Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3633

BiA: Earned in Blood korábban?!

Hír | 2005.08.26 09:25

A Blues kezdte el terjeszteni, hogy a Brothers in Arms: Earned in Blood, a Gearbox közelgő háborús csapatjáték-folytatása az Ubi Soft adatlapján a korábbi októberi megjelenési dátum helyett most szeptember áll. Nos, mi megnéztük és ott bizony megint októbert írnak. Elképzelhető, hogy csak valami baki van a háttérben, mindenesetre a szeptember jobban hangzik...

Honlaplesen

Hír | 2005.08.20 21:48

Épp a tűzijáték közepette akadtam rá erre a hírre, melyből megtudjuk, hogy a Tom Clancy taktikai játékok legújabb tagjának a Ghost Recon: Advanced Warfighternek elérhető a termékoldala. Az oldalon megfigyelhetjük, hogy a megjelenés dátuma a korábbi 2005 karácsonyáról, 2005 novemberére változott. Emellett megnyitotta kapuit a német dtp entertainment kiadó leányvállalatának az Anacondanak hivatalos oldala, valamint megnyílt az 80 Days című kaland játék oldala is, melyen újabb képeket figyelhetünk meg belőle.

DOFUS indulás dátuma

Hír | 2005.08.18 19:06

DOFUS egy taktikai MMORPG mely a játékosokat egy valós idejű világba kalauzolja, azonban ha szörnyekkel vagy egymással küzdenek, akkor az akció körökre osztott, mikor is minden körben meghatározott számú támadást intézhetünk. Az ANKAMA Studio bejelentette, hogy a játék pontban szeptember 1-jén fog indulni.

Heroes of Annihilated Empire késés

Hír | 2005.08.18 18:24

A Koch Media Games Conventionön bejelentette, hogy a a GSC Game World gondozásaiban készülő RTS/RPG hibrid játéka a Heroes of Annihilated Empires kiadásának dátuma mostantól 2006 első negyedéve, az eredeti 2005-ös dátum helyett.

WOFOR: War on Terror dátum

Hír | 2005.08.18 18:16

A Blue's News értesülései szerint a KOCH Media és a Monte Cristo egyességet kötöttek a WOFOR: War on Terror kiadását illetően. Az értesülés szerint ez a modern harci RTS sajnálatos módon legahamarabb csak 2006 első negyedévében lesz elérhető a nyílvánosság számára.

Commandos Strike Force késés

Hír | 2005.08.18 10:29

Az Eidos Interactive Commandos Strike Force-os adatlapján megjelenési dátum gyanánt 2006 telét olvashatjuk, pedig korábban nyárról volt szó. Ergo a játék késik... viszont tegnap kaptunk egy új videót. Tessék megnézni, sírni nem illik :)

Új Lighthouse-játékok

Hír | 2005.08.17 10:51

A Lighthouse Interactive lerántotta a leplet két készülő alkotásáról. Nem csoda, ha még nem hallottatok erről a kiadóról, ugyanis most alakult. Az első alkotásuk a Keepsake című kalandjáték, amelyet Oroszországban, és Európa nem francia anyanyelvű területein kívánják megjelentetni (mi ez a kivételezés?!). A játék Lydiáról szól, aki elvesztette legjobb barátját, Celeste-t. Az egyetlen módja, hogy megtalálja, egy emléktárgy, ami különös emlékeket ébreszt a lányban. A másik új bejelentés a SunAge című RTS. A távoli jövőben a Föld a kihalás szélére került. Az emberiség visszavonult, mindeközben egy új vallás is terjed, amely óriási káoszt okoz. Három faj közül választhatunk, a 24 egyjátékos pálya pedig szorosan összefonódik a történettel. Megjelenési dátum egyelőre nem ismert.

Gothic 3 és SpellForce 2 halasztás

Hír | 2005.08.17 10:40

A JoWooD Productions dupla halasztást jelentett be. Az egyik, hogy a Gothic 3 termékoldalán lévő különböző nemzetközi megjelenések dátuma 2006-ra változott ott, ahol eddig 2006 január, valamint 2006 első negyedév volt látható a Piranha Bytes RPG sorozatának következő darabjánál. Hasonlóan a SpellForce 2 termékoldalán a megjelenés minden területre vonatkozóan 2006-ra változott, mikor a Phenomic szerep/stratégiaia játékának új megjelenési időpontja 2005 november, valamint 2005 negyedik negyedév volt a területtől függően. További információ nem társult a változásokhoz.

Conflict: Global Storm dátum

Hír | 2005.08.15 08:28

Ugyancsak egy adatlap tanúbizonysága szerint a Conflict: Global Storm szeptember 30-án fog érkezni. Ez eléggé biztos dátumnak tűnik és valószínűleg már nem fogják módosítani... báááár :) Ja és most már azt is tudjuk, hogy a játék 16 éven felülieknek besorolást kapott.

Új Dragonshard dátum

Hír | 2005.08.11 08:31

A változatosság kedvéért még egy, a mai napon harmadik késésről kell beszámolnunk... A Liquid Entertainment sokak által várt, D&D alapokra épülő stratégiai játéka csak szeptember 20-án kerül a boltok polcaira. Ez sajnálatos tény, de nem tudunk vele mit csinálni - szegény Atarira mostanában valóban rájár kicsit a rúd. Addig azonban felhívnám a figyelmedet a mostanában kijött demójára - hátha kimaradt az életedből. Érdemes kipróbálni!

Késik a D&D Online

Hír | 2005.08.11 08:26

Az egyre kellemetlenebb pénzügyi problémákkal köszködő Atari kicsit elcsúsztatta a Dungeon & Dragons Online MMORPG megjelenését. Egészen pontosan nem tudjuk mennyivel, de az bizonyos, hogy a korábban jelentett 2005 téli dátum 2006 első negyedévére változunk. Mindeközben természetesen tart a játék alfa verziójára való jelentkezés, ha úgy gondolod, hogy megjelenés előtt belenéznél, próbálj regisztrálni itt, aztán drukkolj, hogy ki is válasszanak a tesztre.

Starship Troopers dátumok

Hír | 2005.08.11 08:21

Az Empire Interactive fórumain közzétettek két dátumot, a már elég régóta készülő Starship Troopersről. Kiderült, hogy a végleges, bolti változat idén, pontosan október 26-án érkezik, ám ezelőtt, majdnem két hónappal, vagy szeptember elsején már a kézhez kapjuk a demóját. A képek alapján akár jó is lehet, láthattunk már belőle videót is... a demó bebiztosíthatja, hogy játszunk a teljes változattal - avagy örökre megutáltatja velünk a Starship Troopers világot :) Thanks Steve.

SiN Source?

Hír | 2005.08.10 09:42

Azt mind jól tudjuk, hogy készül a Sin című FPS folytatása SiN Episodes címmel, melyet egyébiránt a Valve-féle Source engine hajt majd. Azt is tudjuk, hogy a játék hat különálló, egyenként tízdolláros epizódból fog állni. Ezekkel kapcsolatban feltettek néhány kérdést a fejlesztőknek. A válaszokból megtudtuk, hogy tervbe van véve egy Half-Life Source-hoz hasonló "feldolgozás", ami annyit jelent, hogy az eredeti Sint kiadják Source engine-nel felturbózott változatban. A módosítások nem csak a textúrákat érintenék, hanem új modelleket és fegyvereket is kapunk majd, és némileg igazítani kell a játékmeneten is az új alapok miatt. Megjelenési dátum még nem áll rendelkezésre. A másik kérdés arra vonatkozott, hogy nem tartják-e egy kicsit furának, a hat epizód ára összesen hatvan dollárba kerül, ami közel duplája egy átlagos teljes játéknak. A készítők biztosítottak minket arról, hogy jóval többet kapunk így, mintha egyben kellene megjelentetni mindazt, amit így hatfelé elosztva tudnak.

Serious Sam 2 infók - újra

Hír | 2005.08.10 09:02

Tegnap jeleztük, hogy a Serious Sam 2 új megjelenési időpontot (október 14.) kapott. A 2K Games erre gyorsan közzétett egy helyreigazító nyilatkozatot, amelyben többek között elárulják, hogy a játéknak nincs még ennyire konkrét megjelenési dátuma, továbbra is valamikor idén ősszel kívánják megjelentetni. Ha azt nézzük, így is maximum novemberig csúszhatnának, úgyhogy ez nem olyan vészes. Továbbá elárultak részleteket Sam bácsi multiplayeres képességeiről. A pletykákkal ellentétben nem nyolc, hanem 16 játékos játszhat majd egyszerre. Emellett lesz még kooperatív játékmód is, viszont a sima öldöklés (deathmatch) kimarad. Tudnám miért, olyan nehéz lett volna beletenni?

Blitzkrieg II dátum!

Hír | 2005.08.10 09:02

Kicsit pontosítottak a fejlesztő arcok a Blitzkrieg II megjelenésével kapcsolatban. Eredetileg úgy volt, hogy 2005 ősze. Most a helyzet az, hogy szeptemberben már a kezünk között foghatjuk a drágaszágot :) Gondolom sokan várjátok... veletek érzek :) Mászthev!

Serious Sam 2 dátum

Hír | 2005.08.09 17:50

A hentkirály hamarosan visszatér, hadd fröcsögjön hát a vér:D (Bocs) Szóval a Take 2 kitűzte azt a nem is oly távoli időpontot amikortól, fellelhetjük a boltok polcain a Serious Sam 2-t. Sokak nagy örömére, ebben a részben már a multiplayer és a cooperativ módok is megtalálhatóak lesznek. Ja, az a bizonyos október 14. Reméljük, tartják a szavukat! thx Blue's News

Invasion: Earth jövőre

Hír | 2005.08.06 10:40

Az Invasion: Earth egy akciójáték, jó adagnyi szerepjátékos elemmel feltupírozva, amiben felbőszült idegenek ellen kell harcolnunk. A most bejelentett megjelenési dátum 2006 áprilisát/májusát jelöli meg. S ha ez nem lenne elég, az alacsony árú játék mellé jó néhány ingyenes extra küldetést is csomagolnak majd.

Quake IV októberben?

Hír | 2005.08.04 14:07

Igen, ma már volt egy Quake 4-es hír, de, ha azt frissítettem volna, lehet, hogy nem mindenki értesül a jelenlegi infóról. Szóval az EBGames oldalán (igen, a forrás nem hivatalos, de általában bejön amit mondanak) feltűnt egy Quake IV Collector's Edition kiadás. De igazából nem is ez az érdekes, hanem az, hogy idén október 24-ére datálják a megjelenést. Szép is lenne, remélem a fejlesztők mindent megtesznek azért, hogy ez be is teljesedjen. Max azt mondják, hogy ezt a dátumot nem ők mondták... de azért reménykedjünk.

Earth 2160 megjelenés!

Hír | 2005.08.02 16:59

Végre beépülhet a tudatba az Earth 2160 megjelenési dátuma: augusztus 26. Aki esetleg járatosabb a holland nyelvben, az itt kipróbálhatja magát, aki nem, az itt angolul is megtalálja a lényeget :) Utóbbi oldal kapásból egy tündibündi lépegetővel köszönti az arra tévedőket. Pedig a java még hátra van :)

Bang! Howdy bejelentve

Hír | 2005.08.02 11:36

A Three Rings bejelentett egy online multis taktikai stratégiát Bang! Howdy címmel. A játék ötvözi a körökre osztott és a valós idejű stratégiák jellemzőit. A játékosok a győzelmeikért kapott jutalomból vásárolhatnak maguknak újabb felszereléseket, több katonát. Sőt, ha végigtoljuk az öt vadnyugatos mellékküldit, új egységek, területek, beállítási lehetőségek válnak szabaddá. Egyelőre többet nem tudni a játékról, képet vagy megjelenési dátumot nem közöltek.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)