Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4019

'Reggelt!

Hír | 2004.06.14 08:59

Ugye mindenki vidáman ébredt? Egész jól indult ez a nap, reméljük ennél rosszabb egész nyáron nem lesz, már ha az időjárást szemléljük. Néhány helyen még holnapig suli van ugyan (nem feltétlen tanítás), úgyhogy még inkább nem jelentem ki, hogy teljesen itt a vakáció. Jók legyetek és amellett, hogy strandoltok meg csajoztok, járjatok sűrűn ide, mert igyekszünk mindig elárasztani benneteket a legjobb cuccokkal, csakúgy mint a magazinunkban!

- Nem szép tőled, hogy a két rántotthús közül nagyobbat veszed ki! Ha én választhattam volna, a kisebbet veszem. - Mit akarsz? Ott van.

[DEMO] Ultima 5

Hír | 2004.06.13 08:58

Az Ultima V: Lazarus immáron második alpa-demóját mutatja be nekünk. Ezúttal közel 90 megában kalandozhatunk a térképen hősünkkel. Egy próbát mindenképpen megér ez, a 2.0-ás verzió is! Erre tessék...

'Reggelt...

Hír | 2004.06.13 08:41

Üdvözlet! Nos, úgy látszik ez a fránya vihar egyszer bejutott a Kárpát-medencébe, és többet ki sem akar menni. Nekem ellenszenves, az egyszer biztos. Hiába van ma vasárnap, szerencsére nem kell uborkától tartanunk, maximum az ebédre készülő sült-csirkemellhez :).

Főorvos látogatóban van a betegeknél és látja, hogy minden ápoltnak véres az orra. - Hát magukkal mi történt? - kérdezi a doki. Az egyik bolond: - Drága főorvos úr, képzelje az új beteg az oka. Húzott a földre krétával egy vonalat, és azt mondta hogy aki átbújik alatta, az hazamehet.

'Reggelt!

Hír | 2004.06.12 07:43

Esős napra virradhattunk, legalábbis errefelé szép nyugisan esik, de dézsából :) Ez most nem túl jól jött így, hogy nekem vége a középiskolás éveknek, elmúlt a könnyes búcsúval végződő bankett is... úgyis csak a szép emlékek maradnak meg, úgyhogy most csak annyit mondanék, hogy valóban használjátok ki azt a négy évet. Soha olyan társaság nem lesz mégegy, ahol ennyire összeforrott csapat tagjai lehettek. Ezt hagyjuk, inkább örüljünk a "nyárnak" és maradjatok velünk a hétvégén is.

Amikor a taxi átrobog a piroson, az utas felszisszen. - Ugyan - mondja a sofőr -, a bátyám minden piroson áthajt. Aztán a következő zöld lámpámál megáll. - Most miért állt meg? - Hátha jön a bátyám.

[MOVIE] Trackmania Sunrise

Hír | 2004.06.11 08:50

Érdekes helyzet állt elő. Van ugye a Trackmania, ami elég jó sikereket ért el. Aztán állítólag van már Trackmania Sunrise is, csak még épp nincs hivatalosan bejelentve. Ám egy LAN partyn bemutatták egy kisebb csoportnak, ahol kitörő örömmel és tapsviharral fogadták. A kézikamerás felvételt Baboy jóvoltából szállítjuk. Íme!

Black Hole interjú

Hír | 2004.06.11 08:42

Biztos tudjátok, hogy az Armies of Exigo az első olyan magyar fejlesztésű játék, melyet a világ legnagyobb kiadója, az EA Games karolt fel. Ez már alapból jelent valamit :) A játékot a Black Hole Games fejleszti, velük olvashattok egy bővebb interjút a G-Portálon. (Thanks: sHadeS) Imhol a legfontosabb mondat:

Egyelőre teljes erővel az Armies of Exigo befejezésére koncentrálunk nyár végén szeretnénk egy játszható demót kiadni a játékból.

'Reggelt...

Hír | 2004.06.11 08:13

Na kérem szhhhépen! Eljött az a nap, mikor hivatalosan is befejeződik a buil... izé, akarom mondani a tanítás. Ez persze nem vonatkozik minden közintézményre vagy felsőoktatási székesegyházra, de azért most több tízezer lelkes gémer nyugodhat meg 2 és fél hónapra :) Az MTI adatai szerint 3748 általános iskolában nem kevesebb, mint 110 ezer diák fejezte be alapfokú tanulmányait. 728 gimnáziumban közel 49 ezren, valamint a 894 szakközépiskolában 46 ezren ballagtak / ballagnak a mai napon. De máris felejtsük el a sulit (már aki teheti), és lássuk a mai reggelit...

Szellemileg alulkapacitált anyuka egy tányérra mutatva kérdezi szintén minimális intellektusú fiát: - Ottó, etté? - Nem, Ottó két té.

Road to Fame gépek

Hír | 2004.06.10 21:19

Az 576 Média által fejlesztett új hazai autós gamma tovább fejlődött. Immáron megszemlélhetjük a 12 választható négykerekűt. Mint láthatjátok, elég széles lesz a választék. A bogártól egészen a platós matchboxig minden rendelkezésünkre áll majd :) A további képeket itt és itt szemezgethetitek.

[MOVIE] ShellShock: Nam 67

Hír | 2004.06.10 18:35

A II. Világháború mellett az FPS játékok egyik örök témája a Vietnámi Háború. Nem csak azért, mert abban Amerika volt az egyik főszereplő, hanem mert egy nem túl fejlett ország "intett be" a szuperhatalomnak. A ShellShock: Nam 67 is a dzsungeles körülményeket igyekszik felidézni, amiben a szép grafikája is sokat dob. Persze a játékmenet sem lesz lapos, ezt bizonyítja a most megjelent trailer, amit még az E3 alatt vetítettek.

'Reggelt...

Hír | 2004.06.10 09:31

Üdv mindenkinek. Nem tudom pontosan ki látta a "Holnapután" című filmet, de az biztos, hogy tegnap este hasonló események zajlottak le. Nekem végülis tetszett, de azért elgondolkodtató a film - annak ellenére, hogy a nagy okos tudós csávók butaságnak tartják :) Más - remélem többen észrevettétek az új címlapot, és a mi kis dédelgetett meglepinket :D Amennyiben nem, feltétlenül less be ide! Most pedig lássuk a reggeli utáni finomságokat...

Egy kis arab törzs vezetője az USA-ban vendégeskedik. A vendéglátók természetesen meghívják vacsorára is. Mivel az ételek szokatlanul sósak a sejknek, ezért a szolgáját elküldi egy kancsó vízért. A szolga elszalad, majd nem sokára visszatér a vízzel. Mikor elfogy a kancsó, a sejk ismét elküldi vízért, ám pár perc múlva a szolga üres kézzel tér vissza. - Abdullah, te rusnya tevefattya! Nem megmondtam, hogy hozz nekem egy kancsó vizet? Miért nem teljesíted a parancsomat? A szolga térdre esik: - Én próbáltam, ó Fényestekintetű, de sajnos valaki ült a kúton

S.T.A.L.K.E.R. képek!

Hír | 2004.06.09 23:17

Óóóóó, az én kisz igazi drágaszágom! Bár már egy ideje nem tettem ki róla infót, távolról sincs arról szó, hogy elfelejtettem volna. Késő esti kiadásunkban két újabb szemelvényre hívnám fel vigyázó tekinteteteket. A baloldali a föveny vitézeinek ajánlott, a jobboldali pedig azoknak, akik még mindig hitetlenkednek a játékrészletességében :) Thanks Headhunter.

Munka a Digital Realitynél!

Hír | 2004.06.09 23:13

Kis hazánk egyik legsikeresebb fejlesztőcsapata a Digital Reality új, lelkes arcokat keres Budapesten. A következő pozíciók várnak betöltésre:

  • Programozók C/C++ programozókat keresünk, játékfejlesztői tapasztalat, angol nyelvtudás előny. Önéletrajzokat a jobprogrammer@digitalreality.hu email címekre küldjétek.
  • Designerek és pályatervezők A játékokat jól ismerő, angolul tudó, ötletekben gazdag designert (tervezőt) keresünk. A designeri pozicióra a jelentkezéshez mellékeljetek egy játékötlet ismertetését, magyarul/angolul, - főbb vonalakban ábrázolva a kitalált játék típusát, célját, menetét stb. A terjedelem rád van bízva. A pályatervezők pedig mindenképpen írjanak egy listát a kedvenc játékaikról megindokolva ezt. Jelentkezni a jobdesigner@digitalreality.hu email címen lehet.
  • Grafikusok 3DS MAX tapasztalattal rendelkező grafikusokat keresünk low poly modellezésre es texturázásra, jelentkezni a jobgraphics@digitalreality.hu email címen lehet, mindenképpen küldjetek referenciakat is.

  • [DEMO] Transport Giant

    Hír | 2004.06.09 16:59

    A JoWood végre elérkezettnek látta az időt, hogy kiadja a Transport Giant angol nyelvű demóját. Feladatunk nem más, mint a kis tőkéjű cégünkből igazi világvállalatot teremtsünk. A modern technika legújabb vívmányai lesznek segítségünkre, a mintegy 200 évet felölelő karrierünk során (szép életkor, az biztos). Mindössze 59,44 megában, és 1 küldetésben ismerkedhetünk meg a játékkal.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.06.09 06:44

    Üdvözlet! A tegnapi napon volt miből válogatni, szinte minden stílus kedvelőjének. Engem valamiért leginkább a Dungeon Siege 2 csigázott fel, de azt, hogy ha megjelent; majd az égig csigáz, vagy éppen lecsigáz, azt nem tudom :). Jó hír a sulit elviselőknek, hogy már nem kell sokat kibírniuk. (Csak bírjam ideggel az éreccségit hó'nap... :D - Berk)

    A rendőr leállítja az autóst az autópályán, és megkérdi tőle: - Uram, megkérdezhetem, mióta jön hibás hátsó lámpákkal? A sofőr kiszáll, megnézi a kocsi hátulját, majd térdre esik és elkezd zokogni. - Ugyan már, annyira azért nem súlyos a helyzet! - nyugtatja a rendőr - Pár kiégett izzó miatt még nem kell elkeseredni. - Nem? És az utánfutóm, meg a motorcsónakom?

    Richard Burns Rally - szeptember 2.

    Hír | 2004.06.08 21:30

    Ahogyan azt olvashatjuk, a Richard Burns Rally hivatalos megjelenési dátuma napvilágot látott. Mondanám, hogy kiugrok sok emberrel együtt a bőrömből, de inkább lehervaszt. Túl későinek tartom a szeptember 2-t, pláne, hogy PS 2-re már július 9-én megjelenik! Nade, ne siessünk el semmit, a lényeg, hogy jó legyen. Jó esetben ebben a hónapban nyűhetjük a demót, éltessen minden szomorkodót ez!

    [MOVIE] Leisure Suit Larry

    Hír | 2004.06.08 20:36

    Egyesek örülnek a Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude-nak, mások viszont szidják a "sorozat" elrontása miatt. Ahhoz, hogy igazi végítéletet mondhassunk felette, ki kéne már próbálni. A demóra viszont még várnunk kell, a megjelenésre meg még többet, ám addig is itt ez az igen kicsi film. Csupán 48 másodperc, de ez is több mint a semmi... egy picivel... innen tölthetitek le.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.06.08 08:35

    Szép reggelit mindenkinek! Bizonyára többen láttátok az Invictus új játékát, amennyiben valamilyen oknál fogva elkerülte volna a figyelmedet, úgy megmutatom az utat. Íme :) Mégiscsak hazánk legújabb dicsőségéről vagyon szó, nemde? Dehogynem! Amíg mégegyszer csekkoljátok a játékot, kicsit szertenézek, hogy mégis mit hozott felénk a nyári fuvallat...

    A sánta és a pösze elmegy a Nagy Mágushoz, hogy segítsen rajtuk. A Nagy Mágus ránéz a sántára: - Sánta! Dobd el a mankód! A Sánta eldobja a mankóját. A Nagy Mágus ránéz a pöszére: - Pösze! Mondj valamit! A Pösze megszólal: - Hé Nagy Mágusz! A Szánta eleszett!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.06.07 09:20

    Talán mostmár tényleg mondhatom, hogy "napsugarast mindenkinek"! Miközben sokan az érettségire készülnek, jóval többen azért harcolnak, hogy kihúzzák még valahogy ezt a néhány napot a suliban. Mindeközben én kis hazánk egyik jól ismert fejlesztőcsapatának legújabb bejelentésére készülök :) A mai napon egy újabb finomság kerül elő a hazai repertoárból, szóval érdemes itt maradni. Másfelől viszont egy szokványos hétfőnek nézünk elébe, a dömpinget sajnos el kell fejelteni :(

    Ül a nyuszi a szakadék szélén, néz maga elé és egyre csak azt hajtogatja: - Boci, boci, boci. Arra jön a medve és kérdi: - Mit hajtogatsz itt te nyuszi? - Boci, boci. - Hol? -néz lefelé a medve. - Boci. - De hol? -kihajol, és lezuhan a medve. A nyuszi most már azt hajtogatja: - Maci, maci.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.06.06 07:59

    Eddig abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy míg mások 5 percenként fel-felbukkanó eső miatt rezegtették nadrágjukat, addig itt végig a Nap sütött. Most sincs ugyan előbbinek szaga - ennek ellenére sötét van. Az ország más régiójiban nem tudom mi a helyzet, de reméljük délre mindenhol hétágast mutat :).

    - Már 20 éve házas vagyok és még mindig ugyanazt a nőt szeretem. - Fantasztikus! - Igen, de elég veszélyes is! Ha a feleségem megtudja, agyonüt!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.06.05 09:57

    Madárcsicsergős jó reggelt! Végre nem esik az eső, legalábbis egyelőre nem... Csak, hogy rögtön valami II. Világháborús dologgal indítsuk a napot, itt említeném meg, hogy holnap lesz a D-Nap 60. évfordulója. Ha ma nem is, holnap valószínűleg záporozni fognak a hasonló témájú játékokból a stuffák. A hír zivatar még elkerült minket, így nem sok dolgot tudunk veletek megosztani, de azért érdemes velünk maradni, mert 1-2 finomság azért akad.

    A tanitónéni felelteti Pistikét: - Mond meg nekem meik a leg rövidebb hónap! - A május. - Miért? - Mert az csak 5 betű.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)