Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 366

[DEMO] Bonez Adventures

Hír | 2005.07.21 09:12

A Bonez Adventures egy, az Indiana Jones-féle kalandokra épülő kaland-RPG, melynek főszereplője Mr. Bonez. Ősi síremlékek, fagyott barangok, Kairó-i bazárok, régi piramisok. Nos, ez a kalandok kedvelőinek figyelmét minden bizonnyal felkeltette, így nem is tennék mást már hozzá, pláne, hogy a demó mellé összeszedték a gépigényeket is.

The Chronicles of Narnia készülg'

Hír | 2005.07.10 21:54

A Walt Disney Pictures és a Walden Media által támogatott játék híre került napvilágra, amely C.S. Lewis könyveire épülve a The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe nevet kapta. Huhh, ezt még leírni is sok. A történet szerint a gonosz White Witch ténykedésének köszönhetően Narnia világát örök tél és fagy sújtja. Hogy ezt az állapotot megszűntesse, Aslan, Narnia valódi ura segítséget kér négy hatalmas és erős hőstől, segítség meg a harcban. A cucc ez alapján egy csapatorientált kaland-, illetve szerepjátéknak készül, amelyben mind a négy karaktert felváltva irányítva élvezhetjük ki speciális skilljeiket, képességeiket, illetve fejlesztegethetjük őket. Természetesen a különböző rémséges lények sem hiányozhatnak a világból: ogrék, küklopszok, és még számtalan teremtmény várja a kegyes halált. Ja, és a legjobb: lesz benne multiplayer két játékos részére. Ha esetleg felkeltettem valaki érdeklődését, látogasson el a játék hivatalos oldalára, akad pár apró kép is ottan.

Egyre több a kémprogram

Hír | 2005.07.08 21:14

Tíz internetezőből kilencen megváltoztatták böngészési szokásaikat az egyre jobban terjedő kémprogramok és más fenyegetések miatt -- derül ki Pew Internet and American Life Project által közzétett felmérésből. A tanulmányból kiderült, hogy a legtöbben ma már nem nyitnak meg gyanús e-mailekben érkező csatolt fájlokat és más lépéseket is tesznek annak érdekében, hogy elkerüljék az ártó szándékú programokat. A megkérdezettek közel fele állította, hogy már nem látogat bizonyos weboldalakat, amelyek szerintük kéretlenül telepítenek fel szoftverket a számítógépükre, a felhasználók negyede pedig beszüntette a zenék és filmek letöltését a fájlcserélőkről, amelyeken a kártékony programok közismerten gyorsan terjednek. A válaszadók 18 százaléka még böngészőt is változtatott annak érdekében, hogy elkerülje a programok kéretlen felelepülését. A kémprogramok nem csak a felhasználók magánszféráját veszélyeztetik, hanem a számítógépük működését is: a Windows lefagyását 33 százalékban kémprogramok okozzák, legalábbis ez derül ki a Microsofthoz eljuttatott hibajelentésekből. A Pew Internet and American Life Project által megkérdezett internetezők 68 százaléka állította, hogy tapasztalt már a spyware-ekkel kapcsolatos sebességcsökkenést vagy lefagyást. A kémprogramok (spyware) vagy kéretlen reklámokat megjelenítő szoftverek (adware) bejutása ellen nem véd vírusirtó vagy tűzfal, hiszen a telepítésüket a felhasználók hagyják jóvá. A legjobb amit az ilyen programok ellen tenni lehet, hogy nem telepítjük fel őket, nem telepítünk fel semmi olyasmit, amit nem ismerünk vagy nem tudjuk egyértelműen, mit is csinálnak, mire jók. Gyanú esetén használjuk valamelyik internetes keresőt, a világhálón már több adatbázis is létezik, amelyben megtalálhatók a rosszindulatú programok leírásai és potenciális veszélyei.

'Napot...

Hír | 2005.07.04 09:50

Üdvözletem. Ritka a hétfő délelőtti uborka, de most sajnos az lesz. Node azért van egy bejelentés is, noha nem tűnik világrengetőnek. Addig is itt a vicc, fegyelmezem a macskát meg lefagyott a Pocket PC-m.

A rendőr üldözi a tolvajt, aki berohan egy kapualjba és magára zárja a kaput. A rendőr mérgesen rugdalni kezdi a kaput, mikor kijön a házmester: - Biztos úr! Ne rugdossa a kaput, mert lejön a politúr! - Nem baj! Jöjjön csak le az a Polit úr, majd őt is megrugdosom. Egy bombanő nyaral Velencében. Javában gondolázik, mikor a gondolás idegenvezető szemet vet a nőre. Egy kissé elhagyatott helyen megkérdi tőle: - Remélem, szereti a szexet! - Hová gondol, maga szemtelen! - fakad ki a nő. - Oké, de úszni biztosan szeret. A fiú így szól a lányhoz: - Drágám, nemsokára vége a bulinak! Gyere fel hozzám! - Mit gondolsz te rólam? Értem küzdeni kell. - Ja! Küzdjön érted a Batu kán! - Doktor úr, mik az esélyeim? - Egyszerű rutinműtétről van szó. Már nyolcvankettedszer csinálom. - No, akkor nyugodt vagyok. - Lehet is. Elvégre egyszer már sikerülnie kell.

[PATCH] Boiling Point: Road to Hell

Hír | 2005.06.07 17:08

A Deep Shadows tanúbizonyságot tett arról, hogy nem hanyagolja el már elkészült játékait sem, ennek szellemében kiadtak ma egy javítást a Boiling Point: Road to Hell című akciójátékukhoz. Ennek segítségével megszabadulhatunk a rendkívül bosszantó bugoktól, lefagyásoktól is. Ezeken kívül javítottak még a fejlesztők a karakterek animációin, a kamerakezelésen és a hangokon. Ezt az igencsak méretesre sikerült foltot (76 MB) itt érhetitek el.

'Reggelt...

Hír | 2005.05.30 06:39

De nehezére is esik felkelni az embernek... Télen azért mert, nem kel ki a jó meleg ágyból, nyáron azért, mert a forróságtól a halálán van. Hát csak klíma kéne :). Persze köztes megoldás, ha a házban nincs, de a kocsiban van, és kiül kicsit megfagyni az ember az autóba. Nem elfelejteni sok ásványvizet inni!

- Mutasd a bizonyítványodat! - szól rá Mórickára az apja. - Nincs nálam. - Hogyhogy nincs nálad? - Kölcsönadtam egy osztálytársamnak. - Minek az neki? - Tudod, azzal akarja ijesztgetni a szüleit. A rendőr felvételeket készíttet magáról a műteremben. - Na most csinálunk magáról egy mellképet! - mondja a fényképész. - Nem bánom - húzza ki magát a rendőr -, bár jobban szerettem volna, hogy ha a fejem is rajta van.

'Napot...

Hír | 2005.05.28 13:00

Kellemes szombat delet, jó étvágyat az ebédhez! Ma is döglesztő időnk van, ellenben állítólag kedd környékén lesz egy kis zuhé. Addig is befekszek a fagyasztóba, ha probléma lenne :). Na, nézzük inkább mi van ma...

A bíró a tárgyaláson a sofőrhöz fordul, aki elütött egy idős hölgyet. - Miért nem dudált, amikor látta, hogy a kocsi elé lép a néni? - Nem akartam megijeszteni szegényt. - Ki az abszolút focidrukker? - Aki azt hiszi, hogy de Gaulle-t Albert Flórián rúgta. A rendőr sétál ötéves csemetéjével a tenger partján. - Nézd, apu, egy döglött sirály! - kiált fel a kisfiú. A rendőr felnéz az égre: - Hol? - Uram, mi az a púp a fején? - Tudja, Jean, a kozmetikusom azt ajánlotta, hogy használjak toalettvizet, és a fejemre esett az ülőke.

'Reggelt...

Hír | 2005.05.20 07:07

Fagyos reggelt. Tudom én, azért van hétvége óta ilyen rossz idő, meg hideg, mert kocsit mostam... :) No mindegy, ma reggel így első körbenézésre nincs olyan hatalmas kavalkád, meglátjuk mit találunk hirtelen.

Újoncok vonulnak be. Az őrmester írja a neveket, és megszólal: - Akinek th-val, y-nal vagy valamilyen különleges módon írják a nevét, az előre szóljon! Jelentkezik egy újonc: - Én y-nal írom a nevemet. - Igen? Hogy hívják? - Nagy Pál. Hatalmas sor áll a spermabank előtt. Egyszer csak beáll egy nő a sor végére. Az előtte álló férfi megkérdezi: - Hölgyem, ez egy spermabank. Biztos hogy jó helyre jött? - Uhm. - bólint a nő csukott szájjal. A skót súlyos beteg és meg kell műteni. - Mennyibe kerül a műtét? - kérdezi az orvost. - Ezer fontba! - Az sok! A temetkezési vállalattól sokkal kedvezőbb ajánlatot kaptam.

[MOVIE] 1944: Battle Of The Bulge

Hír | 2005.04.09 11:26

Még két videót találtam mára, amelyek a 1944: Battle Of The Bulge nevű játékba enged bepillantást. A címből kitalálható, hogy a játék a második világháború lezáró szakaszát engedi átélni, a maga vérfagyasztó tankcsatáival, majd Németország elesésével. Elég sok 2. Vh-s játékot láttunk már, de reméljük, hogy ez ki fog emelkedni a tömegből. Hogy jóslatokba is bocsátkozhassunk, nézzétek meg a videókat!

'Napot...

Hír | 2005.04.01 11:16

Üdv mindenkinek! Remélem még mindig nem felejtettétek el, hogy holnap lesz a GameStar nyílt nap, melyre minden olyan egyént szeretettel várunk, aki regisztrált az oldalon az elmúlt napokban. Sajnálattal közlöm, hogy a szerkesztőségből csak páran leszünk ott, mindenkinek akadt valami fontos elfoglaltsága. Például valaki fagyizik, mások pedig papucsot vásárolnak majd. Azért reméljük jól érzitek majd magatokat, és elmesélitek, hogy milyen volt :)

- Hogyan állítja meg a nindzsa a kamiont? - ??? - Rálép a fékre...

ATi Catalyst 5.3

Hír | 2005.03.10 14:55

Megérkezett a legújabb ATi driver. A hírhedt sorozat legújabb tagja megint optimizál kicsit. Ezen túl nem is tennék hozzá semmit, hiszen az ATi-s kártyatulajok nagy valószínűséggel kattannak és letöltik, az én kezem pedig úgyis mindjárt lefagy. Így hát maradjunk annyiban, hogy erre tessék... (Thanks manguszta and hungarianhawk from SPyNEWS)

[MOVIE] TrackMania Sunrise

Hír | 2005.03.10 14:51

Sokasodnak a muvik. Az én kezem meg közben jéggé fagy, ígyhát igyekszem még kihúzni addig, amíg a hírek el nem fogynak :) Szóval a Digital Jesters egy új videót adott ki a Trackmania Sunriseból, amit már mindenki nagyon jól ismer. Az anim bő két perc in-game jelenetet mutat be. Aki kíváncsi, hamar ugyan nem öregszik meg, de a kisfilmet itt megtalálja.

'Reggelt...

Hír | 2005.02.17 07:47

További havazástól, fagytól és farkasoktól mentes derűs napot mindenkinek! Most, hogy kimásztam az ágyból, és ránéztem a gépre, meghökkenve konstatáltam, hogy a Defias ... izé, a MSN Messenger teljesen üres. Egy pillanatra átfutott a fejemen, hogy utánajárok a dolognak, de aztán rájöttem, hogy ez további gondolkodásra kényszerített volna, úgyhogy inkább maradok a mai híreknél.

Az IBM ügyfélszolgálatát felhívta egy hölgy, valamilyen technikai problémával. A diszpécser elkérte a gép sorozatszámát, beütötte a gépébe, majd az adatbázisból kilistázta a hölgy gépének paramétereit. - Hmm, úgy látom, Önnek egy Aptiva számítógépe van - mondta a diszpécser. A másik oldalon rövid sikkantás hallatszott, majd egy koppanás után nagy csend. - Halló, valami baj van? - kérdezte a diszpécser rémülten. Hosszas csend, majd léptek hangja, és az ügyfél újra beleszólt. - Hölgyem, csak nincs valami baj? - kérdezte az ügyfélszolgálatis. - Á nem, csak ha tudtam volna, hogy idelát a másik oldalról, akkor a hívás előtt felöltöztem volna...

DS 2 - halálos fagyköd

Hír | 2005.02.13 14:01

Egy új mozzanatsort mutatott be a GPG a Dungeon Siege 2 skilljei közül. A legújabb, amit elénk tártak, a Glacial Aura. Legjobban úgy írhatnánk le, hogy 360 fokos irányban spriccelő dezodorosdobozként ontjuk magunkból a szárazjeges füstöt, majd ellenfelünk feldobja vértől és rozsdás százasszegekől tocsogó talpát. Animációért és leírásért erre tessék...

'Reggelt...

Hír | 2005.02.12 08:24

Szép derűset mindenkinek! Bár itt nyugaton esik az eső, hátha máshol ki lehet élvezni a ragyogó napsütést. Mondjuk a Kanári-szigeteken. Sajna ehelyett marad nekünk a hideg, a fagy, meg a tüdőgyulladás. Lássuk, mi a mai hírtermés, de előtte természetesen a szokásos vicc:

A részeg bemegy a kocsmába, és így szól: - Kérek egy korsó sört! - Részegeket nem szolgálunk ki - szögezi le a kocsmáros. - Nem nekem kell, hanem a barátomnak. - És hol a barátja? - Kint fekszik az ajtó előtt.

'Reggelt!

Hír | 2005.02.09 08:43

Szép jó reggelt! Tegnap egy közéleti show-ban elhangzott az a hasonlat, hogy olyan hülye vagy, mint az időjárás. Nos, reggel majdnem lefagytak a lábujjaim, de nagyon remélem, hogy délig visszanőnek... De most ami fontosabb, hogy egy-két napon belül mindenki kézbe veheti legújabb számunkat. Királyság ám!!

Az irodavezető úgy gondolja, tudatosítja mindenkiben, kinek tartoznak engedelmességgel. Vásárol egy "Én vagyok a főnök!" feliratú táblát, és kiszögezi az ajtajára. Mikor később visszatér az ebédszünetről, csodálkozva látja, hogy valaki egy cetlit ragasztott az ajtajára: "Főnök, a felesége telefonált. Kéri vissza a tábláját."

'Reggelt...

Hír | 2005.02.07 06:53

Kellemes hétfő reggelt mindenkinek. Odakint továbbra is csak egyre hidegebb van, már-már vérfagyasztóan. Sajnos van ahol a hó már eltűnt az utakról, ahol pedig nem, ott sem olyan szép fehér már, mint "gyermekkorában" :). Node most nézzük mi jut kora reggelre:

Egy egyetemista az egyetem ebédlőjében le szeretett volna ülni egy üres helyre egy pedagógusa mellé, de az így válaszolt: - Egy hattyú nem lehet barátja egy disznónak. - Jó, akkor továbbrepülök! - így a diák. A tanár ezen vérig sértődött és elhatározta, hogy a vizsgán elbuktatja, így a legnehezebb kérdéseket adta fel neki. A diák azonban a dolgozatában parádés válaszokat adott, ezért a tanár - hátha mégis megbuktathatja az áldozatát - mindent eldöntő kérdést ad: - Mész az úton és találsz két zsákot, az egyikben arany, a másikban pedig ész van. Melyiket választod? - Az aranyat. - Én sajnos a másikat választanám, az értelemmel teli zsákot. - Mindenki azt, ami neki hiányzik - vágja ki magát a diák. A tanár majd megőrül és azt írja a dolgozatra: "szamár". A diák anélkül, hogy belenézzen, fogja a dolgozatát és kimegy a teremből. Rövid idő múlva azonban visszatér, visszateszi a dolgozatát és így szól: - Elnézést tanár úr, aláírta, de nem írt rá jegyet!

'Reggelt...

Hír | 2005.02.04 08:48

Szép fagyos napot mindenkinek! Már csak egy, azaz pontosan egy hét választ el minket a legújabb GameStar megjelenésétől. Azért ne feledjétek, hogy addig még van mit olvasni, hiszen ma megjelent újdonsült testvérlapunk, a GamePro második száma. Kicsit körülnézegetve a neten rájöttem, hogy a mai reggel bizony a letöltéssel fog eltelni. Mindjárt hozok négy sépséges animációt, és pár apróságot köretnek. Sztéjtúnd!

A hét éves amerikai kisgyerek rejtvényt fejt, és megkérdi az apját: - Apu, hogy írják helyesen: "negger" vagy "nigger"? - Egyik sem helyes, fiam. - mondja az apa - Nem szabad így nevezni senkit. Azt mondjuk, hogy fekete. Erre a kissrác elkezdi beírni: - "Arnold Schwarzefekete".

'Reggelt...

Hír | 2005.02.02 05:52

Üdvözletem. Egy koraesti rosszullét és egy nemalvás után gondoltam körbenézek, hogy mi újság a hírekkel: kellemes meglepetésben részesültem. Sok van belőlük. És ez nem is az egyetlen örömteli dolog. Van ám olyan is, hogy.... :)

Mit jelent a Windows 98 nevében a 98? - ennyi óráig tart a telepítése - ennyiszer fagy le naponta - ennyi adag nyugtatót kell beszedned használat közben - ennyi plug-int kell beszerezned hozzá - ennyi millió dollárt kaszál vele Bill Gates - ennyi idős leszel amire megtanulod a használatát

'Reggelt...

Hír | 2005.01.30 09:30

Szép madárcsicsergős reggelt mindnekinek! Na ja, ez lenne az igazi, de helyszíni riporterünk jelenti, hogy a madarak odafagytak az ágakhoz, ergo csicsergésről még csak ne is álmodjunk. Nem írom le, hogy milyen névnaposokat köszöntünk, hisz újabban a lap tetején (több létfontosságú információ mellett) ezt is elolvashatjátok. Mielőtt a mai hírcsordogálás megkezdődne, jöjjön a szokásos vicc.

Két tömött bevásárlószatyorral a kezében egy szemmel láthatóan szenvedő pasi lép be az orvosi rendelőbe. - Jaaj, doktor úr, segítsen rajtam, rettenetes fájdalmaim vannak! - De hát mi fáj uram, a hasa? - Nem, lejjebb! - Talán a nemi szerve? - Igen, de már nem birom tovább! - Hát tegye le végre azt a két szatyrot és jöjjön ide végre! Tolja le a nadrágját!... De hát ember, magának egy csomó van a fütyijére kötve! - ...a kenyér!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)