Jack Thompson esete a melegpornóval
Kedvenc ügyvédünk mókás kalandjai már gémer mindennapjaink szerves részévé váltak, így régi ismerősként üdvözöljük minden róla szóló hír kapcsán.
Kedvenc ügyvédünk mókás kalandjai már gémer mindennapjaink szerves részévé váltak, így régi ismerősként üdvözöljük minden róla szóló hír kapcsán.
Semmi gond! Egyszerű tervezési hibából eredő túlmelegedésről van szó, ami nyilván nem ismeretlen Xbox360 tulajoknak. A Microsoft becsületére legyen mondva, hogy ingyenesen cseréli a hibás alkatrészt.
Napsugarast mindenkinek! Tegnap lenéztem a GS Táborba, és egészen jó hangulatot sikerült regisztrálni. Meleg ugyan van, de végülis elviselhető. Miért nem voltam végig a táborban? Egy egészen jó magyarázatom van rá!
Szép jó reggelt! Ha minden igaz a napsütés ma sem fogja alább hagyni és a meleg is marad, így ma is lehet támadni a strandokat. Az elmúlt napokban a játékvilág is hozott olyan híreket, amik hidegzuhanyként értek minket, de remélem ma sokkal több jó hírrel szolgálnak majd a fejlesztők és a kiadók egyaránt. Jöjjön tehát a vicc és utána kezdünk!
Szép jó reggelt! Július utolsó hétvégéjét is tessék jól kihasználni, hisz ismét meleg van, így ilyenkor kell elmenni fürödni valahova. A net sűrűjéből úgy nézem ma is kapunk majd érdekes híreket, ám mielőtt belekezdünk, jöjjön a mai vicc.
Szép jó reggelt! Továbbra is meleg van, ami miatt vagy a gép előtt, vagy a strandon érdemes ma is tölteni a napot. Ha előbbit választjátok, akkor hamarosan sok hírt olvashattok majd az oldalon, utóbbi esetben pedig lemaradtok majd ezekről :). Ne menjetek tehát messzire, a vicc után kezdünk!
Szép jó reggelt a későn kelőknek! A meleg továbbra sem akar enyhülni, így az év legmelegebb hétvégéje előtt állunk. Aki teheti maradjon víz közelben, aki pedig a gép előtt kénytelen átvészelni ezt az időt, az frissítse magát sűrűn és persze olvasson minket, mert sok érdekességgel szolgálunk ma is :).
Az utóbbi időkben elharapózdtak az Xbox 360 túlmelegedésével kapcsolatos, sokak által csak három LED-es hibajelenségnek nevezett problémával kapcsolatos híradások. A Microsoft a jelek szerint ennek orvoslását egy jóval nagyobb terv részeként kivitelezi valamikor ősszel.
Kellemes szombat délelőttöt a későn kelőknek! A hidegfront még érezteti a hatását, de ha hihetünk a meteorológusoknak, akkor ma már ismét meleg idő köszönt ránk. Hamarosan itt az E3 is, amire mi is rendesen felkészülünk, így rengeteg friss anyagot kaptok majd tőlünk, akárcsak a vicc után érkező híreknél.
Szép jó napot a korán kelőknek! Hétfő van ismét, azaz újabb hét kezdődik, ami szó szerint tartogat nekünk hideget és meleget, már ami az időjárást illeti. Egy kisebb hidegfront fogja majd tiszteletét tenni a hét közepén, ami után ismét nyaralásra alkalmas időjárás fogadja majd a pihenni vágyókat. A játékok világában kezd lecsengeni a nyár eleji dömping, aminek az utószele többek között a Ghost Recon Advanced Warfighter második részét is elhozza nekünk, ami a napokban kerül majd a boltokba. Pár perc és jönnek a friss hírek is, ám előbb jöjjön a mai vicc.
Szép jó napot! Aki épp nyaral, annak biztos nem túl kellemes ez a kissé hideg idő, ám aki egyenesen szenvedett a melegtől, az biztos élvezi a hidegfront áldásos hatásait. A tegnapi GTA IV trailer után remélem ma is lesz valamilyen média anyag a játékból, de ez csak később fog kiderülni. Addig is jöjjön a mai vicc, utána pedig a nap legfrissebb hírei.
Szép Napot kívánok mindenkinek! A GSO átalakítása ezerrel folyik, s már csak néhány nap, és az új moderátor-kommandó is akcióba lép, szóval a dolgok javulnak, és egyre csak jobbak lesznek. Előre megjósolom, hogy szép nyarunk lesz így, együtt. Ha meg nem lesz szép, legalább tuti nagyon meleg lesz. Ez utóbbi 99% :) AKkor jöjjön a mai vicc romantikus lelkűeknek: - Drágám? Szeretsz engem testestül-lelkestül? - Ühümmm... - És engem tartasz a világon a legszebbnek? - Ühümmm... - És szerinted gyönyörű az alakom? - Ühümmm... - Jaj, drágám, olyan szépeket mondasz nekem!
Szép jó reggelt! Sajnos kevesen vagyunk olyan szerencsések, hogy vagy az Északi Sarkon nyaralunk, vagy az emberiség legnagyobb találmánya, a légkondi előtt hűsölünk, így marad nekünk a borzasztóan nagy meleg és a játék a gépen. A vicc után jönnek a hírek is, úgyhogy ne menjetek messzire!
Szép Napot mindenkinek! Sajnos elfüstölt tegnap az új alaplapom, így most nem könnyű az élet: és marha meleg lesz ma is. Hűtsétek magatokat és a gépeteket is, mert egyébként baj lesz. S a hét második felében állítólag jön a 35 fok...brrrrrr. Nem baj, ma legalább a hírek ömleni fognak, és jöjjön a mai vicc:
Jó reggelt Gamestar Online olvasók! Sokaknak ma még el kellet menni suliba, míg másoknak már itt a vakáció, mint például nekem is. Várhatóan ma is olyan tikkasztó meleg lesz mint tegnap volt, így hát tessék csak kimenni a strandra, vissza venni a procik teljesítményét és lemenni sö*ért, akarom mondani ásványvízért a boltba. Most pedig következzen a szokásos vicc, utána pedig a hírek gramadája.
A Microsoft új pályázatot hirdetett meg, melynek témaköre a globális felmelegedés lesz.
A hosszú hétvége második napján is meleg az idő, így érdemes minél gyakrabban felfrissíteni magunkat. Lentebb már olvasható a mai vicc, utána pedig jönnek a mai nap hírei is.
Már hat év telt el azóta, hogy először láthattuk a hatalmasra nőtt mogorva ogre mesés kalandjait, ami a fél világot rabul ejtette gyermeki bájával és zseniális humorával. Az osztatlan közönségsikert a kritikusok hasonlóan meleg fogadtatása követte, ami után meg is kapta a legjobb animációs filmnek járó Oscar szobrocskát. Ezek után szinte borítékolható volt, hogy mindenki kedvenc ogréja ismét vissza fog térni a vásznakra, hogy újabb felhőtlen perceket adjon a lelkes közönségnek. Nem is kellett sokat várni arra, hogy a sorozat második része ismét hozza az előző részre jellemző frenetikus hangulatot és megkapó humort, ami szinte garantálta a világsikert és ez így is lett. A Dreamworks ezek után nem tétovázott, szinte azonnal bejelentette, hogy elkészítik a harmadik részt is, amit lassan már három éve várt egy emberként a filmes társadalom, hogy ez év május 18-án ismét felhőtlenül szórakozzon Shrek újabb kalandjain. A film elképesztő sikerrel nyitott a tengerentúlon, de hogy ez mennyire megérdemelt siker, azt lentebb elolvashatjátok.
Az Xbox 360 tulajok kezdhetnek bemelegíteni, mivel a Turn 10 Studios Forza Motorsport 2 játéka ma hivatalosan is aranylemezre került.
Még sokan emlékezhetnek más fél éve az Xbox360 megjelenésekor mekkora botrány volt hogy túlmelegedik a konzol, most a PS3 esetében is ilyen hiszti. Hogy a Wii-nél ne is kerüljünk annak közelébe hogy túlmelegedjen a gép, kiadtak egy USB csatlakozós külső hűtőt.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)