Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3633

[MOZi] Doom november 10-én!

Hír | 2005.09.15 08:06

A MoziNet mindig is jólértesült volt a hazai mozipremierek ügyében. Előfordultak ugyan módosítások, de az a forgalmazó egyik fenntartott jogából következett. Szóval jól látható, hogy a Doom-film hazai premierje november 10., ami az amerikai bemutató után majd' egy hónappal van. A lista elég impozáns (régen nem lehetett előre tudni ennyi dátumot), és a sok közül kiemelném még Harry Potter és a Tűz Serlegét, amelynek hazai bemutatója december 8., vagyis ő is késik egy kicsit. Mindenesetre megint szép karácsonyunk lesz, én nagyon várom Narniát is!

Bekeményít az ESRB

Hír | 2005.09.14 13:28

Az ESRB (Entertainment Software Rating Board - Szórakoztató Szoftverek Besorolásának Bizottsága) körbeküldött a nagyobb kiadóknak egy levelet, melyben néhány besorolási szempont módosítására hívja fel a figyelmet. 2006. január 9-i dátummal a jelenleginél jóval részletesebben kell beszámolniuk a játékok tartalmát illetően. A bizottság attól sem riad vissza, ha visszamenőleg kell valamit másik kategóriába sorolni, ha a kérésnek nem tesznek eleget. Szó esik minden olyan tartalomról, ami a játékokban kizárólag szánt szándékkal, kóddal, vagy egyéb módon csalható elő. A lényeg, hogy rajta legyen a telepítőlemezen, és hogy meg legyen a lehetőség az elérhetőségére. Ekkor máris számot kell róla adni és ezt is figyelembe veszik a besorolásnál. Külön kiemelik a modifikációkat is. Néhány "káros tartalom" fogalommeghatározása állítólag még várat magára...

X1600 - a középkategóriás

Hír | 2005.09.13 11:15

Az ATi következő középkategóriás kártyája, az RV530 tervezett megjelenési dátuma október első hete. A tervek szerint az R520 architektúrára legalább négy kártyaváltozat épül majd, és mindegyikük támogatja a PixelShader 3.0 változatát. Az RV530 középkategóriás kártyatípus kereskedelmi neve az X1600 lesz, és két változatban jelenik majd meg. A gyorsabb 600 MHz-es magórajellel és 12 futószalaggal rendelkezik. Állítólag az X1-et tizenegynek kell olvasni, az X ugyanis ebben az esetben a római ábécé tízes számjegyét takarja. Így tovább folytatódik az ATi sorozatszámozása. Az X1600 tekinthető az alapváltozatnak. Terveznek X1300 és X1800 kiadásokat is, amelyek szintén az R520-as architektúrára épülnek és október elején debütálnak.

F.E.A.R DÁTUM!!!!

Hír | 2005.09.12 15:37

Olybá tűnik, hogy végre megtört a F.E.A.R megjelenése körül kialakult jég. A Monolith-nak és a Vivendi Universalnak végül csak sikerült megállapodniuk egy nem is olyan távoli megjelenési időpontban. És most jószokásunkhoz híven ismét dobrepgést és visszafolytott csendet kérünk! Az év egyik legnagyobb FPS-durranása egészen pontosan Október 11-én kerül majd a boltok polcaira. Srácok, már csak kevesebb, mint egy hónap van vissza, váááá és megint csak váááá!

[MOZi] Doom poszter

Hír | 2005.09.12 10:14

Egyre közeleg a Doom mozi premierje, bár magyar dátum még mindig nem ismert. A várakozást enyhítendő előkerült a film első plakátja, ami az FPS nézet előnyeit és hátrányait bizonygatja. Jóóó lesz ez! :)

Tovább késik a Lost Coast

Hír | 2005.09.12 08:21

Legutóbb még úgy volt, hogy a Half-Life 2-höz készülő ingyenes pálya, a Lost Coast az akkori hír időpontjához képest két héten belül, vagyis elvileg már jövő héten meg kellett volna jelenjen. A Halflife2.net információ szerint ez azonban nem így lesz. Megtudták, hogy a Lost Coast csak a Day of Defeat Source megjelenése, vagyis szeptember 26. után fog debütálni. Ennél pontosabb dátumot nem tudtak adni... Szerintem eddig azt se tudtuk, hogy annak ellenére, hogy némileg hozzájárul a HL2 történetének kiegészítéséhez, valójában a játékból kivágott egy vagy két pályáról van szó. Ennek fényében még annyira sem értem, miért ez a nagy késlekedés. Thanks ^Killerke.

Day of Defeat: Source Dátum!

Hír | 2005.09.10 12:26

Úgy tűnik, hogy hosszas huza-vona után végül sikerült elkészíteni a Day of Defeat teljesen új, Source motoros változatát. A Valve a minap bejelentette, hogy a DoD:Source Szeptember 26-án válik majd letölthetővé Steam rendszeren keresztül. Különösen örülhetnek eme hírnek, azok aki tavaly Steam-en vásárolták meg a Half-Life 2 Silver vagy Gold változatát, hisz ők ingyen és bérmentve juthatnak hozzá a második világháborús MoD-hoz, míg a bolti vagy Bronze verzióval rendelkezőek 19,95 USD fejében kezdhetik majd meg a letöltést.

Késik a Rhem 2

Hír | 2005.09.09 06:32

Gyakorlatilag igen keveset hallat magáról a Rhem 2. Még az év elején jelentették be, hogy júniusra várható a játék megjelenése, ehhez képest ma érkezett a hír, hogy a Rhem 2 késni fog. A legújabb dátum október 15., ám ez Észak-Amerikára vonatkozik. Addig is aki többet szeretne megtudni a kalandjátékról, az ide klikkeljen. Thanks borz2.

[MOZi] Jó lesz a Doom film...?

Hír | 2005.09.08 12:12

Rosamund Pike angol színésznő először debütál akciófilmben, méghozzá a Doomban és attól fél, hogy alakítása rontja a produkció sikereit, nyilatkozta a The Sunnak. Hozzátette, már látta a filmet Los Angelesben a múlt héten, és úgy gondolja, az mégis jó lesz. "Azért vállaltam a szerepet, mert amerikait játszhatok benne és nagyon szerettem volna a Creature Workshoppal dolgozni. Ők csinálták a lényeket az Alien filmekben és ezt nagyon izgalmasnak találom." Rosamund imádott Rockkal együttdolgozni, csak egy kicsit megrettent a pasi méreteitől. "Nagy darab fickó, félelmetes a megjelenése, de ugyanakkor nagyon aranyos ember." Magyar premierdátum egyelőre nem ismert, nyugaton október 18-án mutatják be a filmet.

Total Extreme Wrestling 2k5 dátum

Hír | 2005.09.07 10:43

A Grey Dog Software örömmel jelentette, hogy Total Extreme Wrestling 2005 című menedzselős játéka október 6-tól exkluzív módon letölthető lesz a honlapjukról mintegy 35 dolcsiért. E játékban a bírkózás áll a középpontban, a cél, hogy sikerüljön iparmágnássá válnod, s ehhez a legtöbb eszközt igénybe is veheted. Szeptember végén egy demóval is kedveskednek majd.

Dikanka - Gogol kalandjátéka

Hír | 2005.09.06 12:57

Az orosz fejlesztő Step Creative Group bejelentette Evenings on a farm near Dikanka címmel készülő 2D-s kalandjátékát, amely a híres Nyikolaj Vasziljevics Gogol hasonló című művét veszi alapul. Számos fejtörőt kapunk majd a készítők jóvoltából, ám egy odavetett megjelenési dátumon (2005 vége) és néhány képen kívül egyelőre semmi többet nem tudunk. Thanks Advanturegames.uw.hu.

UFO: Aftershock Októberben!

Hír | 2005.09.05 18:23

Végre valahára voltak olyan rendesek a készítők és hajlandóak voltak az UFO: Aftershock neve után egy pontos megjelenési dátumot biggyeszteni, ami nem más mint Október 7. Az UFO sorozat történelme egész régre nyúlik vissza, így szerintem nem kell bemutatni nektek a játékot. Ha mégsem tudnátok, hogy mit várjatok a programtól, akkor nézzétek meg az Aftershock honlapunkon is fellelhető videóját vagy olvassátok el az Augusztusi GS-ben található kis szösszenetet!

Day of Defeat: Source érkezik

Hír | 2005.09.04 14:26

A Valve bejelentette, hogy már közel járnak a Day of Defeat: Source elkészítésének végéhez és még ebben a hónapban elérhető lesz. Pontos dátum még nem ismeretes, de egy héttel a hivatalos megjelenés előtt már megvásárolható, és letölthető lesz a Steam rendszerén keresztül, valamint megtalálhatjuk majd a Counter Strike: Source dobozos változatának részeként a boltok polcain is, a tervek szerint egy időben. A Half-Life 2: ezüst és arany csomagok gazdái számára automatikusan letölthetővé válik.

Namco megjelenések!

Hír | 2005.09.02 18:51

Néha bizony illik tájékoztatni a mélyen tisztelt vásárlóközönséget, hogy egy-egy cég játékai mikor jelennek meg. Ezt teszi most a Namco is, az alant látható lista az ő nevükkel fémjelezett PC-s játékokat tartalmazza egy előzetes megjelenési dátummal együtt. Tessék szemezgetni:

  • Namco Museum 50th Anniversary - 2005 Szeptember
  • Sniper Elite - 2005 Szeptember
  • Pac-Man World 3 - 2005 November
  • Payout Poker and Casino - 2005 November
  • Mage Knight: Apocalypse - 2006 Tavasz
  • HELLGATE: LONDON – N/A

  • [MOVIE] Brothers in Arms: EiB

    Hír | 2005.09.02 18:27

    Előkerült egy kevesebb mint 10 megás videócska a méltán népszerű Brothers In Arms folytatásáról, melyről mindenki tudja, hogy Earned in Blood néven létezik. Nem oly rég volt egy kis kavarás a megjelenési dátummal, de ugye mindenki tudja, hogy októberben jön? Na, addig pont meg is lehet nézni a videót párszor.

    NFS Most Wanted megjelenés!

    Hír | 2005.09.02 11:03

    Megkapta hivatalos megjelenési dátumát a Need For Speed: Most Wanted! Eszerint a létező összes platformra egy napon, november 15-én fog érkezni! Nos, ez így nem teljes igaz, ugyanis egy platformra később jön, ez pedig a Microsoft-féle Xbox 360. Pedig egyes pletykák szerint pontosan akkortájt dobnák piacra azt is - ez persze nem jelenti azt, hogy aznap meg is kellene jelennie ennek is.

    Guild Wars Sorrow's Furnace dátum

    Hír | 2005.08.30 10:10

    A Guild Wars hivatalos oldalán feltüntették a kiegészítő, a Sorrow's Furnace indulásának dátumát, mely a tervek szerint szeptember 7-én várható. További részletekért fáradjatok el erre az oldalra. Thanks Chekow.

    The Sims 2: Nightlife GOLD

    Hír | 2005.08.30 07:34

    Na hát, ki hitte volna, hogy egyszer erre a bejelentésre is sor kerül :) A Maxis büszkén jelentheti, hogy a The Sims 2: Nightlife című kiegészítője aranylemezre került. A megjelenés fix dátuma szeptember 15., így már nem kell sokat várniuk a rajongóknak arra, hogy megkaparintsák kedvencük legújabb add-onját. Thanks Blue's News.

    Mégsem lesz előbb BiA 2

    Hír | 2005.08.27 08:13

    A minap elterjedt egy aprócska infofoszlány, melyből úgy értesültünk, hogy a Brothers In Arms: Earned In Blood valamivel korábban érkezik majd. Nos, a marketinges éjjeli madarak igen hamar korrigálták a dátumot, vagyis újra 2005 október a kitűzött cél. Node sebaj, hamarosan mindenképpen kézhez kapjuk a Gearbox Software következő remekművét. Addig esetleg csekkoljátok az oldalát itt.

    Késik a Dreamfall

    Hír | 2005.08.26 23:28

    A Funcom sajnálattal jelentette, hogy Dreamfall: The Longest Journey című játékuk megjelenése csúszik egy csöppet. Az ezév végi dátumot valamikro 2006 tavaszára tolták... igazából nem különösebben magyarázták meg, csak annyit mondtak, hogy a lehetséges legjobb minőséget akarják kihozni belőle. Hát így legyen! A játék hivatalos oldalát egyébként itt találod meg.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)