap az almába. Benne marad a felső fogsora. Beleharap még egyet és benne marad az alsó fogsora. Erre azt mondja: - Tudod mit: akkor edd meg egyedül!

City in Danger

Hír | 2004.02.06 17:33

A Monte Cristo gondozásában készülget a City in Danger. Ez egy városépítős/menedzselős játék lesz (a'la SimCity). A különbség abban rejlik, hogy a munkaköri leírásunkban szerepel a védelem, különböző katasztrófáktól, támadásoktól. Az idő multával, pedig újabb és újabb hi-tech cuccokkal kell felszerelkeznünk, hiszen haladni kell a korral. Nincs is oly messze a ”polgármesterek ideje”, hiszen még az idei év 2. felében meg fog jelenni a gamma. Aki szeretne többet tudni róla, az itt nézelődjön.

'Reggelt...

Hír | 2004.02.06 09:24

Szép jó napot kedves szurkolóink. A tegnapi este folyamán bevezetésre kerültek az első fórumszabályaink, melyeket igen kitörő örömmel / csalódottsággal fogadott a játékos társadalom. Nos, azt elismerjük, hogy egyes szabályok kicsit keménykezűre sikeredtek, de a rend elérése érdekében szükség volt rájuk. Amennyiben minden szépen és simán zajlik, előfordulhat, hogy módosítunk ezt-azt. Addig azonban olvassa el minden tisztelt fórumos ezen sorokat, mert jövő hét szerdától bizony mind életbelép!

A férj korábban megy haza, a feleségét meztelenül találja. - Kapj valamit magadra! Ég a ház! Egy hang szólal meg a szekrényből: - Először a bútorokat mentsék!

'Reggelt...

Hír | 2004.02.05 09:32

Üdv minden életteli gépezőnek! A tegnapi nap elgondolkodtatott. Mármint ugyebár volt ez az eset a Crytek-kel, vizsgálat illegális szoftverek után, meg ilyesmi. Csak estefele gondoltam bele, ha valami nagyon csúnyát találtak volna, lehet, hogy hónapokkal, vagy rosszabb esetben még tovább csúszott volna a Far Cry megjelenése. Szerencsére ez nem így történt, legalábbis jelenleg így fest a dolog. Azért érdekes, hogy a legismertebb, talán legjobban várt játékok zömével mindig történik valami. Ha nem a forráskódját, vagy alfa változatát csenik el, akkor is van más esély a késedelemre. Reméljük azért ez nem lesz nagyon gyakori... De félre a komolysággal! Lessétek meg Neton mester linkjét - avagy a "kóreai Szalacsi-t", fergeteges! Klikk ide...

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)