Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 397

Star Trek - Az első trailer

Hír | 2008.01.19 15:20

Befutott az idén karácsonykor mozikba kerülő J.J.Abrams-féle Star Trek mozi első trailere, mely egyelőre csak kamerás verzióban leshető meg.

Amazon.com: 17 Wii/másodperc...

Hír | 2007.12.28 13:39

Idén karácsonykor ismét óriási Wii őrület jellemezte a játékvásárlásokat: az Amazonon másodpercenként 17 Wii-t adtak el…

Jótékonykodd magad a Fable 2-be

Hír | 2007.11.08 18:36

A Child's Play jótékonysági szervezetnek rendezett gyűjtés alkalmából a Lionhead elárverez pár szerepet a Fable 2-ből.

[MOVIE] Mass Effect - Karakterbemutató

Hír | 2007.10.23 10:16

Tegnap adtunk hírt a Mass Effect aranykorongra kerüléséről, ma pedig egy nem régiben indított videósorozat legújabb darabját üdvözölhetjük.

[MOZI] Mennyből az alien

Hír | 2007.10.03 13:59

Új Alien vs. Predator: Requiem trailer került fel a netre. A film és játékvilágban egyaránt híres idegen lények majd pontosan karácsonykor, a szeretet ünnepén cincálják szét egymást - velünk egyetemben.

[FUN] Az átoperált Master Chief jótékonykodik

Hír | 2007.09.30 17:41

Elöljáróban bocsánat a bulvárlapok "sztár"rovatát idéző címért, de ami most következik, azt ez a mondat írja le legjobban.

Dave Perry szerint a Wii nem fogja állni a sarat

Hír | 2007.07.22 12:38

Egyre több híres videojáték ipari ember állítja azt, hogy a Wii már nem sokáig húzza teljesítménye miatt. Dave Perry, a Shiny egyik alapítója szerint is hamar vége lesz a konzol aranykorának.

[KéPZ] Szállj fel magasra!

Hír | 2007.07.12 00:29

Javában készülődik már a Microsoft boszorkánykonyhájában a Flight Simulator X: Acceleration Expansion Pack, a népszerű repülőszimulátor legújabb epizódjának első kiegészítője, ezt jól mutatják az alábbi új screenshotok is.

Online verekedés

Hír | 2007.06.25 13:25

A verekedős játékok még 2D-s megvalósításba élték fénykorukat a PC platformon, aminek sajnos a konzolok terjedése véget vetett, így nagy ritkán kapunk csak új játékokat, amikben elagyabugyálhatjuk a kihívóinkat.

[KéPZ] Trópusi vagánykodás

Hír | 2007.06.20 14:25

Bizonyára vannak olyanok az olvasóink között, akik emlékeznek a Boiling Point: Road To Hell-re. A Deep Shadows most fejleszti a játék nem hivatalos folytatását a White Gold-ot. Ebből a játékból érkezett most pár kép.

Boszorkánykonyhát nyit a YouTube

Hír | 2007.03.30 15:42

Új szolgáltatások jelentek meg a YouTube videomegosztó oldalon. Az újdonságok a tulajdonos Google növekvő befolyását jelzik.

[MOVIE] A Dark Messiah és a HL2 alkotóitól: The Crossing

Hír | 2007.01.21 18:49

Tavaly karácsonykor hallhattunk először a The Crossing című akció FPS-ről, melyről most újabb információk kerültek napvilágra.

100 éves a rádióadás

Hír | 2006.12.19 14:40

Kerek 100 évvel ezelőtt karácsonykor olyan dolog esett meg az USA keleti partján, ami hosszú távon alapvetően alakította át az emberek egymás közti kommunikációját.

Mi lesz karácsonykor a csúcson?

Hír | 2006.12.04 12:32

Az angolok fura népek és nem csak azért, mert imádják a rögbit és a krikettet: azért is, mert ott mindenre fogadást lehet kötni. Például arra is, melyik játék lesz a multiformátum toplisták tetején karácsonykor.

[MOVIE] Battlestations: Midway

Hír | 2006.11.23 21:03

A Mithis Games boszorkánykonyhájában már javában készül az új WW II-es stratégiai játék, a Battlestations: Midway.

A Sony kék reménysugara?

Hír | 2006.11.08 14:14

Phil Harrison a Sony nemzetközi cégeinek feje elismerte, hogy a cég némileg „túlbecsülte saját képességeit” a Blu-ray technológiával. Ez részben szomorú, hiszen szinte biztos, hogy idén karácsonykor még nem látunk semmit a PS3-ból. Másrészről viszont érdekes kérdés, hogy nem éppen a Blu-ray öli-e majd meg a DVD formátumot, tehát elképzelhető, hogy a floppy, a CD és a DVD után ez lesz a következő lépcsőfok…

Bemutatták a Zune-t - karácsonykor jön az iPod-gyilkos

Hír | 2006.09.15 15:40

A Microsoft tegnap késő este hivatalosan is bemutatta az Apple iPod ellenlábasának szánt Zune készülékét.

A gépezet fehér, fekete és barna színekben érkezik meg idén karácsonykor a boltokba. Technikai specifikációit illetően 30 gigabájtos háttértárral szerelik a Zune-t, amely 3 inches QVGA-felbontású kijelzőt kap (320x240). Beépített FM-rádió és Wi-Fi teszi még sokoldalúbbá a készüléket, amelyen küldhetünk és fogadhatunk zeneszámokat is a vezetéknélküli technológia segítségével. A számokat háromszor hallgathatjuk meg, majd megvásárolhatjuk őket a Zune Marketplace online rendszerén. A Zune áráról egyelőre nincs információ, azonban a készülék háromféle szereltséggel, Car, Home és Travel Packekben kerül majd forgalomba. Előzetes felmérések szerint a Zune sikerét annak kijelzője jelentheti, hiszen az iPod ötödik generációs készülékénél sokkalta nagyobbal büszkélkedhet. A Zune-ról előkerült két videó is, amelyek élesben, használat közben mutatját be a gépezetet:
Update: az Apple is bekeményít, ugyanis a napokban jelentette be a Mazda, hogy 2, 3, 6 és MX5 modelljeit iPod-kompatibilitással és a készülékhez alkalmazható csatlakozókkal is felszereli. Továbbiak itt.

[KéPZ] Késik az Armed Assault

Hír | 2006.08.18 22:10

A Bohemia Interactive néhány új képpel próbálja kiengesztelni azokat, akik már nagyon várják az Armed Assault című első személyű háborús játékot. Az eddigi harmadik negyedévre tervezett megjelenést ugyanis átcsúsztatták a negyedik negyedévre. Ez annyit tesz, hogy legkésőbb idén karácsonykor kellene boltokba kerülnie a játéknak. Valahogy majd csak kibírjuk...

A Kazaa fájlcserélő százmillió dolláros menekülése

Hír | 2006.07.28 14:27

A Kazaa fájlcserélő rendszer tulajdonosa és üzemeletetője, a Sharman Networks több mint 100 millió dollárt fizetett különböző kiadóknak és filmstúdióknak, valamint vállalta a szolgáltatás teljes legalizálását. A Sharman Networks a Sony BMG Music, az EMI Music, a Universal Music és a Warner Music zenekiadóknak, valamint további filmstúdióknak fizette ki a tetemes összeget, de nem elképzelhetetlen, hogy a zenei piac 20 százalékát uraló független jogtulajdonosok közül is jónéhányan részesedtek az összegből. A fénykorában a kiadók rémének számító Kazaa tulajdonosai a bíróságon kívüli megegyezés keretein belül vállalták a kártérítésként is felfogható díjak kifizetését. Tovább >>

Így néz ki a Microsoft iPod-gyilkosa?

Hír | 2006.07.12 13:08

A Gizmodo.com birtokába jutott egy felvétel, amely állítólag a Microsoft idén karácsony környékén megjelenő hordozható médialejátszóját ábrázolja. Bár még semmilyen jellegű hivatalos bejelentés nem érkezett az állítólagos iPod-verő masináról, egyesek a megjelenési időponton kívül már a készülék nevét is tudni vélik: egyelőre Argo a projekt neve, de boltokba Zune logóval kerülne majd.

A kép igencsak végleges dizájnt mutathat, így az is elképzelhető, hogy már karácsony előtt piacra dobja a Microsoft a terméket. Azonban így is elég nagy hátránnyal indul az Apple iPodjai ellen, hiszen várhatóan karácsonykor ők is valami egészen újjal rukkolnak majd elő. Szárnyra keltek olyan pletykák is, melyek szerint a kütyü az Xbox játékkonzolban már megismert játékmenüt is tartalmazza majd. A játékok integrálódása talán egy későbbi kiadásban valósulhat meg. A pletyka onnan eredhet, hogy a Zune az Xbox alkotóinak új gyermeke lesz. Szó esett még fekete kiadásról, de emlegettek cserélhető borítást is. Belső források pedig azt állítják, hogy a Zune egy komplett termékskála zászlóshajója csupán - hasonlóan, ahogy az Apple csinálta annak idején az iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Video trióval. Részben magától értetődőnek tűnik, hogy a Microsoft olyan szolgáltatásokra és újdonságokra törekszik, amelyekkel az Apple gépei nem rendelkeznek. Rebesgetnek tehát WiFi támogatást, amellyel akár internetes rádiót is hallgathatnánk. Állítólag a Zune termék(csoport) kialakításakor már az esetlegesen későbbiekben megjelenő hordozható Xbox lehetőségeit is figyelembe vették. A két készülék lehet, hogy egy brand alá tartozik majd, s míg a Zune mindössze minimális játékélményt nyújthat, addig egy másik változat sokkal inkább erre lesz kihegyezve. Ami még nagy visszhangot válthat ki, hogy az iTunes-ról letöltött dalokat átkonvertálhatjuk DRM-védelemmel ellátott WMA fájlokká, s így azokat már nem csak iPodon lehet lejátszani. Ez persze számos jogi vita kirobbantója lehet, így valószínűleg csak egy kósza ötletről van szó.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)